Pos Rulo Kağıdı

Pos Rulo Kağıdı Fiyatları

1.062 farklı Pos Rulo Kağıdı için fiyatlar listeleniyor.

Mopak Pos Rulo Kağıdı Umur Pos Rulo Kağıdı Kraf Pos Rulo Kağıdı Beko Pos Rulo Kağıdı Ingenico Pos Rulo Kağıdı Teknomeda Pos Rulo Kağıdı

Fiyatı Düşen Pos Rulo Kağıtları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Pos Rulo Kağıtları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 45Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı

Fotokopi Kağıdı Fotoğraf Kağıdı Sürekli Form Kağıdı Not Kağıdı Fon Kartonu Sticker Mukavva Eva Kağıdı Krapon Kağıdı Mopak Pos Rulo Kağıdı Umur Pos Rulo Kağıdı Kraf Pos Rulo Kağıdı

Pos Rulo Kağıdı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Pos Rulo Kağıtları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.062 farklı model arasında

En çok satan Pos Rulo Kağıtları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Pos Rulo Kağıdı:
  1. Mopak Termal Yazar Kasa Pos Rulosu 56 mm x 16 mt 50'li
  2. Umur 80 x 30 mt 10'lu Termal Rulo
  3. Mopak 56 mm x 16 mt Termal Pos Yazarkasa Kağıdı 1 Koli 210 Rulo
  4. Mopak 80 mm x 40 mt 10'lu Termal Rulo
  5. 56x16 mm Termal Rulo Yazarkasa Pos Kağıt

Pos Rulo Kağıdı

Birçok farklı sektörde işlevsellik sunan pos cihazları satış işlemlerini kayıt altına alma noktasında önemli bir görev görür. Bu cihazların pos rulosu olarak adlandırılan ürünlere ihtiyaçları vardır. Bu ürünler termal yazıcılar, yazar kasalar ve kredi kartı terminallerinde de kullanılır. Yazar kasa pos kağıdı, termal kağıt olarak da adlandırılır. Yazar kasa kağıdı yüzeyinde kimyasal kaplama bulunan özel bir kağıt türüdür. Pos rulo kağıdı bir termal yazıcıdan geçtiğinde, ısı etkisiyle kimyasal kaplamayı etkinleştirerek yüksek çözünürlü bir görüntü oluşturmaya imkan tanır. Normal kağıttan farklı olarak, bu işlem kağıdın içinde kimyasal bir reaksiyon başlatmak için ısı kullanır. Bu nedenle, şerit veya toner gerektirmez, bu da onu son derece kolay bir şekilde yönetilebilir hale getirir. Ayrıca geleneksel kağıt ve mürekkep ihtiyacını ortadan kaldırarak paradan tasarruf etmenize imkan tanır. Tüm bunlara ek olarak yazıcıda bulunan pos kağıt rulolarını kullanmak çok kolaydır. Pos cihazı rulosu fiyatları aynı zamanda uygun fiyatlı olmasıyla da beğeni toplar. Akakçe üzerinden bu ürünleri inceleyerek iş yeriniz için gerekli olan pos rulosunu uygun fiyattan satın alabilirsiniz.

Pos Rulosu Ne İşe Yarar?

Alım, satım ve iade gibi işlemlerde fiş kesmek işletme için oldukça önemlidir. Pos rulo kağıdı bu işlemleri yapan yazar kasa ve pos cihazlarında olmazsa olmaz bir üründür. İşletmenizden hizmet alan kişilere satın almaları veya işlemleri için kağıt bir makbuz vermeniz gerekir. Bu makbuzun, uzun süre dayanacak ve aynı zamanda uzun vadede işletmeniz için düşük maliyetli olacak bir ürün olmasını isterseniz yazar kasa rulosu seçeneklerine göz atabilirsiniz. Yazar kasa pos rulosu, pos cihazına kolayca takılarak anında makbuz baskısı almanızı sağlar. Hızlı baskı sayesinde işletmelerde verimliliği son derece yükseltir. Aynı zamanda mürekkep damlamaları veya soluk baskılar olmadan yıllarca, hatta on yıllarca dayanan net baskılara sahip olmanıza imkan tanır. Herhangi bir işletmenin nihai amacı, maliyetleri en aza indirirken karı en üst düzeye çıkarmaktır. Pos rulo kağıt seçenekleri, son derece uygun maliyetlidir ve farklı ihtiyaçlara göre farklı biçimlerde, boyutlarda ve renklerde sunulur. Böylece ürünleri inceleyerek işletmenizde kullandığınız cihazlarla uyumlu olanı tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde, kullanıcılara pos rulo kağıtları kesme imkanı veren maket bıçakları da son derece avantajlı fiyatlara sahiptir. İhtiyacınıza göre maket bıçağı çeşitleri ve fiyatlarına göz atarak alışveriş yapabilirsiniz.

Pos Rulosu Kullanımının Avantajları

Pos cihazı kağıdı, işletmelere birçok farklı avantaj sunar. Siz de işletmenizde kullandığınız pos cihazı için bir termal pos rulosu satın alarak bu faydalara sahip olabilirsiniz. Termal kağıt olarak da adlandırılan bu ürünlerin en dikkat çekici özelliklerinden biri ısı iletimi ile çalışmasıdır. Bu çalışma sistemi, görüntüleri kağıt üzerinde üretmek için ısı kullanıldığı anlamına gelir. Görüntüler, ısıtılmış pimlerin kağıdın yüzeyine itilmesiyle oluşturulur. Bu sürecin faydası, şirketlerin artık normal yazıcıların ihtiyaç duyduğu mürekkep satın almasına gerek kalmamasıdır. Bu nedenle yazar kasa rulo kağıdı kullanımı işletmeniz için bol miktarda maliyet tasarrufu sağlar. Fiş kağıdı için kullanılan herhangi bir mürekkep kartuşu olmadığından, çip ve pin üniteleri gibi elde tutulan cihazlar kolaylıkla düzenlenir. Bu durum, çok daha verimli iş akışları anlamına gelir. Böylece iş yerinde verimliliği artırmanın ekonomik ve zahmetsiz bir yolunu oluşturur. Buna ek olarak pos cihazı rulosu, mürekkep kullanmaz, bu nedenle görüntüyü veya kelimeleri okumayı zorlaştırabilecek lekeler ve lekeler konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca fiş rulosu, hızlı bir şekilde işlem yapmanıza da olanak tanır. Bu artan hız, işletmeler için fişlerin daha hızlı yazdırılmasını sağlayarak sırada bekleyen değerli zamandan tasarruf etmelerini sağlar.

Pos Rulosu Çeşitleri

Pos rulo kağıtları işletmelerde hem verimliliği artırır hem de uzun vadede tasarruf sağlar. Farklı cihazlara uyum sağlamak üzere kullanıcılara genişliği 80 mm, 78 mm, 76 mm, 57 mm, 44 mm olan ürün seçenekleri sunulur. Bu nedenle işletmeniz için en uygun pos rulosu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Çoğu işletme, 80x40 termal rulo seçeneklerini tercih eder. 80 mm, kağıdın genişliğini gösterir. 40 mm ise rulo çapını temsil eder. Pos rulosu 80x40 seçenekleri birçok işletme için uzun vadeli kullanım sunar. Ancak işletmelerin farklı tercihlerine göre sunulan pos rulosu 56*16 seçenekleri de mevcuttur. Kağıt genişliği 80, 58 mm termal rulo çeşitleri arasından, kullandığınız pos cihazına göre seçim yapabilirsiniz. Tüm bu ürünler içerisinde birden fazla rulo bulunan paketler halinde satışa sunulur. 10'lu pos rulosu satın alarak ürünlere son derece avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun haricinde, farklı markaların sunduğu ebru boyası çeşitleri de beğeni toplar. Tüm ürün seçeneklerini inceleyerek kullanıcıları mutlu eden ebru boyalarına avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Tasarruf Sağlayan Pos Rulosu Seçenekleri

Termal rulo seçenekleri, işlevsel özellikleri sebebiyle tercih edilir. Termal kağıt, geleneksel mürekkep kullanılmadan ısıya maruz kaldığında renk değiştiren özel bir kağıttır. Bu etki, üretim sürecinde kağıdın ısıya duyarlı boyalar ve geliştiricilerle kaplanmasıyla elde edilir. Termal kağıt ruloları, yazdırmayı hiç olmadığı kadar hızlı ve basit hale getirerek işletmelerle endüstrilerin hızlı, net çıktılar sağlamasına olanak tanır. Mürekkep gerektirmeden basım yapan teknolojisi sayesinde kullanıcılara büyük oranda tasarruf sağlar. Bunun yanı sıra pos makinesi rulosu son derece hızlı bir şekilde baskı yapmanıza da imkan verir. Böylece zaman kazanmanıza ve farklı işlere odaklanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda değiştirilecek mürekkep kartuşlarınız olmadığı için çok daha az bakım gerektirir. Tüm bu işlevsel özelliklere ek olarak termal rulo kağıt son derece ekonomik fiyatlara sahiptir. En ucuz yazar kasa pos rulosu sayesinde, ürünlere bütçenizi zorlamadan ulaşabilirsiniz. Pos rulosu nerede satılır sorusunun yanıtı, kullanıcıları mutlu eden arayüzüyle Akakçe’dir. Siz de farklı markaların sunduğu pos rulosu en ucuz seçenekleriyle işletmenizin verimini artırabilirsiniz.

Uygun Aralıklı Pos Rulo Kağıdı Fiyatları

Pos kağıdı, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu işlevsel ürünler özel olarak üretilir ve termal kağıt olarak da sunulur. Termal kağıt, dışı kimyasallarla kaplanmış özel bir kağıt türüdür ve bu kimyasal, kağıdın ısıya maruz kaldığında renk değiştirmesine yardımcı olur. Termal kağıdın yüzeyi, bir boya ve birkaç kimyasalın karışımı ile kaplanır. Kağıt ısıya maruz kaldığında boya asitle reaksiyona girer ve ardından kağıdın rengi değişir. Ayrıca termal kağıdın üzerinde UV ışınlarıyla su ya da yağdan dolayı solmaması, fazla zarar görmemesi için koruyucu kaplama bulunur. Bu işlevsel ürünler, pos cihazlarında kullanıma uygun olduğundan işletmelere fayda sunar. Pos cihazına takılarak kısa sürede fiş yazdırmanıza olanak tanır. Tüm bu işlevselliğine ek olarak, pos rulosu ne kadar merak ediyor olabilirsiniz. Pos kağıdı fiyatları genel olarak son derece uygundur. Buna karşın her işletmenin kullandığı pos cihazı aynı değildir. Bu nedenle ölçüleri farklılık gösteren ürün seçenekleri satışa sunulur. Pos rulo fiyatı da bu sebeple değişiklik gösterir. Baskı hatası gibi sorunların önüne geçen ürünler bütçenize uygun fiyatlardan size sunulur. Pos slip kağıdı fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak ebadına, uzunluğuna veya paketin içindeki rulo sayısına göre satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.