Peluş Oyuncak

Peluş Oyuncak Fiyatları

10.148 farklı Peluş Oyuncak için fiyatlar listeleniyor.

Budizzz Peluş Oyuncak Fisher Price Peluş Oyuncak Niloya Peluş Oyuncak Kral Şakir Peluş Oyuncak Kukuli Peluş Oyuncak Scruff A Luvs Peluş Oyuncak

Aktüel Broşürlerden Peluş Oyuncaklar

  • Cloud B Ewan Uyku Arkadaşı KuzuJoker

Fiyatı Düşen Peluş OyuncaklarTümü

Marka 21 - 35 cm arası36 - 55 cm arası56 - 70 cm arası75 - 95 cm arasıPeluş Hayvan

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Türü Uzunluk Karakterler Yaş Aralığı Cinsiyet Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Ahşap OyuncakPlaj OyuncağıSu TabancasıOyun MatıPedallı ArabaSalıncakOkul Öncesi Eğitim SetiKaydırakÇocuk Masa SandalyeBudizzz Peluş OyuncakFisher Price Peluş OyuncakNiloya Peluş Oyuncak

En Çok Karşılaştırılan Peluş Oyuncaklar

En Çok İlgi Gören Peluş Oyuncaklar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Peluş Oyuncak Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Peluş Oyuncak Fiyatları Hakkında

Peluş Oyuncak kategorisinde 10.148 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 2.116, 50 TL ile 150 TL arası 5.272, 150 TL ve üzeri 2.457 Peluş Oyuncak bulunuyor.

Şu anda 208 adet Peluş Oyuncak indirimi var. İndirim oranları %5 ile %65 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Peluş Oyuncak markaları, Budizzz, Fisher Price, Niloya, Kral Şakir, Kukuli ve Scruff A Luvs.

Peluş Oyuncak Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Peluş Oyuncaklar hangileri?

Bugün Akakçe'de 10.148 farklı model arasında

En çok satan Peluş Oyuncaklar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Peluş Oyuncak:

  1. Budizzz Uyku Arkadaşı Oyuncak Ayı
  2. Fisher Price Uyku ve Oyun Arkadaşı Su Samuru FXC66
  3. Niloya Tospik 30 cm Peluş Bebek
  4. Kral Şakir Necati Peluş 30 cm
  5. Kukuli Maymun

En Ucuz Peluş Oyuncak Fiyatları Akakçe'de!

Oyuncaklar, çocukların hem eğlenceli vakit geçirebilmeleri hem de oyunlarını kendi senaryoları ile yönlendirip yaratıcılıklarını geliştirebilmeleri ve iç dünyalarını dışa vurmaları için kritik öneme sahip araçlardır. Ancak ne tarz bir oyuncak seçileceği ailelerin ince eleyip sık dokumasını gerektiren bir husustur. Oyuncak türlerindeki çeşitlilik, zaman zaman ailelerin zor karar vermesine sebep olabilse de üzerinde hassasiyetle düşünülmesini gerektirir. Özellikle küçük yaşlar için sevimli karakterlerde üretilebilen peluş oyuncaklar oldukça ilgi çekicidir ayrıca yetişkinler tarafından da talep görebilmekte hatta çiftlerin doğum günleri veya sevgililer günü gibi özel günler için hediye seçiminde tercih sebebi olabilmektedir. Çocuğunuzun her anlamda verimli bir çocukluk geçirebilmesine olanak sağlayan, çocukluk anılarında yer edip ileri yaşlarda da kendini hatırlatan ve sevdiğinizi özel bir günde mutlu edebilecek peluş oyuncak fiyatları ise akakce.com sayfalarında tam kesenize göre! Sayısız çeşitte hayvan, kukla, bebek ve ünlü çizgi film karakterlerini kapsayan en ucuz oyuncaklar, özellikle de çocuklar tarafından ilgiyle izlenen çizgi filmlerden biri olan Pepee peluş oyuncak modelleri, akakce.com sayfalarında sergileniyor.

Peluş Oyuncak Özellikleri

Bebeklik çağı; sesleri, yüzleri, nesneleri merak etmek ve tanımaya çabalamak ile geçer, bu davranışlar ise daha çok 6. aydan sonra gelişir. Zamanla oyun oynamaya merak saran çocuk; görme, dokunma ve işitme duyularını çoklu olarak koordine edebilmeye başlar. Peluş oyuncağın bu noktadaki rolü de çocuklar için daha keyif alabileceği bir dünya yaratarak öğrenme pratiğini sağlayabilmesi olacaktır.
Aileleri peluş oyuncak seçimine yönlendiren faktörlerden bazıları; özellikle bebekler ve küçük çocuklar için yutulabilecek boyutta parçalar içermemesi, yumuşak dokuya sahip çeşitli kumaşlar ile üretilmiş olması ve çocukların gelişimine katkı sağlayan sesler ve konuşmanın dahil edilmesi olarak sıralanabilir. Çocuklar çeşitli hayvan cinslerinde üretilmiş peluş oyuncakları kendilerine arkadaş edinebilir, tüm gün yanından ayırmayabilir hatta kucaklama ve yumuşaklık hissi ile uyku zamanlarında onlara bağlılık gösterebilirler de. Peluş oyuncak özellikleri arasında en belirgin olan yumuşak doku; küçük yaştaki çocuğun tutma, kavrama, kaldırma gibi motor becerileri için destekleyici olmaktadır. Ayrıca sert ve köşeli oyuncaklar yerine peluş oyuncak tercih ettiğinizde çocuğunuzun acı hissetme olasılığını bertaraf eder, güvenli bir oyun ortamı oluşturmuş olursunuz. Beş duyu organını keşfetmeye olanak sağlayan peluş oyuncaklar ile diyalog geliştirdiklerinde çocuklar, duygularını paylaşma ve kendilerini ifade etme becerilerinde gelişme gösterirler.
Mickey Mouse, Winnie The Pooh, Minions, Şirinler, Ice Age, Star Wars, Garfield, Toy Story ve daha birçok çizgi film karakterleri arasında kararsız kalmaya hazır mısınız?

Peluş Oyuncak Yorumları

Ürünü satın almış kişiler tarafından yapılan tüm peluş oyuncak yorumları; ürünü satan firma ve firmanın hızı, kargo teslimatı ve ürünün kalitesini kapsıyor. Yorumlarda kullanıcıların ürünü ve satışı her açıdan değerlendirmesi olumlu. Peluş oyuncak yorumları arasında en çok dikkati çeken ise; fil satın almış bir babanın, çocuğu ile oyuncağı arasında 15 yıllık bir arkadaşlık geliştiğini belirtmesi. Çocuğun kendi kendine oynamasının yanı sıra ebeveynler de oyuncakları kullanarak bebeği ile iletişim kurabilir, aralarındaki ilişkiyi geliştirebilir ve göz kontağı kurmak için farklı bir yol edinebilir. Eğer bebeğiniz için satın alıyorsanız peluş oyuncak seçiminde kumaşının yumuşak dokulu, doğal veya organik iplikten üretilmiş kumaş kullanılmış olması, eğer üründe boya kullanılmışsa kanserojen ve toksik olmaması konularında dikkatli olmanız kullanıcı yorumlarında öneriliyor. İç malzemede ise elyaf ve silikon kullanılmış ürünlerin daha uygun olacağı belirtiliyor.

Peluş Oyuncak Nasıl Yıkanır?

Peluş oyuncaklar pek fark edilmese de bakteri barındırabilir ve özellikle çocukların sağlığı için tüm oyuncaklarda olduğu gibi periyodik olarak temizlik gerektirir. Oyuncak üzerinde genellikle yıkama talimatı bulunur (yıkama sıcaklığı, kullanılacak temizleyici vb.), makinede yıkarken bu talimatı göz önünde bulundurmanız önerilir ancak kimyasal madde içermeyen deterjan kullanmak ve çamaşır suyu kullanmamak sağlık açısından daha doğru olacaktır. Oyuncağı makineye bir torba içinde atıp belirtilen sıcaklığa ayarlayarak yıkamayı gerçekleştirebilirsiniz. Yıkama işleminden sonra oyuncak üzerinde deterjan kalıntısı olup olmadığını kontrol ederek işlemi sonlandırabilirsiniz. Bazı peluş oyuncaklar için makinede yıkanmaması uyarısı yapılmıştır (konuşma özelliğine sahip olan pilliler). Pilli oyuncakları sabunlu su veya sirkeli su ile silerek temizleyebilirsiniz. Oyuncaklar, deterjan yerine bebek şampuanı, bebek sabunu, gibi çocukların sağlığında tehdit yaratmayan malzemelerle yıkanabilir. Sağlık açısından daha güvenli olan, kimyasal kullanılmayan yöntemler denenebilir. (Yıkama önerisi: Kabartma tozu ve su bir poşete eklenir, poşetin ağzı sıkıca bağlanır, bir kaç dakika boyunca çalkalandıktan sonra oyuncak, poşet içerisinden çıkarılıp temiz diş fırçası ile taranır.)

Peluş Oyuncak İndirimleri ve Kampanyaları

Akakce.com'da zaman zaman peluş oyuncak indirimleri ve kampanyaları yayınlanır. Kampanya dönemlerini takip ederek çocuğunuzu veya sevdiğinizi mutlu edecek birbirinden sevimli ve yumuşacık peluş oyuncaklara en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Peluş oyuncak fiyatları ürünlerin boyutlarına ve interaktif olma özelliğine göre değişiklik göstermektedir. 15 cm'den başlayan, 200 cm'e kadar varan boyutları, geniş renk opsiyonları ve konuşma gibi farklı özelliklere sahip peluş oyuncaklar arasından ihtiyacınızı karşılayacak ürünü filtrelendirme seçeneği ile bulmanız çok kolay! Ayrıca sezonsal indirimler ile her bütçeye uygun ürün akakce.com'da mevcut. Avantajlı fiyatlarla alışverişinizi gerçekleştirebilmeniz için alışveriş sayfalarını ziyaret ederek siz de indirimler ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.