Logitech

Logitech F710 Kablosuz PC Oyun Kolu

En Popüler 3. Oyun Kolu (18 yorum)
Logitech F710 Kablosuz PC Oyun Kolu

52 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

899,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 40 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 18:00 Bugün kargoda Satıcı: Hepsiburada

Ürün Özellikleri: PC, Kablosuz


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
777,90 TL14.11.2023

En Ucuz Logitech F710 Kablosuz PC Oyun Kolu Fiyatları

Piyasa fiyatları (7)

Tüm fiyatlar (40)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
Benzer Ürünler

Logitech F710

Tasarımı, işlevselliği ve bağlantısı ile beğeni toplayan Logitech F710 oyunların tek kumanda üzerinden oynanmasını sağlar. Ürün tasarımı her yaştan kullanıcıya hitap eder. Logitech F710 oyun kumandası pürüzsüz kıvrımlara ve konturlu plastik tutma yerlerine sahiptir. Cihaz ele tam oturduğu için oyun oynamayı kolaylaştırır.

Logitech F710 oyun kolları üzerinde tuş takımı yer alır. Her bir tuşun ayrı bir özelliği bulunur. Sarı, mavi, yeşil, kırmızı renkli tuşların üzerinde çeşitli harfler yazılıdır. Yumuşak yapıdaki analoglar sağa, sola, ileriye ve geriye doğru hareket ettirilebilir. Kauçuk bir yüzeye sahip olan kol, oyun sırasında rahat hissetmenizi sağlar.

Kolun yapımında kullanılan kauçuk malzeme; aksiyon, savaş, futbol gibi hızlı hareket etmeyi gerektiren oyunlarda ellerin terlemesine engel olmayı destekler. Kolda yer alan titreşim özelliği, oyundaki heyecanı üst seviyelere çıkarır. Logitech F710 satın al seçeneğine gelmeden önce, ürünün özelliklerinin detaylı bir şekilde incelenmesinde fayda vardır.

Ekonomik fiyatlarda satışa sunulan Logitech F710 ucuz ve kaliteli oyun kolları arasında yer alır. PC oyuncuları için tasarlanan Logitech F710 gamepad, USB bağlantı noktası sayesinde kullanıcılarına kablosuz oyun oynama imkânı tanır. Kablo karmaşasından kurtularak konforlu bir şekilde oyun oynamak isteyenler için Logitech F710 kablosuz gamepad ideal bir seçenek olabilir.

Logitech F710

Titreşimli Gamepad Logitech F710

Çift titreşimli motora sahip olan F710 oyun sırasında meydana gelen çarpma, patlama gibi durumlarda kola geri bildirim gönderir. Gönderilen geri bildirimler, kullanıcıların oyun içerisindeki konsantrasyon seviyesini artırabilir. Ağırlığı 285 gram olan Logitech oyun kolu F710 her yere rahatlıkla taşınır.

Konforlu tutuş sağlayan Logitech F710, dijital yön pedi kontrollerine sahiptir. Dairesel olarak tasarlanan iki adet D-pad, hassasiyet gerektiren oyunlarda önemli bir görev görür. Dört yönlü D-pad tek nokta üzerinde durur ve oyunculara hassas kullanım deneyimi yaşatır. Kapsamlı oyun desteği sunan Logitech F710, bağlantı noktasında iki giriş standardına sahiptir.

Giriş standartları sayesinde bilgisayarda oynanan oyunlar, konsol modunda ya da rahat edilebilen modda oynanabilir. Konsolun bağlantı kısmında yer alan tuşu sağa veya sola çekerek oyun modunuzu ayarlamanız mümkündür. Logitech F710 oyun kolları titreşim özelliği ile kendinizi oyunun içerisinde hissetmenizi sağlar.

Kolun titremesini istemiyorsanız, titreşim özelliğini kapatabilirsiniz. Geleneksel tasarıma yenilikler ekleyen Logitech F710 alışık olduğunuz konsol düzenine sahiptir. Kolun tanıdık gelen düzeni sayesinde kendinizi kısa süre içerisinde oyuna kaptırmanız mümkündür. Logitech F710 kolunun 2.4 GHz olan frekansı, veri aktarımında yavaşlama gibi olumsuz durumlar yaşanmasına engel olur. Veriler nano alıcıya hızlı bir şekilde iletilir. Titreşim moduna aldığınız Logitech F710 gamepad ile aksiyon oyunlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Logitech F710 Bağlantı

Logitech F710 ile F310 Arasındaki Farklar

Logitech F710 fiyat ve performans olarak F310 modelinden farklıdır. F310 kablolu olarak kullanıma uygundur. Logitech F710 oyun kolunu ise USB bağlantı seçeneği sayesinde kablosuz kullanmak mümkündür. F310 modelinde titreşim özelliği yer almazken; Logitech F710 oyun kolunda çift titreşim özelliği bulunur. Titreşim özelliği arayanlar için Logitech F710 ideal bir seçenek olabilir.

Kullanımı Pratik Logitech F710 Oyun Kolu

Pek çok kişi “Logitech F710 nasıl kullanılır? sorusuna yanıt arar. Kullanımı son derece pratik olan Logitech F710 oyun kumandası tak ve unut özelliği ile otomatik bir şekilde çalışır. F710 Logitech kullanırken oyunu başlatmak için başka sürücüleri yüklemenize gerek yoktur. Logitech F710 kutu içeriği 1 adet nano USB alıcı, 1 adet kumanda, 2 adet AA pil,1 adet USB uzatma kablosu ve kullanım kılavuzu olmak üzere çeşitli parçalardan oluşur.

Logitech F710 oyun kolları dayanıklı malzemelerden elde edilir. Logitech F710 gamepad iki adet AA pil ile çalışır. Pil azaldığında cihaz kırmızı ışıkla sinyal verir. Pillerin arasındaki boşluklara nano alıcı konulabilir. Ayarlar üzerinden Logitech F710 ürünün standart komutları değiştirilebilir.

Oyun kumandasının düğme işlevi değişikliğe uğradığında fare ve klavye hareketlerini taklit eder. Logitech F710 ile monitöre ya da televizyona bakılarak oyun oynanabilir. Ürün android televizyonlarla uyum içinde çalışabilir. Kumanda XID moduna geçtiğinde sorunsuz bir şekilde oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Logitech F710 kablosuz kolun çekim alanı iyi düzeydedir.

Bilgisayar oyunlarının tadını çıkarırken konsol rahatlığına geçmek için bağlantı noktalarını değiştirmeniz gerekir. Logitech F710 gamepad Android televizyonların USB bağlantı giriş yerlerine takılarak da oynanabilir. Oyun oynarken tuşlara nazik davranmanız önem taşır. Kolun temizliğini kuru bez yardımıyla yapabilirsiniz.

Logitech F710 Tasarım

Logitech F710 Artı ve Eksi Yönleri

Başarılı performansı sayesinde adından söz ettiren Logitech gamepad F710 pek çok özelliğe sahiptir. Logitech F710 kablosuz oyun kolu sade ve şık tasarımı ile kişilerin büyük ölçüde beğenisini kazanır. Ürün kablosuz kullanımıyla beklentileri önemli ölçüde karşılar. Logitech F710 oyun kumandasının artı ve eksi yönleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Logitech F710 oyun kolları kablosuz olarak kullanılabilir.
 • Ürünün ağırlığı hafif olduğundan her yere rahatlıkla taşınabilir.
 • Kauçuk malzemeden yapılan kol, ele tam oturur. Oyun sırasında kayma gibi problemlerin ortaya çıkma ihtimali çok düşüktür.
 • 2.4 GHz kablosuz bağlantı özelliğine sahip olan Logitech F710, verilerin hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar.
 • Cihazın çift titreşim özelliği vardır. Çift titreşimli geri bildirim motorları, oyunu hissetmenize yardımcı olur.
 • Pil kapağının altında nano alıcıyı koyabilmek için küçük bir yer bulunur. Nano alıcının çekim alanı yeterli düzeydedir.
 • Logitech F710 tak, kullan olarak tasarlandığı için cihazlar tarafından otomatik olarak algılanır. Ekstra ayar yapmanıza gerek yoktur.
 • Android televizyon ile uyumlu olduğundan geniş ekranda oyun oynamaya imkân tanır.
 • Logitech F710 oyun kumandası uzun süre ara vermeden kullanıldığında elde terleme yapabilir.
Logitech F710 Tuş Detayları

Kablosuz Logitech F710 Gamepad Yorumları

Logitech F710 kullananlar ürünle ilgili çeşitli yorumlar yapar. Logitech F710 yorumları oyun kolunu daha yakından tanımanıza imkân tanır. F710 gamepad tuşları hakkındaki geri dönüşler kişiden kişiye göre değişir. F710 fiyat ve performans açısından kişilerin beğenisini kazanır. Hem kaliteli hem de en ucuz Logitech F710 oyun kumandası ile ekonomik açıdan tasarruf edebilirsiniz.

Ürünün tasarımı, teknik özellikleri ve kablosuz olması fiyatların belirlenmesinde oldukça etkilidir. Logitech F710 en ucuz fiyat seçenekleri sayesinde her bütçeye hitap edebilir. Logitech F710 oyun kolları AA pil ile çalıştığından belirli aralıklarda batarya değişimine ihtiyaç duyar. Kullanıcılar yaptıkları yorumlarda D-pad hassasiyetinin iyi düzeyde olduğundan bahseder.

Cihaz titreşim modu açıldığında uzun, kapandığında ise kısa titreme yaparak geri bildirim verir. Titreşim özelliğini istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Düğmeler elinizi yorduğu zaman analog kollara geçiş yapmanızda fayda vardır. Araba yarışlarında analog kollar sayesinde gaz ve fren kontrolü sağlanabilir.

Cihaz üzerindeki tuşlar düzenli sıralandığından oyun sırasında karmaşa yaşama ihtimaliniz oldukça azdır. Kolun sağ tarafında farklı renklerde tasarlanmış düğmeler yer alır. Kırmızı B, sarı Y, mavi X ve yeşil A harfini temsil eder. Renkli düğmelerin üzerindeki harfler büyük yazılır. Back tuşu bir önceki işleme geri dönmenizi sağlar. Kablosuz Logitech F710 ile birbirinden eğlenceli, aksiyon dolu oyunlar oynayabilirsiniz.

Logitech F710 Tuşları

Logitech F710 Kablosuz PC Oyun Kolu Fiyat Analizi

Logitech F710 Kablosuz PC Oyun Kolu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech F710 Kablosuz PC Oyun Kolu Özellikleri

PC:
Bağlantı Tipi:   Kablosuz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Asus Rog Ally Z1 Extreme Gaming Koltuk Asus TUF Gaming VG24VQ TCL Saat Kablosuz Oyun Kolu PC Oyun Kolu

Ortalama Puan
4.0 40 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • Balamir D.3 yorum
  201 beğeni
  Balamir D. Tekirdağ 13 Mart 2021
  Bakın başımdan geçen bir olayı anlatayım.Bundan 6-7 yıl önce bu gamepad'i aldım.O zaman fiyatı yalan olmasın 140-150 civarı sanırım.Abimle fena kapışmıştık bir kola o kadar para verilir mi vs ama 7 yıl geçti benimki hala canavar gibi o benin ustume 10 tane kol almıştır.Herneyse Kalitesi zaten tartışılmaz kullananlar bilir.Neyse aradan 3 yıl geçti bir gun pc yi temizleyeyim dedim içini dışını o sırada nasıl becerdiysem gamepadin nano alicisini kaybettim.Faturayı da kaybetmiştim zaten garantisi de bitmişti.Ne yapsam ne etsem diye kara kara düşünürken dedim lan bir ümit Logitech'e mail atayım.Logitech'den Hannah diye bir hanımefendi ilgilendi benimle.Bana faturanız var mı dedi ben de yok dedim bana kolun arkasindaki seri no vs onun fotoğrafını atabilir misiniz dedi Hannah hanım.Bende foto çektim ve maille yolladim.Ve adamlar taa Hollandadan ups ise cok guzel paketlenmis bir sekilde ucretsiz nano alicisini 3 günde yolladilar.Ve Hannah hanim elinize ulasti mi Foto yollar misiniz dedi ben de yolladım başka bir probleminiz olursa çekinmeden söyleyin dedi.Abi inanamadım ya.Biz bu ülkede garantisi devam etmesine rağmen aldığımız yerli ürünlerde bile mağduriyet yaşıyoruz elin Hollandalısı adamlar garantisi ve fatura olmamasına rağmen ücretsiz hollandadan yolluyorlar.İşte müşteri böyle kazanılır.Bize para gözüyle değil insan gözüyle bakıyorlar.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • JS 1 yorum
  17 beğeni
  Johhny S. 2 Temmuz 2023
  Suyun altında kaldık. Kaptan kumandanın pili bitti diyor
  • Alışverişçi resmi
Tüm Yorumlar
 • OM 1 yorum
  1 beğeni
  Orhan M. Bursa 17 Temmuz 2023
  Yorumlara bakıp şaşı kalıyorum ben satın aldım 2 ay olmadan kullanım esnasında bağlantı kopmaları yaşadım sinirime dokanıp durdu en sonda oyunun en önemli yerinde bağlantı koptu sinirlendim yere fırlattım saglam çıktı namussuz bende dayanamadım kırana kadar fırlattım bi dahaki planım kablolu kol almak
 • KP 3 yorum
  5 beğeni
  Korhan P. İzmir 9 Temmuz 2023
  Tofaşı kullanmak için sipariş ettim. İnş pili bitmez.
 • JS 1 yorum
  17 beğeni
  Johhny S. 2 Temmuz 2023
  Suyun altında kaldık. Kaptan kumandanın pili bitti diyor
  • Alışverişçi resmi
 • ŞK 4 yorum
  92 beğeni
  Şahin K. 26 Haziran 2023
  amatör mucidim, el yapımı denizaltımı kontrol etmek için kullanacağım. Umarım bir sorun yaşamam.
 • Ramazan Ç.12 yorum
  80 beğeni
  Ramazan Ç. Adana 17 Şubat 2023
  Yıllar önce 100 liraya almıştım, hala kullanıyorum. sapasağlam duruyor. tuşlarda gevşeme falan bile yok. ozamanlar kablolu snopy falan vardı 25-30 tl ye. usb kablosu kopar giderdi. dedim bir kere de pahalı bişey aliyim kablo derdi olmasın. iyi ki almışım. şiddetle tavsiye edilir.
  • Alışverişçi resmi

Logitech F710 Kablosuz PC Oyun Kolu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech F710 Kablosuz PC Oyun KoluMonster Pusat Pro Kablosuz PC Oyun KoluLogitech F310 Kablolu PC Oyun KoluSony DualShock 4 V1 ZCT1 Kablosuz PS4 Oyun Kolu
 Logitech F710 Kablosuz PC Oyun KoluMonster Pusat Pro Kablosuz PC Oyun KoluLogitech F310 Kablolu PC Oyun KoluSony DualShock 4 V1 ZCT1 Kablosuz PS4 Oyun Kolu
Fiyat 899,00 TL
52 satıcı
Fiyat Yok 599,00 TL
61 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik3. Popüler Oyun Kolu-4. Popüler Oyun Kolu-
Ortalama Puan18 yorum-3 yorum
PCVarVarVar-
PS4---Var
Bağlantı TipiKablosuzKablosuzKabloluKablosuz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı