Tom Ford

Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex Parfüm

Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex Parfüm
Seçenekler:

78 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

580,00 TL Ücretsiz kargo5,80 TL/mlSatıcıya GitSon güncelleme: 37 dakika önceStokta 10 adet1 iş günüSatıcı: Needion.com/ALLİANCE COSMETİCS

Ürün Özellikleri: Boyut: 100 ml, EDP, Odunsu, Erkek... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex Parfüm Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (28)

En Popüler Tom Ford Parfümler
Benzer Ürünler

Tom Ford Black Orchid Unisex Parfüm

Tom Ford Black Orchid hem kadın hem de erkekler için etkileyici bir koku olma özelliği gösterir. Feminen ve maskülen tabandaki aromaları başarılı bir şekilde bir arayan getiren Tom Ford, tasarladığı unisex parfümle orijinal bir doku elde etmeyi başarır.

Oryantal bir şipre olarak nitelendirilen koku, notalarında bulunan etkileyici elementlerle dikkat çekici bir havaya bürünür. Tom Ford Black Orchid edp 100 ml unisex parfüm ile zorlanmadan bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilir, imza kokunuza kısa sürede ulaşabilirsiniz.

“Tom Ford Black Orchid parfüm nasıl kokuyor?” diye merak ediyorsanız genel olarak çiçekle baharatların etkileyici bir karışımından oluştuğu söylenebilir. Çiçeğin ferahlığını baharatın oryantal havasıyla harmanlayan ürün, ilk duyumdan itibaren öne çıkan bir yapıdadır.

Yoğun olmasına rağmen hafif bir dokuya sahip olduğu için her türlü ortama rahatlıkla adapte olabilir. İster günlük hayatta isterseniz de düğün gibi özel organizasyonlara katılırken sıkabilir, kullanım alanını genişletebilirsiniz.

Nadir bulunan bir siyah orkide çeşidinden üretilen parfüm, orijinal kokusuyla parfümseverlerin ilgisini çekmeyi başarır. Orijinalliğiyle Tom Ford Black Orchid inceleme ve değerlendirmelerinde yüksek puanlar alır.

Farklı ve değişik aromasıyla, etkileyiciliğini artırır. Hem kadın hem de erkekler için uygun olarak tasarlanan esans, bu özelliği sayesinde herkese hitap eder.

Kendinize özel bir koku arayışı içindeyseniz Tom Ford Black Orchid parfüm ve fiyatlarını inceleyerek hayalinizdeki esansa ulaşabilirsiniz.

Tom Ford Black Orchid Şişe Görünüm

Orijinal İçeriğiyle Tom Ford Black Orchid

Tom Ford Black Orchid içeriği ve kullanılan malzemeleriyle global alanda isminden sıklıkla söz ettirmeyi başarır. Farklı malzemelerin ideal oranlarda harmanlandığı koku, herkesin kendisinden bir parça bulabileceği bir yapıya bürünür.

Black Orchid’in üst notasında bergamot, ylang ylang, mandalina, limon, siyah kuşüzümü ve siyah trüf mantarı bulunur. Kalp notasında bulunan orkide parfümün ana odak noktasıdır. Aynı zamanda kalp notasında bulunan lotus ağacı, esansa odunsu bir etki kazandırır.

Alt notasında ise vanilya, tütsü, sandal ağacı, yasemin, misk, paçuli ve vetiver vardır. Tatlı dokuları baharatlarla bir araya getirişi ile farklı parfümlere de ilham kaynağı olmayı başarır.

Karanlığın sonsuz ihtimallerinden ilham alınarak tasarlanan Black Orchid, kullandığı siyah malzemelerle içerisinde barındırdığı zenginliği niteler. Etkileyiciliği vurgulayan yapısıyla asil bir yapı kazanır.

Aynı zamanda lüks ve sofistike oluşu, Black Orchid’in öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Romla ıslatılmış tatlı siyah erik parfümün siyah orkide özünü çevrelerken paçulinin odunsuluğu ve vanilyanın kremamsı kıvamı orkideyi zenginleştirir.

Böylece ortaya kokuların en çarpıcı estinleri çıkar. Orijinal içeriği ve zıt elementleri başarılı bir şekilde kullanması, Black Orchid’in derinliğini artırır. Değişik aromalar etkileyici bir şekilde bir araya geldiği için kokunun etkisini güçlendirmeyi başarır.

En ucuz Tom Ford Black Orchid seçeneklerini inceleyerek siz de bu kokuya kısa süre içinde sahip olabilir, farklı bir esansla tarzınızı iyi bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Dikkat Çekici Kokusuyla Tom Ford Black Orchid

Hem kadın hem de erkekler için özel olarak tasarlanan Black Orchid parfüm, dikkat çekici kokusuyla öne çıkar. “Tom Ford Black Orchid kokusu nasıl?” diye arıyorsanız kendine has bir parfümle karşı karşıya olduğunuzu bilmeniz gerekir. İçerisinde çiçekten tatlıya, baharattan acıya kadar pek çok farklı element içeren ürün, orjinalliği ile kullanıcılarının beğenisini kazanır.

Tom Ford Black Orchid notaları arasındaki yumuşak geçişleriyle samimi ve çarpıcı bir hava kazanmayı başarır. Kalbinde baştan çıkarıcı siyah orkide bulunan esans, geçmişin esintilerini modern çerçevede bir araya getirir.

Odunsuluğu vanilyanın kremamsı tatlılığıyla harmanlayarak herkese hitap edecek şekilde yeniden tanımlar. İlk sıkımda üst notada bulunan trüfün tuzlu topraksı dokusu ve narenciyenin ekşi aroması siyah orkidenin en iyi özelliklerini vurgular.

Sonrasında yavaş yavaş vanilyanın tatlılığı, çiçeklerin ferahlığı ve baharatın oryantalliği ortaya çıkar. Katmanların başarılı bir şekilde bir araya gelmesiyle de cesur ve baştan çıkarıcı bir doku kazanır.

Ayrıca “Tom Ford Black Orchid ne kadar kalıcıdır?” diye merak ediyorsanız ortalamanın üzerinde bir performans sunduğunu öğrenmekten memnun kalabilirsiniz. İdeal konsantrasyon seviyesinde olan parfüm, uzun süre boyunca üzerinizde kalmaya devam eder.

Tom Ford Black Orchid EDP olmasından dolayı yoğun bir yapıya sahiptir. Yoğunluğu sayesinde de kalıcılık konusunda Tom Ford Black Orchid kullananlar tarafından da beğeniyle karşılanır. Tom Ford Black Orchid fiyat alternatiflerine göz atarak siz de hayalinizdeki kokuya vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Tom Ford Black Orchid Öne Çıkan Yanları

Tom Ford Black Orchid EDP, içerdiği aromalardan şişe tasarımına kadar kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır. Ürünün sunduğu avantajları aşağıda bulunan listeden inceleyerek Tom Ford Black Orchid parfümü hakkında daha yakından fikir sahibi olabilirsiniz.

  • Tom Ford Black Orchid, farklı tabanlardaki kokuların kullanılması sayesinde derinlik kazanır. Siyah orkidenin kalbinde oturduğu koku, dikkat çekici kokusuyla herkesi etkisi altına almayı başarır.
  • EDP olduğu için yoğun bir dokuya sahiptir. Yoğunluğuna rağmen tatlı elementlerle dengelenen Black Orchid, rahatsız edici bir baskınlık sunmaz.
  • İdeal kokusu sayesinde her mevsim rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece yıl ortasında parfümünüzü değiştirmenizi gereksiz kılar. Ayrıca Black Orchid, her ortama uyum sağlayacak şekilde tasarlanır.
  • Farklı aromaları kendine has bir şekilde harmanlayan ürün, hem kadın hem de erkekler için üretilir. Böylece geniş bir kitleye seslenmeyi başarır.
  • İçerisinde kullanılan değişik aromaların yanı sıra Black Orchid, şişe tasarımıyla da öne çıkar. Vintage çizgileri ve minimal detaylarıyla zamansız bir görünüm kazanır. Şişenin tasarımı 1930’ların mimarisinin modern bir yorumu olarak nitelendirilir.
  • İçinde kullanılan malzemelerle birlikte şişesinde de siyahı vurgular. Altın rengi detaylarıyla canlılık kazanır.

Sunduğu özelliklerle Tom Ford Black Orchid yorum ve incelemelerinden de olumlu geri bildirimler almayı başarır. Her açıdan geliştirilmiş bir parfüm olan Black Orchid, orijinal detaylarıyla baş döndürücü bir etki sunar. Fiyat alternatiflerini inceleyerek siz de ürünün avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tom Ford Black Orchid Kutulu Görünüm

Tom Ford Black Orchid ve Lost Cherry Farkları

Tom Ford Lost Cherry EDP de Black Orchid gibi unisex bir parfüm olsa da iki ürün bazı özellikler bakımından birbirinden ayrılır. Öncelikle siyah yoğunluklu bir parfüm olan Black Orchid, şişe tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Lost Cherry renkli bir tasarıma sahipken Black Orchid daha sade ve mistik bir görünüme sahiptir. Aynı anda hem tatlı hem de baharatlı oluşuyla da daha farklı bir aroma sunar.

Kalitesiyle Tom Ford Black Orchid Fiyatları

Black Orchid, Tom Ford’un özel parfümlerinden biridir. İdeal yoğunluğu, değişik malzemeleri bir arada kullanması ve etkileyici aromasıyla unisex parfümler arasında önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca Tom Ford Black Orchid 100ml şişesiyle parfümü ilk defa denemek isteyenler için ideal miktardadır. Üstelik yoğun ve kalıcı olduğu için 100 ml’lik şişesi uzun süreli bir kullanım sunar.

Kalitesini söz konusu şişe tasarımı olduğunda da sürdürmeye devam eden parfüm, parlak ve canlı görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Aynı zamanda şık ve zarif şişesi, parfüm koleksiyonu yapan kişilerin de ilgisini çeker.

Siyah orkideyi vurgulamak için koyu bir siyahtan üretilen şişe, asil bir görünüme sahiptir. Oyulmuş ve çizgi haline getirilmiş metal plaka, şişeye hem nostaljik hem de modern bir hava kazandırır.

Orta kısmında ve kapağın altında bulunan altın detayları ise şişenin daha dinamik bir havaya bürünmesini sağlar. Yumuşak kenarları ve silindir kapağıyla etkileyiciliğini artırır. Tom Ford Black Orchid unisex parfüm her aşaması özenle tasarlanan bir üründür.

Şişe tasarımından kokusuna kadar her kademesinde farklılığını hissettirir. Detayların başarılı bir şekilde işlendiği ürün, sınıfının başarılı kokuları içinde yer almayı başarır.

Tom Ford Black Orchid parfüm fiyatı ve seçeneklerini inceleyerek kaliteli bir parfüme bütçenize hitap eden alternatiflerden ulaşabilirsiniz. Dikkat çekici bir koku istiyorsanız Tom Ford’un Black Orchid ürününde aradığınız çoğu özelliği bulabilirsiniz.

Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex Parfüm Fiyat Analizi

Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex Parfüm son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex Parfüm Özellikleri

Boyut:   100 ml
Türü:   EDP
Koku Ailesi:   Odunsu
Cinsiyet:   Erkek

Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex Parfüm Detayları

  • Özellikler
  • Uygunluk Erkekler
  • Ses düzeyi 100 ml
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex Parfüm Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex Parfüm İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex ParfümHugo Boss Bottled EDT 200 ml Erkek ParfümTom Ford Noir Extreme EDP 100 ml Erkek ParfümTom Ford Venetian Bergamot EDP 100 ml Unisex Parfüm
 Tom Ford Black Orchid EDP 100 ml Unisex ParfümHugo Boss Bottled EDT 200 ml Erkek ParfümTom Ford Noir Extreme EDP 100 ml Erkek ParfümTom Ford Venetian Bergamot EDP 100 ml Unisex Parfüm
Fiyat 580,00 TL
78 satıcı
1.700,00 TL
22 satıcı
599,00 TL
34 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik2. Popüler Tom Ford Parfüm-4. Popüler Tom Ford Parfüm-
Ortalama Puan---
Birim Fiyat5,80 TL/ml8,50 TL/ml5,99 TL/ml-
Boyut100 ml200 ml100 ml100 ml
TürüEDPEDTEDPEDP
Koku AilesiOdunsuOdunsuOryantal-
CinsiyetErkekErkekErkekKadın
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı