Roborock

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge

(40 yorum)
Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge
Renk seçenekleri:

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.449,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 13:37% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: N11/bvbmarket

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Kir Algılama, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, 2000 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 180 dk... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (15)

Yenilenmiş ve İkinci El Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Roborock Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler
Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Akıllı Robot ile Kendinizi Şımartın

Roborock S5 Max ile her an temiz kalan zeminler sayesinde hem zamandan tasarruf edin hem de ferahlığın tadını çıkarın.

Kusursuz bir temizlik sunmak için tasarlanan S5 Max, yüksek hacimli bir su deposu ve su tasarrufu için hassas bir su kontrolü modülü sayesinde paspas gerektirmeyen yerleri tespit ederek gücünü kontrollü bir şekilde kullanır.

Roborock S5 Max’in detaylı lazer haritalama, gelişmiş navigasyon ve yoğun vakumlu emme gücünün uyumu bir araya geldiğinde; temizlik daha kolay ve yerler eskisinden daha temiz!

Artık kirlenen zeminlerin temizliğini düşünmenize gerek yok, tek yapmanız gereken Roborock S5 Max akıllı robot süpürgenizi ayarlamak ve temizlik derdini aklınızdan çıkarıp yaşamaya devam etmek!

Roborock S5 Max

Tasarım: Roborock S5 Max Sade ve Etkileyici

Roborock S5 Max, tasarım olarak oldukça şık bir görünüme sahip. Parlak bir yüzeyi olan S5 Max, serideki diğer modellere benzer bir yapıya sahip. 350 x 350 x 97 mm boyutlarında tasarlanan akıllı süpürge, oturma gruplarının altına rahatlıkla sığabilecek incelikte.

S5 Max beyaz ve siyah olarak iki farklı renk seçeneği sunar. Her iki renk varyasyonu da yüksek kalitedeki parlak plastik malzeme ile kaplandığı için birinci sınıf bir görünüm ve hisse sahip.

Açılır bir kapağa sahip olan S5 Max robot süpürgenin 460 ml’lik bir çöp haznesi bulunur. Bu bölmede harici olarak alt takımda kullanılan rulo fırçayı temizlemek için kullanışlı bir fırça ve tıraş bıçağı da mevcut.

Tek taraflı bir süpürme fırçası bulunan model, kirleri vakum yoluna doğru iter. Bu noktada S5 Max, fırçayı çektiği tarafı doğru bir şekilde hesaplamak için akıllı LDS tarayıcısını kullanarak arkasında sorunsuz bir yüzey bırakır.

Arka kısmında ise paspaslamayı yeterli bir şekilde yapabilmek için 290 ml su alabilen, dışarı çekilebilir bir su deposuna sahiptir. Su deposunun altında ise harici bir plastik tutucuya klipslenmiş mikrofiber bez bulunur.

Roborock S5 Max, önceki modellerinin aksine suyu tanktan pompaladığı için kullanılacak su miktarını belirlemenize izin verir ve size temizlik üzerinde çok daha fazla kontrol sağlar. Öne çıkan tasarımsal özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Yüksek kaliteli parlak plastik gövde,
 • Oturma gruplarının altına sığacak incelik,
 • Vakumlama ve paspaslama seçenekleri

Roborock S5 Max

Maksimum Performans: Roborock S5 Max’in Özellikleri

Roborock S5 Max özellikleri açısından önceki versiyonlarına göre oldukça gelişmiş bir sürüm olarak piyasaya sürüldü. Haritalama özelliğinin kusursuz çalışması için LSD sensör kullanılan S5 Max, düşme önleyici bir sensöre de sahipken aynı zamanda 2 cm’ye kadar olan yüksekliklerden atlayabildiği için takılma sorununu minimuma indirir.

2000 Pa emiş gücü sayesinde zemini en ince detayına kadar temizleyebilen Roborock S5 Max robot süpürge, HEPA standartlarını karşılayan bir filtreye sahip olduğu için oldukça verimlidir. Aynı zamanda filtreleri yıkanabilir özelliğe sahip olduğu için ekstra masrafa yol açmaz.

Bir mobil uygulamaya da sahip olan Roborock S5 Max’in Amazon Alexa desteği ve Google Asistan desteği de bulunur. Uygulama ve robot Türkçe dil desteğine sahiptir. Bunun yanı sıra zamanlayıcı özelliği sayesinde rutin temizlik saatleri belirlemenize olanak sunar.

Nerede olursanız olun gerçek zamanlı izleme ile S5 Max’i takip edebilir ve akıllı robot süpürgenin çıkardığı harita üzerinden pek çok şeyi manuel olarak belirleyebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden yapabileceğiniz bazı manuel ayarları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Gerçek zamanlı izleme,
 • Dijital olarak engellenen alanlar,
 • Bölgesel temizlik,
 • Çok katlı haritalama,
 • Manuel hareket kontrolü,
 • Seçilmiş oda temizliği,
 • Paspas istenmeyen bölgelerin işaretlenmesi

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max ile Üst Seviye Verimlilik

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner, aynı anda hem süpürebilir hem temizleyebilir olduğu için oldukça pratik bir akıllı süpürgedir.

Dört adet emiş moduna sahip olan S5 Max sessiz, dengeli, turbo ve maksimum şeklinde seçenekler sunar. 58 dB gürültü seviyesi bulunan modelin sesi genel olarak rahatsız edici olmasa da -ses seviyesine bağlı olarak- televizyon izlerken diyalogları duymakta zorlanabilirsiniz. Fakat bunu bir problem olarak görmenize gerek yok çünkü S5 Max Roborock robot süpürgeyi evde olmadığınız zamanlar aktif ederek gürültüden kurtulabilirsiniz.

Emiş gücü 2000 Pa değerlerine sahip olduğu için sert ahşap zeminler için bile oldukça yeterli bir performans sunar. Bunun yanı sıra halıdaki tüy, kırıntı gibi detayları da zorlanmadan temizleyebileceği için her zaman temiz ve ferah bir eve kısa süre içinde alışacaksınız!

5200 mAh pil kapasitesine sahip olan Roborock S5 Max, tek şarj ile 180 dakika yani 3 saat sorunsuz bir şekilde tam kapasite çalışabilir. Bu süre eviniz için yeterli değilse model şarjı bittiğinde şarj kutusuna gidip kendisini şarj eder ve daha sonra “Yeniden şarj et ve devam et” özelliği sayesinde temizliğe kaldığı yerden kendi kendine devam eder ve ekstra ayarlamalara ihtiyaç duymaz.

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max’in Paspaslama Seçenekleri

Roborock S5 Max, sadece temizleme değil paspaslama özelliği ile de beklentileri karşılayacak bir performans sunar. S5 Max, pek çok robot süpürgeden daha fazla paspaslama seçeneği sunar ve kullanımı da oldukça kolaydır.

Su haznesini doldurun, paspasları braketine klipsleyin ve gerisini S5 Max’e bırakın çünkü otomatik olarak paspas moduna geçecektir. Aynı zamanda seçim şansını size bırakan üç su seviyesi seçeneğinin yanı sıra susuz paspaslama gibi bir seçenek de sunar.

Bu modeli diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri olan hassas su kontrolü, hem suyu daha verimli kullanır. Aynı zamanda paspasların yaylı olması da sağladığı hareket sayesinde zeminde eşit temizlik sağlar.

Paspaslama istemediğiniz alanları uygulama üzerinden manuel olarak kontrol edebilme imkanı sunan S5 Max ile halı kaplı alanları ve istemediğiniz bölgeleri kolayca harita üzerinden işaretlediğinizde çok daha iyi bir paspaslama deneyimi sağlar.

Roborock S5 Max, zemine oldukça güzel bir parlaklık katsa da çay, kahve lekesi gibi lekeleri çıkarmak için zemini ekstradan ovalamadığı için zemininizde bu tip lekeler olduğunda ekstra vakit harcamanız gerekebilir.

Roborock S5 Max

Basit ve Sade: Roborock S5 Max Kurulumu

Roborock S5 Max kurulumu ile sağlanan kolaylık sayesinde modele hızla adapte olmanızı sağlayacak.

Öncelikle bir Roborock S5 Max satın aldığınızda kutu içerisinde gelenleri bilmeniz faydalı olacaktır. S5 Max’in kutu içeriği şu şekilde:

 • Roborock S5 Max,
 • Kullanım kılavuzu,
 • Şarj tabanı ve fiş,
 • Zemin için plastik koruyucu,
 • HEPA filtreli toz tankı,
 • Paspas,
 • Merkezi fırça,
 • Silikon yan fırça

Oldukça detaylı bir kutu içeriğine sahip olan S5 Max, harici bir aksesuara ihtiyaç duymamanız için tasarlandı. Kurulumu oldukça basit olan bu akıllı süpürge için talimatları doğru bir şekilde izlemeniz yeterli olacaktır.

 • Roborock S5 Max’in şarj tabanını ve fişini zemin koruyucu ile birlikte prize takın. İlk kullanımdan önce pilin tamamen şarj olması batarya verimliliği açısından önemlidir.
 • Robot şarj olurken S5 Max’i Roborock mobil uygulaması ile ya da Xiaomi Home uygulaması ile senkronize edin.
 • Robot uygulama ile senkronize olduktan sonra uygulama üzerinden güncellemeleri kontrol edin ve güncel sürümü kullandığınızdan emin olun.
 • Su deposu haznesini ve paspasları ilk sefer için kullanmayın.
 • Şarjı tamamen dolduktan sonra “Temizle” komutu ile S5 Max’i çalıştırın ve evin haritasını çıkarmasına izin verin.
 • Evinizin haritasını otomatik olarak çıkartmasını istemiyorsanız bu aşamada robotu manuel olarak da kullanabilirsiniz.
 • Haritalama işlemi tamamlandıktan sonra haritayı düzenle diyerek kusursuz hale getirebilirsiniz.
 • Robotun evin neresinde nasıl bir temizlik yapacağını harita üzerinden belirleyebilir ve evin şartlarına ve beklentilerinize göre bir düzenek kurabilirsiniz.
 • Robot sesli komutla da uyumlu çalıştığı için Amazon Alexa veya Google Asistanı aktif ederek sesli komutlarla da robotu yönlendirmek mümkün.

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Fiyat Seçenekleri

Roborock S5 Max fiyat seçenekleri dönemsel olarak değişiklik gösterir. Roborock S5 Max en ucuz seçenekleri için indirim dönemlerini takip ederek fırsatları yakalayabilirsiniz. Fiyat / Performans açısından Roborock S5 Max kullananlar tarafından tam puan alan model hakkında hala kafanızda bazı soru işaretleri varsa Akakçe’nin Roborock S5 Max yorum ve değerlendirme bölümünü inceleyerek tereddütlerinizi giderebilirsiniz.

Bunun yanı sıra kullanıcıların bazıları modeli Xiaomi Roborock S5 Max olarak arasa da ürün tamamen Roborock markası ile satışa sunulmuştur. Ayrıca Roborock’un S5 Max için hazırladığı resmi tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilir ve işlevlerini canlı olarak görebilirsiniz.

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Fiyat Analizi

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Kir Algılama:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2000 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   180 dk
Şarj Süresi:   2.5 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   460 ml
Su Haznesi Kapasitesi:   290 ml
Sensör Sayısı:   14 Adet
Haritalama Yöntemi:   Lazer
Ağırlık:   3.50 kg
Ses Seviyesi:   70 dB
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.346 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • BD1 yorum
  21 beğeni
  Büşra D.Kayseri16 Kasım 2022
  Garanti sağlayacısının kim olduğu yazmıyor nasıl öğrenebiliriz
 • EG4 yorum
  45 beğeni
  Esra G.İstanbul3 Kasım 2022
  bu ürüne bu para verilir mi? 4K lık ürünlerle aynı.
 • DY2 yorum
  39 beğeni
  Davut Y.Gaziantep20 Ağustos 2022
  Ne kumandası arkadaşım adam playstore programını yüklemiş Wifi telefonla kontrol ediliyor şehir dışından bile kontrol edeceğin cihaz öyle akıllı ki 2 saat hiç durmamaya calışıyor sarjlı bitmeye yakın sarj evine gidiyor doluyor geri kaldıgı yerden devam ediyor
 • DY2 yorum
  39 beğeni
  Davut Y.Gaziantep20 Ağustos 2022
  Öncelikli olarak akakçeye teşekkür ederim en uygun fiyatla bize imkan sundugu için ürün kendi ürünler arasında kanaatimce kıyaslanmayacak kadar iyi tafsiye ederim almanızı
 • CK2 yorum
  15 beğeni
  Cihan K.16 Haziran 2022
  Uzaktan kumandasi yokmu garantisi ,nereden kimden,,kimse bahsetmemis bunlari,

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot SüpürgeRoborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge
 Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot SüpürgeRoborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge
Fiyat 13.449,00 TL
18 satıcı
9.490,00 TL
25 satıcı
7.999,00 TL
30 satıcı
17.802,06 TL
8 satıcı
Popülerlik--4. Popüler Robot Süpürge-
Ortalama Puan40 yorum25 yorum11 yorum8 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir AlgılamaVar---
Zaman PlanlayıcıVarVarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Seri-Xiaomi VacuumXiaomi VacuumRoborock S6
Emiş Gücü2000 Pa2100 Pa3000 Pa2500 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh3200 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi180 dk110 dk180 dk180 dk
Şarj Süresi2.5 saat-3 saat6 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi460 ml400 ml550 ml460 ml
Su Haznesi Kapasitesi290 ml-250 ml297 ml
Sensör Sayısı14 Adet-16 Adet14 Adet
Haritalama YöntemiLazerLazer - Slam-Lazer - Slam
Ağırlık3.50 kg4 kg-4 kg
Ses Seviyesi70 dB60 dB-70 dB
HEPA FiltreVar-VarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
Renk---Siyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı