Oyuncak Kamyon

Oyuncak Kamyon Fiyatları

1.040 farklı Oyuncak Kamyon için fiyatlar listeleniyor.

Hot Wheels Oyuncak Kamyon Pilsan Oyuncak Kamyon Bruder Oyuncak Kamyon Dickie Oyuncak Kamyon Dolu Oyuncak Kamyon Polesie Oyuncak Kamyon

Fiyatı Düşen Oyuncak KamyonlarTümü

Piyasaya Göre Ucuz Oyuncak KamyonlarTümü

Marka 3-5 YaşErkek

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 44Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Karakterler Yaş Aralığı Cinsiyet Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Oyuncak ArabaOyuncak TrenOyuncak İş MakinesiOyuncak TırOyuncak TraktörOyuncak OtobüsOyuncak UçakOyuncak MotorOyuncak HelikopterHot Wheels Oyuncak KamyonPilsan Oyuncak KamyonBruder Oyuncak Kamyon

En Çok İlgi Gören Oyuncak Kamyonlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Oyuncak Kamyon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Oyuncak Kamyon Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Oyuncak Kamyonlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.040 farklı model arasında

En çok satan Oyuncak Kamyonlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Oyuncak Kamyon:
  1. Hot Wheels Monster Trucks Taşıyıcı Kamyon FYK13
  2. Pilsan 06-601 Big Foot Kamyon
  3. Türkiyenin En Büyük Oyuncak Damperli Kamyonu 97x48cm Mack Seri Kürek+Tırmıklı Kamyon İstanbul Özel
  4. Bruder 03570 Scania R-Serisi Liebherr Vinçli Kamyon
  5. Dickie Giant Dump Truck Damperli Kamyon

Oyuncak Kamyon

Çocuklar için oyuncaklar mutlak bir eğlence aracıdır. Güzel vakit geçirmek isteyen çocuklar arkadaşlarıyla, yakınlarıyla ve ebeveynleriyle oyuncakları sayesinde daha iyi iletişim kurabilirler. Oyuncaklar ayrıca çocukların sosyal ve zihinsel gelişimlerine de büyük katkıda bulunur. Bu durumun farkında olan ebeveynler çocukları için birbirinden farklı işlevlere sahip oyuncaklar temin eder. Oyuncak çeşitleri arasında, listenin başlarında; hemen her çocuğun oynamaktan büyük keyif aldığı oyuncak kamyon gelir. Cip, tank, ambulans, vinç, itfaiye gibi çeşitlere sahip oyuncak bebek arabası modelleri arasında en çok tercih edilen ürün olan oyuncak kamyon modelleri genellikle araçların gerçek ölçülerinin belli oranlarda küçültülmesiyle üretilir. Çocukların farklı oyunlar kurgulayarak oynadıkları oyuncak kamyon çeşitleri; ebatlarına, kullanılan malzemeye, renklerine, araç cinsine ve fonksiyonlarına göre birbirinden ayrılır. Siz de çocuğunuzun yaşına ve zevkine uygun olan oyuncak kamyon çeşitlerini ve fiyatlarını Akakçe aracılığıyla kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Oyuncak Kamyon Modelleri

Oyuncak kamyon modelleri yapıldıkları malzemeye göre birbirlerinden ayrılır. Küçük yaş grubundaki çocuklar için üretilen ahşap oyuncak kamyon modellerinin yanı sıra plastik kamyon oyuncak çeşitleri de daha hafif olmaları bakımından ideal bir seçenek olarak öne çıkar. Ahşap ve plastik materyalden üretilen modellerin yanı sıra oyuncak metal kamyon modelleri de çocukların fazlasıyla ilgisini çeker. Daha ağır olan bu modeller özellik anlamında da diğerlerine kıyasla daha zengindir. Kullanım açısından nispeten daha zor olan oyuncak metal kamyon modelleri 3 ve üzeri yaş grubundaki çocuklar için doğru tercih olacaktır. Kullanıcıların yaş grubu yükseldikçe ürünler de farklı özelliklere sahip olur. Uzaktan kumandalı oyuncak kamyon modelleri ya da dönüşebilen transformers kamyon oyuncak modelleri de yüksek yaş grubuna dahil olan çocuklara hitap eder. Materyal olarak farklılaşan ürünler arasında daha gelişmiş özelliklere sahip olan oyuncak kamyon modifiye modeller de yer alır. Genellikle ışıklı kamyon oyuncak modelleri arasında yer alan modifiye kamyonların bazıları öğretici ses ve şarkılar içerir ve çocukların daha çok eğlenmesine yardımcı olur. Oyuncak kamyon çeşitleri tek tek satıldığı gibi set halinde de bulunabilir. Küçük ebatlardaki oyuncak kamyon seti modelleri genellikle metal malzemeden üretilir. Hemen hemen tüm inşaat araçlarının dahil olduğu setler arasında en çok tercih edileni oyuncak kepçe kamyon setidir. Her bakımdan çocukların ilgisini çeken oyuncak kamyon çeşitleri farklı renklerde de üretilir. Beyaz, kırmızı, mavi, sarı kamyon oyuncak modelleri çocukların en çok tercih ettiği modelleri arasındadır.

Araç Cinsine Göre Oyuncak Kamyon Modelleri

Yaşları ilerledikçe çocuklar etraflarında gördükleri nesnelere daha fazla ilgi duyar hale gelir. Her nesneyi inceleyen ve merak eden çocuklar özellikle büyük araçlara farklı bir gözle bakarlar. Motorlu taşıtlar ve diğer araçlar hareket etmeleri nedeniyle çocuklar için bir merak konusu olur. Oyuncak bebek arabası modelleri arasında yer alan kamyonlar ise bunların başında gelir. Eşyaları bir yerden alıp bir başka yere götüren oyuncak çekici kamyon çeşitleri, inşaat malzemelerinin taşınmasına yarayan oyuncak damperli kamyon modelleri çocukların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Yine inşaat çalışmaları esnasında çocukların ilgisini çeken oyuncak kepçe kamyon ve oyuncak vinç kamyon modelleri de çocukların oynamaktan zevk aldıkları ürünler arasındadır. Oyuncak mikser kamyon ve oyuncak çimento kamyonu modeller, kum çeken modeller olarak çocukların ilgisini çeker. Çöpleri içine alan oyuncak çöp kamyonu modelleri de çocukların çevrelerinde sıklıkla gördükleri araçlar olduğundan fazlasıyla tercih edilir. Son olarak beton kamyonu oyuncak modelleri arasından çocukların fazlasıyla dikkatini çeken ürünler arasında yer alır. Bu modellerin yanı sıra çocukların mesleklerle ilgili bilgi edinmelerine yardımcı olan ve yine etraflarında fazlasıyla gördükleri oyunca itfaiye kamyon modelleri, tüp taşımaya yarayan oyuncak tüp kamyonu çeşitleri ve oyuncak askeri kamyon modelleri ve çocukların fazlasıyla ilgisini çeker.

Dayanıklı Büyük Oyuncak Kamyon Modelleri

Oyuncak kamyon modelleri ebatlarına göre de farklılık gösterir. Küçük ebatlardaki çeşitlerin yanı sıra büyük oyuncak kamyon modelleri de çocukların fazlasıyla ilgisini çeker. Özellikle küçük yaş grubuna dahil çocuklar için üretilen dev oyuncak kamyon modelleri, parçaları çocukların ağızlarına kaçmayacak şekilde tasarlanır. Oyuncak kamyon 70, 83, 100 cm ölçülerine sahip büyük ölçekli modeller farklı tasarımlara ve ek özelliklere sahiptir. Çocukların özellikle kumda ya da suda eğlenceli vakitler geçirebilecekleri bu modeller çoğunlukla plastik malzemeden üretilir. Çöp kamyonları, kepçe, römork gibi farklı konseptlerde üretilen büyük oyuncak kamyon modelleri çocuklarınızın zevkle oynayacağı ürünler arasında yer alır. Büyük oyuncak kamyon modelleri arasında yer alan süper kamyon oyuncak çeşitleri ve devasa boyutlardaki tekerlekleriyle canavar kamyon oyuncak modelleri de çocukların oldukça ilgisini çeker.

Oyuncak Kamyon Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Oyuncak kamyon modelleri hemen her yaş grubundan çocukların ilgisini çeker. Kız ya da erkek fark etmeksizin çocukların severek oynadığı oyuncak kamyon çeşitlerini almadan önce bazı noktalara dikkat etmeniz doğru ürünü tercih etmek noktasında faydalı olabilir. Doğru ürün tercihi aynı zamanda ürünün dayanıklı olmasını sağlar. Çocuğunuzun yaşı oyuncak kamyon seçiminizde oldukça önemlidir. Yaşça çok küçük çocuklara, büyük çocukların oyuncaklarından almanız halinde çocuğunuzun oyuncağıyla oynaması mümkün olmayabilir. Küçük oyuncak kamyon modellerini, herhangi bir parçasının çocuklarınızın ağzına kaçmaması için tercih etmemeniz yerinde olur.
Metal modeller nispeten daha yüksek yaş grubuna dahil olan çocuklar için idealken, ahşap ve plastik modeller çok küçük yaştaki çocuklar için uygundur. Aynı şekilde kumandalı, pilli, müzikli ya da çok parçalı modeller de daha yüksek yaş grubundaki çocuklar için uygundur. Seçeceğiniz oyuncağın rengi de seçiminizde özellikle önemlidir. Ebat olarak büyük olan oyuncak modelleri oldukça canlı ve parlak renklere sahiptir. Bu tarz modeller çocuklarınızın motor becerilerinin gelişmesine destek olurken eğlenmelerini de sağlar. Eğer çocuklarınız oyuncak kamyon modellerini suda ya da deniz kıyısında oynayacaklarsa sudan etkilenmeyen plastik oyuncak kamyon modellerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Oyuncak Kamyon Fiyatları

Oyuncak kamyon fiyatları kullanılan malzemeye, ebatlarına, hitap ettiği yaş grubuna ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Çocukların hem eğlenip hem motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan büyük oyuncak kamyon fiyatları, plastik materyalden üretilmeleri nedeniyle nispeten daha uygun olabilir. Ürün fiyatları, hitap edilen yaş grubuna göre farklı özelliklere sahip olduğundan değişkenlik gösterebilir. Daha yüksek yaş grubuna sahip çocuklar için üretilen benzinli oyuncak kamyon fiyatları, tıpkı akülü araba fiyatları gibi genellikle daha yüksek olmaktadır. Benzer şekilde, set halinde satılan kamyon fiyatları da tekil olarak satılan ürünlere kıyasla farklılık gösterir. En çok tercih edilen oyuncak kepçe kamyon fiyatları da oyuncak tüp, çöp, mikser, çekici, vinç kamyon modellerine kıyasla daha yüksek olabilmektedir. Yine de ürün fiyatları genel anlamda ekonomik yönden bütçenizi zorlayacak boyutta değildir. Siz de çocuğunuz için oyuncak kamyon satın almak isterseniz Akakçe aracılığıyla farklı markalara ait ve farklı modellerde üretilen oyuncak kamyon modellerini inceleyebilirsiniz. Oyuncak kamyon modelini seçmeden önce yorumları inceleyebilir, çocuğunuz için en uygun olan ürünü Akakçe’de inceleyebilir, en uygun fiyatlı ürünü Akakçe’de bulabilirsiniz.