Roborock

Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge

En Popüler 2. Robot Süpürge
Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge
Seçenekler:Renk seçenekleri:

55 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.129,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 23 dakika önce% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

peşin fiyatına 4 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/Cellvi Tech

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, 4200 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 180 dk, Şarj Süresi: 6 saat... Devamını gör

265 TL fark ile Teknosa seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Piyasa fiyatları (5)

Tüm fiyatlar (35)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Roborock Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max robot süpürge dayanıklı yapısı ve üstün emiş gücüyle dikkat çeker. Islak ve kuru çalışma özelliğine sahip robot süpürge, yüzeylerde pratik temizlik sağlar. Roborock Q7 Max, kauçuk fırça yapısı sayesinde halı gibi yüzeyleri çırparak süpürür. Böylece halı dibinde yer alan erişilmesi zor tozlar makine deposuna hapsedilir. Roborock robot süpürge, saçların fırça bölümüne dolanmasını engelleyerek, kolay şekilde yüzeyleri temizleyebilir. Emiş gücü yüksek robot süpürge ile süpürme sonrası paspaslama işlemi yapmak mümkündür.

Paspas aparatı takıldıktan sonra su haznesini doldurmak silme işlemine başlamak için yeterlidir. Bunun yanı sıra robot süpürge, haritalama hafıza özelliği ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Temizlenmesi istenmeyen alanlar ise sanal bariyer moduyla kapatılabilir. Sanal bariyere çarpmadan yön değiştirerek istenmeyen alana giriş yapmaz. Temizliği pratik hale getiren akıllı süpürge, gün içinde zaman kazanmanıza ve daha az yorulmanıza yardımcı olur.

Çalışma süresi uzunluğu ve yüksek toz depolama kapasitesi ile dikkat çeken süpürge, 4200 Pa emiş gücüne sahiptir. Roborock Q7 Max ile 7 haftaya kadar süpürgeyi temizlemeden kullanmak mümkündür. Ayrıca yeni nesil teknolojik özelliklere sahip süpürge, geniş kullanım alanıyla da dikkat çeker. Ev veya ofislerde sıklıkla kullanılan ürün dayanıklı hava filtresi sayesinde topladığı tozların ortama yayılmasını da engeller. Siz de Q7 Max sahibi olabilir, kaliteli ve güvenli temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Roborock Q7 Max

Yıkanabilir Toz Hazneli Roborock Q7 Max

Q7 Max robot süpürge, yere yakın konumu sayesinde tozları kolayca toplar ve hapseder. Akıllı süpürge yere yakın olmasına rağmen, 20 milimetre tırmanma özelliğine sahiptir. Sert zemin ve yumuşak yüzeylerde kullanıma uygun Roborock Q7 Max, siyah veya beyaz renklerde üretilir. Detaylı Ar-Ge çalışması ve çeşitli testler sonucu üretilen robot süpürgeler, yüksek emiş gücü ve yıkanabilir toz haznesi ile adından söz ettirir.

Roborock Q7 Max toz haznesi veya başlıkları su ile kolayca yıkanabilir. Parçaların kuruması sonrası robot süpürge kullanıma hazır hale gelir. Bunun yanı sıra mobil uygulama üzerinden bloklama özelliği temizlenecek alanların kolayca belirlenmesini sağlar. 2.5 litre toz torbası kapasitesine sahip Roborock Q7 Max robot süpürgeler, uzaktan kumanda yardımıyla da kullanılabilir özelliktedir.

Süpürgeyi temizleme anında kumanda üzerinden kontrol ederek yön vermek veya çalışmayı bitirmek mümkündür. Bunun yanı sıra akıllı süpürge, zemin tipine göre farklı modlarla çalışabilir. Mobil uygulama üzerinden silme veya süpürme modları kişiselleştirmeye uygundur. Q7 Max paspaslama bölümü su kapasitesi ise 350 mililitredir. Islak mop özellikli süpürge ile ev veya ofislerinizi otomatik şekilde silebilirsiniz. Modelin su veya toz haznesini tek seferde boşaltmak mümkündür. Ürün, pratik şekilde temizlenmesi ve kolay kullanım özellikleri ile dikkat çeker.

Roborock Q7 Max Genel Görünüm

Roborock Q7 Max Robot Süpürgenin Artı ve Eksi Özellikleri

Roborock Q7 Max, kullanıcıyı sesli uyarı ile ikaz edebilir. Böylece temizlik anında robot süpürgeye müdahale etmek kolaylaşır. Roborock Q7 Max robot süpürgelerde, Lityum iyon tanecikli pil kullanılır. Lityum iyon tanecikli pil, yaklaşık 6 saat içinde maksimum şarj seviyesine ulaşır. Diğer artı ve eksi Roborock Q7 Max özellikleri ise şu şekildedir:

  • Q7 Max, 5200 mAh batarya güç değerine sahiptir. Yüksek batarya gücü, süpürgenin yaklaşık 180 dakika kesintisiz şekilde çalışmasını sağlar.
  • Roborock Q7 Max robot süpürgeler, PreciSense Lidar haritalama teknolojisine sahiptir. Akıllı süpürge temizlediği alanı haritalama özelliği sayesinde hafızasına kaydeder.
  • Maksimum vakumlama alanı sağlayan robot süpürgenin emiş gücü mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilir özelliktedir.
  • Akıllı robot süpürge ana gövdesinde yer alan sensörler sayesinde kolayca hareket eder. Ayrıca sensörler ürünün düşmesini ve devrilmesini önleyebilir.
  • Yaklaşık 3.6 kilogram ağırlığa sahip Roborock Q7 Max, kolayca taşınabilir.
  • Çalışma sesi yaklaşık 67 desibeldir. Ürün süpürme ve silme işlemlerinde gürültü kirliliği oluşturmaz.
  • Süpürme ve mop özellikli Roborock, 58 Watt güç tüketim değerine sahiptir.
  • Aynı anda maksimum temizleyeceği alan kapasitesi yaklaşık 300 metrekaredir. Daha geniş alanlar için etkili bir performans göstermeyebilir.

Roborock Q7 Max Kullanım Alanları Nelerdir?

Q7 Max Roborock kalitesi ve güvencesine sahiptir. Ev,ofis veya çeşitli işletmelerde kullanıma uygun özelliklere sahip ürün, düşük enerji tüketimiyle dikkat çeker. Alanın detaylı haritasını çıkarması sayesinde temizlenmemiş bölge bırakmaz. Pratik kullanım ve temizleme özellikleriyle adından söz ettiren ürün, Amazon Alexa, Google Home veya Siri sesli yanıt altyapısını destekler. Çalışma anında oturduğunuz yerden Roborock Q7 Max robot süpürgeye çalış komutu verebilir, kısa sürede etkili temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Roborock Q7 Max robot süpürgeler, beyaz ve siyah renkleriyle bulunduğu alana modern hava katabilir. Bunun yanı sıra robot süpürge ürünü; 353 x 96.5 x 353 milimetre boyutlarıyla dar alanlarda da kullanılabilir. Roborock Q7 Max, zemin tipine göre emiş gücünü otomatik olarak ayarlar ve maksimum verimle çalışır. Bunun yanı sıra yeni nesil akıllı temizlik sağlayan Roborock Q7 Max fiyat performans ürünü olma özelliğiyle de dikkat çeker. Siz de Roborock Q7 Max sahibi olabilir, ev veya ofisinizi kısa sürede temizleyerek, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Roborock Q7 Max Beyaz

Roborock Q7 Max Robot Süpürgenin Benzer Modellerden Farkları

Roborock Q7 Max özellikleri ve teknik detayları birçok robot süpürgeden farklıdır. Ayrıca robot süpürge Roborock Q7 Max benzer modellere göre daha düşük ses aralığında çalışır. Q7 Max 1 adet yan fırçaya sahiptir. Kauçuk yapıda üretilen fırçalar, dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Bunun yanı sıra Roborock Q7 Max,su ile kolayca temizlenebilir. 4 ayrı haritalama hafızasına sahip ürün, otomatik çalışma özelliğiyle dikkat çeker.

Basınçlı mop başlığı ise zemine zarar vermeden silme işlemi yapabilir. Süpürme ve silme kapasitesi yüksek Roborock Q7 Max, temizlik esnasında şarj olabilir. Şarjın azalması durumunda robot süpürge otomatik olarak istasyona dönüş sağlar. Batarya dolduktan sonra Roborock Q7 Max temizliğe kaldığı yerden devam eder. Bunun yanı sıra Roborock Q7 Max Wi-fi donanımı sayesinde akıllı cihazlara kısa sürede bağlanır. Uygulama üzerinden robot süpürgeyi kontrol edebilir, ev veya ofisinizi kısa sürede kaliteli şekilde tozlardan arındırabilirsiniz.

Roborock Q7 Max Fiyatı

Roborock Q7 Max fiyat etiketi, ürünün paketlenme tarihi ve teknik özelliklerine göre değişir. En uygun Roborock Q7 Max fiyat etiketi bazı dönemler uygulanan indirim kampanyalarında bulunabilir. 11 OZ paspas basıncı ve 4200 Pa emiş gücüyle dikkat çeken Roborock Q7 Max robot süpürgeye kampanya döneminde avantajlı fiyatlarla sahip olmak mümkündür. Bunun yanı sıra Roborock Q7 Max kutu içeriğinde; ana gövde, temizlik aparatları, şarj istasyonu ve kullanım kılavuzu yer alır.

Ürünün kullanım alanları ve teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için kullanım kılavuzunu incelemek faydalı olabilir. Bu sayede teknik detayları öğrenebilirsiniz. Ürün zamanlama modu sayesinde her gün dilediğiniz saatte otomatik olarak temizlik yapabilir. Siz de zaman planlama modu ve düşme engelleyici sensöre sahip Roborock Q7 Max robot süpürgeye hemen sahip olabilir, kilit özelliği sayesinde çocukları ve evcil hayvanları güvende tutabilirsiniz.

Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge Fiyat Analizi

Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   4200 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   180 dk
Şarj Süresi:   6 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   470 ml
Su Haznesi Kapasitesi:   350 ml
Ağırlık:   3.60 kg
Ses Seviyesi:   67 dB
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
3.310 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Roborock Q7 Max Akıllı Robot SüpürgeRoborock S7 Akıllı Robot SüpürgeRoborock Q7 Max Plus Çöp İstasyonlu Akıllı Robot SüpürgeRoborock Q7 Akıllı Robot Süpürge
 Roborock Q7 Max Akıllı Robot SüpürgeRoborock S7 Akıllı Robot SüpürgeRoborock Q7 Max Plus Çöp İstasyonlu Akıllı Robot SüpürgeRoborock Q7 Akıllı Robot Süpürge
Fiyat 11.129,00 TL
55 satıcı
14.299,00 TL
20 satıcı
13.899,00 TL
32 satıcı
11.880,00 TL
4 satıcı
Popülerlik2. Popüler Robot Süpürge3. Popüler Robot Süpürge7. Popüler Robot Süpürge-
Ortalama Puan24 yorum1 yorum-
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Zaman PlanlayıcıVar---
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Emiş Gücü4200 Pa2500 Pa4200 Pa2700 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh5200 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi180 dk150 dk-180 dk
Şarj Süresi6 saat---
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi470 ml470 ml470 ml750 ml
Su Haznesi Kapasitesi350 ml300 ml350 ml180 ml
Otomatik Boşaltım--Var-
Haritalama Yöntemi-Lazer--
Ağırlık3.60 kg4.70 kg--
Ses Seviyesi67 dB--67 dB
HEPA FiltreVarVar--
MopVarVarVar-
HaritalamaVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı