Roidmi

Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas

(6 yorum)
Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmiÜrün resmiÜrün resmi
Seçenekler:

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 19 dakika önce

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet5 iş günüSatıcı: Hepsiburada

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, 2700 Pa, Pil Kapasitesi: 5200 mAh, 250 dk, Şarj Süresi: 5 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas Fiyatları

Tüm fiyatlar (4)

Benzer Ürünler

Roidmi Eve Plus

Yaşam alanlarının temiz kalmasına yardımcı olması amacıyla tasarlanan Roidmi Eve Plus, yeni nesil teknolojilerle donatılmış bir akıllı robot süpürgedir. Kesintisiz temizlik için özel olarak tasarlanan Roidmi Eve Plus, dahili toz haznesi dolduğunda çalışmayı bırakmak yerine şarj istasyonuna dönerek haznesini boşaltacak kadar akıllıdır. Bu özelliği sayesinde Roidmi Eve Plus akıllı çöp istasyonlu robot süpürge olarak da bilinir.

Gelişmiş lazer tarama teknolojisi ile benzerlerinden ayrılan Roidmi Eve Plus, çevresindeki nesneleri, mobilyaları, merdivenleri algılar, halı ile zemini ayırt edebilir. Roidmi Eve Plus yükseklik farklılıkları nedeniyle temizliğe ara vermez. Çünkü söz konusu cihaz 2 santimetreye kadar tırmanma becerisine sahiptir. Bu sayede yüksek havlı halılar ve kapı eşiklerinde takılmaz.

Hem çöp boşaltma hem de batarya dolumunun gerçekleştiği şarj istasyonu ile öne çıkan ürün, bataryası tükenmeye başladığında istasyona dönerek yeniden şarj olur. Bu sırada temizlik yarım kalmış ise batarya dolduktan sonra kaldığı yere geri döner ve temizliğe devam eder. Dahili su haznesi bulunduğu için paspas özelliği de vardır.

Bu sayede kullanıcı istediğinde cihazın yerleri silmesini de sağlayabilir. Oldukça uzun süre kullanıcı müdahalesi olmadan çalıştığından zahmetsiz kullanım sağlayan Roidmi Eve Plus; çocuklu aileler, yoğun çalışanlar, evcil hayvan sahipleri için idealdir. Siz de yeni bir akıllı süpürge arayışındaysanız Roidmi Eve Plus modelini tercih edebilirsiniz.

Roidmi Eve Plus

Roidmi Eve Plus ile Yüksek Emiş Gücü

Çok yönlü kullanım olanağı tanıyan özellikleriyle benzerlerinden ayrılan Roidmi Eve Plus MOP, özel toz toplama teknolojisiyle dikkat çeker. 2.700 Pa vakum gücüyle fark yaratan Roidmi Eve Plus emiş gücü sayesinde yüksek havlı halılarda dahi derinlemesine temizlik sağlar. Cihazın altında yer alan döner fırçalar, ince tozların yanı sıra büyük partikülleri de sorunsuz toplaması için özel olarak tasarlanmıştır.

Roidmi Eve Plus çöp istasyonlu akıllı robot vacuum & mop süpürge, 250 ml kapasiteli biyonik tank detayı ile öne çıkar. Söz konusu tank, tozların suya hapsolmasını sağlayarak yeniden ortam havasına karışmasını engeller. Roidmi Eve Plus özellikleri arasında öne çıkanlardan bir diğeri ise yer silme becerisidir. 2’si 1 arada konseptiyle tasarlanan Roidmi Eve Plus, süpürmenin yanı sıra yer silme fonksiyonuna da sahiptir.

Cihazla ilgili en çok merak edilen sorular arasında “Roidmi Eve Plus mop özelliği nasıl kullanılır?” yer alır. MOP özelliğinin aktif olması için ilk etapta paspas modülünün cihaza takılması, ardından da menüden MOP işlevinin aktif edilmesi gerekir. Cihaz çok fazla özelliğe sahip olduğundan “Roidmi Eve Plus nasıl kullanılır?” sorusuna kısa bir yanıt vermek mümkün değildir.

Ancak ilk kullanım öncesinde haritalandırma yapmak, temizlenecek alanları ve temizlik saatlerini seçmek gerekir. Roidmi Eve Plus robot süpürge, toz haznesini boşaltma ve batarya dolumunu otomatik olarak gerçekleştirdiğinden pratik kullanım söz konusudur. Bu sebeple ev temizliğine çok vakit ayıramayan kullanıcılardan daha yoğun ilgi görür.

Roidmi Eve Plus Akıllı Şarj İstasyonu Avantajı

Üst kısmında yer alan sensörü sayesinde haritalandırma yapabilen Roidmi Eve Plus Vacuum MOP akıllı robot süpürge, yaşam alanında her nesneyi, büyük mobilyaları, halı, merdiven ve boşlukları tespit edebilir. Bunu derinlik sensörü sayesinde yapabilen cihaz, engellere takılmadan ve boşluklara düşmeden çalışır. Dolayısıyla Roidmi Eve Plus kullanımı merdiven olan evlerde hem güvenli hem konforludur.

Roidmi Eve Plus kutu içeriği; akıllı robot süpürge, şarj/çöp istasyonu ve çeşitli aksesuarlardan oluşur. Minimal tasarımıyla dikkat çeken şarj/çöp istasyonu Roidmi Eve Plus toz haznesinin el değmeden boşaltılmasını ve cihazın kullanıcı müdahalesi olmadan şarj olmasını sağlar. Üzerine yer alan dijital ekran ise bataryanın doluluk oranını takip etme imkânı sunar.

Roidmi Eve Plus yorum ve değerlendirmelerinde övgüyle söz edilen istasyon, cihazın düzenli şekilde muhafaza edilmesinde de önemli rol oynar. Yeni nesil yüzey algılama fonksiyonu ise halı ve zemini ayırt etmesini, yüzey türüne uygun fırça ayarı yapmasını sağlar. Emiş gücünün de değiştiği bu fonksiyon Roidmi Eve Plus modelinin minimum miktarda enerji tüketmesine yardımcı olur.

Üzerinde kontrol tuşlarının ve ekranın bulunduğu Roidmi Eve Plus, mobil uygulamayla da kontrol edilebilir. Gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken Roidmi Eve Plus ozon sterilizasyonu sayesinde mikroplarla kokuya neden olan bakterileri yok eder. Sadece 9.8 cm yüksekliğe sahip olduğu için de yatak, dolap ve diğer mobilya altlarına kolaylıkla ulaşabilir. Bu da Roidmi Eve Plus modelinin derinlemesine temizlik yapmasına olanak tanır.

Roidmi Eve Plus ile Roidmi Eve Arasındaki Farklar

Aynı seride yer alan Roidmi Eve ve Roidmi Eve Plus karşılaştırma sonuçlarında iki model arasında bazı farklılıklar olduğu görülür. Bunlardan biri Roidmi Eve Vacuum MOP akıllı robot süpürge modelinde bulunan şarj ünitesidir. Bu ünite sadece cihaz bataryasının dolmasını sağlar. Roidmi Eve Plus modelinde söz konusu ünite aynı zamanda toz haznesinin boşaltılabileceği özel bir alan içerir. Bu sebeple Roidmi Eve Plus ve Roidmi Eve modellerinin şarj üniteleri hem görünüm hem işlev açısından birbirinden farklıdır.

Roidmi Eve Plus Artı ve Eksi Yönleri

Zemindeki toz ve lekeleri yok etmesi için tasarlanan Roidmi Eve Plus süpürge, zahmetsiz kullanım süreci sağlar. Sahip olduğu teknolojiler ve genel tasarım özellikleriyle pek çok avantajı bir arada sunan Roidmi Eve Plus, artı yönlerinin yanı sıra bazı eksi yönlere de sahiptir. Roidmi Eve Plus inceleme ve değerlendirmelerde öne çıkan bu özellikler, Roidmi Eve Plus modelini satın alma sürecindeki kullanıcılara rehber olacak niteliktedir. Söz konusu ürünün dikkat çeken artı ve eksi yönler şu şekilde sıralanır:

 • İkisi bir arada tasarımı sayesinde hem tozları süpürür hem zemindeki lekeleri siler. Dolayısıyla yaşam alanlarının her zaman temiz olmasına yardımcı olur.
 • Tam dolu batarya ile 250 dakika kesintisiz çalışan cihaz, şarjı tükenmek üzereyken otomatik olarak ünitesine geri döner. Bataryası yeniden dolduktan sonra çalışma programına kaldığı yerden devam eder.
 • Dahili su haznesi ve toz haznesi oldukça geniştir. Böylece kullanıcı müdahalesi olmadan uzun süre temizlik yapar.
 • Roidmi Eve Plus su haznesi 250 ml kapasiteye sahip olduğu için özellikle paspas modunda uzun süre kesintisiz yer silme avantajı sunar. Ancak paspas moduna geçebilmesi için MOP modülünün kullanıcı tarafından takılması gerekir.
 • Zemin algılama fonksiyonu sayesinde merdiven boşluklarını algılar. Roidmi Eve Plus kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinde belirtildiği üzere düşme, takılma sorunları söz konusu değildir.
 • Çift fonksiyonlu Roidmi Eve Plus fiyat açısından ulaşılabilir elektrikli ev aletleri arasında yer alır. Ayrıca uzun kullanım ömrü sunar.

Roidmi Eve Plus Fiyatları

Uzun süre kullanıcı müdahalesi gerektirmeden çalışan Roidmi Eve Plus; yüksek vakum gücü, çift yönlü kullanım sağlayan tasarımı, gelişmiş şarj/çöp istasyonu ve mobil uygulama üzerinden kontrol edebilmesi ile dikkat çeker. Düşük miktarda enerji tüketmesi ve uzun ömürlü kullanım sağlaması amacıyla üretilen Roidmi Eve Plus modeli, ikisi bir arada tasarımı sayesinde ekstra akıllı mop satın alma ihtiyacını da ortadan kaldırır.

Roidmi Eve Plus en ucuz robot süpürge olmasa da uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip olan Roidmi Eve Plus, ulaşılabilir fiyatıyla fark yaratır. Pek çok kullanıcıya uygun olan Roidmi Eve Plus fiyatı, kampanya dönemlerinde çok daha bütçe dostu hale gelir. Başka bir ifadeyle çeşitli indirim fırsatları sayesinde Roidmi Eve Plus en uygun fiyat seçenekleriyle alınabilir.

Uzun ve konforlu kullanım süreci ile desteklenen uygun fiyat seçenekleri, ürünün çok daha avantajlı olmasını sağlar. Siz de yaşam alanınız için hem silme hem süpürme özelliğine sahip olan bir akıllı robot süpürge arayışındaysanız Roidmi Eve Plus modelini tercih ederek sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas Fiyat Analizi

Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2700 Pa
Pil Kapasitesi:   5200 mAh
Çalışma Süresi:   250 dk
Şarj Süresi:   5 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   300 ml
Sensör Sayısı:   39 Adet
Haritalama Yöntemi:   Lazer - Slam
Su Haznesi Kapasitesi:   250 ml
Ağırlık:   4 kg
Ses Seviyesi:   70 dB
Hazne Dolum Uyarısı:
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.523 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AA1 yorum
  4 beğeni
  Ali Cem A.24 Temmuz 2022
  1 senedir kullanıyorum. Tasarlayan ve üretenin ellerinden öpüyorum. Bir çok dosttan daha hayırlı :)
 • AA1 yorum
  25 beğeni
  Akgül A.12 Mayıs 2021
  Ürün gerçekten harika,bu kadarını beklemiyordum.2 ay oldu alalı gergin otomatik çalışma saatlerini belirledikten sonra aynı saatte temizligini yapıyor.Yogun olduğum olduğum için koltukların dip temizliğini yapamamıstim,bayram tatilini fırsat bilerek yaptım ve adını minnak koyduğum robotumun her gün temizlik yapması nedeniyle sadece günlük toz alma kadar kirlendigini farkettim.Çevrelerini her gün temizleyince altlar da fazla kirlenmemişti anlaşılan.Yedek parçalarının fiyatının biraz daha makul tutulabilmesi temennisindeyim.Ailem ve özellikle toza alerjisi olan kendi adıma yaptığım en iyi yatırım diyebiliriz.Parasini da kesinlikle hakediyormuş.Ailece MİNNAĞIM ızı çok seviyoruz.
 • MO68 yorum
  904 beğeni
  Mutlu O.Ankara7 Nisan 2021
  Ürün kesinlikle güzel, ancak sürekli her cihazda olan özellikleri övmeniz anlamsız yenilikleri dile getirmek gerekiyor diye düşünüyorum. Maalesef ürün ile ilgili en ciddi sıkıntı bence toz torbalarının hak ettiğinden çok daha yüksek bir ücrete satılması 4 torba için 90 TL (7.04.21) isteniyor. Bence torba başına 22.5 TL oldukça fazla bir ücret hem torbalarının hem de cihazın olması gereken makul fiyatlarına dönmesini bekleyeceğim. Doların yükselişi nedeniyle yapılan zamlar elbette haklı ancak yurt dışına kıyasla şuan ki dolar kuru ile dahi daha fazla ödeme yapmamız hele ki cihazın Türkiye temsilciliği olduğu halde kesinlikle kabul edilemez...
 • YK6 yorum
  46 beğeni
  Yasemin K.12 Şubat 2021
  Almayı düşünen varsa gözüm kapalı tavsiye ederim. Resmen zamandan hayattan tasarruf sağlıyo temizliğe ayırdığım vakti kendime ve çocuğuma ayırabiliyorum hem paspası hem süpürmeyi çok iyi yapıyo 39 tip sensörü olduğu için tüm evin haritalamasını çok kolay bi şekilde yapıyo.
 • EB12 yorum
  79 beğeni
  Esra B.11 Şubat 2021
  Bu zamana kadar yaptığım en iyi yatırım oldu. Evim dubleks iki kat içinde ayrı ayrı haritalama yaptı istediğim katı istediğim odayı uygulamadan seçip temizletebiliyorum en dip köşeyi bile takılmadan çok güzel süpürüyo çok memnun kaldım.

Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve PaspasRoborock S5 Max Robot SüpürgeRoborock S7 Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ve Paspas
 Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve PaspasRoborock S5 Max Robot SüpürgeRoborock S7 Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ve Paspas
Fiyat11.999,00 TL
4 satıcı
10.899,00 TL
20 satıcı
12.943,05 TL
14 satıcı
7.619,00 TL
12 satıcı
Popülerlik1. Popüler Roidmi Robot Süpürge5. Popüler Robot Süpürge3. Popüler Robot Süpürge1. Popüler Robot Süpürge
Ortalama Puan6 yorum43 yorum23 yorum9 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir AlgılamaYokVarYokYok
Zaman PlanlayıcıVarVarYokVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Uzaktan KumandaYokYokYokYok
Emiş Gücü2700 Pa2000 Pa2500 Pa3000 Pa
Pil Kapasitesi5200 mAh5200 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi250 dk180 dk150 dk180 dk
Şarj Süresi5 saat2.5 saat-3 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi300 ml460 ml470 ml550 ml
Su Haznesi Kapasitesi250 ml290 ml300 ml250 ml
Otomatik BoşaltımYokYokYokYok
Sensör Sayısı39 Adet14 Adet-16 Adet
Haritalama YöntemiLazer - SlamLazerLazer-
Ağırlık4 kg3.50 kg4.70 kg-
Ses Seviyesi70 dB70 dB--
Hazne Dolum UyarısıVarYokYokYok
HEPA FiltreYokVarVarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar