Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Cosmed

Cosmed Alight Enzyme Peeling Powder 75 gr

En Popüler 7. Peeling(2 yorum)
Cosmed Alight Enzyme Peeling Powder 75 gr

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

188,92 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 02:05Stokta 100+ adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/evdeeczane

Ürün Özellikleri: Beyazlatıcı, Leke Giderici, Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı, Toz, Tüm Ciltler... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Cosmed Alight Enzyme Peeling Powder 75 gr Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (9)

En Popüler Cosmed Peelingler
Benzer Ürünler

Cosmed Enzim Peeling

Temizleme ve arındırma amaçlı cilt bakım ürünleri arasında popüler olan Cosmed enzim peeling doğal özelliği ile birçok cilt tipi için uygun kullanım sunar. Genellikle cilt yüzeyinde birikmiş kir, makyaj kalıntısı gibi gözenek, siyah nokta ve sivilce oluşumuna izin veren problemleri derinlemesine temizlemek amacı ile kullanılır.

Piyasada yer alan seçenekler genellikle kimyasal yapıya sahip olmaları ile öne çıkar. Kimyasal içerikler derinlemesine temizlik sunmasının yanında birçok cilt tipi için uygun olmadığından daha hassas cildi olan kullanıcılar için farklı alternatifler söz konusudur.

Cosmed enzim peeling çok hassas cilt tipleri dışında tüm diğer cilt tiplerinde kullanıma uygun içeriği ile alternatif olarak tercih edilir. Cosmed Alight peeling son dönemlerde yaygınlaşan enzim peeling uygulamasını etkin şekilde içermesinin yanı sıra farklı ihtiyaçlara da hitap eder.

Temizleyici ve arındırıcı olarak cilde ihtiyaç duyduğu ferahlığı verirken aynı zamanda leke giderici yapısı ile arzu ettiğiniz kusursuz cilt görünümüne kavuşmanıza da yardımcı olur. Düzenli olarak cilt bakım ürünleri uygulayan kullanıcılar için belirli aralıklarda arındırıcı maske kullanımının cildi temizlemede ek destek sağladığını söylemek mümkündür.

Bu noktada papain özü içeriği ile devreye giren Cosmed enzim peeling cilt tipine bağlı olarak haftada birkaç kez düzenli kullanım ile hem mevcut cilt problemlerini gidermeye hem de olası sorunları önlemeye destek olur. Mevcut problemlerden şikayetçiyseniz cildinize uygunluğunu dikkate alarak Cosmed enzim peeling seçeneklerini değerlendirebilir, pürüzsüz görünüme bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Cosmed Enzim Peeling

Papain İçerikli Cosmed Enzim Peeling Özellikleri

Cosmed enzim peeling içerik açısından zengin özellikleri ile birçok kullanıcı için etkin performans sunar. Ürünün en belirgin özelliği doğal içerikli yapıya sahip olmasıdır. AHA/BHA gibi asitli yapılarıyla kimyasal içerikli seçeneklere alternatif olarak üretilir.

Kimyasal içerik birçok derin cilt sorunu için faydalı özellikler sunmakla beraber kimi cilt tiplerinde mevsime bağlı olarak kullanımları değişiklik gösterir. Çok hassas dışında tüm farklı cilt tipleri için uygun olan bu yeni nesil alternatif ise kimyasallardan değil meyve enzimlerinden üretilir.

Böylece tıpkı kimyasal içerikli seçenekler gibi cildi kir, makyaj, ölü hücre gibi zararlı kalıntılardan arındırır. Ancak diğer alternatfilerden farklı olarak bu işlemi daha hızlı, doğal ve nazik şekilde yapması ile öne çıkar. Cosmed enzim peeling nispeten daha hafif cilt sorunlarını gidermek isteyen kullanıcılara özel olması sebebiyle tercih edilir.

Cosmed enzim peeling içeriğindeki papaya meyvesinden elde edilen papain maddesi sayesinde doğal bir arındırıcı maske arayanlar için uygun özelliğe sahiptir. Papain maddesi cildi arındırmadaki başarılı etkisi ile öne çıkar. Cildi yalnızca ölü deri hücrelerinden veya kir, makyaj gibi çevresel kalıntılardan arındırır.

Cilt yüzeyinin tamamında bir soyma işlemi göstermediğinden güvenli şekilde birçok problem ile baş etmede kullanımı mümkündür. Hassas, yağlı, karma veya kuru olmak üzere farklı cilt tiplerinde arındırıcı ve temizleyici olarak etkili performans gösterir.

Ciltte canlılık ve ışıltı arayan kullanıcılar için de Cosmed enzim peeling uygulaması sonrası mevcut etkiler gözlemlenir. Ayrıca bitkisel özlü olması nedeniyle cildi germeden arındırıcı etki yakalanır ve uygulama sonrasında da yumuşak cilt dokusu elde edilir.

Cosmed enzyme peeling küçük kutusu ve toz şeklindeki formülü ile pratik kullanım sunar. Makyaj çantanıza atarak çevresel etmenlerle sık sık karşılaşılan seyahatlerde veya yoğun geçen günlük faaliyetlerden sonra Cosmed enzim peeling uygulayabilirsiniz.

Cosmed Enzim Peeling Nasıl Kullanılır?

Cosmed enzim peeling bitkisel özlü yapısı ile temizleme ve arındırma amaçlı maske arayanlar için cazip bir seçenektir. Ancak her kozmetik bakım ürününde olduğu gibi etkili ve verimli performans elde etmek için doğru bir kullanım önemlidir. Cosmed enzim peeling nasıl kullanılır diye merak eden kullanıcıların dikkat etmesi gereken belirli konular bulunur.

Her ne kadar doğal içerikli olsa da Cosmed enzim peeling kozmetik bir üründür. Dolayısıyla uygulama yapmadan önce cildiniz ile uyumlu olup olmadığından emin olmanız gerekir. Ayrıca her cilt yapısı için de farklı kullanım söz konusudur.

Hassas, kuru bir yüze sahip olan kullanıcılar sık kullanımdan kaçınmalıdır. Bu noktada farklı kullanıcıların Cosmed enzim peeling yorum ve değerlendirmelerini okuyarak nasıl bir uygulama sıklığını takip etmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz.

Cosmed enzim peeling, toz formülüne sahip olması nedeniyle farklı bir uygulama gerektirir. Avucunuza yeterli bir miktarda toz parçacığı aldıktan sonra su ile köpürtmeniz önemlidir. Bu işlemden sonra göz çevresi haricinde tüm yüzünüze Cosmed enzim peeling uygulama aşamasına geçebilirsiniz.

İçerisinde cildinize zarar verebilecek tanecikli malzeme bulunmadığından güvenli bir şekilde masaj yaparak karışımı cildinize yedirmeniz mümkündür. Maskeyi ıslak yüz ve boyun bölgenize dairesel hareketlerle uyguladıktan sonra ise bol su ile durulayarak yüzünüzü temizleyebilirsiniz.

Cosmed enzim peeling uygulamasını cilt bakım rutininizin hangi aşamasında yapacağınız ise kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişiklik gösterir. Sabah veya akşam kullanımı mümkün olduğundan ister cilt temizleme sonrası isterseniz de günlük temizleyici yerine tercih edebilirsiniz.

Artı ve Eksileriyle Cosmed Enzim Peeling

Arındırıcı temizlik ürünü olarak öne çıkan Cosmed enzim peeling çeşitli özellikleri nedeniyle farklı avantajlar sunar. Her cilt tipinde farklı düzeylerde sorunlarla karşılaşıldığından bu özelliklerin etki derecesi kişiden kişiye farklılık gösterir.

Yüzünüz için en uygun kozmetik ürünü ve kullanım şeklini belirlemek tüm özellikleri artı ve eksi yönleriyle detaylıca incelemeyi gerektirir. Cosmed enzim peeling kullananlar ürün ile ilgili farklı değerlendirmeleri inceleyerek ihtiyaçları doğrultusunda karar verebilir. Cosmed enzim peeling kullanımı ile elde edilebilecek avantajlar ve dikkat edilmesi gereken konular şöyle sıralanabilir:

 • Cosmed enzim peeling bitkisel içerikli, alkolsüz bir arındırıcıdır. Bu nedenle dört mevsim boyunca sabah ve akşam kullanımı mümkündür.
 • Çok hassas cilt yapısına sahip kullanıcılar için uygun değildir. Bunun dışında hassas, karma, yağlı ve kuru yüzlerde farklı kullanım sıklıklarında Cosmid enzim peeling uygulaması yapılabilir.
 • Toz formülü nedeniyle Cosmed enzim peeling uygularken dikkatli olmak gerekir. Su ile ürünü aktive ederken belli bir miktarı ziyan etmek olasıdır. Ayrıca Cosmed enzim peeling kabının içine su girmesi durumunda da yapısının bozulması mümkündür.
 • Cosmed enzim peeling her ne kadar günlük kullanıma uygun olsa da farklı kozmetik ürünlerle bir arada kullanımında dikkatli olunmalıdır. AHA/BHA içerikli temizleyicilerle aynı anda kullanılmaması önerilir.
 • Leke giderici özelliği yalnızca hafif lekelerin giderilmesinde faydalıdır. Bitkisel içerikli Cosmed enzim peeling derin lekelere tam anlamıyla etki etmeyebilir.

Cosmed Enzim Peeling Fiyatları

Enzim peeling Cosmed arındırıcı etki gösteren toz temizleyici olarak sıklıkla fiyat ve performans ürünü olarak tercih edilir. İçeriğinde 75 gr toz parçacık barındıran Cosmed enzim peeling temizleyici maskeyi online olarak edinmeniz mümkündür.

Günlük kullanımda temizleyici olarak tercih edecek kullanıcılar için setli seçenekler fayda sağlar. Cosmed enzim peeling fiyatı ürün adedine göre değişkenlik gösterir. Farklı alternatiflere bağlı olarak fiyat listeleri arasında karşılaştırma yapılabilir.

Kişisel kozmetik ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak çeşitli seçenekleri değerlendirebilir ve uygun alternatifi belirleyebilirsiniz. Çevresel zararlı etkenlerden arınmış, temiz ve pürüzsüz bir cilt için doğal içerikli temizleyici olarak Cosmed enzim peeling en ucuz fiyatlarla tercih edilebilir.

Cosmed Alight Enzyme Peeling Powder 75 gr Fiyat Analizi

Cosmed Alight Enzyme Peeling Powder 75 gr son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Cosmed Alight Enzyme Peeling Powder 75 gr Özellikleri

Beyazlatıcı:
Leke Giderici:
Sıkılaştırıcı:
Siyah Nokta Karşıtı:
Form:   Toz
Cilt Tipi:   Tüm Ciltler
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.54 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Betül Ş.626 yorum
  2180 beğeni
  Betül Ş.5 Ağustos 2020
  Bitkisel içeriği ile güven veriyor. Peeling etkisi yapıyor ve ölü hücreleri ve kiri yok ediyor. Cildin daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Lekeli ciltler tercih edebilir. Göz çevresi haricinde tüm cilde uygulanabilir.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • 15 yorum
  23 beğeni
  Lütfiye İ.13 Haziran 2020
  Daha iki kere denedim çok hassas ciltlerde kullanabilir.Sivilceye yatkın ama yer yer kuru yerlerim olmasına ragmen hiç bir irite olusturmadı.Ne kadar neye etki eder bilmiyorum ama güzel temizlik,ferahlık veriyor..Yıllarca en az 10 yıl dermolojica nınkini kullandım bu kısa surede kıyaslayamam ama aynı etkiyi görürsem mutlaka yorumu editlerim ama bence alın zararı yok..
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı