Logitech

Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu

En Popüler 4. Oyun Kolu

61 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

599,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 31 dakika önce Stokta Satıcı: Laptop.Com.TR

Logitech Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: PC, Kablolu


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
529,00 TL13.11.2023

En Ucuz Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu Fiyatları

Piyasa fiyatları (8)

Tüm fiyatlar (45)

Yenilenmiş ve İkinci El Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
Benzer Ürünler

Logitech F310

Bilgisayar oyunu oynamayı daha zevkli hale getiren Logitech F310 gamepad, ergonomik bir kavrama imkânı elde etmek için uygundur. Kavrama kolaylığı sağlayan özel tasarımı sayesinde avuç içine rahatlıkla oturan Logitech F310, oyunları daha zevkli şekilde deneyimlemenize yardımcı olur. Aynı zamanda hafif olan Logitech F310 oyun kolları, kollarınızı yormayarak sevdiğiniz bilgisayar oyunlarını deneyimlemenize imkân tanır. Kullanıcı dostu tuşlarla tamamlanan tasarımı sayesinde Logitech F310 gamepad çeşidini oldukça pratik bir biçimde kullanabilirsiniz.

Tasarımlarında yer alan özel düğmelerin yanı sıra kullanışlı tuşlar yardımıyla da F310 gamepad modelini rahatça deneyimleyebilirsiniz. Yüzeylerinde çeşitli yazılara ya da işaretlere yer verilen düğmeler ve tuşlar, bu noktaların hangi işlemleri yerine getirdiğini öğrenmenizi kolaylaştırır. Uzun kabloya da sahip olan Logitech F310, geniş bir alanda hareket etme özgürlüğüne erişmenizi sağlar. Bilgisayar başında Logitech F310 oyun kolları ile oyun oynayabileceğiniz gibi aynı zamanda daha uzak alanlara oturarak da oyunları keşfedebilirsiniz.

Logitech F310

Logitech F310 Oyun Kolu

Kullanıcılarının komutlarını anında algılayan Logitech F310 oyun kolu, zaman kaybı yaşamadan oyun karakterinizi yönetmenize yardımcı olur. Çevrimiçi oyunlarda zamanı hızlı ve verimli kullanarak karakterinizi yönetmek için F310 Logitech gamepad modelinden yararlanabilirsiniz. Tuşları kolay basılmaya uygun şekilde üretilen Logitech F310, parmaklarınızı yormadan oyunları deneyimlemenize imkân tanır. Logitech F310 oyun kolları aynı zamanda farklı renklere sahip tuşları bir arada içerir. Bu sayede düğmelerin renkleri üzerinden hangi tuşun hangi işlevinin bulunduğunu ezberlemeniz daha kolay hale gelir.

Logitech F310 üzerinde yer alan start tuşu, oyunları anında başlatmanıza imkân tanır. Back tuşu ise menüde bir önceki ekrana hızlı dönmeniz için tasarlanmıştır. Logitech F310 üzerindeki mode tuşu yardımıyla oyunlarda mod seçimini kısa sürede yapabilirsiniz. Logitech F310, analog tuşlarını kullanmaya da imkân sağlayarak işlerinizi daha kolay hale getirir. Oyunları analog tuşları ya da yön tuşları yardımıyla kolayca tecrübe edebilirsiniz. Üzerinde yer alan tuşlarında harflere yer verilen Logitech F310 oyun kolları, menü ekranında beliren kısayol işaretlerini nasıl değerlendirebileceğiniz öğrenmenize yardımcı olur.

Logitech F310 Bağlantı

Logitech F310 Oyun Kolu Özellikleri

Programlanabilir tuşlara sahip olan Logitech F310, farklı oyunlara uygun olarak tuşların işlevlerini değiştirmenize imkân yaratır. Böylece size zaman kazandıracak şekilde F310 Logitech tuşlarını programlamanız, oyunlarda daha yüksek puanlara ulaşmanızı kolaylaştırır. Tasarımında pürüzsüz kıvrımlara yer verilen Logitech F310, konforunuzu artırmak için tercih edebileceğiniz en özel ürünler arasındadır. Öte yandan lastikli kavrama noktalarını da içeren Logitech F310 oyun kolları, uzun süre bilgisayar başında olduğunuzda parmaklarınızı kolayca kullanmanıza yardımcı olur.

Logitech F310 hassas bir kullanımı mümkün hale getiren algılayıcıları sayesinde tuşları oldukça pratik biçimde kullanmanızı da destekler. Işık detayı ile kullanıcılarını bilgilendiren Logitech F310, ürünün sorunsuz şekilde çalışıp çalışmadığını anlamanızı kolaylaştırır. Farklı bağlantı araçlarına uyum gösterebilen Logitech F310, farklı bilgisayarlarda kullanabilmeniz için gerekli özelliklere sahiptir. Eşleştirme işlemlerini kısa sürede tamamlayan Logitech F310, keyifli oyunları konforlu bir biçimde deneyimlemek isteyen oyunseverlerin tercihidir. Logitech F310 inceleme yazılarında vurgulanan çeşitli özellikler hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz:

 • D-pad bölümü dört yönlü olarak tasarlanan Logitech F310, daha hassas bir kullanım deneyimi için özel geliştirilmiştir.
 • Android televizyonlarla uyumlu çalışabilen ürün, ‘’Logitech F310 alınır mı?’’ diye merak eden kullanıcıların ilgisini çeker.
 • 1.8 metre uzunluğundaki kablosu ile geniş hareket alanı kazanmayı sağlayan Logitech F310, daha keyifli bir kullanım imkânının ortaya çıkmasına yardımcı olur.
 • Farklı işletim sistemlerine uyum gösteren Logitech F310 gamepad, çok yönlü bir şekilde oyun oynamaya imkân sağlar.
 • Toplamda 17 adet tuşu içeren bu aksesuar, F310 inceleme yazılarında işlevselliği ile öne çıkarılır.
Logitech F310 Genel Görünümü

Logitech F310 Gamepad Modeli Fark Yaratan Detayları

İnce ve dayanıklı gövdesi ile fark yaratan F310, hem hafif hem de sağlam oyun koluna sahip olmak isteyen kişilerin tercihidir. Logitech F310 ile darbelere karşı koruma oluşturan dış gövde bölümünden yararlanabilirsiniz. Logitech F310 kurulum işlemlerini tamamlamanız, oyun kolunu sorunsuz şekilde kullanmaya başlamanıza olanak tanır. Logitech F310 sayesinde terleme sorununa karşı da önlem alabilmeniz mümkün hale gelir. Dış yüzeyi terleme sorunu yaşamamanız için dayanıklı şekilde üretilen Logitech F310, yüksek verimlilikle kullanmaya devam edebileceğiniz aksesuarlar arasındadır.

Logitech F310 özellikleri arasında öne çıkan kolay sökülebilir parçalar, olası sorunları gidermeyi kolaylaştırır. Tuşların takılı kalmasını önlemeye yardımcı tasarımı sayesinde Logitech F310 ile keyifli bir kullanıcı deneyimi elde edebilirsiniz. Büyük ve küçük düğmelerin bir arada yer aldığı tasarımı ile öne çıkan Logitech F310, parmaklarınızı seri şekilde kullanmanıza katkıda bulunur. ‘’Logitech F310 nasıl?’’ diye merak eden yetenekli oyuncular, kullanıcılarına hız kazandıran bu ürüne yüksek puanlar verir. Logitech F310 USB uç kısmına sahip olduğu için kablolu bağlantı işlemini saniyeler içerisinde tamamlamayı sağlar.

Logitech F310 Tasarım

Logitech F310 Nasıl Kullanılır?

Kurulum işlemlerini kolaylaştırdığı için Logitech F310 yorumları açısından olumlu geri bildirimler alan oyun kolu, zaman kazanmak isteyen kişilerin seçimidir. USB girişi üzerinden bilgisayarınızda kullanmaya başlayabileceğiniz Logitech F310 oyun kolu, sevdiğiniz oyunları zevkle deneyimlemeye başlamanız için idealdir. Dilerseniz otomatik olarak atanmış tuşları kullanarak oyun kolu üzerinden farklı oyunları deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra her bir tuşu yeniden atayarak size kolay gelecek şekilde aksesuarınızın özelliklerini yeniden düzenleyebilirsiniz.

Logitech F310 kullananlar ürünün çok yönlü kullanım olanağı sağlamasına da sıklıkla vurgu yapar. Konsol bağlantısı ya da PC bağlantısı gerçekleştirilerek kullanılmaya elverişli Logitech F310 kablolu gamepad, işlevsel bir aksesuara sahip olmak isteyen oyun tutkunlarından tam not alır. Oyun kolunu kullanırken tuşların hassas olması sayesinde düğmelere sert basmanıza gerek yoktur. Böylece tuşların yıpranmasını engelleyerek en uygun şekilde oyunları deneyimleyebilirsiniz. Tuşların üzerinde yer alan yazıların veya işaretlerin dayanıklı baskılara sahip olması, silinme ve yıpranma sorununa karşı çözüm üretir.

Logitech F310 Yön Tuşları

Logitech F310 Oyun Kolu Fiyatları

Kullanıcılara ekonomik olarak sunulan Logitech marka oyun kolu, en ucuz şekilde ulaşabileceğiniz aksesuarlar arasındadır. Logitech F310 fiyat düzeyinin ekonomik olmasından yararlanarak bütçenizi doğru kullanabilir, ekonomik avantaj elde edebilirsiniz. F310 en ucuz koşullarla erişebileceğiniz oyun kolları arasında yer aldığı için bütçenizden tasarruf etmeniz mümkün hale gelir. Uygun fiyat avantajı elde etmeyi sağlamasının yanı sıra aynı zamanda uzun süreli kullanımı desteklemesi ile de dikkat çeken özel ürün, çifte fayda sağlamayı başarır.

Alternatifleri fiyat listesi yardımıyla incelemeniz sonucunda bütçenize ve beklentilerinize uygun aksesuarları kısa sürede seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat karşılaştırması yapmanız da seçimlerinizi şekillendirirken ekonomik özellikleri göz önünde bulundurmanıza yardımcı olur.

Böylece bütçenizle ve ihtiyaçlarınızla tam uyumlu gamepad çeşitleri arasından dilediğiniz ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz. Farklı oyun platformlarında da kullanabileceğiniz gamepad, Logitech markasının sağladığı avantajları değerlendirmenize yardımcı olur. Futbol oyunlarından yarış oyunlarına, savaş oyunlarından strateji oyunlarına kadar oldukça geniş bir alanda F310 modelinin teknik özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Alışık olduğunuz konsol kolu tasarımı ile uyumlu şekilde kullanabileceğiniz Logitech F310, zaman kazanmak ve oyunlarda yüksek skorlar elde etmek isteyen kişilerin özel seçimidir.

Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu Fiyat Analizi

Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu Özellikleri

PC:
Bağlantı Tipi:   Kablolu

Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu Detayları

 • Girdi aygıtı
 • Sürücü türü Oyun padi
 • Oyun platformları destekli PC
 • Oyun kontrol teknolojisi Dijital
 • Oyun kontrol fonksiyon anahtarları Back button, D-pad, Menu button, Start button
 • Analog parmakla kontrol düğmeleri Evet
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisi Kablolu
 • Ergonomi
 • Ürün rengi Siyah, Mavi, Çok renkli
 • Diğer özellikler
 • Donanım önkoşulları USB\r CD-ROM
 • Uyumlu işletim sistemi Win XP, Vista, 7
 • D-pad Evet
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Kablolu Oyun Kolu PC Oyun Kolu

Ürüne puan ver

Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech F310 Kablolu PC Oyun KoluRampage SG-R218 Kırmızı Kablolu PS3/PC Oyun KoluLogitech F710 Kablosuz PC Oyun KoluSteelSeries 3GC Dual Kablolu PC Oyun Kolu
 Logitech F310 Kablolu PC Oyun KoluRampage SG-R218 Kırmızı Kablolu PS3/PC Oyun KoluLogitech F710 Kablosuz PC Oyun KoluSteelSeries 3GC Dual Kablolu PC Oyun Kolu
Fiyat 599,00 TL
61 satıcı
598,90 TL
10 satıcı
899,00 TL
52 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik4. Popüler Oyun Kolu-3. Popüler Oyun Kolu-
Ortalama Puan-6 yorum18 yorum-
PCVarVarVarVar
PS3-Var--
Bağlantı TipiKabloluKabloluKablosuzKablolu
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı