xDrive

xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu Koltuğu

(1 yorum)
Renk seçenekleri:

29 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 7 dakika önce Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Stokta Satıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Derinlik: 55 cm, 160 Derece, Sırt Yüksekliği: 84 cm, Yükseklik: 134 cm, Genişlik: 64 cm, Taşıma Kapasitesi: 120 kg, Deri, Metal... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
4.889,00 TL12.11.2023

En Ucuz xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (28)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler xDrive Oyuncu Koltukları
Benzer Ürünler

xDrive Sancak

1983 yılından beri Türkiye’nin ilk yerli ofis ve oyuncu koltukları üreticisi konumunda faaliyet gösteren xDrive, oyuncu koltuğu olarak tasarlanan xDrive Sancak modelini kullanıcıların beğenisine sunar. xDrive Sancak profesyonel oyuncu koltuğu uzun süre oyun oynayan kişilerin yanı sıra uzun saatler boyunca çalışanlar için de gereken konforu sağlar.

Fizyoterapist ve mühendisler tarafından geliştirilen xDrive Sancak oyuncu koltuğu ergonomik yapısı sayesinde vücut anatomisine uygun şekilde ayarlanabilir. Günlük yaşamın büyük bir çoğunluğunun oturarak geçmesinden kaynaklanan basınç dengesizliklerini en aza indiren detayları barındırır.

xDrive Sancak çelik malzemeden üretilen iç iskeletiyle hem dinamik hem de dayanıklı kullanım sağlar. Uzunlukları ayarlanabilir, kolçak ve sandalye boyu da kişiselleştirilebilir. Ayrıca xDrive Sancak profesyonel oyuncu koltuğu değiştirilebilir sırt açısı, harici bel ve dahili boyun desteği temas dağılımına göre belirlenebilir.

xDrive Sancak kişinin en uygun oturma pozisyonunda olmasını hedefler. Tüm hesaplamalar ayakların yere 90º bükülü konumda ve yere tam basıyor şekilde oturmuş olması temel alınarak yapılmıştır. Minimal duruşuyla da dekoratif görünüm sergileyen xDrive Sancak siyah üzerine kırmızı, mavi, sarı, yeşil ve pembe renk alternatifleri de sunar.

xDrive Sancak

xDrive Sancak ile Ergonomi ve Konfor

xDrive Sancak oyuncu koltuğu oturma sırasında en çok baş ve boyun bölgelerinin temas ettiği yerlerde basınç farklılıklarının oluşmasına karşı yeterli destek noktaları sağlar. Kişiye göre ayarlanabilmesi için lastikli biçimde tasarlanan yastık ayrıca xDrive Sancak profesyonel oyuncu koltuğu üzerinde yukarı ya da aşağı doğru yeri değiştirilerek aranan konforu rahatlıkla yaratır.

Baş kısmına da dengeli destek sunan dahili yastık, xDrive Sancak koltuk boyu, boy uzunluğuna göre ayarlandığında rahatlığı artırır. 90-160 derece yatma açısına sahip sırt mekanizması yandan kolay ayarlanabilir. Maksimum 160 derece açıyla neredeyse tamamen düz uzanılabilir. 90º’ dik konum, çalışmaya en uygun pozisyondur.

xDrive Sancak 2D Kolçak teknolojisi sayesinde ergonomi maksimum düzeye çıkar. Esnek PU malzeme ile kaplı kolçaklar metal iskeletten yapılmıştır. xDrive oyuncu koltuğu Sancak 28 cm uzunluğundaki kol dayama yerinin esnek ve kaymaz PU yapıdaki dış katmanı dirseklerin kaymasını önlerken 60 derece açıyla sağa sola hareket ettirilebilir. Bununla birlikte xDrive Sancak 8 cm uzunluğundaki kolçak yüksekliğinin aşağı yukarı yönlü değiştirilebilir olması da kol boyuna uygun olmasına imkân tanır.

xDrive Sancak Karşıdan

PU Deri Kaplamalı xDrive Sancak

Titiz Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan xDrive Sancak oyuncu koltuğu üretim materyalleriyle kaliteyi önceliği haline getirir. Çelik iskelet yapıdaki konstrüksiyon üzerine Premium PU deri kaplanmıştır. Uzun süreli oturma sırasında terlemeyi en aza indiren dokuya sahiptir.

Sportif tasarımıyla dikkat çeker ve PU deri kaplaması darbeye karşı esnek yapıdadır. Dolgu bölümü yüksek kalite kalın PU süngerin yoğunluğu +/-60 DNS ve kalınlığı 8-10 cm arasında değişir. Uzun süreli kullanım sunması için dayanıklı iskelet ve kolçaklara ek olarak ayak mekanizması yüksek basınca direnç göstermesi amacıyla metal alaşımlıdır.

Elektrostatik boyama ile renklendirilen metal ayaklar 60 cm çap uzunluğundadır. Bulunduğu zeminde sorunsuz hareket eden güçlendirilmiş plastik tekerlekler yüksek kilolara dayanıklıdır. Bununla birlikte poliüretan malzemeden üretilen 360 derece dönebilen tekerlekler halı, parke, fayans gibi zeminlerde iz bırakmadan oldukça sessiz hareket eder.

Ayakların üzerindeki koltuğa bağlı mekanizmada 4 Class amortisör sistemi kullanılmıştır. 4 Class amortisörler uluslararası geçerliliği bulunan SGS ve Bifma sertifikalarına sahiptir. 600 bin oturum ile test edilerek sunulan güçlü amortisörler boy ölçüsüne uyumlu yüksekliğe getirilerek boyu ayarlanabilir.

xDrive Sancak Yan

xDrive Sancak Artı ve Eksi Özellikleri

xDrive Sancak uzun oturma periyotları için konforu ön planda tutmasının yanı sıra kullanıcıların anatomisine uygun seçeneklerle doğru oturma pozisyonunu korumayı da hedefler. xDrive Sancak modelinin hem sağlam çelik iskelete sahip yapısının hem de iç dolgusunun oldukça dayanıklı olduğu söylenebilir.

Yukarı aşağı hareket ettirilebilir harici bel ve boyun desteği bulunmaz. Sadece harici boyun ve bel bölümüne destek sağlaması için lastikli bel yastığı eklenmiştir. Maksimum 160 derece yatırılabilir sırt ve kişiye göre ayarlanabilir kolçak boyu daha konforlu bir oturma deneyimi sağlar. xDrive Sancak artı ve eksi yönleri şu şekilde özetlenebilir:

  • Sancak xDrive hem uzun saatler süren oyun zamanlarında hem de yoğun çalışma temposunda kullanım için idealdir.
  • Maksimum 120 kg taşıma kapasitesine sahip çelik iskelet sağlam bir yapı sunarken 4 Class amortisör sistemi dayanıklılığı artırır.
  • Kalın sünger malzemeden üretilmiş iç dolgusu sayesinde uzun kullanım ömrü sunabilir.
  • Ekstra destek bulunmaması yeri değiştirilebilir lastikli bel desteği ile tolere edilebilir.
  • Geriye yatma açısının yalnızca 160 dereceye kadar olması, kolçakların 2 boyutta hareket edebilmesi, oturak kısmının sabit ve nispeten dar yapısı eksi yönü olarak değerlendirilebilir.
  • xDrive Sancak 37-47 cm genişliğindeki oturma bölümüyle nispeten daha dardır.
xDrive Sancak Yatık

xDrive Sancak ve xDrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu Arasındaki Farklar

xDrive Sancak yoğun çalışma koşullarına uyumu açısından benzerleri ile önemli farklılıklar göstermez. xDrive Sancak modeliyle oldukça yakın özelliklere sahip xDrive 15’li profesyonel oyuncu koltuğu yalnıza dış görünüşte küçük değişikliklerle farklılaşır.

Boyun kısmında bulunan iki eşit boşluk yer alır. Yukarı aşağı hareket ettirilebilir harici bel ve boyun desteği eklenmiştir. 15’li modelinde oturak genişliği 2 cm, xDrive Sancak modelinde ise sırt genişliği 3 cm daha fazladır. Her ikisinin de taşıma kapasitesi maksimum 120 kg’dır.

xDrive Sancak Yorumları

xDrive Sancak alınır mı?” sorusunun yanıtı, rahat bir çalışma veya oyuncu koltuğu araştırmasında olan kullanıcılar tarafından merak edilir. xDrive Sancak, ağır kiloya dayanıklı iskeleti, kişilerin beden ölçülerine uyumlu olarak tasarlanmasının yanı sıra kullanım tercihlerine göre kişiselleştirilebilir olması sayesinde ürünü kullananlar tarafından beğeni alır.

xDrive Sancak kullanıcı yorumları detaylı analiz edildiğinde memnuniyet belirten ifadelerin oldukça yoğun olduğu görülebilir. xDrive Sancak inceleme yazılarından da tam not alır. Hem yerli üretim olması hem de rakip markalarla yakın özellikler sergilemesi oldukça ilgi görmesini sağlar.

Buna karşın bazı xDrive Sancak yorumları içerisinde kullananların oturma genişliğini biraz dar bulduğu ve terleme gibi problemlerle karşılaştığı gözlemlenebilir. Poliüretan deri kaplama, terlemeyi en aza indirse de genellikle deri döşemelerde terleme olması normaldir.

Yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucunda kişilerin en doğru oturma pozisyonuna göre tasarlanmış xDrive Sancak, tüm ergonomik oyuncu koltuklarına benzer şekilde yapılmıştır. Hangi markayı seçeceğiniz aşamasında zorluk yaşıyorsanız xDrive Sancak yorum bölümünü detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

xDrive Sancak Arka

xDrive Sancak Fiyatları

Belirli bir kalite seviyesinin üstünde olmasına nazaran xDrive Sancak fiyat bakımından sınıfındaki markaların ürünleri ile kıyaslandığında orta fiyat bandına sahiptir. Çelik iç iskelet, yüksek kalite sünger dolgu, metal ayaklar, güçlü amortisör sistemi gibi malzemeler fiyatın farklılaşmasına sebep olan noktalardır.

Fiyat analizine bakıldığında dönemsel olarak değişiklikler görülür. Daha uygun fiyatlarla karşılaşmak için indirim dönemleri takip edilebilir. Bu sayede xDrive Sancak en ucuz fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. xDrive Sancak fiyat listesi istenen kriterlere göre kolaylıkla sıralanabilir. xDrive Sancak yüksek mağaza puanı, en avantajlı fiyat gibi kriterleri sağlayan mağazalar arasından tercih edilebilir.

xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyat Analizi

xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu Koltuğu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Derinlik:   55 cm
Sırt Açısı:   160 Derece
Sırt Yüksekliği:   84 cm
Yükseklik:   134 cm
Genişlik:   64 cm
Taşıma Kapasitesi:   120 kg
Kumaş Türü:   Deri
Ayak Malzemesi:   Metal
Boyun Yastığı:
Kolçak:   2D
Bel Yastığı:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
4.6 16 kişi oyladı
Ürüne puan ver

xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu Koltuğu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu KoltuğuxDrive 15'li Profesyonel Kırmızı Oyuncu KoltuğuxDrive 15'li Profesyonel Oyuncu KoltuğuxDrive Toryum Oyuncu Koltuğu
 xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu KoltuğuxDrive 15'li Profesyonel Kırmızı Oyuncu KoltuğuxDrive 15'li Profesyonel Oyuncu KoltuğuxDrive Toryum Oyuncu Koltuğu
Fiyat 4.999,00 TL
29 satıcı
5.299,00 TL
12 satıcı
5.299,00 TL
30 satıcı
4.948,87 TL
31 satıcı
Popülerlik-5. Popüler xDrive Oyuncu Koltuğu4. Popüler Oyuncu Koltuğu5. Popüler Oyuncu Koltuğu
Ortalama Puan1 yorum3 yorum
Kolçak2D2D2D2D
Sırt Açısı160 Derece170 Derece170 Derece160 Derece
Taşıma Kapasitesi120 kg90 kg90 kg90 kg
Sırt Yüksekliği84 cm84 cm84 cm-
Ayak MalzemesiMetalMetalMetalPlastik
Kumaş TürüDeriDeriDeri-
Genişlik64 cm65.5 cm65.5 cm66 cm
Derinlik55 cm48 cm48 cm-
Yükseklik134 cm134 cm134 cm145 cm
Boyun YastığıVarVarVarVar
Bel YastığıVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı