PS4

PS4 Fiyatları

435 farklı PS4 için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 5.000 TL 5.000 - 6.500 TL 6.500 - 8.000 TL 9.000 TL üstüProSlim1 TB500 GBEk KolOyunlu

ÖncekiSayfa: 1 / 19Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 5.000 TL5.000 - 6.500 TL6.500 - 8.000 TL8.000 - 9.000 TL9.000 TL üstü
Türü Kapasite Özel Seri Ürün Puanı Set

HDMI KabloTVOyuncu KoltuğuDireksiyon SetiArmut KoltukPS4 AksesuarlarıPS4 KolPlayStation AksesuarlarıPS4 OyunlarıOyun KoluSony PS4Ubisoft PS4

En Çok Karşılaştırılan PS4'ler

PS4 Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

PS4 Sıkça Sorulan Sorular

PS4

2013 yılında oyun tutkunlarının beğenisine sunulan PS4, bir oyun konsolundan çok eğlence istasyonuna sahip olma olanağı tanır. “PS4 nedir?” sorusuna verilebilecek en sade yanıt ise “Film, müzik, TV akışı sunan gelişmiş bir oyun konsolu” olur. Çok sayıda video oyunun yanı sıra çok oyunculu online oyunların da oynanabildiği başarılı konsol, online izleme ve dinleme platformlarına bağlanma ayrıcalığı da sunar. 500 GB ve 1 TB dahili depolama alanına sahip olan PS4 sayesinde çok sayıda oyun, film, müzik, fotoğraf, kişisel dosyaları arşivlemek mümkündür. Özel fonksiyonları ile dikkat çeken DualShock 4 adlı oyun kolu ile fark yaratan Sony PS4, konforlu ve kontrollü bir oyun deneyimi sunar. Oyun oynamayı sevenler için birçok avantajı bir arada sunan PS4 Akakçe yardımıyla ulaşılabilir fiyatlara alınabilecek bir konsoldur. Burada tüm PS4 modellerini görüntüleyebilir, güncel PS4 kampanya ve indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

PS4 Özellikleri

Tek yongalı ve 8 çekirdekli Jaguar işlemcisi ile dikkat çeken PS4, 500 GB ve 1 TB olmak üzere iki farklı dahili bellek alanı sunar. AMD Radeon tabanlı GPU kullanılan Sony PlayStation 4 konsolu 1,84 - 4,20 TFLOPS değerleri ile yüksek çözünürlük desteği sunan bir televizyon ekranından çok daha iyi bir görüntü kalitesi sunar. PlayStation 4 özellikleri model bazında değişse de GDDR5 8 GB bellek tüm PS4 versiyonlarının ortak özellikleri arasındadır. Görüntü kalitesi açısından full HD, 4K, doğal 4K alternatifleri sunan PlayStation 4, maksimum 2060p çözünürlük sağlar. Uzak mesafelerde konumlanan nesneleri netleştirmek için derin gölgeler kullanan PS4, aynı zamanda giysi, yüzey ve yakın nesnelerin ultra gerçekçi olmasını sağlayan ayrıntılı dokulara yer verir. Öte yandan buhar, duman, sis gibi genel hatları net olmayan oyun içi öğeler PS4 konsolu sayesinde daha hacimli ve net görülür.

Övgü toplayan PS4 özellikleri arasında yer alan bir diğer özellik ise HDR teknolojisidir. Oyun içindeki ışıkları otomatik olarak dengeleyen bu teknoloji aynı zamanda daha iyileştirilmiş renk tonları ile görseller oluşturulmasını sağlar. Bu da, gerçekli detaylarla donatılmış bir oyun oynama deneyimi sunar. “PS4 alınır mı?” sorusunun yanıtları arasında yer alan en önemli özelliklerden biri de kare hızlandırma olarak bilinen FPS artırmadır. PS4 Pro ürününde yer alan bu fonksiyon sayesinde çok daha yüksek kare hızları ile sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamak mümkündür. Joystick olarak da bilinen oyun kolu açısından da büyük bir avantaj sunan PS4, DualShock 4 ile birlikte gelir. Tamamen kablosuz olan bu oyun kolu, sezgisel kontrol butonları, titreşim motoru, dahili hoparlörü, aydınlatması ve konforlu tutuş sağlayan tasarımı ile uzun oyun seanslarını destekler.

PS4 Çeşitleri

Sony tarafından Slim ve Pro olarak 2 farklı çeşidi üretilen PlayStation PS4, farklı beklenti ve ihtiyaçlara çözüm sunar. Oyun oynama, film izlenme ve müzik dinleme açısından tam anlamıyla bir eğlence istasyonu olarak tasarlanan PlayStation 4'ler, görüntü özellikleri, depolama alanı, boyutlar, çalışma hızı açısından farklılık gösterir. GPU, işlemci hızı, iki modelde de hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Bununla birlikte PS4 Slim, HDR teknolojisine sahip olması ile Pro konsoldan ayrılır. Tüm bunların yanı sıra HDR ve 4K çözünürlük desteğiyle dikkat çeken PS4 Pro, aynı zamanda 2.1 GHz işlemci hızı ve 4.20 TFLOPS değeri ile fark yaratır. Boyut olarak da birbirinden farklı olan PS4 çeşitleri arasında en ince tasarıma sahip olan 39 mm ile PS4 Slim’dir.

Slim ve Pro arasındaki bir diğer belirgin fark ise fiyatlardır. Her bir versiyonda öne çıkan özellikler farklı olduğu için fiyatlandırmalar da farklı parametrelere göre yapılır. Bu nedenle PS4 satın almadan önce tüm versiyonları teknik özellikler ve tasarım açısından detaylarıyla incelemekte fayda bulunur. Bununla birlikte dönemsel indirim fırsatları ile desteklenen PS4 sıfır fiyat seçenekleri, ihtiyaç duyulan versiyona çok daha uygun koşullarda sahip olma avantajı da sunar. Zengin online alternatifler sayesinde “PlayStation 4 nerede satılıyor?” sorusuna kolaylıkla yanıt bulmak ve avantajlı PS4 fiyat seçeneklerine ulaşmak mümkündür. Söz konusu PlayStation 4 kampanya ve indirimleri oyun konsolunun yanı sıra DualShock 4 adlı oyun kolu için de geçerlidir. Bu sayede hem DualShock 4 hem de PS4 en ucuz şekilde satın alınabilir.

PS4 Modelleri

İki farklı versiyonu bulunan PlayStation 4 konsolu, dahili depolama alanı açısından 2 farklı seçenek sunar. 500 GB ile 1 TB olan bu modeller, oyunseverlere kullanım alışkanlıklarına yönelik ürün seçme olanağı tanır. Bununla birlikte Slim PS4 modelleri, farklı renk seçenekleriyle de dikkat çeker. Klasik jet siyah ve buz beyazı modellerin yanı sıra gümüş ile altın renklerinde de üretilen Slim PS4'ler görsel tasarıma da önem veren kullanıcılara hitap eder. Bununla birlikte sevilen oyun konsolunun tüm modellerinde olduğu gibi Pro modelinde de limited edition olarak kullanıcılara sunulan video oyun konseptli tasarımlar bulmak mümkündür. Bu tarz özel tasarımlar, PS4 satış fiyatlarını da etkiler. Başka bir ifadeyle sınırlı sayıda üretilen özel tasarıma sahip PlayStation 4 fiyatları farklı olabilir.

PS4 Kullanımı

Hemen her yaştan kullanıcının konforlu bir şekilde kullanabileceği sade bir arayüze sahip olan PS4, oldukça basit bir kurulum süreci sunar. PlayStation 4 kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinde de sıkça dile getirilen kurulum şu şekilde gerçekleşir:

Ağ bağlantısı sağlandığında mevcut bir güncelleme var ise ekranda bildirim çıkar. Oyun konsolundan maksimum verim alabilmek için güncellemelerin mutlaka yüklenmesi önerilir. “PlayStation 4 ile neler yapılabilir?” sorusunun yanıtları ise video oyun oynamak, online oyun oynamak, müzik dinlemek, film izlemek olarak sıralanır. Öte yandan PS4 sıfır, oyun sırasında ekran görüntüsü alma ve bu görüntüleri arkadaşlarla paylaşma gibi eşsiz özelliklere de sahiptir. Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip olan DualShock 4 oyun kolu sayesinde kullanıcılara eşsiz bir oyun deneyimi sunan söz konusu oyun konsolu, simulator oyunlarını direksiyon seti gibi aksesuarlarla oynama olanağı tanır. Tüm bunların yanı sıra VR teknolojisini destekleyen başarılı cihaz, sanal gerçeklik gözlüğü kullanarak benzersiz bir oyun sürecini deneyimleme imkânı da sunar.

PS4 Fiyatları

Kullanım olanakları ile bir oyun konsolundan çok daha fazlasına sahip olma ayrıcalığı sunan PlayStation 4 Sony, model bazında değişen özellik ve fiyatlara sahiptir. Genel olarak ulaşılabilir seviyelerde olan PlayStation 4 fiyatı, ürün türüne göre de değişir. Bu nedenle Slim ve Pro olarak adlandırılan ve farklı avantajları bulunan tüm PS4 ürünleri farklı fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Bununla birlikte dahili oyun kolu sayısı, depolama alanı gibi parametreler de fiyatları etkiler. Bu sebeple, PS4 500 GB ile PS4 1 TB farklı şekilde fiyatlandırılır. Dolayısıyla, “PS4 kaç TL?” ve “PS4 ne kadar?” sorularının tek bir yanıtı yoktur. Siz de bütçeniz için en uygun PlayStation 4 ürünlerine ulaşmak istiyorsanız, Akakçe sayesinde PS4 indirim ve kampanyalarını görüntüleyebilir, en uygun PlayStation 4 satış fiyatları ile bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.