Nutrigen Propolis

Nutrigen Propolis Fiyatları

4 farklı Nutrigen Propolis için fiyatlar listeleniyor.

Bee'o Up Propolis Nutrigen Propolis Aksu Vital Propolis Shiffa Home Propolis Nutraxin Propolis Bee'o Propolis
Marka (1)Damla

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Nutrigen

Markası Nutrigen Kolay Sipariş Türü Kullanıcı Türü Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Nutrigen Balık Yağı

En Popüler Nutrigen Propolisler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Nutrigen Propolis Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Nutrigen Propolis

Propolis, arıların ağaçların özlerinden topladıkları organik maddeleri balmumu ile birleştirerek kovanlarını oluşturmak için kaplama olarak kullandıkları yapışkan, koyu kahverengi renge sahip reçine benzeri bir üründür. Antioksidan ve antimikrobiyal özelliğe sahip propolis, arıların kovanlarını bakteri ve mantar enfeksiyonlarına karşı korur. Koruyucu bir kalkan oluşturan madde, böylelikle kovanın ve kendisinin hijyenini sağlamış olur. Zengin bir içeriğe sahip olduğu için tarih boyunca çeşitli enfeksiyonların ve birçok hastalığın tedavisinde fayda sağlamıştır. Çocuklar için özel geliştirilen Nutrigen propolis günlük vitamin ihtiyacını takviye edici bir gıdadır. B1, B2, C, E vitamin çeşitleri içeren propolis aynı zamanda vücut için gerekli olan fosfor, magnezyum ve demir gibi mineraller konusunda oldukça tatmin edicidir. Küçük yaştaki çocuk ve yetişkinlerin immün sisteminin güçlendirilmesi için kullanılan doğal bir içeriktir. Soğuk algınlığı gibi pek çok solunum rahatsızlığının ve solunum yolu hastalıklarının giderilmesine veya süresinin kısalmasına yardımcı olur. İhtiyacınıza uygun temel gıda ürünlerini cazip fiyatlarıyla inceleyebilir ve hızlıca satın alabilirsiniz.

Nutrigen Propolis Özellikleri

Vücudun direncini güçlendirmeye yardımcı Nutrigen propolis damla B1, B2, C ve E vitaminleri gibi insan sağlığı için değerli maddeler içerir. Birbirinden değerli bu vitamin ve mineraller, insan metabolizmasının düzgün çalışması, güçlü bir bağışıklık sistemi ve en önemlisi gelişim çağındaki çocukların sağlıklı büyümesi için oldukça gereklidir. Ayrıca propoliste birçok fenol ve flavonoid bulunur, bu yönüyle çocukların sağlığını doğal şekilde desteklemeye çalışır. Besleyici ve koruyucu özelliklere sahip ürünler hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez. Küçüklerin sağlıklı büyümesinde ve gelişmesinde önemli bir rol oynar ve aynı zamanda okul performansı üzerinde de olumlu etkileri bulunur. Çocukların beyin aktivitelerinin gelişmesine yardımcı olur. Güçlü bir antibakteriyel olarak küçüklerin vücudunu enfeksiyonlara karşı korumada etkili bir görev üstlenir. Bağışıklık sistemini destekleyerek vücuttaki canlı ve sağlıklı hücrelerin sayısının artmasına katkıda bulunur. 4-10 yaş arası çocukların günde 10 damla, 11 yaş ve üzeri çocukların ise 20 damla propolisi su, süt, meyve suyu gibi içeceklerle birlikte alması uygun olabilir. Çocukların kolay tüketebilecekleri şekilde üretilen Nutrigen propolis şurup günlük vitamin ihtiyacının karşılanmasında önemli bir rol oynar. Soğuk dönemlerde küçüklerin doğal savunma mekanizmasını korunmaya yardımcı olan, C vitamini ile güçlendirilen, arıların doğal olarak yaptığı bir madde olan propolisten yapılmış bir şuruptur. Arılardan gelen enerjiyle çocukların canlılığını ve gelişimini doğal olarak destekler. Diğer müşterilerin temel gıda ürünleri hakkındaki yorumlarını okuyarak merak ettiğiniz sorulara cevap alabilir ve en ucuz fiyat etiketlerine sahip propolis çeşitlerini Akakçe’de bulabilirsiniz.

Nutrigen Propolis Faydaları

Vücut ve bağışıklık sistemi destekleyerek soğuk kış günlerinde hastalıklara karşı çocuklarınızın daha dirençli olmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan C, D vitaminleri ve doğal propolis sayesinde kemiklerin, dişlerin ve kas fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur. Özellikle mevsim geçişleri sırasında sıklıkla karşılaşılan üst solunum yolu hastalıklarına karşı koruyucudur. Nutrigen propolis kullananlar vücutlarının daha sağlıklı ve dinç olmasını sağlayabilir. İştahı düzenleyici etkisi vardır ve çocukların hastalanma sıklığını minimum seviyeye indirebilir. Düzenli kullanım sonucunda hastalandıklarında daha çabuk iyileşme gösterebilirler. İçeriğinde bulunan antioksidan ve antibakteriyel maddeler sayesinde mide bağırsak rahatsızlıklarına, ağız içi aft, yara ve uçuğa iyi gelebilir. Protein ve mineral dolu içeriğiyle çocukların hızlı bir şekilde gelişmesine katkı sağlar. Mikrop gibi zararlı maddelerden arındırıcı, bakteri üremesinin önüne geçen özelliğiyle dış etkenlere karşı tam destek verir. İnsan bünyesindeki zararlı hücre atıklarının vücuttan atılmasında büyük rol oynar. Vücuttaki canlı ve sağlıklı hücre sayısının artmasına yol açarak bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine katkı sağlar. İçeriğinde bulunan bileşikler diş çürümelerini engellemeye yardımcı olur. Arıların bitki ve çiçek parçalarından aldığı güçlü antioksidanlar sayesinde kemik sağlığını destekler. Nutrigen propolis nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız farklı formatları mevcuttur. Damla şeklindeki ürünler su, süt veya meyve suyu gibi soğuk ya da ılık içeceklere katılarak tüketilebilir. Çocuklar için özel üretilen şurup şeklindeki parçalar günde bir kere ölçü kaşığıyla kullanılabilir. Bal ile güçlendirilerek formüle edilen takviyelerde tatlandırıcı, koruyucu ve renklendirici bulunmaz. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için bu doğal takviye ürünlerini güvenle sepete ekleyebilirsiniz.

Çocuklar İçin Nutrigen Propolis

Sağlıklı ve doğal ürünlerle beslenme, fiziksel ve zihinsel gelişimi hızlı ve sürekli devam eden çocuklar için oldukça önemlidir. Düzenli tüketildiğinde çocuğunuzun gelişimine katkı sağlar ve birçok hastalığa karşı direnç kazanmasına yardımcı olur. Propolis; arıların yavrularını ve kovanlarını zararlı mikroorganizmalardan korumak için yaptıkları doğal bir antiseptiktir ve mikroplara karşı savaşır. Yüksek koruyucu özelliğinden dolayı çocuklar için önemli bir besin takviyesidir. Antioksidan içeriği sayesinde çocuğunuzun enfeksiyonlara karşı mücadelede doğal yardımcısı olur. Geliştirilen doğal ürünlerle çocukların üst solunum hastalıklarına karşı korunmalarına ve sağlıklı gelişimlerine yardımcı olur. Çocuklar için lezzetli ve besin değerlerini kaybetmeden üretilen ürünler günlük kullanım için uygundur. Öksürük ve boğaz ağrılarında fark edilir etkiye sahiptir, semptomlara neden olan virüslere karşı savaşır. İçeriğinde bulunan çok sayıda biyoaktif ve antioksidan bileşik; zararlı bakterileri, virüsleri, mantarları ve parazitleri yok eder. Başta Nutrigen balık yağı olmak üzere çocuklarınızın gelişimi için farklı Nutrigen ürünlerine göz atabilir ve en uygun ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Nutrigen Propolis Fiyatları

Arılar tarafından üretilen ve yıllardır tıbbi ürün olarak kullanılan reçineli propolis ürünleri bağışıklık sistemine büyük katkı sağlar. Nutrigen propolis en ucuz fiyat etiketleriyle her yaştan kullanıcıya sunulur. Doğada arıların yapı malzemesi olarak kullandığı ve koloniyi hastalıklara karşı koruyucu etkisi olan propolis doğal bir temizleyicidir. Arıları hastalıklardan koruduğu gibi insan sağlığı için de birçok faydası bulunur:

İdeal etiketlere sahip Nutrigen propolis fiyat listesine göz atabilir ve beğendiğiniz ürünleri cazip fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Nutrigen Propolis Akakçe’de

Çocukları hastalıklara karşı korumaya yardımcı olan propolis ürünleri, doğal mikrop ve virüs öldürücü etkisiyle dikkat çeker. Her gün düzenli kullanıldığında çocukları enfeksiyonlara karşı korurken vücudun bakteri ve mikroplarla savaşmasına da yardımcı olur. Sağlıklı gelişime destek sağlar. Vücutta oluşan maya enfeksiyonlarına ve diğer mantarlara karşı savaş açar. Ağız sağlığı içinde oldukça faydalı olan ürün diş eti hastalığına neden olan mikropları, bakteri ve plak oluşumunu azaltır. 4 yaş ve üzeri çocukların günlük kullanımı için uygun olan ürünler gıda takviyesi olarak kullanılır. Nutrigen propolis yorum bölümünden kullananların tavsiye ve önerilerini okuyabilir ve deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. İnsan sağlığına pozitif etkileri bulunan propolis faydaları açısından da dikkat çekicidir. Antioksidan özelliği sayesinde düşme, çarpma ve yaralanma durumunda cildin daha çabuk iyileşmesini sağlar. Ağız içi enfeksiyonları önleyici etkisiyle ağız kokusunu engelleyebilir. Küçüklerin iştahının düzenli hale gelmesine ve gün içerisinde kendilerini daha enerjik ve zinde hissetmelerine yardımcı olur. Çocukların severek tüketeceği Nutrigen propolis Akakçe üzerinden cazip fiyat avantajlarıyla satın alınabilir.