Hawk Gaming Chair Oyuncu Koltuğu

Hawk Gaming Chair Oyuncu Koltuğu Fiyatları

18 farklı Hawk Gaming Chair Oyuncu Koltuğu için fiyatlar listeleniyor.

Hawk Gaming Chair Oyuncu Koltuğu XFly Oyuncu Koltuğu HP Oyuncu Koltuğu xDrive Oyuncu Koltuğu Rebelx Oyuncu Koltuğu XPrime Oyuncu Koltuğu

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 120 kg150 kgDokuma KumaşFileli KumaşÇelikMetalBeyazSiyahSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Hawk Gaming Chair Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Hawk Gaming Chair Özellikler Kolçak Sırt Açısı Taşıma Kapasitesi Sırt Yüksekliği Ayak Malzemesi Kumaş Türü Genişlik Derinlik Yükseklik SatıcıToplam 47 satıcı. Renk

Oyuncu Koltuğu Gaming Anakart Gaming Mouse Gaming Laptop Oyuncu Kasası Oyuncu Masası Oyuncu Klavyesi Oyuncu Monitörü Oyuncu Tableti Gaming Mouse Pad Oyuncu Mikrofonu Oyuncu Direksiyonu Gaming PC Vestel Televizyon Fiyatları Beko TV Arçelik TV 4K Televizyon

En Popüler Hawk Gaming Chair Oyuncu Koltukları

Hawk Gaming Chair Oyuncu Koltuğu Sıkça Sorulan Sorular

Hawk Oyuncu Koltuğu

Profesyoneller ve oyunseverlerin, oyun oynarken doğru pozisyonda oturması için tasarlanan Hawk oyuncu koltuğu modelleri, bel, boyun, kollar, bilekler ve kalçayı destekleyerek konforlu bir süreç sağlar. Kullanıcıların uzun süren heyecanlı karşılaşmalar sırasında farkında olmadan hatalı pozisyonlarda oturmasını engelleyen Hawk oyuncu koltukları, kullanıcıların oyun sırasında daha hızlı ve kolay aksiyon almasını da destekler. Özellikle çok yönlü hareket kabiliyetine sahip olan kolçaklar, ayarlanabilir yükseklik ve eğim sayesinde farklı anatomilere göre özelleştirilebilen Hawk oyuncu koltuğu modelleri, çıkarılabilir minder destekleriyle fark yaratır. Terletmeyen kumaş kaplaması ve yıkanabilir parçalarıyla her zaman hijyenik bir kullanım sağlayan Hawk oyuncu koltuğu çeşitleri, zengin renk seçenekleriyle oyuncu odasını destekleme fırsatı sunar. Oyuncular için üretilmiş olsa da bilgisayar başında çok uzun saatler geçiren diğer kullanıcılar için de uygun olan Hawk oyuncu koltuğu ürünleri, ofis kullanımı için de idealdir. Siz de konforlu bir oturma gereci arayışındaysanız Akakçe yardımıyla Hawk oyuncu koltuğu çeşitlerini inceleyebilir, fiyat karşılaştırmaları yaparak bütçenize uygun olanlara ulaşabilirsiniz.

Hawk Oyuncu Koltuğu Özellikleri

E-sporculardan hobi olarak video oyunu oynayanlara, ofis çalışanlarından konforlu bir koltuk arayışında olanlara kadar geniş bir kitle için uygun olan Hawk oyuncu koltukları, farklı ihtiyaçlara alternatif çözümler sunar. Yerli üretim olan Hawk gamer koltuk ürünleri, uzun süre oturması gereken kullanıcıların daha konforlu hissetmesini sağlayacak özelliklere sahiptir. “Hawk oyuncu koltuğu alınır mı?” sorusunun da yanıtı olan bu özellikler arasında en dikkat çekici olanlardan biri hareketli kolçaklardır. 3D ve 4D hareketli kolçak olarak adlandırılan bu tasarımda koltuğun kolçakları aşağı/yukarı, ileri/geri, sağa/sola ve açılı dönebilecek niteliktedir. Dolayısıyla kullanıcının klavye, mouse ve gamepad kullanırken yaptığı tüm bilek hareketleri bu kolçaklar tarafından desteklenir. Kol ve bilek kaslarının zorlanmasını engelleyen bu tasarım, oyuncular ve masabaşı çalışanların sık karşılaştığı kronik bilek ağrılarının oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Kaliteli mekanizmaya sahip amortisörlere yer verilen Hawk oyuncu koltuğu çeşitlerinin tamamında tek hareketle yükseklik ayarlanabilir. Bu da başarılı koltukların farklı anatomilere sahip kullanıcılar tarafından farklı yüksekliklerdeki masalarda kullanılabilmesini sağlar.

Hareketli sırtlık tasarımlarıyla öne çıkan Hawk oyuncu koltuğu ürünlerinde kullanıcılar dinlenmek istediklerinde koltuklarını belirli açılarla arkaya doğru yatırabilir. Model bazında değişen arkaya yatma açısı maksimum 170 derecedir. Böylece kullanıcılar, uzun oyun veya iş süreçlerinin ardından masa başından kalkmadan geriye doğru yatarak dinlenebilir. Yeni nesil yönetici koltuğu modellerinde de bulunan bu özellik, Hawk oyuncu koltuğu ürünlerinin ofislerde de kullanılabilir olmasını sağlar. Hawk oyuncu koltuğu çeşitleri maksimum 140 kg olan taşıma kapasiteleri ve 200 cm’e varan kullanıcı boyu sınırı ile benzerlerinden ayrılır. Yapılı kullanıcıların dahi kendilerine uygun modelleri bulabileceği Hawk oyuncu koltuğu ürün seçkisinde farklı kumaş türleri ve renkleri de yer alır. Terletmemesi ile öne çıkan Hawk kumaş oyuncu koltuğu ürünlerinde griden pembeye, liladan siyaha pek çok alternatif yer alırken leke tutmaması ve kolay temizlenebilir olması ile öne çıkan deri tasarımlarda ise genellikle siyah ve kırmızı renkler tercih edilir.

Hawk Oyuncu Koltuğu Modelleri

Farklı özelliklere sahip seriler halinde üretilen Hawk Future oyuncu koltuğu modelleri arasında farklı anatomilere uygun olanlar vardır. Örneğin, mini Hawk Chair oyuncu koltuğu serisinde yer alan tüm koltuklar 100 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip olup maksimum 180 cm boyundaki kullanıcılar için uygundur. Hawk siyah oyuncu koltuğu tasarımlarının ağırlıklı olduğu FAB-Medley serisinde maksimum taşıma kapasitesi 120 kg, boy sınırı ise 190 cm’dir. Anatomik yapıları gereği oyuncu koltuğu bulmakta zorlanan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan Future Hawk oyuncu koltuğu serisi ürünleri ise 140 kg ağırlığında ve 200 cm uzunluğundaki kullanıcılara dahi uygundur. Genel olarak hafızalı süngere yer verilen Hawk oyuncu koltukları, uzun kullanımlarda kullanıcılarının baş, boyun ve sırt anatomisine uygun hale gelerek her nokta için ayrı destek sağlar. Koltuk kullanılmadığında ise yeniden ilk günkü formuna döner. Bu da Hawk oyuncu koltuğu süngerlerinin belirli bir kullanım sonrasında kalıcı şekil almasını engeller.

Ekstra destekli olarak tasarlanan ve boyun ile bel kısmında çıkarılabilir minderler bulunan Hawk oyuncu koltuğu modelleri de vardır. Bu sayede kullanıcılar vücutlarının istediği bölümünü destekleyebilir. 53 cm’ye varan oturum genişliği, 70 cm’ye varan toplam genişlik ile oldukça konforlu olan Hawk oyuncu koltuğu seçenekleri arasında sırtlık kısmı kısa ve uzun olanlar bulmak mümkündür. Tüm tasarımlarda yer alan ortak donanımlardan bir diğeri de yıldız tekerlek sistemidir. Hemen her türlü zeminde sessizce hareket etme olanağı tanıyan bu tekerlekler aynı zamanda yüksek basınca da dayanıklıdır. Hawk oyuncu koltuğu tasarımlarını benzerlerinden ayıran 40 derecelik sallanma fonksiyonu da söz konusu tekerlek sistemine bağlı Multi Tilt mekanizma ile mümkün olur. Zengin renk kombinasyonları ile fark yaratan Hawk oyuncu koltuğu modelleri oyun atmosferini destekleyecek kırmızı, neon yeşili, pembe, lila, turuncu gibi seçenekler sunar. Bununla birlikte ikonik video oyunlardan esinlenerek tasarlanan Hawk markalı gaming koltuklar bulmak mümkündür.

Hawk Oyuncu Koltuğu Kullanımı

Tasarım fark etmeksizin demonte olarak teslim edilen Hawk oyuncu koltukları, kurulum şemasına bakılarak kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebilir. Hawk oyuncu koltuğu kolisinde gövde, ayaklar, kolçaklar, sünger, anahtarlar, alyanlar, vidalar ve kurulum şeması bulunur. Profesyonel yardım gerektirmeyen Hawk oyuncu koltuğu kurulumu şu şekilde yapılmalıdır:

Hawk Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Türkiye’nin alanında lider markaları arasında yer alan şahin büro mobilyaları markası Hawk, oyun tutkunları için birbirinden konforlu çok sayıda koltuk seçeneği sunar. Farklı fonksiyonlar ve tasarımlarla dikkat çeken Hawk oyuncu koltukları, hemen herkes için ulaşılabilir mobilyalar arasındadır. Hawk gaming koltuk fiyatları, aksamların hareket kabiliyetine, kumaş türüne, taşıma kapasitesine, kolçak türüne, konseptine ve ek işlevlere göre belirlenir. Dolayısıyla limited edition olan konseptli Hawk oyuncu koltuğu ile klasik kumaş Hawk oyuncu koltuğu arasında fiyat farklılıkları olması normaldir. Benzer şekilde kumaş Hawk oyuncu koltuğu ve deri Hawk oyuncu koltuğu arasında da fiyat farkı bulunur. Öte yandan çeşitli indirim fırsatları kapsamında tıpkı çalışma koltuğu fiyatları gibi Hawk oyuncu koltuğu fiyatlarında da düşüşler meydana gelir. Böyle dönemlerde model fark etmeksizin daha avantajlı koşullarda koltuk sahibi olmak mümkündür. Siz de anatominize, ihtiyaçlarınıza ve kişisel tarzınıza en uygun olan Hawk oyuncu koltuğunu Akakçe yardımıyla bulabilir, bütçenizi zorlamadan sipariş oluşturabilirsiniz.