Roborock

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge

(8 yorum)
Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge
Seçenekler:

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.270,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 3 dakika önce% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: N11/omurdepo

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, Roborock S6, 2500 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 180 dk... Devamını gör

4.791 TL'ye varan fiyat avantajlarıyla yenilenmiş ve ikinci el seçeneklerini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

Yenilenmiş ve İkinci El Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Roborock Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler

Roborock S6 MaxV

Yeni nesil teknolojilerin yer aldığı tasarımları ile dikkat çeken Xiaomi’nin alt markası Roborock tasarladığı S6 MaxV robot süpürge modeli ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Ev temizlemeyi insan gücünü kullanmadan yapmaya olanak sağlayan Roborock S6 MaxV robot süpürge modeli, teknolojik özellikleri ve modern tasarımı ile yoğun ilgi görür.

Hem süpürme hem de silme işlemlerini aynı anda yapabilen bir donanıma sahip olan cihaz, özellikle yoğun çalışma temposuna sahip olan kullanıcıları ev işi yapma zahmetinden kurtarır. Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner robot süpürge ve paspas modeli, kullanıcıların aynı anda tüm beklentilerine cevap vermeyi başarır.

Gelişmiş teknolojik özellikleri ile kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde yönetilebilen robot modeli, yüksek emiş gücü ile yaşam alanlarını derinlemesine temizleme imkânı sunar. Standart elektrikli süpürgelerdeki gibi kablosu bulunmayan ve herhangi bir insan gücü gerektirmeyen tasarım, siz evde yokken dahi çalışabilir.

Roborock S6 MaxV fiyat performans ürünü olduğundan gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir cihazdır. Roborock S6 MaxV fiyat konusunda ucuz seçenekleri değerlendirmek için indirimleri takip edebilirsiniz.

Roborock S6 MaxV

Yüksek Performans Sunan Roborock S6 MaxV

Kategorisindeki en yüksek emiş gücüne sahip cihazlardan biri olan Roborock S6 MaxV süpürge modeli, süpürme ve paspaslama performansı ile maksimum bir verimlilikte temizlik imkânı sunar. Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner hem sert zemin hem de halı, kilim gibi alanlarda üstün performans sunar. Modelin en çok merak edilen yönü engellere karşı geliştirilen çalışma prensibidir.

Roborock S6 MaxV inceleme videolarına göz attığınızda modelin yaklaşık 20 mm yüksekliği aştığını görebilirsiniz. 67 dB ses seviyesine sahip olan süpürge, ideal ses oranı ile gürültü kirliliğinin yaşanmasına izin vermez ve en yoğun anlarda dahi yaşam alanlarında çalışan kullanıcıların dikkatini dağıtmaz.

Teknolojik özellikler ile donatılan ve kullanım performansını artıran bir boyuta sahip olan Roborock S6 MaxV robot süpürge dolap, TV ünitesi ya da koltuk altlarını en ince ayrıntısına kadar süpürüp siler. Cihazın beğeni kazanan bir diğer özelliği ise silme performansıdır. İdeal ıslatma seviyesine sahip bir silme işlemi sunan süpürge, yerlerin kısa sürede kurumasına ve temizlenmesine olanak sağlar.

Roborock S6 MaxV Alt Panel

Roborock S6 MaxV ile Kolay Kullanım ve Kesintisiz Temizlik

İlk defa robot süpütge kullanacak olan tüketicilerin en çok merak ettiği şeyler arasında Roborock S6 MaxV nasıl kullanılır ve Roborock S6 MaxV paspas nasıl kullanılır soruları yer alır. Son derece kolay bir kullanıma sahip olan ürünün tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için tanıtım videosu ya da kullanım kılavuzu incelenebilir.

Paketli şekilde gelen ürünün kurulumunu sağladıktan sonra telefonunuzdan ürün için özel olarak hazırlanan uygulamaya girerek istenilen verileri doldurup kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden hem evdeyken hem de dışarıdayken ürünün istenilen alanı süpürmesi ya da silmesi sağlanabilir.Uygulama üzerinden çizilen harita doğrultusunda cihaz ile ihtiyaç duyulan alanlar tek bir komut ile temizlenebilir.

Yaklaşık 180 dakika kesintisiz bir şekilde çalışan ürün, 250 metrekare gibi geniş bir alanı kolay bir şekilde süpürüp silebilir. Ürün 6 saat şarj edildikten sonra 3 saat kullanım sağlanabilir. Kolay ve kesintisiz bir kullanım vadeden Roborock S6 MaxV modelinin hem süpürme hem de silme işlemleri kullanıcıların beklentilerini karşılar.

Roborock S6 MaxV Genel

Roborock S6 MaxV Teknik Özellikler

Roborock S6 MaxV kullanımı ile olduğu kadar boyutlarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Roborock S6 Maxv boyutları minimal ölçülere sahip olup, evin en zorlu alanlarını dahi yüksek bir performans ile temizlemeye olanak sağlar. Roborock S6 robot süpürge modeli teknik özellikleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılar.

Roborock S6 Maxv özellikleri arasında otomatik yazılım güncelleme, çoklu harita desteği, lazer navigasyon, gerçek zamanlı konum ve uyarlanabilir rota algoritması yer alır. Roborock S6 MaxV kullanımı ve temizliğini daha kolay bir boyuta taşıyan yıkanabilir filtre her bir sonraki temizliğin başarı oranını artırır.

Haftalık programlama özelliği bulunan S6 MaxV robot süpürge için uygulama üzerinden dilediğiniz şekilde ayarlama yaparak kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanılırken şarj durum göstergesi sayesinde kalan şarjı kolay bir şekilde görülebilir ve azaldığında şarja takılabilir. Ürünün en çok beğeni kazanan özelliklerden biri de sessiz çalışma prensibidir. Gürültü kirliliğini ortadan kaldıran cihazın ses seviyesi son derece düşüktür.

Roborock S6 MaxV Ön

Roborock S6 MaxV Modelinin Artı ve Eksi Yönleri

Roborock S6 MaxV, hem teknik özellikleri hem de fonksiyonel kullanımı ile dikkatleri üzerine çeker. Cihazın artı ve eksi yönleri arasında:

 • Roborock S6 MaxV yorum ve önerileri incelendiğinde ürünün rakiplerine göre çok daha yüksek emiş gücüne sahip olduğu görülür.
 • Pek çok artı yönü bulunan Roborock S6 MaxV robot süpürge hem modern tasarımı hem de gelişmiş teknolojik özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm beklentileri karşılamayı başarır.
 • Modeli rakiplerinden ayıran 2500 Pa emiş gücüdür. Robot süpürgelerin pek çoğunda yer almayan paspas özelliği Roborock S6 MaxV’de bulunur.
 • 6 saat şarj edildikten sonra yaklaşık 180 dakika boyunca kesintisiz temizlik imkânı sunar.
 • Tasarımındaki gelişmiş temizleme fırçası, en zorlu kirleri dahi mükemmel bir performans ile temizler.
 • Roborock S6 MaxV cihazının diğer özellikleri arasında 14 sensör, sesli bilgilendirme, oda sınırlandırma, Wi-Fi, düşme engelleyici sensör ve zaman planlama bulunur.
 • Robotların eksi yönleri arasında sert zeminler üzerinde sürtünmeye bağlı yaşanan ses sorunu yer alır. Sert zemin üzerinde hareket eden cihazın sesi alt katta yaşayan komşular tarafından duyulabilir. Bu nedenle geç saatlerde çalıştırılmaması önerilir.
Roborock S6 MaxV Üst

Roborock S6 MaxV ve S5 Max Arasındaki Farklar

Roborock S5 Max ile Roborock S6 MaxV karşılaştırması yapıldığında ürünler arasındaki en büyük farkın emiş gücü olduğunu görebilirsiniz. S5 Max 2000 Pa, S6 MaxV ise 2500 Pa emiş gücüne sahiptir. S6 modelinde şarj etme süresi 6 saat olurken S5’te ise bu süre 2,5 saattir. Roborock S6 MaxV, diğer cihaza göre daha sessiz bir çalışma prensibi ile çalışır. S6’nın çalışma gücü 66 W S5 Max’ın ise 58 W’dır.

Roborock S6 MaxV Fiyatları

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner sahip olduğu özellikler ile pek çok kullanıcının beğenisini kazanır. Modelin hem süpürme hem de paspas yapma özelliklerine aynı anda sahip olması daha fazla tercih edilmesine olanak sağlar. Roborock S6 MaxV kullanıcı yorumları incelendiğinde 2500 Pa olan emiş gücünün mükemmel bir performans sunduğu görülür.

Üstün bir süpürme performansı sunan tasarım hem halı hem de diğer sert zeminlerde mükemmel bir temizlik imkânı sağlar. Roborock S6 MaxV fiyat olarak standart tasarımlara göre uygun aralıklarda satışa sunulur. Roborock S6 MaxV en ucuz seçenekleri satın almak için indirimleri takip edebilirsiniz.

Pek çok özelliği ile rakiplerini geride bırakan Roborock S6 robot modelini, evinizi derinlemesine temizlemek için satın alabilirsiniz. Zahmetsiz ve keyifli bir temizlik imkânı sunan akıllı süpürge modeli fiyat performans ürünüdür. Robot süpürge arayışında iseniz, Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner modelini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Fiyat Analizi

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Seri:   Roborock S6
Emiş Gücü:   2500 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   180 dk
Şarj Süresi:   6 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   460 ml
Su Haznesi Kapasitesi:   297 ml
Sensör Sayısı:   14 Adet
Haritalama Yöntemi:   Lazer - Slam
Ağırlık:   4 kg
Ses Seviyesi:   70 dB
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Renk:   Siyah
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.319 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • 7 yorum
  59 beğeni
  Kerem Ş.31 Ekim 2020
  Bugün paspas özelliğini denedim. Her hafta detaylı temizlikçi gelmesine rağmen iyi kir çıkardı ama aletin şu ana kadar gördüğüm tek ekşi noktası da paspas yaparken ortaya çıktı. Sorun şu ki alete gidip sadece belirli bir odayı yada yeri paspaslamasını söyleseniz de docktan çıkarken suyu yaymaya başlıyor. Dolayısıyla hedefe gelmeden geçtiği her yeri ıslatmış oluyor.bence su vermeye hedefe varmadan başlamamalı. Bence ufak bir güncelleme ile bu sorun ortadan kaldırılabilir.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • IB1 yorum
  7 beğeni
  Isa B.27 Ekim 2020
  Ürün patates. Yeni sipariş ettik maksimuma şarj ettik. Şarj süresi uzun, %100 olması epey vakit aldı. Sonra maksimum süpürme gücünde çalıştırdık, kafamızı ütülemekten başka bir işe yaramadı. İlk defa robot süpürge kullanıyoruz ama artık internetteki güzel yorum yazanların sadece uzaktan kumandalı, oynaması eğlenceli bir robot olması yönüyle 5 yıldız verdikleri kanaatine vardım. Çünkü biz de sözüm ona temizlik faaliyetinden sonra kumandasıyla biraz kediyi kovalayıp eğlendik. Ama süpürme becerisi 500 TL'lik bir süpürgenin 5'te 1'i eder veya etmez.
Tüm Yorumlar
 • 1 yorum
  1 beğeni
  Nurhan Ç.İstanbul20 Ekim 2022
  Bu Ürünü aldım ve çok memnunum
 • EA5 yorum
  11 beğeni
  ERGÜN DENİZ A.24 Kasım 2021
  Kamera olması artı, emiş gücünü halı ve parke de değiştirmesi artı,, çok katlı evlerde merdiven den düşmemesi artı harika temizliyor
 • MG3 yorum
  168 beğeni
  Murat G.5 Kasım 2020
  Ürünü takip ediyorum yaklaşık 1 ay evvel 5841 TL ye kadar düşen ürün hepsiburada indiriminde efsane kasımda 8279 olmuş, bakalım diğer muhteşem indirimlerde vatandaşımıza reva görülen bu
 • 7 yorum
  59 beğeni
  Kerem Ş.31 Ekim 2020
  Bugün paspas özelliğini denedim. Her hafta detaylı temizlikçi gelmesine rağmen iyi kir çıkardı ama aletin şu ana kadar gördüğüm tek ekşi noktası da paspas yaparken ortaya çıktı. Sorun şu ki alete gidip sadece belirli bir odayı yada yeri paspaslamasını söyleseniz de docktan çıkarken suyu yaymaya başlıyor. Dolayısıyla hedefe gelmeden geçtiği her yeri ıslatmış oluyor.bence su vermeye hedefe varmadan başlamamalı. Bence ufak bir güncelleme ile bu sorun ortadan kaldırılabilir.
 • 7 yorum
  59 beğeni
  Kerem Ş.28 Ekim 2020
  Cihaz çok başarılı. AI evdeki hemen her objeyi doğru tanıdı. Çekiş gücü en düşükte çalıştırdım ilk geldiğinde ki çok şarj yemeden tüm evi hastalanırsın diye. En düşük moda rağmen oldukça iyi temizledi evi. Fiyatı döviz artışı sebebiyle gittikçe artarken uzun zamandır düşündüğüm için fiyat daha fazla artmadan aldım. İlk izlenimine göre oldukça iyi bir alet. İstediğin yeri temizliyor. İster tüm evi, ister belli bir oda yada bölgeyi.

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeRoborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeRoborock S7 Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot Süpürge
 Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeRoborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeRoborock S7 Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot Süpürge
Fiyat 18.270,00 TL
8 satıcı
13.489,00 TL
16 satıcı
14.299,00 TL
20 satıcı
8.199,00 TL
27 satıcı
Popülerlik--3. Popüler Robot Süpürge4. Popüler Robot Süpürge
Ortalama Puan8 yorum40 yorum24 yorum11 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir Algılama-Var--
Zaman PlanlayıcıVarVar-Var
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
SeriRoborock S6--Xiaomi Vacuum
Emiş Gücü2500 Pa2000 Pa2500 Pa3000 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh5200 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi180 dk180 dk150 dk180 dk
Şarj Süresi6 saat2.5 saat-3 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi460 ml460 ml470 ml550 ml
Su Haznesi Kapasitesi297 ml290 ml300 ml250 ml
Sensör Sayısı14 Adet14 Adet-16 Adet
Haritalama YöntemiLazer - SlamLazerLazer-
Ağırlık4 kg3.50 kg4.70 kg-
Ses Seviyesi70 dB70 dB--
HEPA FiltreVarVarVarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
RenkSiyah---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı