50 TL'den Ucuz Yoga Matı, Pilates Matı

50 TL'den Ucuz Yoga Matı, Pilates Matı Fiyatları

411 farklı 50 TL'den Ucuz Yoga Matı, Pilates Matı için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 18Sonraki

Filtrele
Markası Ürün Puanı Renk
FiyatıFiltreyi kaldır0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Pilates TopuDirenç LastiğiPilates BandıPilates ÇemberiPilates SetiPilates AletiKoşu BandıDambılAğırlık EldiveniDelta Yoga MatıTriathlon Yoga MatıDynamic Yoga Matı

En Çok İlgi Gören Pilates Matları ve Yoga Matları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Yoga Matı, Pilates Matı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Yoga Matı, Pilates Matı Sıkça Sorulan Sorular

Yoga Matı, Pilates Matı

Fiziksel ve zihinsel bir spor olan yoga, meditasyon aracılığıyla rahatlamayı sağlar. Zihin ve bedende sükunete ulaşmak temel amaçları arasında yer alır. Spor severler için faydalı bir alternatif olan yoga, keyifli bir yolculuktur. Bu sporu yaparken yoga matı gibi bazı malzemelere ihtiyaç duyulur. Yoga matı, uygulama sırasında sporcu için bir zemin niteliğine sahiptir. Taşıyıcı zemin olarak görülen matlar, önemli bir rol oynar. Uygulama aşamasında kaydırmaz yoga matı tercih edilmesi önerilir. Bu ürünle güvenli bir şekilde hareketleri yapabilirsiniz. Sıkılaşma ve toparlanma için yapılan pilates de mat yardımıyla yapılır. Bu ürün sayesinde yapılan hareketler maksimum fayda sağlar. Bunun dışında pilates matı, hijyenik bir ortam yaratma açısından da kullanılması gerekli olan bir malzemedir. Yoga ve pilates gaibi yolculuklarda önemli bir araç olan mat, duruşların hizalanmasına katkıda bulunur. Duruşları ayarlarken kaymaz pilates matı kullanmaya özen gösteriniz. Böylece herhangi bir kaza riskine karşı önlem alabilirsiniz. Sizler de yardımcı spor araçları sayesinde güvenli ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Zayıflama kemeri fiyatlarını da inceleyerek fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Yoga ve Pilates Matı Çeşitleri

Spor yaparken kullandığınız malzemelerin önemi büyüktür. Doğru araçları tercih ederek sporunuzu güvenli bir hale dönüştürebilirsiniz. Yoga ve pilates gibi sporları yaparken de mat tercih edilmelidir. Birçok farklı çeşidi bulunan matlar, kullanıcıların önceliğine göre satın alınır. Ürün, içerisindeki malzemeye ve boyutlarına göre farklı seçeneklere sahiptir. Alternatifleri bulunan ürün, kullanıcılara kolaylık sağlar. Pilates matı 1 cm kalınlığındaki model, dayanıklı yapısıyla tercih edilen bir üründür. Dayanıklı yapısının dışında yüksek kalitesi de kullanıcıların ilgisini çeker. Bunun dışında pilates matı 10 mm kalınlığındaki ürün yumuşak bir niteliğe sahiptir. Konforlu bir zemin imkanı sunan bu ürün, sporsever kişiler için özel olarak tasarlanır. Alt tabanının tırtıklı yapısı, uygulama anında kayma riskini ortadan kaldırır. Farklı niteliklere sahip modelleriyle kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlar. Aynı şekilde yogayı tercih eden kullanıcıların da model seçme imkanı vardır. Yoga matı 5 mm standart bir model olarak karşınıza çıkar. Yeni başlayan kişiler için önerilen standart boyutlar, zeminle temasın yok olmamasına yarar. Bu tarz sporlar için zeminle temas önemli bir detaydır. Derinlere inme, köklenme olarak ifade edilen ruhsal dinlenme için zeminin hissedilmesi gerekir. Bunun dışında diz ve dirseklere ağırlık verilen aktiviteler için yoga matı 10 mm kalınlığı önerilir. Matın ince olması diz ve dirsek hareketleri için uygun olmayabilir. Bölgesel olarak ağrılarınız oluşmaması adına doğru bir ürün satın almalısınız. Sürdürülebilir ve geri dönüşüme kazandırılabilir modeller de üretilir. Kauçuk yoga matı, kimyasal içerik barındırmayan yapısıyla dikkat çeker. Çevre dostu bir ürün olarak satışa sunulur. Ayrıca göze hitap eden desenli yoga matı modelleri de bulunur. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir deseni rahatça tercih edebilirsiniz.

Yoga ve Pilates Matı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yoga ve pilates gibi aktiviteleri yaparken kullanılması gereken yardımcı araçlar vardır. Mat olarak ifade edilen bu zemin minderleri, kullanıcılar için kullanışlı bir niteliğe sahiptir. Niteliğiyle dikkat çeken bu ürünü satın almadan önce bazı detayları iyi bilmek gerekir. Bu detaylardan birisi de ürünün kalınlığıdır. Uygulama aşamasında belirlenen hareketlerin rahatça yapılması adına uygun bir kalınlık seçmelisiniz. Pilates matı 15 mm, diz hareketlerinin fazla yapıldığı bir seans için doğru bir tercih olarak karşınıza çıkar. Daha ince modelleri de mevcuttur. Diğer bir detay ise ürünün ağırlığıdır. Kullanım alanına bağlı olarak farklı ağırlıklara sahip bir ürünü satın alabilirsiniz. Evlerde yaparken ağır bir ürün olmasının herhangi bir zararı yoktur. Spor salonu veya kampta kullanmak üzere hafif bir ürünün tercih edilmesi önemlidir. Pilates matı önerisi başlığı altında alternatif yorumları görmeniz mümkündür. Dokusunu sevdiğiniz konforlu bir ürün alabilirsiniz. Ayrıca mat çeşitlerinin birçok farklı renkte üretimi mevcuttur. Farklı renk ve desen arasından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Konforlu Yoga ve Pilates Matının Faydaları

Niteliği ve ölçüleri bakımından çeşitlilik gösteren yoga ve pilates matları, farklı spor dallarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Yumuşak dokusuyla konforlu bir zemin hazırlar. Yumuşak zemin sayesinde egzersizleri güvenle yapabilirsiniz. Bu minderler hem bedeninizi destekler hem de sizleri rahatlatır. Dengenin ön planda olduğu yoga uygulamaları için, standart ölçülerde bir ürün almanız önerilir. Uygulamada bölgesel hareketler yoğunlukta ise kalın pilates matı tercih edebilirsiniz. Sünger, köpük, plastik veya kauçuk gibi materyallerden üretilen minderler, taşıma kolaylığına da sahiptir. Kolayca katlanan yapısının yanı sıra çantası sayesinde sırtta taşınması mümkündür. Doğa yürüyüşleri veya kısa seyahatler için bu ürünü rahat bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Ürünlerin detaylı özelliklerini okuyarak en iyi pilates matı modellerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca modelleri incelerken doğal yapısıyla dikkat çeken, vegan nitelikli ürünleri de görmeniz mümkündür. İhtiyacınıza uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Akakçe Avantajlarıyla Yoga ve Pilates Matları

Her ihtiyaca ve zevke hitap eden mat çeşitleri, keyifli bir zaman geçirmenizi sağlar. Konforlu ve dikkat çekici modelleriyle sporseverlerin vazgeçilmezleri arasındaki yer alır. Farklı birçok alanda yoga ve pilates yapmanıza sağlayan mat alternatifleri bulunur. Test edilmiş ürünler, kaliteli yapısıyla dikkat çeker. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması sayesinde kullanıcıların bütçesine katkı sağlar. Pilates matı fiyat aralıkları içeriğine göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun bir ürün bulmanız mümkündür. akakce.com üzerinden en iyi yoga matı desenlerini görebilirsiniz. Ayrıca marka ve fiyat karşılaştırması yaparak size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Kişisel bir ürün olarak kullanılması önerilen spor minderleri, askısı sayesinde pratik bir şekilde taşınır. Boyutu ve katlanabilir yapısı ile dilediğiniz yerde saklamanız da mümkündür. Kampa özel bir ürün almak istiyorsanız soğuktan koruma özellikli modelleri incelemelisiniz. Özel ısı yalıtımlı mat üretimi de vardır. Yaşam kalitesini artırmak için yapılan sporların verimli geçmesi adına konforlu bir mat kullanmanız önerilir. Kampanyalı ürünlere sahip olmak için Black Friday günlerini takip edebilirsiniz.

Yoga ve Pilates Matı Nasıl Temizlenir?

Evde veya dışarıda spor yaparken kullanılan matların temizliğine dikkat etmek gerekir. Bu ürünlerin düzenli olarak temizlenmesi şarttır. Kullanıcı için hijyenik bir zemin sağlayan spor minderleri, her kullanımdan sonra da temizlenebilir. Düzenli temizlenmesi ürünü bakterilerden korur. Düz bir zemine serdiğiniz ürünü su ve sabun yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Sonrasında kuru bir bezle üzerini silebilirsiniz. Yıkanan mat sonrasında kurumaya bırakılır. Kurumaya bırakırken güneşte olmamasına özen gösteriniz. Yıkama aşamasında dilerseniz sirke de kullanabilirsiniz. Yoga matı tavsiye ve yorumları sayesinde dilediğiniz ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Karar verdiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Yoga matı satın al butonu ile beraber dilediğiniz ürün tek tıkla kapınızda olur. Konforlu bir alan oluşturan ürün, kolay temizlenebilir yapısıyla dikkat çeker. Kalın yoga matı veya standart pilates matları su ve sabun ile hızlıca temizlenebilir. Ayrıca mat için özel olarak satılan temizleyicileri de tercih edebilirsiniz. Spor matları sayesinde sporunuz keyifli ve güvenli bir hal alır.