Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Roborock

Roborock S7 Robot Süpürge ve Paspas

En Popüler 2. Robot Süpürge(19 yorum)
Roborock S7 Robot Süpürge ve Paspas
Renk seçenekleri:

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

12.299,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 00:00

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta14:00Bugün kargodaSatıcı: Evde360.com8,2 9 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Otomatik Şarj, 2500 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 150 dk, Süpürme ve Silme, Toz Haznesi Kapasitesi: 470 ml... Devamını gör

200,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,2 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Roborock S7 Robot Süpürge ve Paspas Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (18)

En Popüler Roborock Robot Süpürgeler

Benzer Ürünler

Roborock S7 Robot Süpürge

Son zamanlarda giderek yaygınlaşan robot süpürgelere, son teknolojilerle donatılmış güçlü bir model daha eklendi. Robot süpürge deyince akla ilk gelen markalardan olan Xiaomi destekli Roborock, yeni robot süpürgesi Roborock S7 modelini duyurdu. Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olma özelliği taşıyan CES 2021’de duyurulan Roborock S7, dünyanın ilk sonik paspas sistemi özelliğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu sayede kullanıcının hayatını mümkün olduğunca az kesintiye uğratarak basitleştirmeyi amaçlayan süpürge, üst düzey temizliği ve konforu bir arada sunuyor. Yüksek emiş gücü sayesinde yapışmış ve zorlu kirler etkin sonuç veren titreşimli temizleme teknolojisine ev sahipliği yapan Roborock S7, merak edilen tüm özellikleri ve en ucuz fiyatı ile Akakçe’de!

Roborock S7

Roborock S7 Özellikleri

Dışarıdan bakıldığında bir önceki nesil Roborock S6 modelini hatırlatan Roborock S7, gövdesinin içinde pek çok yenilikle birlikte geliyor. Roborock S7 özellikleri arasında en dikkat çeken yeniliklerin başında ise VibraRise teknolojisi geliyor. Robot süpürge bu teknoloji sayesinde zemin ayrımını otomatik olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Öyle ki parke gibi sert yüzeylerde ıslak mop ile paspaslama yapılırken, halı gibi yumuşak yüzeylere geçildiğinde ise vakumlama modu devreye giriyor. Böylece vakumlama ve paspaslama işlevleri bir arada sunularak üst düzey temizlik sağlanıyor. Bu teknolojinin diğer bir faydası ise kullanıcın mop çıkarıp takma zahmetini ortadan kaldırmasıdır. Zira ıslak mop halı üzerindeyken kendisini 5 mm’ye kadar yukarı çekiyor ve halıyı ıslatmıyor. Böylece mopu süpürgeden çıkarıp takma zahmeti ortadan kalkıyor ve mop sürekli süpürgeye takılı halde temizlik yapıyor. Roborock S7, en zorlu lekelerin üstesinden gelecek şekilde geliştirilmiş. Öyle ki yerleri dakikada 3000 kez fırçalama hızına sahip olan akıllı süpürge, bu sayede kurumuş lekeler başta olmak üzere en zorlu lekelerin üstesinden gelebiliyor. Peki halı tarafında durum nasıl? Roborock S7, parke gibi sert bir yüzeyden halıya geçeceği zaman vakumlama moduna geçiyor ve halının ıslanmaması için mopu içine çekiyor. Ardından 2500 Pa emiş gücüne sahip motor devreye giriyor ve zemini sarmalayarak, halının derinliklerindeki kir ve döküntüleri kolaylıkla temizliyor.
Roborock S7’nin tüm bu temizlik işlevlerini otomatik bir şekilde gerçekleştirmesinde ise önceki modellerin aksine kameralar yerine LiDAR sensörü görev alıyor. Lazer darbeleri kullanarak çalışan LiDAR teknolojisi; uzaklığı ölçülecek nesne ya da yüzeye lazer ışınları göndererek, bu ışınların gönderiliş zamanı ile nesneye çarpıp gelen yansımanın tekrar kaynağa ulaşma süresi arasındaki farkı hesaplayıp, uzaklık ölçümü yapabiliyor. Bu sayede ortamın üç boyutlu haritası çıkarılıyor. Bu da Roborock S7’nin selefine göre daha iyi haritalama yaptığı ve robot süpürgenin duvar, mobilya gibi engellere çarpma konusunda çok daha hassas olduğu anlamına geliyor. Roborock S7 tüm bu işlemler için ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5200 mAh kapasiteli bataryadan temin ediyor. 353 x 350 x 96,5 mm boyutlarındaki akıllı süpürge, tam şarj olduğunda 3 saat kesintisiz temizlik yapabiliyor. Islak ve kuru temizlik yapabilme kabiliyetine ev sahipliği yapan süpürge, halı gibi yumuşak yüzeylerde gerçekleştirilen vakumlama işlemi için 470 ml kapasitesinde toz haznesine sahipken, parke gibi sert zeminlerdeki ıslak temizlik için de 300 ml su tankına ev sahipliği yapıyor. Roborock S7, yüksek ses istemeyenler için de sessiz mod özelliği ile geliyor. Bu modda süpürge motorun emiş gücünü ve su boşaltımını yavaşlatarak daha sessiz bir temizlik deneyimi sunuyor. Roborock S7, temizlik işlemini bitirdikten sonra ise otomatik olarak şarj istasyonuna dönüyor. Roborock S7’nin öne çıkan özelliklerinden biri de sanal asistanlar ile uyumlu olmasıdır. Öyle ki Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri sanal asistanlarını destekleyen süpürgeye konuşarak talimat verebilmek mümkün.

Roborock S7

Roborock S7 Nasıl Kullanılır?

Üst düzey özelliklerle donatılan robot süpürge Roborock S7 kullanımı için, Roborock ve Mi Home uygulamalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Android ve iOS sürümleri bulunan uygulamalar ile Roborock S7’nin hangi odaları temizleyeceğini belirleyebilir, süpürgenin ne zaman ve ne sıklıkla temizlik işlemi gerçekleştireceğini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yine bu uygulamalar üzerinden süpürgenin güç ayarlarını değiştirebilir, temizlik sırasında süpürgeyi uzaktan kumanda edebilir, süpürgenin sensör ve filtre gibi parçalarının bakım zamanlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca robot süpürgenin temizlik istatistiklerini de bu uygulamalar vasıtasıyla görebilmek mümkün. Roborock, düzenli olarak süpürgeleri için yazılım güncellemeleri yayınlamaktadır. Süpürgelerin performansını iyileştiren ve çeşitli hataları giderek güncellemeler de yine Roborock ve Mi Home uygulamaları aracılığıyla Roborock S7’ye yüklenebiliyor.

Roborock S7 Robot Süpürge

Roborock S7 ile Zahmetsiz Temizliğin Keyfine Varın

Roborock S7, her gün temizlik yapmaktan sıkılmış ya da işten güçten temizlik yapmaya zaman bulamayanlar için harika bir temizlik aracı olarak öne çıkıyor. Zahmetsiz bir temizlik için tek yapmanız gereken Roborock uygulaması üzerinden süpürgeye temizleme talimatı vermek. Ya da uygulamadan, robot süpürgenin haftanın hangi gün ve saatlerinde ne sıklıkla evi temizleyeceğini de ayarlayabilirsiniz. Böylece bir kere ayarladıktan sonra yapmanız gereken hiçbir şey kalmıyor. Ayrıca Roborock S7 ile temizlikle birlikte evinizin çok daha güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Roborock S7’nin su haznesine süpürge kokusu ekleyerek, süpürgenin gittiği yerlerin hem temiz kalmasını hem de güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Böylece temiz ve ferah bir ortam elde edebilirsiniz

Roborock S7 Robot Süpürge

En Ucuz Roborock S7 Fiyatları Akakçe’de!

Robot süpürgeler henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı ve üretim ile geliştirilme süreçleri maliyetli olduğu için geleneksel süpürgelere kıyasla biraz daha pahalı cihazlardır. Dolayısıyla Roborock S7 fiyatı da yurt dışında 649$ olarak belirlenmiş durumda. Türkiye’de ise Akakçe sayesinde Roborock S7 robot süpürge modeline en ucuz fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Tıpkı bir fiyat arama motoru gibi çalışan Akakçe, piyasadaki tüm Roborock S7 fiyatlarını bulup karşılaştırır ve en ucuz fiyatı tek tıkla size sunar. Sizde Roborock S7 almaya karar verdiyseniz, ürünü takip listenize ekleyerek Roborock S7 indirimlerinden anında haberdar olup robot süpürgeye en ucuz fiyattan sahip olabilirsiniz. Beyaz ve siyah renk opsiyonları bulunan ürünle birlikte, koltuk ve halıların çok daha kapsamlı temizlenmesi için ihtiyacınız olan halı yıkama makinesi de akakce.com üzerinden avantajlı fiyatlarla satın alınabilir.

Roborock S7 Robot Süpürge ve Paspas Fiyat Analizi

Roborock S7 Robot Süpürge ve Paspas son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Roborock S7 Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2500 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   150 dk
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   470 ml
Haritalama Yöntemi:   Lazer
Su Haznesi Kapasitesi:   300 ml
Ağırlık:   4.70 kg
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.711 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • MK2 yorum
  5 beğeni
  Melahat K.13 Ağustos 2022
  Harika bir ürün. Artık nerdeyse normal süpürgeyi hiç açmıyorum. Süpürme silmesi yön bulması çok iyi. Yedek paspasla kullanımı daha kolay olacaktır. Ben henüz yedek paspas almadigimdan durdurup paspası yıkayıp yeniden takıyorum. Paspası yıkadıktan sonra ahşap zeminleri silerken paspas üzerine bir miktar ahşap temizleyici sürüyorum sildiğinde pırıl pırıl oluyor. Islak zeminler icinse yine paspasa uygun bir deterjan sürüyorum o şekilde kullanıyorum. Sonuç çok iyi oluyor. Evde kedimiz var. Emiş gücünü yukselttigimde tüyleri çık iyi topluyor. Yaptığım tercihten çok memnunum bu yüzden verdiğim para hiç gözümde büyümüyor.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • SD1 yorum
  227 beğeni
  Serkan D.Van10 Kasım 2021
  Roborock S7 modeline bir ayda 2 bin TL zam nedir arkadaş S5 modeline 500 TL zam buna 2000 TL zam dolandırıcılık sahtekarlık almayın arkadaşlar kazıklanmayın.
Tüm Yorumlar
 • MK2 yorum
  5 beğeni
  Melahat K.13 Ağustos 2022
  Harika bir ürün. Artık nerdeyse normal süpürgeyi hiç açmıyorum. Süpürme silmesi yön bulması çok iyi. Yedek paspasla kullanımı daha kolay olacaktır. Ben henüz yedek paspas almadigimdan durdurup paspası yıkayıp yeniden takıyorum. Paspası yıkadıktan sonra ahşap zeminleri silerken paspas üzerine bir miktar ahşap temizleyici sürüyorum sildiğinde pırıl pırıl oluyor. Islak zeminler icinse yine paspasa uygun bir deterjan sürüyorum o şekilde kullanıyorum. Sonuç çok iyi oluyor. Evde kedimiz var. Emiş gücünü yukselttigimde tüyleri çık iyi topluyor. Yaptığım tercihten çok memnunum bu yüzden verdiğim para hiç gözümde büyümüyor.
 • HO1 yorum
  31 beğeni
  Hal ibrahim O.1 Ağustos 2022
  Burdaki arkadaşlar 10 kişi olalım toptan alalım.
 • OB1 yorum
  33 beğeni
  Osmam B.30 Temmuz 2022
  8000 tl verirseniz alırız sayın esnaf arkadaşlar
 • 1 yorum
  18 beğeni
  Hamdullah Ö.Antalya5 Temmuz 2022
  8000 gelirse belki citti almayı düşünürüm
 • YA11 yorum
  29 beğeni
  Yasemin A.Batman25 Haziran 2022
  Çok memnunum ,beklentimi karşıladı, hayatımı kolaylaştırdı

Roborock S7 Robot Süpürge ve Paspas İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Roborock S7 Robot Süpürge ve PaspasRoborock S5 Max Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ve PaspasRoborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas
 Roborock S7 Robot Süpürge ve PaspasRoborock S5 Max Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ve PaspasRoborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas
Fiyat12.299,00 TL
18 satıcı
9.799,02 TL
12 satıcı
6.879,00 TL
17 satıcı
9.499,99 TL
12 satıcı
Popülerlik2. Popüler Robot Süpürge3. Popüler Robot Süpürge1. Popüler Robot Süpürge8. Popüler Robot Süpürge
Ortalama Puan19 yorum43 yorum6 yorum9 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir AlgılamaYokVarYokYok
Zaman PlanlayıcıYokVarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Uzaktan KumandaYokYokYokYok
Seri---Roborock S6
Emiş Gücü2500 Pa2000 Pa3000 Pa2500 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh5200 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi150 dk180 dk180 dk180 dk
Şarj Süresi-2.5 saat3 saat6 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi470 ml460 ml550 ml460 ml
Sensör Sayısı-14 Adet16 Adet14 Adet
Otomatik BoşaltımYokYokYokYok
Haritalama YöntemiLazerLazer-Lazer - Slam
Su Haznesi Kapasitesi300 ml290 ml250 ml297 ml
Ağırlık4.70 kg3.50 kg-4 kg
Ses Seviyesi-70 dB-70 dB
Hazne Dolum UyarısıYokYokYokYok
HEPA FiltreVarVarVarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
Renk---Siyah

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı