Dreame

Dreame F9 Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

(6 yorum)
Dreame F9 Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

7.627,55 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 25 dakika önce Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 200 TL chip-para200 TL MaxiPuan Stokta 6 adet 4 iş günü Satıcı: Pazarama/Mobifon

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, 2500 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 150 dk, Şarj Süresi: 6 saat... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
6.999,00 TL23.11.2023

En Ucuz Dreame F9 Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (17)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Dreame Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler

Dreame Vacuum Mop F9

Dünyaca ünlü teknoloji devlerinden biri olan Xiaomi markası tarafından geliştirilerek kullanıma sunulan Dreame Vacuum Mop F9 yaşam alanlarınıza derinlemesine temizlik sunar. Fiziksel olarak herhangi bir yorgunluk yaşamadan bulunduğunuz alanın istediğiniz gibi temizlenmesini mümkün kılan Dreame Vacuum Mop F9 robot süpürge, pratik işlem kabiliyeti sayesinde zaman kaybı yaşamanıza izin vermez.

Dreame Vacuum Mop F9 üretiminde kullanılan kaliteli ve dayanıklı materyaller, cihazın uzun yıllar boyunca en önemli yardımcınız olarak işlem gerçekleştirmesinde etkilidir. Kaliteden ve estetik detaylardan taviz verilmeden üretilen Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9 robot süpürge ile sizler de temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Minimal tasarımıyla farklı tarzdaki ev dekorasyonlarıyla tam bir uyumluluk sergileyen Dreame Vacuum Mop F9, beyaz renkli tasarımıyla bütünlük sunar.

Kaliteli ve modern görünümüyle estetik beklentilere yanıt vermeyi başaran Dreame Vacuum Mop F9 ile sizler de yaşam alanlarınzın temizlik ihtiyacını karşılarken modern görünümünü de destekleyebilirsiniz. Hem çekme hem silme işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Dreame Vacuum Mop F9 ile bulunduğunuz ortamın daima temiz ve düzenli kalmasını sağlayabilirsiniz. Evde olmadığınız zamanlarda dahi akıllı telefonunuz üzerinden gerçekleştireceğiniz talimatlarla temizliği başlatmanız, hijyenik bir yaşam alanına adım atmanız mümkündür.

Dreame Vacuum Mop F9

Ayrıcalıklı Özellikleriyle Dreame Vacuum Mop F9

Temizlik için yeterli vakit ayıramayan bireyler için cazip kullanım koşulları sunan Dreame F9 hasta ve yaşlı bireylerin de işini kolaylaştırmayı hedefler. Fiziki olarak hareket etme kabiliyeti düşük olan bireylerin evlerini derinlemesine temizlemeyi başaran Dreame Vacuum Mop F9, zahmetsiz ve pratik kullanım özelliklerine sahiptir. İşlevsel Dream F9 Vacuum Mop tasarımı, geliştirilmiş teknolojik detaylarıyla temizliğe yeni bir anlayış kazandırır.

60 dB ses seviyesi sayesinde günün her saati güvenle çalıştırabileceğiniz Dreame Vacuum Mop F9, evinizin daima temiz kalmasını mümkün kılar. Kaliteli, modern, şık ve yüksek performanslı tasarımıyla adından övgüyle söz ettiren robot süpürge Dreame F9, akıllı telefonlarla uyumlu olarak işlem gerçekleştirdiğinden son derece pratiktir. Siz evde olsanız da olmasanız da akıllı telefonunuz üzerinden kontrolünü gerçekleştireceğiniz Dreame Vacuum Mop F9, belirlediğiniz alanları derinlemesine temizler.

2500 Pa kapasitesine sahip yüksek emiş gücü ile zemindeki tüm tanecikleri haznesine hapsetmeyi başaran Dreame Vacuum Mop F9, etkili silme aparatıyla yüzeylerde iz bırakmadan işlem gerçekleştirir. 150 dakika boyunca kesintisiz olarak çalışma performansı sergileyen Dreame Vacuum Mop F9, 6 saatte şarjını fulleyerek zamandan tasarruf sağlamanızı mümkün kılar.

Dreame Vacuum Mop F9 Genel

Dreame Vacuum Mop F9 Cihazını Diğer Modellerden Ayıran Özellikleri

Yaşam alanlarını daima temiz ve düzenli tutmak isteyen bireylerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Dreame F9 robot süpürge ayrıcalıklı teknik ve tasarım özellikleriyle diğer modellerden ayrılır. Geliştirilmiş Dreame F9 özellikleri, kullanıcılarına konforlu ve pratik bir temizlik sunar. Yüksek emiş gücüyle zemindeki en küçük tanecikleri bile zorlanmadan bünyesine hapseden Dreame Vacuum Mop F9, aktif sensörleri sayesinde kullanılan alanın haritasını çıkararak belleğine kaydeder.

5.200 mAh kapasitedeki bataryasıyla tek seferde 250 metrekare alan için çekme ve silme performansı sergileyen Dreame Vacuum Mop F9, şarjı bittiğinde istasyonuna dönerek kendi şarjını otomatik olarak doldurur. Şarjı, temizliğin kalan kısmını tamamlayabilecek düzeye geldiği takdirde çekme-silme işlemine kaldığı yerden devam eder. Dreame F9 Vacuum Mop robot süpürge ve paspas tasarımındaki 600 ml boyutundaki geniş toz haznesi, uzun süre boyunca kullanım imkanı sunar.

200 ml ölçüsündeki su haznesiyle zeminlerdeki silme işlemini gerçekleştiren Dreame Vacuum Mop F9, bünyesinde yer alan sensörleri sayesinde etrafındaki objeleri tanır, buna göre hareket eder. “Dreame F9 haritalama nasıl yapılır?” diye merak eden birçok kimse için basit ve zahmetsiz işlem becerisi sunan cihazlar, zaman kaybı yaşamadan evinizi temizlemenizi mümkün kılar.

Dreame Vacuum Mop F9 Temizlik

Dreame Vacuum Mop F9 Artıları ve Eksileri

Gün içinde siz farklı işlerinizle ilgilenirken evinizin temizlenmesini istiyorsanız bu noktada Xiaomi Dreame F9 robot süpürge beklentilerinize yanıt verir. Temizliği bir yük olmaktan çıkarıp eğlenceli hale getiren Dreame Vacuum Mop F9, enerji ve zaman kaybını minimuma indirir. Aniden gelen misafirleriniz karşısında evinizin daima temiz, hijyenik olmasını istiyorsanız bu noktada Dreame F9 Mop, ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Kaliteli materyalleri ve çarpıcı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplamayı başaran Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9 cihazının öne çıkan artı ve eksi yönleri bulunur. Bunlar şu şekildedir:

 • Yuvarlak tasarımı dairesel hareketler gerçekleştirdiğinden her nokta çekme ve silme işlemi gerçekleştirir.
 • Güçlü bataryası Dreame F9 Vacuum Mop cihazının tek seferde geniş alanları temizlemesini mümkün kılar.
 • Hıızlı şarj istasyonu, bataryanın dolumu için uzun süreler bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırır.
 • Dreame Vacuum Mop F9 aracının sanal duvar özelliği ile belirlediğiniz alanlar dahilinde temizlik işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür.
 • Süpürme ve silme işlemleri aynı anda veya ayrı zamanlarda tercih edilebilir.
 • Dreame Vacuum Mop F9 akıllı telefon koordinasyonu sayesinde uzaktan temizlik kontrol edilebilir.
 • Halı dedektörü özelliği, zemindeki halıları algılayarak arda kalan kısımların paspaslanmasını mümkün kılar.
 • Dreame Vacuum Mop F9 cihazında toz haznesi dolum uyarısı özelliği bulunmadığından hazne düzenli olarak kontrol edilmelidir.
 • Toz boşaltma-mop temizleme istasyonları bulunmadığından bu işlemlerin kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.
Dreame Vacuum Mop F9 Yüzey

Dreame Vacuum Mop F9 Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelişen teknolojiyle birlikte en çok ihtiyaç duyulan ev eşyalarının başında Dreame Vacuum Mop F9 cihazları gelir. Pratik ve konforlu özellikleriyle Xiaomi Dreame F9 kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettirmeyi başaran bu araçlar, hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler. İstediğiniz her zaman güvenle çalıştırabileceğiniz ve evinizde aradığınız hijyeni yakalayabileceğiniz Dreame F9 Mop, kullanım sırasında bazı detaylara dikkat edildiği takdirde maksimum performans ortaya koyar.

Dreame Vacuum Mop F9 kurulum işleminin başarılı bir şekilde tamamlanmış olması, sorunsuz performans için ilk adımdır. Kurulum işleminden sonra haritalama aşamaları da güvenli olarak tamamlanmalıdır. Dreame Mop F9 şarj istasyonu, cihazın kolayca ulaşabileceği bir noktada olması, şarjı bittiği durumlarda kısa süre içinde dönebilmesi açısından önem taşır. Silme-süpürme işlemlerine başlamadan önce ortamında cihaz için uygun hale getirilmesi de etkili temizlik için önem taşır. Dreame Vacuum Mop F9 toz ve su hazneleri düzenli aralıklarla kontrol edilmeli, temizliği tamamlanmalıdır.

Dreame Vacuum Mop F9 Fiyatları

Modern, şık, kaliteli, yüksek performanslı tasarımıyla kullanıcılarından tam puan almayı başaran Dreame Vacuum Mop F9 cihazları, uygun fiyat ayrıcalıklarını da beraberinde getirir. Dreame Vacuum Mop F9 robot süpürge yorumları alanında adından övgüyle söz ettiren bu araçlar uygun fiyat fırsatlarını kullanıcılarıyla buluşturur. Her bütçeye hitap edebilmek adına cazip sınırlar içinde tutulan Dreame F9 fiyat, evinizi ekonomik koşullar altında temizlemenize olanak tanır.

Dreame Vacuum Mop F9 en ucuz fırsatlarından faydalanarak sizler de zahmetsiz temizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Fiziksel olarak hiç yorulmadan tüm evinizin temizliğini gerçekleştirebilir, hem kendiniz hem sevdikleriniz için hijyenik bir alan oluşturabilirsiniz. Düz ve sert zeminlerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan Dreame Vacuum Mop F9 tasarımlarıyla hayatınıza eşsiz bir kolaylık kazandırmanız mümkündür. İster evden ister dışarıdan akıllı telefonunuz aracılığıyla talimat verdiğiniz Dreame Vacuum Mop F9 ile zamansız temizliğin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dreame F9 Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge Fiyat Analizi

Dreame F9 Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Dreame F9 Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2500 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   150 dk
Şarj Süresi:   6 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   600 ml
Su Haznesi Kapasitesi:   200 ml
Sensör Sayısı:   14 Adet
Haritalama Yöntemi:   Vslam Algoritma
Ağırlık:   4 kg
Ses Seviyesi:   60 dB
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
5.0 5 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorum
  75 beğeni
  Enes Ş. 23 Aralık 2021
  Dolar artarken günlük hatta saatlik fiyat değişimi yapan bu fırsatçılar şimdi dolar kuru kasım ayının başlarındaki fiyatlamasını yaparken çok yavaş hareket ederler fiyatını aşağı çekmezler işlerine gelmez gözleri doymaz bunların...biz nihai tüketiciler olarak bu fırsatçılardan almaya devam edersek bu fiyatlardan vazgeçmezler hatta zam bile yaparlar kimse almasın o zaman bak nasıl 2500-3000 arası oluyor.
 • BA 5 yorum
  273 beğeni
  Burak A. Ankara 22 Aralık 2021
  Fiyatlari dusureceklerine utanmadan az once artirdilar
 • BA 5 yorum
  273 beğeni
  Burak A. Ankara 22 Aralık 2021
  Bakalim daha onceki dolar kurundaki fiyata indirecekler mi? Dolar kuru artirirken catir catir artiriyolardi.Ayni sekilde azaltacaklar mi gorecegiz
 • SM 4 yorum
  59 beğeni
  Songül M. 9 Ağustos 2021
  Mart ayından beri kullanıyorum batarya emiş gücü sarjzı çok iyi Temmuz da gelen güncellemeden sonra, oda bölmesi yasaklı alan da oldu bana göre süper bir ürün, kesinlikle tavsiye ederim .
 • RK 1 yorum
  24 beğeni
  Ramazan K. 15 Mart 2021
  Cok arastirmalar sonucunda aldim. Herhangi bir hezeyana ugramadim

Dreame F9 Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dreame F9 Vacuum Mop Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot SüpürgeDreame Vacuum Mop D9 Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop 1C Akıllı Robot Süpürge
 Dreame F9 Vacuum Mop Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot SüpürgeDreame Vacuum Mop D9 Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop 1C Akıllı Robot Süpürge
Fiyat 7.627,55 TL
17 satıcı
10.168,45 TL
19 satıcı
9.829,00 TL
12 satıcı
6.999,00 TL
4 satıcı
Popülerlik7. Popüler Dreame Robot Süpürge6. Popüler Robot Süpürge9. Popüler Dreame Robot Süpürge-
Ortalama Puan6 yorum11 yorum2 yorum34 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Zaman PlanlayıcıVarVarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Seri-Xiaomi Vacuum-Xiaomi Vacuum
Emiş Gücü2500 Pa3000 Pa3000 Pa2500 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh5200 mAh5200 mAh2400 mAh
Çalışma Süresi150 dk180 dk150 dk120 dk
Şarj Süresi6 saat3 saat6 saat4 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi600 ml550 ml570 ml600 ml
Su Haznesi Kapasitesi200 ml250 ml270 ml200 ml
Sensör Sayısı14 Adet16 Adet13 Adet15 Adet
Haritalama YöntemiVslam Algoritma-Lazer - SlamJiroskop - Kamera
Ağırlık4 kg-4 kg4 kg
Ses Seviyesi60 dB-65 dB60 dB
HEPA FiltreVarVarVar-
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
Renk---Beyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı