Roborock

Roborock S6 Pure Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Mop

(1 yorum)
Seçenekler:Renk seçenekleri:

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.615,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 36 dakika önceStokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/BALPETEK TEKNOLOJİ

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, Roborock S6, 2000 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 180 dk... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Roborock S6 Pure Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Mop Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (6)

En Popüler Roborock Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler

Roborock S6 Pure

Roborock S6 Pure robot süpürge silme ve süpürme özelliklerini bir arada sunmasıyla dikkat çeker. Roborock S6 Pure robot süpürgeler, kullandıkları alanın haritasını çıkararak silme ve süpürme işlemini otomatik olarak yapar. Yeni nesil teknolojik donanıma sahip Roborock S6 Pure, çoklu kayıt özelliği sayesinde farklı alanların haritasını çıkarabilir. Böylece ürün kullanılacağı alanda silme veya süpürme işlemini otomatik şekilde kısa sürede tamamlar.

Bunun yanı sıra Roborock S6 Pure beyaz, siyah akıllı robot süpürge mop aşamasında ıslak silme işlemi uygulayabilir. Siyah ve beyaz renkleriyle kullanıcıların dikkatini çeken Roborock S6 Pure, silme veya süpürme işlemlerinde ekstra zaman kazandırır. Ayrıca S6 Pure, halı veya sert zeminlerde kullanıma uygun özelliktedir. Emiş gücü yüksek Roborock S6 Pure, yaklaşık 180 dakika kesintisiz şekilde süpürme veya silme yapabilir.

Robot süpürge maksimum 200 metrekare alanı aynı anda temizleyebilir. Ayrıca ev veya ofislerde sıklıkla kullanılan Roborock S6 Pure, geniş kullanım alanıyla öne çıkar. Bunun yanı sıra Roborock S6 Pure zemin özelliklerine göre güç seviyesini otomatik şekilde belirler. Siz de emiş gücü yüksek ve akıllı robot süpürge Roborock S6 Pure modele sahip olabilir, ev veya iş yerlerinizi kısa sürede uğraşmadan temizleyebilirsiniz.

Roborock S6 Pure

Farklı Zeminlerde Etkili Roborock S6 Pure

Tasarımı ve pratik kullanım özellikleriyle dikkat çeken S6 Pure ile ev veya ofislerinizi pratik şekilde temizleyebilirsiniz. Farklı aparatlara sahip robor süpürge, üstün emiş gücüyle öne çıkar. Otomatik haritalama özelliğine sahip robot süpürge, zemin üzerinden topladığı tozları depolama haznesine hapseder. Süpürme işlemi sonrasında S6 Pure mop programı ile zemini siler ve parlatır. Halı üzerine kolayca tırmanabilen Roborock S6 robot süpürgelerin çıkabilecekleri maksimum yükseklik değeri 20 milimetredir.

Roborock S6 Pure robot süpürgeler, 460 ml toz ve 180 ml su depolama haznesine sahiptir. Bunun yanı sıra Roborock S6 Pure ana gövdesinde 14 adet sensör yer alır. Sensörler, robot süpürgede çarpma veya düşme gibi olumsuz durumlar oluşmasını önler. Akıllı temizleme özelliğiyle kullanıcıların dikkatini çeken Roborock S6 Pure ile gün içinde sürekli zemin temizliği yapmak mümkündür. Roborock S6 Pure robot süpürge tek bir oda veya tüm evi temizlemek için kullanılabilir.

Ayrıca S şeklinde hareket eden Roborock S6 Pure zeminde temizlenmemiş alanı minimum seviyeye düşürebilir. Sanal geçiş bariyer özelliği ise cihazın ulaşmaması istenen bölgeler, kapatmak mümkündür. Roborock S6 Pure sanal bariyere geldiğinde otomatik olarak yön değiştirir. Roborock S6 Pure ile temizlikten kazanacağınız zamanda başka işlerinizi yapabilir, yaşadığınız zemini toz ve kirlerden kısa sürede arındırabilirsiniz.

Roborock S6 Pure Genel

Roborock S6 Pure Artı ve Eksi Özellikleri Nelerdir?

Roborock S6 Pure özellikleri arasında robot süpürgenin engellerden kolayca kaçınması ve otomatik haritalama özelliği ön plana çıkar. Yüksek hassasiyete sahip S6 Pure robot süpürge, alan temizliğinde hızlı ve akıllı olma özellikleriyle adından söz ettirir. S6 Pure artı ve eksi özellikleri ise şu şekilde sıralanır:

  • S6 Pure robot süpürgeler, Lityum iyon pile sahiptir. Robot süpürgenin tam şarj dolum süresi yaklaşık 5 saattir.
  • Roborock S6 Pure emiş gücü maksimum 2000 Pa’dır. Yüksek basınca sahip robot süpürge, tozları kolayca depolama haznesine çeker.
  • Roborock S6 Pure parçaları kolayca sökülebilir ve temizlenebilir. Parça bakımının periyodik olarak uygulanması, robot süpürgenin kullanım ömrünün uzamasını sağlar.
  • Robot süpürge süpürme veya silme işlemi sonrası şarj aparatına otomatik olarak dönüş sağlar.
  • Roborock robot süpürge üzerinde yer alan ivmeölçer ve kızılötesi sensörler sayesinde temizleyeceği alanı 360° algılar.
  • Yaklaşık 10 metrekareye kadar alanlar sanal bariyerler ile kapatılabilir. Böylece değerli eşyalarınızın bulunduğu alana süpürgenin ulaşmasını engelleyebilirsiniz.
  • Robot süpürgenin ses gürültü seviyesi, ortalama 50-65 desibel arasındadır.
  • Roborock Wi-Fi bağlantı özelliği sayesinde akıllı cihazlara bağlanabilir. Ayrıca robot süpürgeyi sesli komut sistemiyle yönlendirmek mümkündür.
  • Yaklaşık 3.2 kilogram ağırlığa sahip robot süpürge kolayca taşınabilir.
  • Robot süpürgenin toz hazne kapasitesi benzer bazı modellere göre biraz düşük olabilir.
Roborock S6 Pure Siyah

Roborock S6 Pure Kullanım Alanları

S6 Pure Roborock robot süpürge; ev, ofis veya işletmelerde kullanıma uygundur. Roborock robot süpürgeler ile bulunduğunuz alanı kısa sürede içinde süpürebilirsiniz. “Roborock S6 Pure mop nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı da kullanıcıların merak ettikleri arasındadır. Robot süpürgenin mop özelliğİ için su haznesine maksimum 180 mililitre su eklenir ve silme aparatı takılır.

Otomatik şekilde paspaslama işlemi başlatılarak, zeminin silinmesi ve parlaması sağlanabilir. Ayrıca Roborock S6 Pure kullananlar, ürün hakkındaki yorum bölümünde, süpürgenin mop özellikleri veya kullanım alanlarından bahseder. Roborock S6 Pure robot süpürge temizlik başlangıcında ve bitişinde sesli uyarı verir. Bunun yanı sıra robot süpürge Bluetooth bağlantısı sayesinde uzaktan takip edilebilir.

Ayrıca kullanıldığı alan büyüklüğü ve çalışma süresine göre robot süpürgenin şarjı azaldığında ürün otomatik olarak istasyona döner. Şarjın tamamlanması sonrasında temizlik kaldığı yerden devam eder. Siz de Roborock S6 Pure ile temizlik süresini kısaltabilir, sert veya halı zeminlerde akıllı robot süpürge kullanımı keyfini yaşayabilirsiniz.

Roborock S6 Pure Beyaz

Roborock S6 Pure Robot Süpürgeyi Benzer Modellerden Ayıran Özellikleri

Roborock S6 Pure akıllı robot süpürge, haritalama ve sanal bariyer oluşturma özellikleriyle benzer ürünlerden ayrılır. Kolay kullanıma sahip Roborock S6 Pure mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilir. Toz depolama haznesinde bulunan filtre ise sızdırmazlık özelliğiyle dikkat çeker. Ürünün filtre sistemi ve aparatları su altında temizlenebilir. Böylece akıllı robot süpürgenin kullanım ömrünü artırmak mümkündür.

Bunun yanı sıra Roborock S6 Pure robot süpürgeler, uzun çalışma süresi ve 4 farklı temizlik modu ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Roborock S6 Pure kullanıcı yorumları incelendiğinde ürünün fiyat performans açısından uygun olduğu görülebilir. Mobil uygulama üzerinden temizlenecek alan seçimi sonrası robot süpürge otomatik şekilde işleme başlar. Silme veya süpürme modlarında süpürgeye müdahale etmeye gerek yoktur.

Ayrıca akıllı robot süpürge yüksek halılara kolayca tırmanabilir. Herhangi takılma durumunda robot süpürge güç değerlerini otomatik olarak ayarlar ve engellerden kurtulur. Hafif ağırlığa sahip ürün, taşıma aşamasında da avantaj sağlar. Siz de bakımı ve saklaması kolay Roborock S6 Pure robot süpürgeye sahip olabilir, yan fırçalar sayesinde kolay temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Roborock S6 Pure Fiyatları

Roborock S6 Pure fiyat etiketi ürünün teknik özelliklerine ve üretim tarihine göre değişebilir. Üstün emiş gücüne sahip Roborock S6 Pure en uygun fiyat etiketi, kampanya döneminde bulunabilir. Roborock S6 Pure yorumlar bölümünde ürün hakkındaki kullanıcı fikirlerini bulmak mümkündür. Ayrıca Roborock S6 Pure inceleme bölümleri sayesinde ürün kurulumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Roborock S6 Pure kutu içeriğinde; ana gövde, yıkanabilir paspaslar, şarj istasyonu, silindir temizleme fırçası, fırçalama tabanı, güç adaptörü, süpürge için ufak boy halı ve kullanım kulavuzu yer alır. Roborock S6 Pure kullanımı ve teknik destek için çağrı merkezinden yardım alınabilir. Siz de çok fonksiyonlu kullanım özelliğine sahip Roborock S6 Pure robot süpürge ile yaşam alanlarını daima temiz tutabilirsiniz.

Roborock S6 Pure Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Mop Fiyat Analizi

Roborock S6 Pure Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Mop son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Roborock S6 Pure Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Mop Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Seri:   Roborock S6
Emiş Gücü:   2000 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   180 dk
Şarj Süresi:   5 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   460 ml
Sensör Sayısı:   14 Adet
Haritalama Yöntemi:   Lazer
Su Haznesi Kapasitesi:   180 ml
Ağırlık:   4 kg
Ses Seviyesi:   70 dB
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.73 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Roborock S6 Pure Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Mop İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Roborock S6 Pure Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve MopRoborock S5 Max Robot SüpürgeRoborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve PaspasRoborock S6 Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas
 Roborock S6 Pure Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve MopRoborock S5 Max Robot SüpürgeRoborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve PaspasRoborock S6 Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas
Fiyat 11.615,00 TL
7 satıcı
11.899,00 TL
19 satıcı
14.609,00 TL
6 satıcı
18.249,99 TL
1 satıcı
Popülerlik-6. Popüler Robot Süpürge--
Ortalama Puan1 yorum40 yorum8 yorum1 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir AlgılamaYokVarYokYok
Zaman PlanlayıcıVarVarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Uzaktan KumandaYokYokYokYok
SeriRoborock S6-Roborock S6Roborock S6
Emiş Gücü2000 Pa2000 Pa2500 Pa2000 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh5200 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi180 dk180 dk180 dk180 dk
Şarj Süresi5 saat2.5 saat6 saat5 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi460 ml460 ml460 ml480 ml
Su Haznesi Kapasitesi180 ml290 ml297 ml140 ml
Otomatik BoşaltımYokYokYokYok
Sensör Sayısı14 Adet14 Adet14 Adet14 Adet
Haritalama YöntemiLazerLazerLazer - SlamLazer - Slam
Ağırlık4 kg3.50 kg4 kg4 kg
Ses Seviyesi70 dB70 dB70 dB67 dB
Hazne Dolum UyarısıYokYokYokYok
HEPA FiltreVarVarVarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
Renk--Siyah-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı