Roborock

Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge

En Popüler 2. Robot Süpürge(24 yorum)
Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge
Seçenekler:Renk seçenekleri:

21 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.299,00 TL +19,99 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 13:45% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 25+ adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Otomatik Şarj, 2500 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 150 dk, Süpürme ve Silme, Toz Haznesi Kapasitesi: 470 ml... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (18)

Yenilenmiş ve İkinci El Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Roborock Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler

Roborock S7 Robot Süpürge

Son zamanlarda giderek yaygınlaşan robot süpürgelere, son teknolojilerle donatılmış güçlü bir model daha eklendi. Robot süpürge deyince akla ilk gelen markalardan olan Xiaomi destekli Roborock, yeni robot süpürgesi Roborock S7 modelini duyurdu. Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olma özelliği taşıyan CES 2021’de duyurulan Roborock S7, dünyanın ilk sonik paspas sistemi özelliğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu sayede kullanıcının hayatını mümkün olduğunca az kesintiye uğratarak basitleştirmeyi amaçlayan süpürge, üst düzey temizliği ve konforu bir arada sunuyor. Yüksek emiş gücü sayesinde yapışmış ve zorlu kirler etkin sonuç veren titreşimli temizleme teknolojisine ev sahipliği yapan Roborock S7, merak edilen tüm özellikleri ve en ucuz fiyatı ile Akakçe’de!

Roborock S7

Roborock S7 Özellikleri

Dışarıdan bakıldığında bir önceki nesil Roborock S6 modelini hatırlatan Roborock S7, gövdesinin içinde pek çok yenilikle birlikte geliyor. Roborock S7 özellikleri arasında en dikkat çeken yeniliklerin başında ise VibraRise teknolojisi geliyor. Robot süpürge bu teknoloji sayesinde zemin ayrımını otomatik olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Öyle ki parke gibi sert yüzeylerde ıslak mop ile paspaslama yapılırken, halı gibi yumuşak yüzeylere geçildiğinde ise vakumlama modu devreye giriyor. Böylece vakumlama ve paspaslama işlevleri bir arada sunularak üst düzey temizlik sağlanıyor. Bu teknolojinin diğer bir faydası ise kullanıcın mop çıkarıp takma zahmetini ortadan kaldırmasıdır. Zira ıslak mop halı üzerindeyken kendisini 5 mm’ye kadar yukarı çekiyor ve halıyı ıslatmıyor. Böylece mopu süpürgeden çıkarıp takma zahmeti ortadan kalkıyor ve mop sürekli süpürgeye takılı halde temizlik yapıyor. Roborock S7, en zorlu lekelerin üstesinden gelecek şekilde geliştirilmiş. Öyle ki yerleri dakikada 3000 kez fırçalama hızına sahip olan akıllı süpürge, bu sayede kurumuş lekeler başta olmak üzere en zorlu lekelerin üstesinden gelebiliyor. Peki halı tarafında durum nasıl? Roborock S7, parke gibi sert bir yüzeyden halıya geçeceği zaman vakumlama moduna geçiyor ve halının ıslanmaması için mopu içine çekiyor. Ardından 2500 Pa emiş gücüne sahip motor devreye giriyor ve zemini sarmalayarak, halının derinliklerindeki kir ve döküntüleri kolaylıkla temizliyor.
Roborock S7’nin tüm bu temizlik işlevlerini otomatik bir şekilde gerçekleştirmesinde ise önceki modellerin aksine kameralar yerine LiDAR sensörü görev alıyor. Lazer darbeleri kullanarak çalışan LiDAR teknolojisi; uzaklığı ölçülecek nesne ya da yüzeye lazer ışınları göndererek, bu ışınların gönderiliş zamanı ile nesneye çarpıp gelen yansımanın tekrar kaynağa ulaşma süresi arasındaki farkı hesaplayıp, uzaklık ölçümü yapabiliyor. Bu sayede ortamın üç boyutlu haritası çıkarılıyor. Bu da Roborock S7’nin selefine göre daha iyi haritalama yaptığı ve robot süpürgenin duvar, mobilya gibi engellere çarpma konusunda çok daha hassas olduğu anlamına geliyor. Roborock S7 tüm bu işlemler için ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5200 mAh kapasiteli bataryadan temin ediyor. 353 x 350 x 96,5 mm boyutlarındaki akıllı süpürge, tam şarj olduğunda 3 saat kesintisiz temizlik yapabiliyor. Islak ve kuru temizlik yapabilme kabiliyetine ev sahipliği yapan süpürge, halı gibi yumuşak yüzeylerde gerçekleştirilen vakumlama işlemi için 470 ml kapasitesinde toz haznesine sahipken, parke gibi sert zeminlerdeki ıslak temizlik için de 300 ml su tankına ev sahipliği yapıyor. Roborock S7, yüksek ses istemeyenler için de sessiz mod özelliği ile geliyor. Bu modda süpürge motorun emiş gücünü ve su boşaltımını yavaşlatarak daha sessiz bir temizlik deneyimi sunuyor. Roborock S7, temizlik işlemini bitirdikten sonra ise otomatik olarak şarj istasyonuna dönüyor. Roborock S7’nin öne çıkan özelliklerinden biri de sanal asistanlar ile uyumlu olmasıdır. Öyle ki Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri sanal asistanlarını destekleyen süpürgeye konuşarak talimat verebilmek mümkün.

Roborock S7

Roborock S7 Nasıl Kullanılır?

Üst düzey özelliklerle donatılan robot süpürge Roborock S7 kullanımı için, Roborock ve Mi Home uygulamalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Android ve iOS sürümleri bulunan uygulamalar ile Roborock S7’nin hangi odaları temizleyeceğini belirleyebilir, süpürgenin ne zaman ve ne sıklıkla temizlik işlemi gerçekleştireceğini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yine bu uygulamalar üzerinden süpürgenin güç ayarlarını değiştirebilir, temizlik sırasında süpürgeyi uzaktan kumanda edebilir, süpürgenin sensör ve filtre gibi parçalarının bakım zamanlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca robot süpürgenin temizlik istatistiklerini de bu uygulamalar vasıtasıyla görebilmek mümkün. Roborock, düzenli olarak süpürgeleri için yazılım güncellemeleri yayınlamaktadır. Süpürgelerin performansını iyileştiren ve çeşitli hataları giderek güncellemeler de yine Roborock ve Mi Home uygulamaları aracılığıyla Roborock S7’ye yüklenebiliyor.

Roborock S7 Robot Süpürge

Roborock S7 ile Zahmetsiz Temizliğin Keyfine Varın

Roborock S7, her gün temizlik yapmaktan sıkılmış ya da işten güçten temizlik yapmaya zaman bulamayanlar için harika bir temizlik aracı olarak öne çıkıyor. Zahmetsiz bir temizlik için tek yapmanız gereken Roborock uygulaması üzerinden süpürgeye temizleme talimatı vermek. Ya da uygulamadan, robot süpürgenin haftanın hangi gün ve saatlerinde ne sıklıkla evi temizleyeceğini de ayarlayabilirsiniz. Böylece bir kere ayarladıktan sonra yapmanız gereken hiçbir şey kalmıyor. Ayrıca Roborock S7 ile temizlikle birlikte evinizin çok daha güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Roborock S7’nin su haznesine süpürge kokusu ekleyerek, süpürgenin gittiği yerlerin hem temiz kalmasını hem de güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Böylece temiz ve ferah bir ortam elde edebilirsiniz

Roborock S7 Robot Süpürge

En Ucuz Roborock S7 Fiyatları Akakçe’de!

Robot süpürgeler henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı ve üretim ile geliştirilme süreçleri maliyetli olduğu için geleneksel süpürgelere kıyasla biraz daha pahalı cihazlardır. Dolayısıyla Roborock S7 fiyatı da yurt dışında 649$ olarak belirlenmiş durumda. Türkiye’de ise Akakçe sayesinde Roborock S7 robot süpürge modeline en ucuz fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Tıpkı bir fiyat arama motoru gibi çalışan Akakçe, piyasadaki tüm Roborock S7 fiyatlarını bulup karşılaştırır ve en ucuz fiyatı tek tıkla size sunar. Sizde Roborock S7 almaya karar verdiyseniz, ürünü takip listenize ekleyerek Roborock S7 indirimlerinden anında haberdar olup robot süpürgeye en ucuz fiyattan sahip olabilirsiniz. Beyaz ve siyah renk opsiyonları bulunan ürünle birlikte, koltuk ve halıların çok daha kapsamlı temizlenmesi için ihtiyacınız olan halı yıkama makinesi de akakce.com üzerinden avantajlı fiyatlarla satın alınabilir.

Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge Fiyat Analizi

Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2500 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   150 dk
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   470 ml
Su Haznesi Kapasitesi:   300 ml
Haritalama Yöntemi:   Lazer
Ağırlık:   4.70 kg
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.019 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • MK2 yorum
  13 beğeni
  Melahat K.13 Ağustos 2022
  Harika bir ürün. Artık nerdeyse normal süpürgeyi hiç açmıyorum. Süpürme silmesi yön bulması çok iyi. Yedek paspasla kullanımı daha kolay olacaktır. Ben henüz yedek paspas almadigimdan durdurup paspası yıkayıp yeniden takıyorum. Paspası yıkadıktan sonra ahşap zeminleri silerken paspas üzerine bir miktar ahşap temizleyici sürüyorum sildiğinde pırıl pırıl oluyor. Islak zeminler icinse yine paspasa uygun bir deterjan sürüyorum o şekilde kullanıyorum. Sonuç çok iyi oluyor. Evde kedimiz var. Emiş gücünü yukselttigimde tüyleri çık iyi topluyor. Yaptığım tercihten çok memnunum bu yüzden verdiğim para hiç gözümde büyümüyor.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • SD1 yorum
  243 beğeni
  Serkan D.Van10 Kasım 2021
  Roborock S7 modeline bir ayda 2 bin TL zam nedir arkadaş S5 modeline 500 TL zam buna 2000 TL zam dolandırıcılık sahtekarlık almayın arkadaşlar kazıklanmayın.
Tüm Yorumlar
 • AA3 yorum
  24 beğeni
  Ali A.16 Ocak 2023
  Çok kullanışlı tavsiye ediyorum. Önceleri Mop olmasa da olur diyenlerdendim. Şimdi ise Mop'suz olmaz diyenlerden. Evet bir kova su ile temizlik yapmıyor. Ama toz alındıktan sonra şöyle silmesi ortamı daha temiz yapıyor. Her kullanımdan sonra temizlik bezini yıkanmış temiz olanıyla değiştiriyorum. Hayat kurtarıyor diyebilirim. Roborock bu konuda çok başarılı. Halıdan inince pat diye Mop'u indiriyor ve silmeye devam ediyor. Halı üstünde Mop'u kaldırıyor. Haritalaması mükemmele yakın. Lidar olması kameralı süpürgelere göre kesinlikle avantaj. Karanlık ortamlarda da yolunu buluyor. Uzun süredir kullanıyorum. Hiç takılma yapmadı diyebilirim. Alacak olanlara çöp istasyonlu almalarını tavsiye ederim.
 • OP2 yorum
  77 beğeni
  Onur P.Ankara2 Kasım 2022
  Kesinlikle Roborock almayın fiyat o kadar abartılı ki hele ki mop özelliği için alanlara şaşıyorum mop un yukarı çekilmesi pek mantıklı değil koridorda halı olup 10 veya 15 cm lik halıyla duvar arasındaki alanı düşünün sensör ya halıyı algılayacak mopunu kaldıracak yada halı algılayamacak mopla temizlik yapacak yani her iki taraftan da halı ya ıslanacak ya da zemin moplanmayacak mantık bu kaldı ki evi kendimiz moplarken bile suyunu temizlemek için kovada sıkarız Robot süpürge alacaklar için bi robotta sensör sayısı ne kadar çok olursa o kadar sağlıklı olur (duvara sürekli çarpma ve şarj istasyonunu bulamama) bu tip kullananlardan çok bu şikayetleri duydum Roborock Çekim gücü az çok önemli çünkü gerektiğinde en yüksek çekim kullanacağın alan maksimum 20 metre kare olmalı çünkü ne kadar çok alan kullanılırsa motoru yakarsınız ayrıca pil ömrünü yitirsiniz yani kullanacağınız alan en zor döküntüleri temizlemek için yemek masası altı gibi Ayrıca Ürünün garantisi çok önemli ulaşabileceğin disperatörü yurt dışı olmamalı Kesinlik Roborock S5 ve S 7 fiyat performansın çooook üzerinde bu fiyatı kesinlikle hak etmiyor
 • FP2 yorum
  144 beğeni
  Ferhat P.12 Ekim 2022
  Satıcılar işin cılkını çıkardı 8 binde iken dolar 17 TL idi şimdi dolar 18.5 fiyat olmuş 13 bin ne alaka ama bunlara değil bunu alanlara kızmak lazım fırsat veriyorlar
 • 1 yorum
  71 beğeni
  Sami Ö.Adana11 Ekim 2022
  Bu gün aldım. Malzeme kalitesi iyi. Diğer robot süpürgelerden tek farkı halı algılama sensörü sayesinde halı yüzeylerinde Mop'u kaldiriyormuş. Bu nedenle 5 bin lira fazla verebiliyorsun. Zenginlik böyle bisey demek. Bir özelliğe 5000 TL. Ulan halıyı toplar süpürtür sonra Mop'u çıkartır tekrar süpütürüm beeee. Bence gotunu kaldırmayın ederi bana göre 2500 TL. Çin yapımı değilim gardaşım. Adamların SUV araçları bile Türkiye deki motosiklet fiyatına. Kazanan aracilara gıran girsin.
 • TS2 yorum
  89 beğeni
  Tolga S.İzmir11 Ekim 2022
  Fiyatını abarttılar artık!Hangi ekonomi,hangi kura göre fiyat belirlendiği belli değil. Ahlaksızca ticret yapan bütün firmalara lanet olsun..!

Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Roborock S7 Akıllı Robot SüpürgeRoborock Q7 Max Akıllı Robot SüpürgeRoborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot Süpürge
 Roborock S7 Akıllı Robot SüpürgeRoborock Q7 Max Akıllı Robot SüpürgeRoborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot Süpürge
Fiyat 14.299,00 TL
21 satıcı
10.999,00 TL
53 satıcı
13.449,00 TL
18 satıcı
7.999,00 TL
30 satıcı
Popülerlik2. Popüler Robot Süpürge3. Popüler Robot Süpürge-4. Popüler Robot Süpürge
Ortalama Puan24 yorum40 yorum11 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir Algılama--Var-
Zaman Planlayıcı-VarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Seri---Xiaomi Vacuum
Emiş Gücü2500 Pa4200 Pa2000 Pa3000 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh5200 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi150 dk180 dk180 dk180 dk
Şarj Süresi-6 saat2.5 saat3 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi470 ml470 ml460 ml550 ml
Su Haznesi Kapasitesi300 ml350 ml290 ml250 ml
Sensör Sayısı--14 Adet16 Adet
Haritalama YöntemiLazer-Lazer-
Ağırlık4.70 kg3.60 kg3.50 kg-
Ses Seviyesi-67 dB70 dB-
HEPA FiltreVarVarVarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı