Oyuncu Koltuğu

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

1.747 farklı Oyuncu Koltuğu için fiyatlar listeleniyor.

Rampage Oyuncu Koltuğu MSI Oyuncu Koltuğu xDrive Oyuncu Koltuğu Türksit Oyuncu Koltuğu XPrime Oyuncu Koltuğu Everest Oyuncu Koltuğu

Aktüel Broşürlerden Oyuncu Koltukları

  • Game On Oyuncu Koltuğu Y69 x G88 x D33 cmKoçtaş

Fiyatı Düşen Oyuncu KoltuklarıTümü

BeyazGriYeşilMaviPembeMorKırmızıSarıSiyahSatıcı Marka

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası SatıcıToplam 51 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü

Beko TVArçelik TVVestel Televizyon Fiyatları4K TelevizyonÇalışma KoltuğuYönetici KoltuğuRampage Oyuncu KoltuğuMSI Oyuncu KoltuğuxDrive Oyuncu Koltuğu

En Çok Karşılaştırılan Oyuncu Koltukları

En Çok İlgi Gören Oyuncu Koltukları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Oyuncu Koltuğu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Oyuncu Koltuğu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Oyuncu Koltukları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Oyuncu Koltuğu:
  1. Ofisel Alpha Fab1 Kumaş Gri
  2. Rampage KL-R99 3D Ayarlı Kırmızı/Siyah Gaming
  3. MSI Mag CH120 X
  4. xDrive 15'li Profesyonel Kırmızı
  5. Türksit Asos

Oyuncu Koltuğu & Gamer Koltuk

Hiç şüphe yok ki oyuncuların olmazsa olmaz ekipmanlarından bir tanesi de oyuncu koltuğu. Ancak bu koltuklar yalnızca oyuncular tarafından kullanılmamakta. Komforlu ve ergonomik yapıları sayesinde birçok ofiste de oyuncu koltuklarına yer veriliyor. Zira profesyonel oyuncuların, uzun süre masa başında çalışan ya da uzaktan çalışan kişilerin rahat bir oturma deneyimi ile kas, omurga ve iskelet sistemlerinin sağlığı için koltuk seçimi ciddi önem arz etmektedir. Bu noktada, bir gamersanız ve oyuncu ekipmanlarınızı kombinlemek istiyorsanız ya da bilgisayar başında uzun süreler çalışıyorsanız tercihinizi gamer koltuk modellerinden yana kullanabilirsiniz. Çünkü ergonomi, tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunan oyuncu sandalyesi modelleri, beden sağlığınız korurken bir yandan da konforlu bir çalışma deneyimi sunar. Konforu ve tarzıyla ön plana çıkan bu oyun koltuğu modellerini incelemek ve satın almak için ise en doğru adres akakce.com. Akakçe sizin yerinize birçok pazar yerindeki birçok fiyatı tarar ve en ucuz fiyatı tek tıkla size sunar.

Oyuncu Koltuğu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Yarış otomobillerinden ilham alınan albenili dış görünüşleri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu koltuğu modelleri, diğer sandalyelere göre farklılık gösterir. Peki bu farklılıklar neler, oyuncu koltuğunu avantajlı kılan yanlar neler? Standart ofis koltukları, kullanıcıları statik oturma pozisyonlarına zorlar. Bu da zaman içerisinde eklemlerde ve kemiklerde gerginlik, uyuşukluk ve rahatsızlığa neden olur. Ancak oyuncu koltuğu ya da gamer koltuk olarak adlandırılan koltuklar, ayarlanabilir bileşenlere sahip oldukları için sağlıklı bir oturma duruşunu destekler ve otururken hareketi mümkün kılar. Bu noktada gaming koltuklar oturuş pozisyonunu desteklediği için dolaşım ve oksijen seviyesinin artmasına sağlarken, kas ve eklemler üzerindeki yükün de azalmasına yardımcı olur. Mükemmel bir oturuş pozisyonu için ise tek yapmanız gereken oyuncu koltuğunuzun sırtılığını ve kolçağını kendinize göre ayarlamak ve ardından arkanıza yaslanmak. Bu sayede vücut ayarlandıkça kalçalar omurga ile aynı hizaya geliyor, sırt düzleşiyor, göğüs kafesi açılıyor ve optimal çalışan kaslarla dolaşım artıyor. Daha düz bir omurga ile de nefes derinleşiyor ve kan dolaşımına daha fazla oksijen gönderiliyor. Tüm bunlar da mental ve fiziksel sağlığınızı korurken,bir yandan da tamamen yaptığınız işe odaklanmanızı sağlıyor. Böylelikle sağlığınızdan ödün vermeden işlerinizi gerçekleştirebilirken, veriminizi de yüksek tutabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sağlık açısından hayli önem arz eden oyuncu koltuğu satın alırken dikkat etmekte fayda var zira zamanınızın büyük çoğunluğunu bu koltukta geçirebilirsiniz. Bu bağlamda oyuncu sandalyesi seçiminize tasarımdan başlayabilirsiniz. Burda da işe renkle başlayabilirsiniz. Gamer koltuk alacağınız ortamın renklerine göre bir renk seçiminde bulunmalısınız. Tasarımdan sonra dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise oyun koltuğunun ergonomisi. Oyun oynarken ya da masa başında çalışırken ağrı çekmemek için alacağınız oyuncu sandalyesinde rahat etmeniz çok önemli. Bunun için de alacağınız koltuğun yüksek yoğunluklu köpük malzeme içermesine dikkat edebilirsiniz. Bununla birlikte oyuncu koltuğunun bel, boyun ve sırt desteğine sahip olduğundan emin olmalısınız. Bundan sonra ise koltuğun mekanizmasına dikkat etmelisiniz. Koltuğunuzun mekanizması gerek rahat bir oturuş deneyimi gerekse de dayanıklılık için önemli bir unsur. Söz konusu dayanıklılık iken, alacağınız oyuncu sandalyesini uzun yıllar kullanmak istiyorsanız yıldız ayağın metal malzemeden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece kilonuz ne olursa olsun oyun koltuğunuzu uzun yıllar kullanabilirsiniz. Oyun koltuğu seçimindeki önemli diğer bir nokta ise kol desteği. Zira alacağınız koltuğun kolçaklarının ayarlanabilir olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Ayrıca koltuk yüksekliğinin de ayarlanabiliyor olması, bir oyuncu koltuğunda olması gereken en önemli özelliklerden biri. Bu noktada yükseklik ayarlama işlemini sandalyeden kalkmadan gerçekleştirebiliyor olmalısınız. Keza iyi bir oyuncu sandalyesinin sırt ve bel destekleri de ayarlanabilir olmalı. Bilhassa sırt ve bel desteklerini öne arkaya ve aşağı yukarı olmak üzere 360 derece ayarlayabiliyor olmalısınız. Son olarak ise gamer koltuk satın alırken, koltuğun derinliğine dikkat etmelisiniz. Zira minderin ucundan sırtlığa kadar olan bölümü ifade eden derinlik faktörü, rahat etmeniz için hayli önemli. Öyle ki boyu kısa birisi iseniz derinliği yüksek olan bir oyun koltuğunda pek de rahat edemeyebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Modellerini Akakçe’den İnceleyin

Oyuncu faresi, oyuncu klavyesi, oyuncu kulaklığı, oyuncu bilgisayarı vs. derken oyuncular için özel olarak tasarlanan diğer bir ürün de oyuncu koltuğu olarak oyuncuların karşısına çıkar. Bu noktada xDrive, Adore, Rampage ve XFly gibi birçok üretici, çeşitli özellik ve tasarımlara sahip gamer koltuk modellerini piyasaya sürmüş durumda. Her üretici gamer koltuk modellerinde kendine has tasarımlara yer verirken, koltuklara çok değişik özellikler ekliyor. Bu özelliklerin başında da RGB aydınlatma geliyor. Öyle ki diğer birçok oyuncu ekipmanında kullanılan RGB aydınlatma, gaming koltuk modellerinde de yer almış durumda. RGB aydınlatma özelliğine sahip gaming koltuklar sayesinde içinde bulunulan ortam ile eşsiz bir uyum yakalanabilir. Ayrıca ışığın renklerini zevkinize göre değiştirebilir, dinamik bir şekilde renk değiştirmesini sağlayabilir, oynadığınız oyun veya dinlediğiniz müziğe göre ışığın otomatik olarak değişmesini sağlayabilirsiniz. Gaming koltuklarda karşımıza çıkan diğer bir özellik ise masaj ile ısıtma ve soğutma özelliği. Bu sayede çalışırken boyun, bel ve sırtınıza masaj yaptırabilirsiniz. Ayrıca kış aylarında vücudunuzu ısıtmak için gaming koltuğun ısıtma özelliğinden, yaz aylarında ise serinlemek için koltuğun soğutma özelliğinden istifade edebilirsiniz. Tasarım tarafında ise her üreticinin kendine has tasarımları bulunsa da gaming koltukların çoğunluğu birbirine benziyor.

Oyuncu Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Bu tip koltuklar genellikle deri malzemeden üretildikleri için üzerlerindeki kiri biraz daha fazla belli edebilir. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak için koltuğunuzu belirli periyotlarla temizlemeniz tavsiye edilir. Bunun için bir mikrofiber bezi ıslatarak, sandalyenizi boyun, sırt ve oturma bölümünü iyice silin. Bu noktada koltuk ile koltuğun yan panelleri arasına veya koltuk ile arkalık arasına ayrıca dikkat etmelisiniz. Buraları temizledikten sonra ise mikrofiber bezinizi yıkayarak temizlemeli ve yine hafif nemli bir şekilde koltuğunuzun ayaklarını ve kolçağını temizlemelisiniz. Ayrıca oturma bölümünün dip köşelerine giren kirler ve tekerleklerin arasına giren kirler hassas bir temizlik gerektirebilir. Bir fırça yardımıyla buralardaki kirleri de temizleyebilirsiniz.

En Ucuz Oyuncu Koltuğu Fiyatları Akakçe’de!

Gamer koltuk modelleri, fiyatları itibari ile diğer ofis sandalyelerinden daha pahalıya satılıyor. Ancak farklı gamer koltuk markaları tarafından 300 TL’den başlayıp 4000 TL’ye kadar uzanan oldukça geniş bir fiyat skalasında modeller tüketicilere sunulmuş durumda. Bu noktada ihtiyacınıza uygun koltuk modelini en ucuz fiyat avantajı ile satın almak isterseniz akakce.com’u ziyaret edebilirsiniz. Akakçe sizin yerinize onlarca pazar yerini tarayarak en iyi oyuncu koltuğu fiyatları ve modellerini bulur ve tek tıkla size sunar. Ayrıca beğendiğiniz bilgisayar oyuncu koltuğu modelini Black Friday ve 11.11 gibi indirim dönemlerini takip ederek, yıl içerisindeki fiyatlarından çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Akakçe, burada da sizi yalnız bırakmaz. Öyle ki sizin yerinize gamer koltuk indirimleri ve kampanyalarını takip ederek, en ucuz gamer koltuk fiyatlarını sizlere sunar.