Lydsto

Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas

(2 yorum)
Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas
Seçenekler:Renk seçenekleri:

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.599,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 8 dakika önceStokta 100+ adet1 iş günüSatıcı: ÇiçekSepeti/LYDSTO TÜRKİYE

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, 2700 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 180 dk, Şarj Süresi: 2.5 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas Fiyatları

Tüm fiyatlar (13)

En Popüler Lydsto Robot Süpürgeler

Lydsto R1

Hijyen, yaşam alanlarında oldukça önemlidir. Dolayısıyla detaylı bir temizlik yapmak için etkili ve yüksek performanslı ürünler tercih etmek gerekir. Bu noktada Lydsto R1 modeli teknik donanımı ile ön plana çıkar. Yüksek emiş gücü ile halı, parke ve fayans gibi pek çok zeminde etkili bir temizlik yapmanıza yardımcı olan ürün, bir robot süpürgeden beklenen hemen hemen tüm özellikleri karşılar.

Kısa bir süre içerisinde tamamen şarj olarak evinizin tamamını temizler. Dolayısıyla temizlik yarıda kesilmez. Kanepe, koltuk ve masa gibi eşyaların altına girerek tüm dip ve köşelerde biriken tozları, pislikleri toz haznesine çeker. Lydsto R1 toz toplama üniteli akıllı robot süpürge modeli, size herhangi bir zahmet vermeden evinizin her bir odasını kusursuz bir şekilde temizler.

Üstelik telefon uygulaması üzerinden bir program hazırlayarak temizliğe günün belli saatlerinde otomatik olarak başlamasını sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla siz evde yokken de tüm kirleri ve tozları ortadan kaldırır. Motoru üst düzey performans göstermesine rağmen son derece gürültüsüz bir biçimde çalışır. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz her an, günün her saatinde komşularınızı rahatsız etme kaygısı olmaksızın çalıştırabilirsiniz. Bunun dışında temizlik işlemini tamamladıktan sonra ya da şarjı bittiğinde şarj istasyonuna otomatik olarak gider.

Lydsto R1 Beyaz Genel Görünüm

Lydsto R1 Teknik Özellikleri

Lydsto Vacuum R1 robot süpürge modelinde yer alan teknik özellikler, cihazın maksimum performans göstermesine olanak sağlar. Böylelikle kusursuz bir deneyim yaşatır. Performansı direkt olarak etkileyen Lydsto R1 özellikleri şu şekildedir:

 • Lydsto R1 robot süpürge, 120 dakika içerisinde tamamen şarj olur ve kullanıma hazır hale gelir. Bununla birlikte yaklaşık olarak 180 dakika boyunca kesintisiz bir şekilde süpürme işlemine devam ederek benzersiz sonuçlar ortaya koyar.
 • Lydsto R1 Smart toz istasyonlu Vacuum Cleaner robot süpürge modelinde Hepa filtre yer alır. Yüksek emiş performansı ile tozları ve kirleri filtrenin içerisine anında hapseder. Filtre tüm partikülleri anında yakalar ve maksimum hijyen sağlar.
 • R1 modelinde akıllı haritalama özelliğinin yer alması dikkat çeker. Ürün, temizleyeceği alanı keşfettikten ve haritalandırdıktan sonra otomatik olarak hafızasına kaydeder. Böylece diğer temizliklerinde hiçbir yere çarpmadan hareket eder.
 • Cihazın çalışırken çıkardığı ses minimum seviyededir. Böylece ne size ne de komşularınıza rahatsızlık vermez. 69 dB’lik ses çıkarmasına rağmen motoru güçlü bir şekilde çalışır ve zemini bütün alerjenlerden arındırır.

Siz de Lydsto’nun robot süpürgesi hakkında yapılan yorumları okuyarak fikir edinebilir ve buna göre kararınızı verebilirsiniz.

Lydsto R1 Üniteli

Lydsto R1 Robot Süpürgeyi Muadillerinden Ayıran Özellikleri

Lydsto’nun akıllı robot süpürgesinde yer alan bazı özellikler, cihazın benzerlerinden ayrılmasına ve buna bağlı olarak kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen süpürgeler arasında yer almasına neden olur. Cihazdaki özellikler arasında dikkat çekenlerden biri, 2200 W gücünde bir motora sahip olmasıdır.

Üründe mevcut olan güçlü motor, hem halıdaki hem de sert zeminlerdeki gözle görülmeyen tozları anında filtreye çeker. Üstün bir emiş gücüne sahip olduğu için tek bir geçişte tüm pisliklerin temizlenmesine olanak sağlar. Halılarda kirler derine kadar gidebildiği için temizlemesi daha büyük bir zahmet gerektirir. Ancak Lydsto R1, halılarınızın da dakikalar içinde tertemiz olmasına yardım eder. Böylelikle istediğiniz şekilde hijyenik bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Cihazda ön plana çıkan bir diğer detay da batarya kapasitesinin yüksek olmasıdır. 5200 mAh değerindeki batarya kapasitesi ile oldukça uzun süreli bir kullanım sağlar. Tek bir şarj ile evinizin tamamını temizler ve yeniden şarj istasyonuna otomatik olarak dönerek kendini şarj eder.

3 saate kadar aralıksız bir şekilde çalışan ürün, siz evde yokken de temizliği yapar. Nerede olursanız olun, uygulama üzerinden talimat vererek evinizin temizlemesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle aniden gelişen planlara uyum sağlayabilir, arkadaşlarınızı ya da ailenizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

Lydsto R1 Siyah Fırça

Lydsto R1 Artı ve Eksi Yönleri

Tek başına ev temizliğini halleden Lydsro R1 akıllı robot süpürge, sahip olduğu bazı artı ve eksi yönleri ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Bu yönler aşağıda yer alır:

 • Üründe akıllı bir haritalandırma sistemi mevcut olduğu için ilk çalışmasında evin her bir köşesini ve detayını kaydeder. Böylece bir sonraki temizlik için kendisine rota belirler, çarpabileceği eşyalardan uzak durur ve tüm köşeleri temizler.
 • Cihazda özel bir kamera sistemi yer alır. Hareket halindeyken kamerası sayesinde eşyaları algılar ve çarpmayacak şekilde kenarlarını süpürür. Bununla birlikte yüksekliği yeterli olmayan mobilyaların altına girmeye çalışmaz, eşyalarınızı da kendisini de deforme etmez.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışması, süpürgenin en çok dikkat çeken artı yönlerinden biridir. Özellikle de halıların üzerinde ekstra efor sarf etmesine karşın, çıkardığı ses minimum seviyededir. Dolayısıyla gürültü çıkarmadan tüm evi süpürür.
 • Toz toplama ünitesi, şarj istasyonunda yer aldığı için süpürme işlemi tamamlandıktan sonra şarj olmaya gider ve içerisinde biriken bütün kirleri üniteye aktarır. Böylelikle robotun haznesini temizlemenize gerek kalmaz.
 • Cihazın eksi yönleri arasında ise 20 mm’in üzerindeki yüksekliklerden geçemiyor olmasıdır. Dolayısıyla banyo gibi alanlara girerken zorlanma ihtimali yüksektir. Siz de Lydsto R1 yorum kısmını okuyarak süpürgenin bütün artı ve eksi özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Lydsto R1 Neden Tercih Edilmeli?

Lydsto R1 kullanımı açısından oldukça pratiktir. Tek yapmanız gereken, ürünü uygulama üzerinden çalıştırarak evi tanımasını sağlamak ve temizlik zamanlarını belirlemektir. Toz haznesini dahi ünitesine kendi başına boşaltır. Dolayısıyla size hiçbir zahmet vermez. Lydsto R1 mop ile kusursuz bir temizlik yapar. Böylece süpürme işleminin yanı sıra yerleri de silerek size iş bırakmaz. Lydsto R1 paspas özelliğinden yararlanmak için su haznesini doldurmanız yeterlidir.

Cihazda düşme önleyici sensör mevcuttur. Önüne 8 cm’den fazla bir yükseklik çıktığı anda otomatik olarak geri çekilir ve düşmez. Bu bakımdan iki ya da üç katlı evlerde güvenli bir kullanım sağlar. Halı tanıma özelliği sayesinde sert zeminden halının üzerine çıktığı anda motor gücünü artırır. Dolayısıyla halı üstünü eksiksiz bir biçimde temizleyerek bütün saçları, tozları ve yemek kırıntılarını hepa filtresinin içine hapseder.

Üründe 3 farklı süpürme modu mevcuttur. Sessiz, orta ve maksimum seviyeler sayesinde ihtiyacınıza uygun bir temizlik yapar. Özel bir etkinlik sonrası temizlik yapmak istediğinizde maksimum modu aktive ederek hijyen sağlayabilirsiniz. Süpürgenin mop özelliği için özenle dizayn edilen bir elektronik su tankı mevcuttur. Temizlik sırasında su bittiği anda sesli bir şekilde sizi uyarır. Böylece kesintisiz ve kaliteli bir şekilde temizliği tamamlar.

Lydsto R1 Beyaz Alt Panel

Avantajlı Lydsto R1 Fiyat Seçenekleri

Günlük yaşantının yoğun temposunda temizliğe fazla vakit harcayamayan kullanıcıların beğenerek tercih ettiği Lydsto R1, ihtiyaç duyduğunuz pratikliği kazandırır. Size herhangi bir zahmet vermeden temizliği kendisi yapar. Performansı ve sunduğu kolaylıklar dikkate alındığında ise Lydsto R1 fiyat olarak uygun aralıklar sunar. Dolayısıyla birçok kullanıcının bütçesine rahatlıkla hitap eder. Böylece yüksek kaliteli bir ürüne sahip olmanızı kolaylaştırır.

Kendiniz için de yeni evlenen ya da evini yenileyen sevdiklerinize hediye etmek için de ideal bir alternatiftir. Üstelik dayanıklı tasarımı sayesinde uzun ömürlü bir deneyim yaşatır. Lydsto R1 - toz toplama üniteli akıllı robot süpürge yorumları okunduğu zaman kaliteli bir deneyim yaşattığını görmeniz mümkündür. Yapılan yorumlarda cihazın artı yönleri kadar eksi yönleri de dile getirildiği için her açıdan bilgi sahibi olmanıza yardım eder.

Eğer temizliği eksiksiz bir şekilde yapacak bir ürün arıyorsanız, R1 cihazı sizin için uygundur. Lydsto Vacuum R1 yorum kısmı incelenerek karar verme süreci kolaylaşır. Sonrasında ise fiyat seçeneklerini karşılaştırılarak Lydsto R1 en ucuz alternatif bularak satın alabilirsiniz. Temiz ve ferah yaşam alanları için akıllı bir çözüm sunan Lydsto ürünü sayesinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için hijyenik koşullar oluşturabilirsiniz.

Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas Fiyat Analizi

Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2700 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   180 dk
Şarj Süresi:   2.5 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   200 ml
Otomatik Boşaltım:
Haritalama Yöntemi:   Lazer
Su Haznesi Kapasitesi:   250 ml
Ağırlık:   8.30 kg
Ses Seviyesi:   69 dB
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.623 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • OK1 yorum
  10 beğeni
  Osman Fitrat K.Antalya28 Aralık 2021
  Berbat bir ürün güya 2500 ps evde 1400 ps lik robot süpürge bile daha iyi çekiyor. İade ettim umarım problem çıkarmazlar kullanıldığı için.
 • KD2 yorum
  171 beğeni
  Kürşad D.Aydın25 Aralık 2021
  1 ay önce 4.000 TL, şu an 6.500 TL. Fiyat düşerse alacağım. Takipteyim.

Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve PaspasRoidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ve PaspasRoborock S5 Max Robot Süpürge
 Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve PaspasRoidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ve PaspasRoborock S5 Max Robot Süpürge
Fiyat 11.599,00 TL
13 satıcı
13.999,00 TL
6 satıcı
8.890,56 TL
11 satıcı
12.880,50 TL
12 satıcı
Popülerlik3. Popüler Lydsto Robot Süpürge1. Popüler Roidmi Robot Süpürge2. Popüler Robot Süpürge4. Popüler Roborock Robot Süpürge
Ortalama Puan2 yorum6 yorum12 yorum43 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir AlgılamaYokYokYokVar
Zaman PlanlayıcıVarVarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Uzaktan KumandaYokYokYokYok
Emiş Gücü2700 Pa2700 Pa3000 Pa2000 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh5200 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi180 dk250 dk180 dk180 dk
Şarj Süresi2.5 saat5 saat3 saat2.5 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi200 ml300 ml550 ml460 ml
Su Haznesi Kapasitesi250 ml250 ml250 ml290 ml
Otomatik BoşaltımVarYokYokYok
Sensör Sayısı-39 Adet16 Adet14 Adet
Haritalama YöntemiLazerLazer - Slam-Lazer
Ağırlık8.30 kg4 kg-3.50 kg
Ses Seviyesi69 dB70 dB-70 dB
Hazne Dolum UyarısıYokVarYokYok
HEPA FiltreVarYokVarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar