Prezervatif & Kondom

Prezervatif & Kondom Fiyatları

879 farklı Prezervatif & Kondom için fiyatlar listeleniyor.

Durex Prezervatif Okey Prezervatif S-Box Prezervatif Beybi Prezervatif Extasia Prezervatif Cosmos Prezervatif

adet En Ucuz Prezervatifler

Tümü

Fiyatı Düşen Prezervatifler

Tümü

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

20'li40'lı60'lı0 - 50 TL 50 - 100 TL Okey KlasikOkey ZeroOkey Ultra HissetGeciktiriciTırtıklıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 37Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Seri Adet Aroma Ürün Puanı

Cinsel Ürünler Gebelik Testi Ovulasyon Testi Güneş Kremi Şampuan Parfüm Deodorant Güneş Losyonu Tıraş Bıçağı Durex Prezervatif Okey Prezervatif S-Box Prezervatif

En Çok Karşılaştırılan Prezervatifler

Prezervatif Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Prezervatif Sıkça Sorulan Sorular

Prezervatif

Prezervatif cinsellik sürecinin sağlıklı olduğu kadar steril olmasına imkân sunan koruyucu bariyer vazifesi görür. Elastik formlara sahip kılıflar, beklenmeyen gebeliklere karşı etkili koruma sağlayan yöntemler arasında yer alır. Cinsel yollarla bulaşan hastalıkları önlemeye yardımcı olan kondom, aynı zamanda çiftlerin beraberliklerini uyum içerisinde sürdürmelerine olanak tanır. Kullanıcıların beklentilerine uygun özellikleri bir araya toplayan prezervatif alternatifleri, nitelikli malzemeler kullanılarak tasarlanır. Tırtıklı, kabartmalı, noktacıklı gibi değişen formları ise cinsel yaşamda etkili rol oynar. Ayrıca geciktirici etkisiyle güçlendirilen modeller, sorun yaşayan erkeklere, birleşme esnasında yeterli süre kazandıran bir takviye niteliği taşır. Her zevke ve ihtiyaca uygun tekli paketlerin yanı sıra cazip seçenekler sunan kondom seti avantajlarını Akakçe’yle inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Prezervatif Modelleri

İstenmeyen hamileliklere karşı koruyucu etki gösteren prezervatif, farklı malzemelerden imal edilir. Doğal kuzu derisiyle geliştirilen seçeneklerin yanı sıra lateks, plastik, poliüretan, poliizopren gibi maddeler kullanılarak tasarlanan prezervatif modelleri mevcuttur. “Prezervatif nedir?” sorusuna verilebilecek en net cevap ürünlerin koruyucu etkisine dikkat çeker. Modern tasarımlı koruma kılıfları ile plansız gebeliklerin yaşanması gibi durumlarının önüne geçilebilir. Ayrıca prezervatif çeşitleri, partnerlerin cinsel birlikteliğine hijyenik koşullar kazandırır. Ürünlerin modelleri ve özellikleri hakkında araştırma yapan pek çok kullanıcı, “Prezervatif ne işe yarar?” sorusuna detaylı yanıt arayabilir. Kondom, aile planlaması için tercih edilen etkili yöntemlerden biri olmakla beraber cinsel yolla bulaşma riski oluşturan hastalıkları önleyen bir araçtır denilebilir.

Cilt hassasiyeti olanlar için özel olarak geliştirilen latekssiz prezervatif markaları, alerji belirtisi gösterenlerin bir numaralı yardımcısı olmayı başarır. Cinsel birlikteliğin süresi kondom seçimine göre değişkenlik gösterebilir. Erkeklerin zamanından önce doyum sürecine girmesini geciktiren ürünler mevcuttur. İpeksi kauçuk formüllerin yanı sıra kayganlaştırıcı jel bileşenleriyle güçlendirilen alternatifler, partnerlerin yaşamını kolaylaştıran niteliklere sahiptir. Geciktiricili, noktacıklı, tırtıklı, kabartmalı özelliklere sahip prezervatif alternatifleri arasından, ihtiyaçlara uygun ürünler tercih edilebilir. Ayrıca dilerseniz kişisel bakım uygulamalarını pratikleştiren tıraş bıçağı çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Maksimum Koruma Performansına Sahip Prezervatif Özellikleri

Partnerlerin hem güvenli hem de mutlu bir cinsel deneyim yaşamasına olanak tanıyan prezervatif özellikleri, oldukça çeşitlidir. Farklı gereksinimlere hitap eden küçük, büyük boy prezervatif türlerinin yanı sıra ince, kalın olanları mevcuttur. Aynı zamanda cinsel hazzın artmasına etki gösteren prezervatif çeşitleri tırtıklı, noktacıklı, çizgili yapılarıyla dikkat çeker. “Prezervatif ne kadar dayanıklıdır?” konusunda bilgi vermek gerektiğinde ise doğru kullanım teknikleri ön plana çıkar. Özellikle son kullanma tarihi geçen kılıfların kullanılmaması önerilir. Ayrıca küçük, orta, büyük olarak tasarlanan prezervatif boyutları, erkeğin beden ölçüsüne uyumlu olmalıdır.

Kayganlaştırıcı özellikli prezervatif türlerinin tercih edilmesi ise kadınlarda görülen vajinal kuruluk sorunlarını hafifletebilir. Ayrıca hassas cilt yapısına sahip kullanıcılara rahatlık sunan doğal bileşenli prezervatifler sayesinde cinsel birleşme sonrasında meydana gelebilecek alerjik reaksiyonların önüne geçilebilir. Bu nedenle poliüretan ya da poliizopren maddelerinin kullanıldığı prezervatif seçenekleri, hassas cilt yapısı olanlar için ideal bir alternatif olabilir. Ancak lateks maddesine alerjisi bulunmayanlar, lateksli prezervatif seçeneklerini gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Sağlıklı ve Hijyenik Kondom Seçenekleri

Aile planlamasına katkı sağlayan yöntemler arasında yer alan ürünler, zamansız gebeliklerin önlenmesine yardımcı olur. Yüksek kalite standartları eşliğinde sektöre yön veren prezervatif markaları, kullanıcıların beklentilerine öncelik verir. Erkeklerin ihtiyaçlarının karşılanması bakımından hiçbir detayı atlamayan kondom firmaları, kadınların gereksinimlerini aynı oranda dikkate alır. İstenmeyen gebelik, bulaşıcı hastalık risklerini minimum seviyeye indiren “Prezervatif ne kadar korur?” hususu ise pek çok kullanıcının ilgisini çeker. Bu durumda koruyucu etkisine yüksek oranda ihtiyaç duyulan prezervatifler, doğru kullanıldığı takdirde istenilen etkiyi gösterir denilebilir. Cinsel hayatın yaşatabileceği zorluklar karşısında çiftlere önemli kolaylık sağlayan kondom sayesinde istenmeyen gebelikler yaklaşık %97 oranında önlenebilir.

Frengi, bel soğukluğu, HIV virüsü gibi cinsel yollarla bulaştığı bilinen hastalıklara karşı tedbirli olmak isteyenler, korucu kılıfları tercih edebilir. Sağlıklı, mutlu, hijyenik ve korunaklı bir cinsel yaşam için bazı hususlara önem verilmesi yeterlidir. Prezervatif türlerinin tamamı tek kullanımlıktır, aynı zamanda koruyucu kılıfın ters takılmadığından emin olmak gerekir. Paketlerin son kullanma tarihinin geçmemiş olması ise ayrı önem taşır. Esnek yapılı bir kılıf olarak geliştirilen prezervatif kullanımı oldukça pratiktir. Zevkinize ve gereksinimlerinize uygun prezervatif önerisi için ürünlerin kullanıcı yorumları oldukça yol gösterici olur. Daha önce kondom deneyimini yaşamayanlar ile farklı tasarımları tecrübe etmek isteyenler, özellikle “Hangi prezervatif kullanılmalı?” sorusunu merak edebilir. Kullanıcıların seçim yapmasını kolaylaştıran prezervatif yorumları, ürünleri tecrübe ederek olumlu ya da olumsuz görüşlerini bildirenlerin açıklamalarını içerir.

Kondom Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Partnerlerin fiziksel olduğu kadar psikolojik kaynaklı sorunlarına da alternatif çözümler sunan prezervatifler, farklı özellikleriyle ön plana çıkar. Cinsel ilişki sırasında eşlerin süre, ereksiyon, haz alma, kuruluk gibi problemler yaşamamaları hem doğru hem de etkili seçeneğin tercih edilmesine bağlıdır. Prezervatif seçimi; erkeklerin erken boşalma, sertleşme gibi sorunların hafifletilmesine yardımcı olurken kadınların da sorunsuz ve güvenli bir cinsel birliktelik yaşamasına destek sağlar. Uyumlu, kontrollü, keyifli, hijyenik, güvenli bir cinsel beraberlik için prezervatif seçiminde bu noktalara dikkat edebilirsiniz:

İhtiyaçlara Uygun Prezervatif Fiyatları

Prezervatifler ince ancak sağlam yapılıdır. Dermatolojik testlerden geçirilen tasarımlar, materyal yapıları ve teknoloji unsurları yönünden dünya kalite standartlarına göre imal edilir. Markaların belirlediği politikalara göre şekillenen prezervatif fiyat ve özelliklerine bağlı olarak şekillenir. Suni, sentetik, doğal malzemelerin kullanıldığı erkek prezervatif seçeneklerinin performans unsurları ile birlikte dayanıklılığı arttıkça fiyatlara etki eder. İnce yapılı ancak sağlam, kalın formlu ancak maksimum haz yaşatan pek çok kondom alternatifi, kullanıcıların memnuniyetini ileri seviyeye taşır. Prezervatiflerin güvenlik sunması için tek seferliğe mahsus kullanılması gerekir. Böylece hijyenik ve güvenilir bir deneyim yaşanabilir.

Çoklu ekonomik paketler ile partnerlerin yaşamını kolaylaştıran çeşitler oldukça avantajlıdır. Ayrıcak set olarak sunulan karma prezervatif ambalajları, çiftlerin çok yönlü beklentilerine hitap eder. Zevk tercihlerine göre hazırlanan özel çoklu paketler, farklı tasarım özelliklerine sahip kondom deneyimi yaşamayı arzu edenler için idealdir. Dilerseniz kişisel bakımınız için parfüm fiyatları incelemesi de yapabilirsiniz. Güçlü performans etkisi gösteren koruyucu kondomlar arasında özellik, kalite, fiyat karşılaştırması yaparak karar aşamasına kolaylıkla geçilebilir. İstenmeyen hamilelik ve viral hastalık risklerine karşı tedbirli olmak, keyifli ve sağlıklı bir cinsel yaşam için beklentilerinize en uygun prezervatif çeşidini Akakçe’yle bulabilirsiniz.