Oyuncak Fiyatları ve Çeşitleri

En Popüler Oyuncak Ürünleri

Yılbaşı Ağacı Fiyatları Barbie 100'lü Balon 12 Volt Akülü Araba 12 Volt Akülü Motor 4'lü Oyun Hamuru Büyük Ayıcık Büyük Oyuncak Kamyon Büyük Peluş Oyuncak Kız Çocuk Masa Sandalye Kız Oyun Çadırı Kız Oyun Seti

Popüler Oyuncak Markaları

Oyuncak İndirimleri

Her çocuğun, kendi dünyasını yaratmak ve kendini en iyi şekilde ifade edebilmek için oyuncaklara ihtiyacı vardır. Akakçe, çocuklarınız ve hatta sizler için birçok oyuncak modelini sıralayarak; dilediğiniz oyuncağı satın almanızı mümkün kılmaktadır. Öğretici, düşündürücü, zeka ve beceri oyuncağı gibi oyun çeşitlerinin yanı sıra çocuklarınız için araba, oyuncak bebek gibi oyuncak seçenekleri de mevcuttur. Günümüzde, özellikle legolar oldukça popülerdir. Çocukların gelişiminde oldukça büyük bir yer kaplayan bu legolar ile çocuklarınız en iyi şekilde kendini ifade etmeyi öğrenebilir, aynı zamanda yaratıcılıklarını da geliştirebilir. Büyük boy, orta boy gibi birçok boy seçeneği mevcuttur. Aynı şekilde legolar parça olarak da çeşitli seçenekler ile piyasaya sunulmaktadır. 790, 484 gibi çeşitli parçalar ile satılan lego modelleri, Akakçe’de sıralanmaktadır. Çocukların yanı sıra ebeveynlerin de oldukça ilgisini çeken bu oyuncak, her yaşa hitap eden bir kitleye sahiptir. Çocukların oyun oynayabileceği oyuncakların yanı sıra, oyun evi, akülü araba gibi çeşitli seçenekler ile de çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Seçebileceğiniz oyuncak seçenekleri ile oyuncakların neyden yapıldığını da görebilirsiniz. Çocuklarınızın ve kendinizin sağlığı için içeriklere bakıp oyuncakları satın almanız önerilir. Akakçe’den girebileceğiniz oyuncak kategorisini, yan taraftaki filtreleme ile azaltabilirsiniz. İstediğiniz tarz oyuncakları seçerek, yalnızca onları gösteren bir filtreleme sistemi ile karşılaşırsınız. Akülü araçlar, ahşap oyuncaklar, lego, puzzle gibi çeşitli filtreleme seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz kategoriyi seçerek, oyuncakları daha düzenli ve daha az hale getirmeniz; istediğiniz oyuncağa daha kolay kavuşmanız açısından avantajlı bir seçenektir. Aynı zamanda sıralanan oyuncakları da dilediğiniz şekilde sıralamanız mümkündür. Düşük fiyattan yüksek fiyata veya yüksek fiyattan düşük fiyata sıralanan ürünler gibi birçok sıralama seçeneği mevcuttur. Bunun yanında oyuncakları sıralarken, en yüksek puan alanları da görebilmeniz bu sıralama seçenekleriyle mümkündür. Her oyuncağın alt kısmında daha önce alan kişiler tarafından değerlendirmeler bulunmaktadır. Bunları yıldız şeklinde görebilirsiniz. Akakçe, istediğiniz oyuncak çeşitlerine en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmanızı amaçlamaktadır. Her kategoride ürünleri görmenizi sağlayan Akakçe, her kategoride oldukça fazla oyuncak çeşidi barındırmaktadır. En çok ürün barındıran kategori, parti, doğum günü malzemeleri olarak ayrılan kategoridir. Burada, yirmi bine yaklaşık çeşitli ürün seçeneği sizler için sıralanmaktadır.

Uygun Fiyatlı Oyuncak Seçenekleri

Alışveriş yaptığınızda, aldığınız her ürünün kaliteli olması ve en ideal fiyata sahip olması en çok istenilen durumdur. Akakçe, dilediğiniz oyuncağı satan satıcıları rahatlıkla görmeniz için muhteşem bir köprüdür. Oyuncağın içeriğine bakabilirsiniz, oyuncak hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Aynı zamanda bütün fiyat seçeneklerini görebildiğiniz için bütçenize en uygun olan fiyat ile satın alarak, en karlı şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. En çok sevilen kategorilerden biri, zeka ve beceri oyuncaklarının yer aldığı kategoridir. Bu kategoride, boncuk seti, taş boyama, görsel algı oyunu gibi birçok tarzda oyun vardır. Her yaşa göre bulabileceğiniz birçok oyunu, en iyi fiyat seçeneği ile Akakçe’den satın alabilirsiniz. Sol taraftaki filtreleme ile istediğiniz oyuncak kategorilerini, istediğiniz markayı ve bütçenize uygun olan fiyat seçeneğini seçebilirsiniz. Böylelikle vakit kaybetmeden, daha hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlamanız mümkün olur. Taban ve tavan fiyat aralığını kendiniz de belirleyebilirsiniz. Akakçe’nin sunduğu bu filtreleme özelliği, özellikle çocuklarınızın bütçenize göre alışveriş yapmasını kolaylaştırmaktadır. En çok sevilen ürünlerden biri oyuncak araba kategorisinde yer alan ürünlerdir. Mavi, yeşil, siyah gibi birçok renk seçeneği ile farklı farklı oyuncak arabalar mevcuttur. Her yaş için, farklı büyüklüklerde ve özelliklerde arabalara sahip olabilirsiniz. Bu oyuncak arabalarda, spor araba, otobüs, kamyon gibi birçok seçenek mevcuttur. Bunun yanında uçak, traktör, helikopter, tren gibi farklı araçlar ile de çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. En çok sevilen araba seçeneklerinden bazıları, birden çok küçük arabaları barındırmaktadır. Akakçe’nin en güzel yanlarından biri de sizlere bütün bu oyuncak seçeneklerini, en ekonomik şekilde koymasıdır. Bütün satıcılar arasından en ekonomik olanı görebilir, alışverişinizi en komik seçenek ile yaparak karlı olabilirsiniz. Eğer başka bir satıcıdan satın almak isterseniz, oyuncak modelinin içine girdiğinizde bütün satıcıları görebilirsiniz. Tek tık ile bütün satıcıları ve bütün fiyat seçenekleri görerek, pratik bir alışveriş yapmanız sağlanır. Araba, bebek gibi oyuncakların yanı sıra, eğitici oyuncak kategorisindeki ürünler de oldukça fazla talebe sahiptir. Bu oyuncaklar, genellikle çocukları hem eğlendiren hem de çocuklara eğitici, öğretici özellikler katan ürünlerdir. Bu kategoride, zeka küpü, origami, domino gibi çocukların eğlenirken bir şeyler öğrenmesini sağlayan birçok ürün mevcuttur.

En Uygun Fiyatlı Oyuncak Modelleri Akakçe’de!

Alışveriş esnasında, her ürünü satan satıcıya ulaşmanız neredeyse imkansızdır. Bir ürün satın aldığınızda, aynı ürünün daha ekonomik fiyat ile başka bir satıcı tarafından satıldığını gördüğünüz çok olmuştur. Akakçe, sizlere birçok satıcı tarafından satılan ürünlerin en ideal seçeneklerini sıralar. Böylelikle bütçenize göre ve istediğinize göre ürünlere satın almanız oldukça kolay bir hal almaktadır. Oyuncak, hemen hemen her evde olan bir ürün kategorisidir. Çocuklu evlerde çocukların oyunları için yer alabilirken, çocuk olmayan evlerde de zaman geçirmek için veya aksesuar olarak kullanılabilir. Özellikle oyuncak ayı seçenekleri, bu durumun en belirgin örneklerinden biridir. Çocukların oynamayı çok sevdiği bu oyuncak kategorisi, ebeveynlerin veya çocuğa sahip olmayanların da oldukça fazla tercih ettiği bir kategoridir. Özellikle Winnie the Pooh gibi çeşitli animasyonlarda yer alan pelüş oyuncak modelleri ile çocuğunuza, sevdiğiniz birine veya kendinize bir hediye alabilirsiniz. Akakçe, sizler için sıraladığı bütün oyuncak ayılar ile kendinize veya çocuğunuza en uygun ayıyı satın almanızı kolaylaştırır. Bütün fiyat seçeneklerini ve modellerini kolayca görmeniz mümkündür. Oyuncak ayılar, aynı zamanda sevdiğiniz insanlara hediye etmeniz için ideal seçeneklerdir. Tatlı ve iç açıcı tasarımları ile muhteşem bir aksesuar olarak odanızda yer alabilir. Aksesuar olarak kullanılabilecek ve aynı zamanda çocukların oynaması da mümkün olan ürünlerden bir başkası ise oyuncak kedi seçenekleri olabilir. Oldukça tatlı ve farklı tasarımlara sahip olan birçok oyuncak kediye Akakçe ile ulaşmanız mümkündür. Her yaştan çocuğun oldukça fazla sevdiği oyuncaklardan biri olan kediler, aynı zamanda çocuklarınıza hayvan sevgisi aşılama konusunda da oldukça başarılı ürünlerdir. Çocuğunuzun kediyi sevme, kediyi tanıma gibi durumlarını bu oyuncaklar ile oldukça hızlandırabilirsiniz. Kedinin yanı sıra Akakçe’de birçok oyuncak hayvanı satın alabilirsiniz. Kedi, köpek, at gibi birçok hayvanın oyuncağı mevcuttur. Bu oyuncak modellerinin içeriğini, boyutunu, ürünün özelliklerinden öğrenebilirsiniz. Legolar, çocukların hem yaratıcılığını hem de el becerisini geliştirmek için en ideal oyuncaklardan biridir. Aynı zamanda tüm ailenin oynaması mümkün olduğu için, muhteşem bir aile aktivitesidir. Her yaştan çocukların oynaması mümkündür. Yaşı küçük olan çocukların, daha büyük parçalı lego seçeneklerinden birini oynaması daha sağlıklı olacaktır. Akakçe ile her boyuttan legolara sahip olabilirsiniz. Çocukların yaratıcılığını arttırmak için çok fazla tercih edilen oyuncaklardan bir diğeri ise oyuncak hamur seçenekleridir. Bu ürünler, çok küçük yaşta çocuklar için sağlık açısından pek uygun görünmez. Daha çok ilkokul çağındaki çocukların oynaması için uygundur. Her renk ve her çeşit oyun hamuruna Akakçe ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Oyuncak Seçenekleri

Satın almanız gereken ürünleri, indirimli satın almanız takdirinde daha karı bir alışveriş yapmış olursunuz. Akakçe, bu indirim dönemlerini takip etmenizi kolaylaştırır. En sevilen ürünlerden biri olan oyuncak için birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Akakçe, bu ürün seçeneklerini sizler için bir araya toplar ve ihtiyacınız olan, istediğiniz veya beğendiğiniz oyuncağa sahip olmanıza olanak sağlar. Çocuğunuzun oynaması için ideal alan yaratabileceğiniz, kaydırak gibi ürünlerin yanı sıra araba, oyuncak bebek, oyuncak hayvan gibi birçok seçeneği sizlere sunar. Çok sevilen kategorilerden biri de yaz ve bahçe oyunları olarak bilinen oyuncak seçenekleridir. Bunlar, genellikle yaz aylarında dışarıda oynanması mümkün olan, normal oyuncaklara oranla daha fazla yer kaplayan ürünlerdir. Çadır, salıncak, kaydırak, top havuzu gibi ürünler bu oyuncaklara verilecek en güzel örneklerden bazılarıdır. Çocukların kendi oyun alanını yaratmak için bu ürünlerden satın alabilirsiniz. Bahçenin yanı sıra evde kullanımı mümkün olan; sallanan at gibi birçok oyuncak seçeneği de mevcuttur. Çocukların güzel vakit geçirmesi için oyuncaklar, olmazsa olmaz ürünlerin başında yer almaktadır. Bu oyuncaklara en uygun fiyatlar ile sahip olmanız için Akakçe’ye göz atmanız gerekmektedir. Oyuncakların eğlenceli olmasının yanı sıra öğretici olması da oldukça önemli bir unsurdur. Öğretici olan oyuncaklar arasında müzik ile ilgili olanlar da vardır. Oyuncak piyano seçenekleri, çocuklarınız için muhteşem bir eğlence aracı olabilir. Bunun yanı sıra çocuklara müzik sevgisi aşılamak için de harika bir seçenek olabilir. Orga benzeyen oyuncakların yanı sıra daha büyük, piyanoya benzeyen oyuncak seçenekleri de mevcuttur. Bu oyuncaklar, genellikle çocukların yaşlarına göre tercih edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Piyanonun yanı sıra oyuncak bateri, davul, gitar gibi birçok müzik aleti de mevcuttur. Çocukların istediği şekilde müzik ile ilgilenebilmesi için, erken yaşta müzik ile tanışabilmeleri ve belki de yetenekleri ile tanışabilmeleri için bu oyuncaklardan birini satın alabilirsiniz. Bu oyuncak müzik aletleri, aynı zamanda çeşitli animasyonlar ile tasarlanan seçenekler de barındırdığı için, çocuklarınız için daha eğlenceli bir aktivite haline gelebilir. Animasyon ile tasarlanan ürünler, daha da ilgi çekici olabilir. Akakçe, sizlere satın alabileceğiniz, çocuklarınızı ve belki de kendinizi mutlu edebileceğiniz birçok oyuncak seçeneğini sunmaktadır. İstediğiniz kategoriyi minimuma indirgeyerek aradığınız oyuncağa daha kolay ulaşabilirsiniz. En çok aranan kategorilerden biri de oyuncak bebek seçenekleridir. Hemen hemen her çocuğun hoşuna gidecek, klasik bir oyuncak seçeneğidir denilebilir. Oyuncak bebekler, kalitesine ve modeline göre farklılık göstermektedir. Akakçe, sizlere piyasadaki çoğu oyuncak bebeği sunarak, mevcut olan bütün fiyat seçeneklerini de beraberinde göstermektedir. Böylelikle hızlı bir şekilde bütçenize en uygun olan oyuncak bebeği satın alabilirsiniz.

Oyuncak Fırsatları

Her çocuk, oyuncak sahibi olmak ister. Bununla birlikte her çocuğun istediği oyuncak seçenekleri farklılık göstermektedir. Bazı çocuklar oyuncak arabalara, bazıları oyuncak bebeklere, bazıları ise daha farklı kategorilere ilgi göstermektedir. Her çocuğun kendi ilgi alanına uygun oyuncağı bulması, kimi zaman oldukça zahmetli bir iş haline gelmektedir. Akakçe, bütün oyuncak seçeneklerini oldukça fazla alternatif ile sizlere bir tık ile sunarak; en hızlı ve pratik alışverişi yapmanıza olanak sağlar. Çocuklarınızla birlikte de seçebileceğiniz ve net bir şekilde görebileceğiniz oyuncaklar ile Akakçe’den kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Her yaştan çocuk için oyuncak seçenekleri mevcuttur. Sadece çocuklar için de değil, ebeveynlerin de dikkatini çekebilecek çok çeşit ürüne ulaşabilirsiniz. Birçok satıcının sıralandığı ve en ekonomik fiyat fırsatlarının sizler için belirlendiği Akakçe, dilediğiniz oyuncağa ulaşmak için oldukça hızlı bir sistemdir. Çok fazla sevilen kategorilerden biri oyuncak ev seçeneklerini barındıran kategoridir. Akakçe, her çocuğa ve her alan uygun olabilecek birçok oyuncak evle sizleri buluşturur. İsteyen bahçede, isteyen salonda, isteyen de oyun odasında bu oyuncak evlerden yararlanabilir. Çocukların içine girip kendine özel oyun alanı yaratabileceği bu oyuncak evler, oldukça fazla seçeneklere sahiptir. Her bütçeden insanın sahip olması mümkündür. Oldukça ekonomik fiyata sahip olan ürünlerden biri; çadır şeklindedir. Çocukların bahçede de evin içinde de kullanması mümkündür. Oldukça kolay kurulan ve kolay toplanan bir ürün olmasının yanı sıra, ideal boyutu ile her alana uyum sağlayabilir. Çocukların kendi alanını kolaylıkla yaratabileceği bu evlerin yanı sıra, içinde oynamanın dışında bebekleri ile oynatabilecekleri oyuncak evler de mevcuttur. Bu oyuncak evler, genellikle içine girebilecekleri evlerden daha küçük boyuta sahiptir. Küçük oyuncak bebekleri oynatmak için üretilen bu evler, çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için muhteşem seçeneklerdir. Oldukça fazla seçeneği olan bu minik evlerin kimisi üç katlı kimi ise dört katlı olabilir. Birçok kat ve tasarım seçeneği mevcuttur. Sizler, çocuğunuzun sevdiği, bütçenize uygun olan ev seçeneğini kolaylıkla Akakçe ile satın alabilirsiniz. İçinde oynayacak bebeğe de ihtiyacınız varsa, Akakçe sizler için bebek oyuncak seçeneklerini de en ekonomik fiyatlar ile sıralamaktadır.

Akakçe ile Ekonomik Oyuncak Kampanyaları

Çocuklar, oldukça hızlı büyüdükleri için farklı oyuncaklara ilgi duyabilirler. Büyüdükçe zevkleri ve ilgi alanları da değişeceği için, olabildiğince ekonomik ve tabii kaliteli oyuncakları satın almak, ideal oyuncak alışverişi için gereklidir. Akakçe, her yaşta çocuk için birçok oyuncak seçeneği sunmaktadır. 30.000’e yakın oyuncak seçenekleri ile çocuklarınızın her yaşta istediği oyuncağa sahip olması oldukça kolaydır. Akakçe, hızlı ve pratik alışveriş sistemi ile sizlere gördüğünüz oyuncaklarla ilgili bilgileri oldukça net bir şekilde ileterek; alışverişinizde meydana gelebilecek olumsuzları minimuma indirger. Aynı zamanda bütün satıcı seçeneklerini sizlere sunup, en uygun olanına yönlendirerek; zararlı bir alışverişin önüne geçer. Çocuğunuzun her yaşta istediği ve ilgisini çektiği oyuncağa sahip olması için, sizler de Akakçe ile oyuncak alışverişi yapabilirsiniz. Günümüzde çok sevilen ve oldukça dikkat çeken oyuncaklardan bazıları robot oyuncak kategorisinde yer almaktadır. Teknoloji çağı ile büyüyen çocukların robot şeklinde olan oyuncaklar, oldukça ilgisini çeker. Özellikle bazı robot oyuncakların tasarımları, çeşitli filmler ve animasyonlar ile yapıldığı için, oyun oynamayı oldukça eğlenceli hale getirir. Çocuğunuzun sevdiği animasyon veya film ile tasarlanan oyuncaktan aldığı zevkin daha fazla olduğu bilinir. Bazı robotların arabaya dönüşmesi, oyuncağı daha da heyecanlı hale getiren bir özelliktir. Böylelikle çocuklar hem robot hem de araba olan bir oyuncağa sahip olabilirler. Farklı ve eğlenceli birçok oyuncağın yanı sıra, çocukların oyuncaklarını koyabilecekleri bir alana da ihtiyacı vardır. Akakçe, oyuncak sepeti seçenekleri ile bu ihtiyaçları karşılamaktadır. Özellikle oyuncakların bir arada olması ve çok daha az yer kaplaması için bu sepet, oldukça önemli bir üründür. Bunun yanı sıra çocuklarınıza oyuncakların yerini öğretmek ve çocuklarınızın oyuncaklarını oynadıktan sonra onları nereye koyacaklarını anlatmak için ideal ürünlerdir. Akakçe, sizlere en uygun seçenekler ile oyuncak sepetlerini ve bu sepetlerin içini dolduracak birçok oyuncak modelini sunar. Kendinize, çocuğunuza ve bütçenize uygun oyuncak alışverişini, en pratik şekilde yapabilmenizi sağlar.