Bvlgari

Bvlgari Aqva Marine EDT 100 ml Erkek Parfüm

Bvlgari Aqva Marine EDT 100 ml Erkek Parfüm
Seçenekler:

3 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.687,50 TL Ücretsiz kargo 16,88 TL/ml Satıcıya Git Son güncelleme: 52 dakika önce Stokta 2 adet 1 iş günü Satıcı: Pazarama/İmperial Parfümeri

Ürün Özellikleri: Boyut: 100 ml, EDT, Aromatik, Erkek... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.687,50 TL

En Ucuz Bvlgari Aqva Marine EDT 100 ml Erkek Parfüm Fiyatları

Tüm fiyatlar (3)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Bvlgari Parfümler
Benzer Ürünler

Bvlgari Aqva Marine

İmza koku arayışında olan erkekler için özel olarak hazırlanan Bvlgari Aqva Marine, etkileyici notaları ve çarpıcı şişe tasarımı ile dikkatleri üzerine toplar. Lüks bir koku arayışında olan kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan Bvlgari Aqva Marine, maskülen stilinizi destekler. Bulunduğunuz ortamlarda ilgi çekici kokunuzla ön plana çıkmanıza olanak tanıyan bu ürün, her zaman için bakımlı ve cezbedici bir tarz oluşturmanıza yardımcı olur.

Bvlgari Aqva Marine, beznersiz kokunuzla hafızalarda yer edinmenize de yardımcı olur. Taze, ferah esansıyla geçtiğiniz her noktada farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olan Aqua Marine Bvlgari, teninizle tam bir bütünlük yakalar. Bvlgari Aqva Marine ile tarzınızı en doğru ve çarpıcı şekilde ifade edebilirsiniz. Kaliteli yapısı, güvenilir formülü, kalıcı performansıyla yeni bir koku arayışında olan kişilerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Bvlgari Aqva Marine, beklentilerin üzerinde bir kullanım sunar.

EDT formuyla uzun süre boyunca kullanım avantajı sunan bu ürün, uçucu olmayan yapısıyla gün boyu etkileyici şekilde kokmanıza yardımcı olur. Bvlgari Aqva Marine EDT 100 ml erkek parfümü ürününün çarpıcı şişe tasarımı da estetik beklentileri karşılar. Kolayca taşınabilen bu ürün pratik kullanım özelliklerini de beraberinde getirir. Sizler de bulunduğunuz ortamlarda özgün kokunuzla fark yaratmak istiyorsanız bu noktada tercihinizi Bvlgari Aqva Marine ürününden yana kullanabilirsiniz.

Bvlgari Aqva Marine

Bvlgari Aqva Marine Notaları

Alışılmışın dışındaki esansıyla erkek parfüm seçenekleri içerisinde benzersiz bir performans ortaya koyan Aqva Marine by Bvlgari; her zaman temiz, ferah bir kokuya sahip olmanızı mümkün kılar. Bvlgari Aqva Marine; kalitesi, zararsız içeriğiyle kullanıcılarından tam puan almayı başarır. Hem günlük kullanım hem özel günleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz bu eşsiz koku, tüm dikkatleri üzerinize toplamanıza olanak tanır.

Katıldığınız davet ve organizasyonlarda, hafızalara kazınan kokunuzla ön plana çıkmak istiyorsanız bu noktada sizler de tercihinizi Bvlgari Aqva Marine ürününden yana kullanabilirsiniz. Bvlgari Aqva Marine notaları noktasında kapsamlı bir araştırma ile ürünün sizin zevkleriniz, tarzınızla uyumlu olup olmadığına karar vermeniz mümkündür. Taze ve ferah kokusuyla yormayan bir etki bırakan Bvlgari Aqva Marine, zengin aromasıyla öne çıkar.

Alt notalarında, mineral amber ve adaçayı; orta notalarında, santolina ve posidonia bulunan Bvlgari Aqva Marine ürününün üst notalarında, mandalina ve küçük tahıllar yer alır. Taze ve enerjik bir koku olarak öne çıkan Bvlgari Aqva Marine, tarzınıza dinamik bir dokunuşta bulunur. Her yaştan bireyin severek tercih ettiği Bvlgari Aqva Marine, dört mevsim kullanım özelliklerine sahiptir. Özellikle ilk bahar-yaz ayları için çarpıcı bir etki bırakan Bvlgari Aqva Marine ile sizler de katıldığınız ortamlarda tarzınız ve etkileyici kokunuzla ön plana çıkabilirsiniz.

Bvlgari Aqva Marine Parfümünü Diğerlerinden Ayıran Özellikleri

Yumuşak ve hafif aromalarıyla yaz akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Bvlgari Aqva Marine, benzersiz kokusuyla diğer parfümlerden ayrıcalıklı bir kullanım sunar. Farklı ten tiplerine sahip kişilerin tümü için üstün bir performans ortaya koyan Bvlgari Aqva Pour Homme Marine, maskülen stilinize hoş bir dokunuşta bulunur. Tazeliği, canlılığı, enerjiyi çağrıştıran özel notalarıyla sizlere özel bir deneyim sunan parfüm; günlük kullanım için uygun özellikleri beraberinde getirir.

Odunsu kokuların derinliğini, mandalina kokusunun enerjisini bünyesinde barındıran Bvlgari Aqva Marine ile sizler de imza kokunuzla hafızalara kazınabilirsiniz. Bvlgari Aqva Marine 100 ml şişe ölçüsünde formülize edilen ürünün çarpıcı dış tasarımı, estetik açıdan da beklentilerinize yanıt verir. Mavi renkli sıvısı ve oval şekle sahip şişe tasarımıyla göz alıcı bir tasarım ortaya koyan Bvlgari Aqva Marine, pratik kullanım özelliklerini de beraberinde getirir.

Kolay bir tutuş sağlayan şişe yapısı ve püskürtme aparatı ile gün içerisinde istediğiniz her an kokunuzu tazeleyebilirsiniz. Kalıcı yapısı sayesinde uzun süre boyunca ilk anki etkileyici aromasını korumayı başaran Bvlgari Aqva Marine, estetik ve kalite beklentilerine başarılı şekilde yanıt verir. Sizler de tarzınızı öne çıkarmak, her zaman bakımlı ve temiz bir imaj oluşturmak istiyorsanız bu noktada tercihinizi Bvlgari Aqva Pour Homme Marine 100ml ürününden yana kullanabilirsiniz.

Bvlgari Aqva Marine Artı ve Eksi Yönleri

Modern ve maskülen stili benimseyen erkeklerin severek tercih ettiği Bvlgari Aqva Marine, tazeliği ile dikkat çeker. İlk sıkıldığı anda etrafa yayılan yoğun, baskın aroma dakikalar sonra yerini yumuşak, ferah esansa bırakır. Uzun süreli kullanımlarda dahi yormayan özel aromatik formülü, baş ağrısı gibi istenmeyen durumlarla karşılaşma ihtimalini en aza indirir. Bvlgari Aqva Marine kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettiren bu özel esansın öne çıkmasında etkili olan bazı yönleri bulunur. Bu yönleri araştırarak sizler de tarzınız, zevkleriniz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu ürüne sahip olabilirsiniz. Bvlgari Aqva Marine parfümünün öne çıkan artı ve eksi yönleri şu şekildedir:

  • Mavi renkli estetik şişe tasarımı ve metal renk kapak detayı estetik açıdan üst düzey performans ortaya koyar.
  • Hafif ve yumuşak kokusu rahatsızlık hissi uyandırmaz.
  • Maskülen stili destekleyen notaları, çekici bir deneyim elde etmek isteyen kişilerin beklentisini karşılar.
  • Kalıcı formülü gün içerisinde tazelemeye duyulan ihtiyacı en aza indirir.
  • Temiz içeriği güvenli kullanım sunar.
  • Güvenli kapak tasarımı akıntı, sızıntı problemleri yaşamanıza izin vermez.
  • Ferah ve yumuşak kokusu kış aylarında kullanım için uygunluk göstermeyebilir.

Bvlgari Aqva Marine Kimler İçin Uygundur?

Temiz, bakımlı ve çekici bir stil oluşturmak isteyen erkeklerin ilk başvurduğu detayların başında kaliteli ve hoş notalı bir parfüme sahip olmak gelir. Bvlgari Aqva Marine, bu bağlamda tarzınızı çarpıcı bir şekilde öne çıkarmak isteyen erkeklerin beklentisine başarılı bir şekilde yanıt verir. Kalite, yüksek performans ve güvenli içerik standartlarının tümüne yanıt vermeyi başaran Bvlgari Aqva Marine; göz alıcı şişe tasarımıyla estetik açıdan da öne çıkar.

Çantanızda taşıyarak gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz Bvlgari Aqva Marine; bulunduğu ortamlarda dikkatleri üzerine toplamak isteyen erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alır. Özel davet ve organizasyonlarda etkileyici kokusuyla öne çıkmak isteyen erkeklerin kullanımı için uygunluk gösteren bu ürün, kullanıcılarından tam puan alır. Kalitesi ve şık tasarımıyla öne çıkan bu parfüm tarzınızı çarpıcı şekilde ortaya koymanıza yardımcı olur. Bvlgari Aqva Marine yorum alanında adından övgüyle söz ettiren parfüm sayesinde sizler de maskülen stilinizi destekleyebilirsiniz.

Bvlgari Aqva Marine Parfüm

Bvlgari Aqva Marine Fiyatları

Kalıcı kokusu sayesinde az miktar kullanılsa dahi gün boyu yenilenmeye ihtiyaç duymayan Bvlgari Aqva Marine parfümü, 100 ml ölçüsündeki şişesiyle uzun süre boyunca ihtiyacınıza yanıt verir. Kişiliğinize özel olduğunu düşündüğünüz bu parfüm ile hafızalara kazınabilir, benzer aromalarda dahi kişilerin aklına gelen ilk isim olabilirsiniz. Bvlgari Aqva Marine fiyat noktasında yapacağınız detaylı bir araştırma, bu ürünün ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmanıza olanak tanır.

Farklı ekonomik bütçelere sahip olan kişilerin kolayca temin edebilmesini mümkün kılan fırsatlar ile sizler de imza kokunuza ulaşabilirsiniz. En ucuz Bvlgari Aqva Marine kampanyalarını takip ederek bu ürünü temin etmeniz, bulunduğunuz ortamlarda kokunuzla öne çıkmanız mümkündür. Yılbaşı için hediyeler arayan kişilere de hitap eden Bvlgari Aqva Marine, eşsiz bir armağan olarak listenizde yer alabilir.

Bvlgari Aqva Marine EDT 100 ml Erkek Parfüm Fiyat Analizi

Bvlgari Aqva Marine EDT 100 ml Erkek Parfüm son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bvlgari Aqva Marine EDT 100 ml Erkek Parfüm Özellikleri

Boyut:   100 ml
Türü:   EDT
Koku Ailesi:   Aromatik
Cinsiyet:   Erkek
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Erkek Parfüm EDT Parfüm

Ürüne puan ver

Bvlgari Aqva Marine EDT 100 ml Erkek Parfüm Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı