Roborock

Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas

En Popüler 8. Robot Süpürge(1 yorum)
Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas
Seçenekler:Renk seçenekleri:

32 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.829,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önceStokta 3 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/DOHA ELEKTRONİK

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Otomatik Şarj, 4200 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, Süpürme ve Silme, Toz Haznesi Kapasitesi: 470 ml, Otomatik Boşaltım... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (31)

En Popüler Roborock Robot Süpürgeler

Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus modeli markanın en güncel ürünlerinden biridir. Dünyanın en akıllı robot süpürgesi olma vizyonu ile birlikte 2014 yılında Xiaomi tarafından desteklenerek kurulan Roborock, hedefine yönelik bir çok ürünü piyasaya sunmaya devam eder. Bu ürünlerden bir tanesi olan Roborock Q7 Max Plus, şu anda satılan robot süpürgelerinden en başarılı ve en fonksiyonel ürünlerden birisi olarak görülür.

Roborock Q7 Max Plus sunduğu özellikleri ile birlikte birçok konuda rakiplerinin bir adım önünde yer alır. Roborock Q7 Max Plus otomatik toz toplama haznesi ile birlikte satılır. Bu durum diğer marka ve modellere göre büyük bir avantaj sağlar. Çünkü diğer elektrikli robot süpürgülerin otomatik toz toplama haznesi ya hiç yoktur ya da ayrı olarak satılır.

Benzer fiyatlı ürünlere karşılık bu özelliği ile diğer seçeneklerin önüne geçmektedir. Roborock Q7 Max Plus otomatik toz toplama haznesi ile birlikte her temizleme görevinden sonra biriken tozları saklama haznesine aktarır. Bu sayede uzun süre boyunca Roborock Q7 Max Plus kendi başına çalışmaya devam eder.

Roborock Q7 Max Plus

Ayırt Edici Özellikleri ile Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus özellikleri ile birlikte rakiplerinin önünde yer alır. Sahip olduğu özelliklerden öne çıkanlar ise şu şekildedir:

 • 4200 Pa emiş gücü: Yüksek emiş gücüne sahip olan Q7 Max Plus derinlemesine temizlik yapar. Bu sayede yerdeki tozları ve kirlikleri daha fazla ortadan kaldırır.
 • Otomatik boşaltma haznesi: Klasik otomatik temizleme robotlarında temizleme işlemi sonrasında toz haznesinin kullanıcı tarafından boşaltılması gerekir. Roborock Q7 Max Plus ise temizliği yaptıktan sonra kendiliğinden otomatik boşaltma haznesine yanaşarak içinde biriktirdiği toz ve kiri hazneye boşaltır.
 • 11 oz sürekli mop basıncı: 11 oz/in2 yaklaşık 4700 Pa basınca eşdeğer gelmektedir. Her bir metrekare başına uygulanan bu yaklaşık basınç değerli ile birlikte yere dökülen herhangi bir sıvı kurumuş dahi olsa rahatlıkla yüzeyden bertaraf eder.
 • PreciSenseTM Hassas LiDAR: Roborock Q7 Max Plus, PreciSense teknolojisi ile birlikte daha hassas ve daha keskin bir LiDAR sistemi kullanır. Bu sayede daha gelişmiş bir navigasyon sistemine sahiptir. Ortamda daha iyi bir haritalama sonucu ortaya koyar.
 • 3D Haritalama: Daha keskin algılama sistemleri sayesinde algılanan cisimler daha net olur. Evinizi en baştan sanal olarak oluşturma imkânı sunar. Hatta zemin ve mobilya malzemeleri de eklenerek evinizi uygulamaya tam olarak aktarabilirsiniz.
 • Sesli komut desteği: Q7 Max Plus sesli kontrol imkânı sunar. Bu sayede oturduğunuz yerden telefonu elinize almadan temizlik robotunu çalıştırabilir, durdurabilir veya istediğiniz diğer görevleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca Amazon Alexa, Google Home ve Apple Siri tarafından da çalıştırabilirsiniz.
Roborock Q7 Max Plus Genel

Rakiplerine Göre Roborock Q7 Max Plus

Akıllı temizlik robotu alanında birçok oyuncu olmasına rağmen Roborock Q7 Max Plus hem ürün hem de marka olarak rakiplerinin önünde yer alır. Yüksek çekim gücü sayesinde temizlik robotları arasında ön plana çıkar. Geleneksel temizlik robotlarında 2500 ile 2700 Pa çekim gücü mevcutken Roborock Q7 Max Plus 4500 Pa çekim gücü sunar.

Hem toz hem su haznesi rakiplerinden daha fazla kapasiteye sahiptir. 470 ml toz hazne kapasitesi ile birlikte tek kullanımda daha fazla tozu tutar. 350 ml su hazne kapasitesi sayesinde ise tek kullanımda daha geniş alanı siler. Q7 Max Plus temizlik robotunun rakiplerine göre geride kaldığı noktalar da mevcuttur. Roborock markasının başka bir ürününde temizleme sistemindeki mop sistemi otomatik olarak yukarı kalkarak halı gibi yüzeylerin ıslanmasının önüne geçer.

Roborock Q7 Max Plus modelinde halı gibi yüzeylere gelince mopun otomatik olarak yükselme sisteminin eksikliği bariz biçimde göze çarpar. Bunun dışında başka ürünlerde olan kameralı görüntüleme sistemleri ile birlikte sunulan 360o görüş sistemi Q7 Max Plus temizlik robotunda yoktur. Fakat kamera ile birlikte kullanılan görüş sistemi bazı kullanıcılar açısından güvenlik ve gizlilik açısından tercih edilmez. Bu sistemin kullanımının avantaj durumu kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Roborock Q7 Max Plus Kullanım

Artı ve Eksi Yönleri ile Roborock Q7 Max Plus Genel Değerlenmesi

Reddot Tasarım ödüllü Q7 Max Plus evinizde veya işyerinizde en büyük yardımcınız olur. Roborock Q7 Max Plus birçok konuda rakiplerinin önünde yer alır. Öne çıkan özelliklerinin yanı sıra rakiplerinden geri kaldığı noktalar da mevcuttur. Kendisine has özellikleri dışında geleneksel robot süpürgelerdeki çoğu özelliğe sahip olan Q7 Max Plus bu sayede rakipleri ile rahatça mücadele eder.

Çoğu otomatik temizlik robotunda bulunan oda ve alan sınırlandırma, sesli bilgilendirme, zaman bazlı planlama, toz haznesi dolduğunda uyarı gibi özelliklere de sahiptir. Roborock Q7 Max Plus modelinin rakiplerine göre artı ve eksi yönleri şu şekildedir:

 • Tuş kilidi: Roborock Q7 Max Plus özellikle çocuklu veya evcil hayvana sahip olan ailelerin evinde çok rahat biçimde kullanılabilir. Bunun için ekstra olarak tuş kilidi fonksiyonu dahi mevcuttur.
 • Hava filtreleme sistemi: Roborock Q7 Max Plus sahip olduğu filtreleme sistemi sayesinde çalıştığı ortamdaki havayı arındırır. Yapılan testlere göre havadaki 0.3 mikrona kadar küçük toz, polen gibi taneciklerin %99.7’sini yakalayarak ortamın havasını temizler.
 • Geniş kutu içeriği: Roborock Q7 Max Plus temizlik robotu kutusunun içerisinden Q7 Max temizlik robotu, toz torbası önceden kurulan otomatik boşaltma sistemi ve zemin eki, paspas bezi, şarj ünitesi, güç kablosu ve tornavida çıkar.
 • Kaldığı yerden devam edebilme özelliği: Temizlik esnasında şarjı azaldığı zaman Q7 Max Plus şarj istasyonuna dönüp yeterli seviyeye kadar şarj olduktan sonra kaldığı yere dönerek temizliğine devam eder.
 • Harici toz haznesi kapasitesi: Rakiplerinde bulunan toz hazne kapasitesinden yaklaşık 500 ml daha az kapasiteye sahip olması Roborock Q7 Max Plus için eksik bir eksik yan olarak belirtilebilir.
Roborock Q7 Max Plus Temizlik

Roborock Q7 Max Plus Fiyatları

Günlük hayatının koşuşturması içinde bir de temizliği düşünmek istemeyenler için Roborock Q7 Max Plus eşsiz bir yardımcı olarak ortaya çıkar. İşten eve geldiğinde evini temiz bulmak veya ani gelen misafirlere karşı evini temizletmek isteyenler için Q7 Max Plus bu görevlerin üstesinden rahatlıkla gelir.

Uzaktan bağlanarak komut vererek siz eve gelene kadar istenmeyen kirlerin önüne geçer. Ayrıca günlük olarak ayarlanarak da her gün belli saatte aynı çalışmayı gerçekleştirir. Roborock Q7 Max Plus fiyatları ise farklılık gösterebilir. Roborock Q7 Max Plus farklı satıcılarda değişik fiyatlar ile satılır.

Ayrıca üründeki otomatik toz haznesi için toz poşeti, mop bezi, ana fırça, yan fırça, filtre de yedek parça olarak satın alınabilir. Satın aldığınız yedek parçaları belirli aralıkla değiştirmeniz gerekir. Bu sayede ürününüz daha uzun bir süre kullanım ömrüne sahip olur. Roborock Q7 Max Plus uzun yıllar boyunca kolayca vazgeçilmeyen yardımcınız olur.

Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas Fiyat Analizi

Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   4200 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   470 ml
Otomatik Boşaltım:
Su Haznesi Kapasitesi:   350 ml
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
3.04 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • RK1 yorum
  9 beğeni
  Recep K.4 Ocak 2023
  Ürünü satın aldım kullandım gayet güzel temizlik yapıyor , dengeli modda halıyı tanıyor ve orada daha fazla emiş yapıyor çok kuvvetli bir emişi var gerçekten tavsiye ederim

Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve PaspasRoborock Q7 Max Robot Süpürge ve PaspasRoborock S7 MaxV Robot Süpürge ve PaspasRoborock S7 Robot Süpürge ve Paspas
 Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve PaspasRoborock Q7 Max Robot Süpürge ve PaspasRoborock S7 MaxV Robot Süpürge ve PaspasRoborock S7 Robot Süpürge ve Paspas
Fiyat 14.829,00 TL
32 satıcı
12.499,00 TL
28 satıcı
20.999,00 TL
3 satıcı
12.799,00 TL
31 satıcı
Popülerlik8. Popüler Robot Süpürge5. Popüler Robot Süpürge7. Popüler Roborock Robot Süpürge1. Popüler Robot Süpürge
Ortalama Puan1 yorum4 yorum24 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarYokVar
Kir AlgılamaYokYokYokYok
Zaman PlanlayıcıYokVarVarYok
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Uzaktan KumandaYokYokYokYok
Emiş Gücü4200 Pa4200 Pa5100 Pa2500 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh5200 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi-180 dk180 dk150 dk
Şarj Süresi-6 saat4 saat-
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi470 ml470 ml400 ml470 ml
Su Haznesi Kapasitesi350 ml350 ml200 ml300 ml
Otomatik BoşaltımVarYokYokYok
Haritalama Yöntemi---Lazer
Ağırlık-3.60 kg-4.70 kg
Ses Seviyesi-67 dB67 dB-
Hazne Dolum UyarısıYokYokYokYok
HEPA FiltreYokVarVarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar