Roborock

Roborock S5 Max Robot Süpürge

En Popüler Robot Süpürge(40 yorum)
Roborock S5 Max Robot Süpürge
Renk seçenekleri:

58 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.499,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 55 dakika önceStokta 25+ adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/HIZLIALTEKNOLOJİ

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Kir Algılama, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, 2000 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 180 dk... Devamını gör

8,79 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Roborock S5 Max Robot Süpürge Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (54)

En Popüler Roborock Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler
Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Akıllı Robot ile Kendinizi Şımartın

Roborock S5 Max ile her an temiz kalan zeminler sayesinde hem zamandan tasarruf edin hem de ferahlığın tadını çıkarın.

Kusursuz bir temizlik sunmak için tasarlanan S5 Max, yüksek hacimli bir su deposu ve su tasarrufu için hassas bir su kontrolü modülü sayesinde paspas gerektirmeyen yerleri tespit ederek gücünü kontrollü bir şekilde kullanır.

Roborock S5 Max’in detaylı lazer haritalama, gelişmiş navigasyon ve yoğun vakumlu emme gücünün uyumu bir araya geldiğinde; temizlik daha kolay ve yerler eskisinden daha temiz!

Artık kirlenen zeminlerin temizliğini düşünmenize gerek yok, tek yapmanız gereken Roborock S5 Max akıllı robot süpürgenizi ayarlamak ve temizlik derdini aklınızdan çıkarıp yaşamaya devam etmek!

Roborock S5 Max

Tasarım: Roborock S5 Max Sade ve Etkileyici

Roborock S5 Max, tasarım olarak oldukça şık bir görünüme sahip. Parlak bir yüzeyi olan S5 Max, serideki diğer modellere benzer bir yapıya sahip. 350 x 350 x 97 mm boyutlarında tasarlanan akıllı süpürge, oturma gruplarının altına rahatlıkla sığabilecek incelikte.

S5 Max beyaz ve siyah olarak iki farklı renk seçeneği sunar. Her iki renk varyasyonu da yüksek kalitedeki parlak plastik malzeme ile kaplandığı için birinci sınıf bir görünüm ve hisse sahip.

Açılır bir kapağa sahip olan S5 Max robot süpürgenin 460 ml’lik bir çöp haznesi bulunur. Bu bölmede harici olarak alt takımda kullanılan rulo fırçayı temizlemek için kullanışlı bir fırça ve tıraş bıçağı da mevcut.

Tek taraflı bir süpürme fırçası bulunan model, kirleri vakum yoluna doğru iter. Bu noktada S5 Max, fırçayı çektiği tarafı doğru bir şekilde hesaplamak için akıllı LDS tarayıcısını kullanarak arkasında sorunsuz bir yüzey bırakır.

Arka kısmında ise paspaslamayı yeterli bir şekilde yapabilmek için 290 ml su alabilen, dışarı çekilebilir bir su deposuna sahiptir. Su deposunun altında ise harici bir plastik tutucuya klipslenmiş mikrofiber bez bulunur.

Roborock S5 Max, önceki modellerinin aksine suyu tanktan pompaladığı için kullanılacak su miktarını belirlemenize izin verir ve size temizlik üzerinde çok daha fazla kontrol sağlar. Öne çıkan tasarımsal özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Yüksek kaliteli parlak plastik gövde,
 • Oturma gruplarının altına sığacak incelik,
 • Vakumlama ve paspaslama seçenekleri

Roborock S5 Max

Maksimum Performans: Roborock S5 Max’in Özellikleri

Roborock S5 Max özellikleri açısından önceki versiyonlarına göre oldukça gelişmiş bir sürüm olarak piyasaya sürüldü. Haritalama özelliğinin kusursuz çalışması için LSD sensör kullanılan S5 Max, düşme önleyici bir sensöre de sahipken aynı zamanda 2 cm’ye kadar olan yüksekliklerden atlayabildiği için takılma sorununu minimuma indirir.

2000 Pa emiş gücü sayesinde zemini en ince detayına kadar temizleyebilen Roborock S5 Max robot süpürge, HEPA standartlarını karşılayan bir filtreye sahip olduğu için oldukça verimlidir. Aynı zamanda filtreleri yıkanabilir özelliğe sahip olduğu için ekstra masrafa yol açmaz.

Bir mobil uygulamaya da sahip olan Roborock S5 Max’in Amazon Alexa desteği ve Google Asistan desteği de bulunur. Uygulama ve robot Türkçe dil desteğine sahiptir. Bunun yanı sıra zamanlayıcı özelliği sayesinde rutin temizlik saatleri belirlemenize olanak sunar.

Nerede olursanız olun gerçek zamanlı izleme ile S5 Max’i takip edebilir ve akıllı robot süpürgenin çıkardığı harita üzerinden pek çok şeyi manuel olarak belirleyebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden yapabileceğiniz bazı manuel ayarları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Gerçek zamanlı izleme,
 • Dijital olarak engellenen alanlar,
 • Bölgesel temizlik,
 • Çok katlı haritalama,
 • Manuel hareket kontrolü,
 • Seçilmiş oda temizliği,
 • Paspas istenmeyen bölgelerin işaretlenmesi

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max ile Üst Seviye Verimlilik

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner, aynı anda hem süpürebilir hem temizleyebilir olduğu için oldukça pratik bir akıllı süpürgedir.

Dört adet emiş moduna sahip olan S5 Max sessiz, dengeli, turbo ve maksimum şeklinde seçenekler sunar. 58 dB gürültü seviyesi bulunan modelin sesi genel olarak rahatsız edici olmasa da -ses seviyesine bağlı olarak- televizyon izlerken diyalogları duymakta zorlanabilirsiniz. Fakat bunu bir problem olarak görmenize gerek yok çünkü S5 Max Roborock robot süpürgeyi evde olmadığınız zamanlar aktif ederek gürültüden kurtulabilirsiniz.

Emiş gücü 2000 Pa değerlerine sahip olduğu için sert ahşap zeminler için bile oldukça yeterli bir performans sunar. Bunun yanı sıra halıdaki tüy, kırıntı gibi detayları da zorlanmadan temizleyebileceği için her zaman temiz ve ferah bir eve kısa süre içinde alışacaksınız!

5200 mAh pil kapasitesine sahip olan Roborock S5 Max, tek şarj ile 180 dakika yani 3 saat sorunsuz bir şekilde tam kapasite çalışabilir. Bu süre eviniz için yeterli değilse model şarjı bittiğinde şarj kutusuna gidip kendisini şarj eder ve daha sonra “Yeniden şarj et ve devam et” özelliği sayesinde temizliğe kaldığı yerden kendi kendine devam eder ve ekstra ayarlamalara ihtiyaç duymaz.

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max’in Paspaslama Seçenekleri

Roborock S5 Max, sadece temizleme değil paspaslama özelliği ile de beklentileri karşılayacak bir performans sunar. S5 Max, pek çok robot süpürgeden daha fazla paspaslama seçeneği sunar ve kullanımı da oldukça kolaydır.

Su haznesini doldurun, paspasları braketine klipsleyin ve gerisini S5 Max’e bırakın çünkü otomatik olarak paspas moduna geçecektir. Aynı zamanda seçim şansını size bırakan üç su seviyesi seçeneğinin yanı sıra susuz paspaslama gibi bir seçenek de sunar.

Bu modeli diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri olan hassas su kontrolü, hem suyu daha verimli kullanır. Aynı zamanda paspasların yaylı olması da sağladığı hareket sayesinde zeminde eşit temizlik sağlar.

Paspaslama istemediğiniz alanları uygulama üzerinden manuel olarak kontrol edebilme imkanı sunan S5 Max ile halı kaplı alanları ve istemediğiniz bölgeleri kolayca harita üzerinden işaretlediğinizde çok daha iyi bir paspaslama deneyimi sağlar.

Roborock S5 Max, zemine oldukça güzel bir parlaklık katsa da çay, kahve lekesi gibi lekeleri çıkarmak için zemini ekstradan ovalamadığı için zemininizde bu tip lekeler olduğunda ekstra vakit harcamanız gerekebilir.

Roborock S5 Max

Basit ve Sade: Roborock S5 Max Kurulumu

Roborock S5 Max kurulumu ile sağlanan kolaylık sayesinde modele hızla adapte olmanızı sağlayacak.

Öncelikle bir Roborock S5 Max satın aldığınızda kutu içerisinde gelenleri bilmeniz faydalı olacaktır. S5 Max’in kutu içeriği şu şekilde:

 • Roborock S5 Max,
 • Kullanım kılavuzu,
 • Şarj tabanı ve fiş,
 • Zemin için plastik koruyucu,
 • HEPA filtreli toz tankı,
 • Paspas,
 • Merkezi fırça,
 • Silikon yan fırça

Oldukça detaylı bir kutu içeriğine sahip olan S5 Max, harici bir aksesuara ihtiyaç duymamanız için tasarlandı. Kurulumu oldukça basit olan bu akıllı süpürge için talimatları doğru bir şekilde izlemeniz yeterli olacaktır.

 • Roborock S5 Max’in şarj tabanını ve fişini zemin koruyucu ile birlikte prize takın. İlk kullanımdan önce pilin tamamen şarj olması batarya verimliliği açısından önemlidir.
 • Robot şarj olurken S5 Max’i Roborock mobil uygulaması ile ya da Xiaomi Home uygulaması ile senkronize edin.
 • Robot uygulama ile senkronize olduktan sonra uygulama üzerinden güncellemeleri kontrol edin ve güncel sürümü kullandığınızdan emin olun.
 • Su deposu haznesini ve paspasları ilk sefer için kullanmayın.
 • Şarjı tamamen dolduktan sonra “Temizle” komutu ile S5 Max’i çalıştırın ve evin haritasını çıkarmasına izin verin.
 • Evinizin haritasını otomatik olarak çıkartmasını istemiyorsanız bu aşamada robotu manuel olarak da kullanabilirsiniz.
 • Haritalama işlemi tamamlandıktan sonra haritayı düzenle diyerek kusursuz hale getirebilirsiniz.
 • Robotun evin neresinde nasıl bir temizlik yapacağını harita üzerinden belirleyebilir ve evin şartlarına ve beklentilerinize göre bir düzenek kurabilirsiniz.
 • Robot sesli komutla da uyumlu çalıştığı için Amazon Alexa veya Google Asistanı aktif ederek sesli komutlarla da robotu yönlendirmek mümkün.

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Fiyat Seçenekleri

Roborock S5 Max fiyat seçenekleri dönemsel olarak değişiklik gösterir. Roborock S5 Max en ucuz seçenekleri için indirim dönemlerini takip ederek fırsatları yakalayabilirsiniz. Fiyat / Performans açısından Roborock S5 Max kullananlar tarafından tam puan alan model hakkında hala kafanızda bazı soru işaretleri varsa Akakçe’nin Roborock S5 Max yorum ve değerlendirme bölümünü inceleyerek tereddütlerinizi giderebilirsiniz.

Bunun yanı sıra kullanıcıların bazıları modeli Xiaomi Roborock S5 Max olarak arasa da ürün tamamen Roborock markası ile satışa sunulmuştur. Ayrıca Roborock’un S5 Max için hazırladığı resmi tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilir ve işlevlerini canlı olarak görebilirsiniz.

Roborock S5 Max Robot Süpürge Fiyat Analizi

Roborock S5 Max Robot Süpürge son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Roborock S5 Max Robot Süpürge Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Kir Algılama:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2000 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   180 dk
Şarj Süresi:   2.5 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   460 ml
Sensör Sayısı:   14 Adet
Haritalama Yöntemi:   Lazer
Su Haznesi Kapasitesi:   290 ml
Ağırlık:   3.50 kg
Ses Seviyesi:   70 dB
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.243 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AK4 yorum
  102 beğeni
  Alper K.15 Nisan 2022
  Fiyatının arttığı bir gerçek ama bu kadar enflasyonun olduğu bir ülkede sanıyorum kimse fiyatının sabit kalmasını beklemiyordu. Düşünmeden alabileceğiniz piyasadaki en iyi robot süpürgelerden biri. Fiyat olarak biraz daha ucuz 1-2 ürünü komşularda görünce ne kadar iyi bir tercih yaptığımı anladım. İsmini burada yazmam uygun olmaz ama ucuz olan ürünlerin plastik aksamları o kadar kalitesiz ki ürün biraz kalınca bir halıda giderken yönünü değiştiriyor. S5 Max kesinlikle parasını ve yapılan olumlu yorumları hak ediyor. Su haznesi benim 170 m2 ilk evim için yeterli. Hazneye sadece su koyuyoruz yoğun kirli yerleri 2 ya da nadiren 3 kez sildiriyoruz (böyle bir seçenek var) çaprazlama silme işlemi yaptığı için taşlar pırıl pırıl oluyor. Tek şarjla tüm evi süpürüyor (max seviyede) hala şarjı bile kalıyor. Eviniz büyükse zaten başka ürüne bakmayın bile çünkü şarjı bu kadar iyi bu fiyatta çok az ürün var. Tam 1 yıldır kullanıyorum uygulamada 220 döngü yaptığımız yazıyor bir kere bile bizi üzmedi. Şimdilik pil performansında en ufak değişme yok. Özellikle koltuklarınızın ayakları yeterince yüksekse hiç düşünmeden alın sırtınızdan büyük bir yük kalkar. Alırken 2 tane de yedek paspas alırsanız bence silme işleminde kolaylık sağlar.
 • EL12 yorum
  67 beğeni
  Erol L.2 Mart 2022
  tabiki akakçe üzerinden araştırarak aldım ,ofiste kullnaıyoruz ve memnunuz.
 • FK5 yorum
  154 beğeni
  Funda K.15 Ocak 2022
  Çok kararsız kalıp, baya bi bekleyip en son dayanamayıp aldığım bir ürün.fiyatı yüksek ama değer mi kesinlikle evet.uygulamadan takip,alan işaretleme vs gibi bir çok özelliği var.evi baya temiz yapıyor.dip köşe mğmkün olduğunca giriyor ama önünde engel varsa doğal olarak alamıyor.işlerimi çok kolayladı.tüm evlerde olması gereken bir ürün.kesinlikle tavsiye ediyorum
 • FA10 yorum
  180 beğeni
  Furkan A.Ankara10 Kasım 2021
  Roborock S5 Max akıllı süpürge fiyatına rağmen özellikleriyle pişman etmeyecek bir ürün. Özellikle su tankı özelliği olması gereksiz sıçramaları engelliyor ve daha ergonomik bi ürün haline geliyor. Bunun yanı sıra uygulaması ile çok iyi çalışıyor. Böyle bi ürün arayanlara tavsiye ederim. Ayrıca Türkçe dil desteği var, hem uygulamada hem de robotun kendi seslendirmesinde.
 • Ömer Ö.8 yorum
  100 beğeni
  Ömer Ö.Ankara10 Kasım 2021
  Roborock S5 Max robot süpürge bence şu an piyasada yer alan en iyi f/p ürünü. Zaten Türkçe olarak da kullanılabiliyor. Evcil hayvanları olan için oldukça kullanılışlı. Çekim gücünü de beğendim. Benim kedilerim üzerine çıkıyor bazen de süpürge ile kavga ediyor :)) herhangi bir sorun yaşamadım gayet kullanışlı.

Roborock S5 Max Robot Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Roborock S5 Max Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus Robot Süpürge ve PaspasViomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas
 Roborock S5 Max Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus Robot Süpürge ve PaspasViomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas
Fiyat6.499,00 TL
58 satıcı
4.898,00 TL
66 satıcı
6.499,00 TL
21 satıcı
4.999,00 TL
17 satıcı
Popülerlik1. Popüler Robot Süpürge4. Popüler Robot Süpürge3. Popüler Robot Süpürge2. Popüler Viomi Robot Süpürge
Ortalama Puan40 yorum26 yorum5 yorum7 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir AlgılamaVarYokYokYok
Zaman PlanlayıcıVarVarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Uzaktan KumandaYokYokYokYok
Emiş Gücü2000 Pa2100 Pa3000 Pa2600 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh3200 mAh5200 mAh4900 mAh
Çalışma Süresi180 dk110 dk180 dk150 dk
Şarj Süresi2.5 saat-3 saat6 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi460 ml400 ml550 ml300 ml
Sensör Sayısı14 Adet-16 Adet12 Adet
Otomatik BoşaltımYokYokYokYok
Haritalama YöntemiLazerLazer - Slam-Lazer
Su Haznesi Kapasitesi290 ml-250 ml200 ml
Ağırlık3.50 kg4 kg-3.50 kg
Ses Seviyesi70 dB60 dB-70 dB
Hazne Dolum UyarısıYokYokYokYok
HEPA FiltreVarYokVarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
Renk---Siyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı