Viomi

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas

(8 yorum)
Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas
Seçenekler:

3 satıcı içinde en ucuz fiyat seçeneği

7.999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 28 dakika önce

, peşin fiyatına 4 taksit

Stokta 2 adet14:00Bugün kargodaSatıcı: Teknosa

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, 2150 Pa, Pil Kapasitesi: 3200 mAh, 120 dk, Şarj Süresi: 4 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (3)

En Popüler Viomi Robot Süpürgeler

Viomi V2 Pro

Viomi V2 Pro, ev temizliğini pratik hale getirmek isteyenler için üretilen bir robot süpürgedir. Teknolojinin yaşam alanlarına verdiği kolaylık doğrultusunda üretilen Viomi V2 Pro robot süpürge, en ufak tozu ve kiri atlamadan çalışır.

Tüm köşe ve zeminleri kirden, tozdan arındıran Viomi V2 Pro, ihtiyacınız olan süpürme ve paspaslama işlemlerini yapabilir. Şarjlı haliyle 2 saat ve üzeri çalışabilen Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner, etkili temizlikler yapmaya devam eder.

İleri teknolojinin yer aldığı Viomi V2 Pro akıllı robot süpürge, mop özelliğiyle kullanıcılara hijyenik bir ortam yaratır. Özellikle ahşap zeminlerin aşırı sudan yıpranmasının önüne geçen akıllı elektrikli su deposu kontrolü, 3 seviye ile doğru işlemin seçilmesine yardımcı olur.

Viomi V2 Pro süpürgeyi kullanırken moplarda değişim yapmak için yarı-ıslak, tam-ıslak moplar ürünle beraber hazırlanır. Böylelikle fiber yapılı mopların daha hijyenik kullanılması mümkün bir hal alır.

Android, IOS işletim sistemli akıllı telefonlarla entegre edilebilen uygulama sayesinde mi V2 Pro robot süpürge uzaktan kontrol edilebilir. Akıllı bölge temizliği sunan robot süpürgenin fiyatlarını incelenerek, Viomi V2 Pro en ucuz ürün seçimi yapabilirsiniz.

Viomi V2 Pro Genel Görünüm

Lazer Navigasyon ve Akıllı Haritalama Sistemli Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge

Temizlik hususunda kullanışlı olan Viomi V2 pro özellikleri, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran pek çok avantaja sahiptir. Emiş gücü, lazer navigasyon sistemi, tırmanma yeteneği, şarj kullanım süresi ve Y-mopping özellikleri sayesinde günlük temizlik rutinleri kolaylıkla gerçekleştirilir.

Evde olmadığınız vakitlerde zamanlama niteliğinden yararlanarak robot süpürgenin tüm odaları tozdan, kirden arındırdığını görebilirsiniz. Viomi V2 Pro kullanıcı yorumları incelendiğinde ürünün farkını ortaya çıkaran özelliklerinden bahsedildiği görülür.

Viomi V2 Pro inceleme yapıldığında ön plana çıkan husus, 360 derece lazer teknolojisi sayesinde ev krokisinin daha iyi netleştiğidir. Bu özellik sayesinde robot süpürge, konumlandırma işlemini doğru yapar.

Manyetik şerit almaya gerek kalmadan, App haritasında seçilen alan ve belirlenen hedef doğrultusunda, etkili leke odaklı süpürme işlemi yapılır. LDS lazer navigasyon sistemi ve çoklu haritalamayla evin krokisini çıkaran Viomi V2 Pro, yaşam alanlarının detaylı bir şekilde temizliğini yapar.

Hem süpürme hem de paspaslama işlevleri sayesinde ihtiyacınız olan temizlik işlemleri tek seferde yapılabilir. Akıllı haritalamanın ortaya çıkardığı planlama Viomi V2 Pro robot süpürge cihazınızın tekrara düşmesinin önüne geçer.

2150 Pa’lık emiş gücüne sahip Viomi V2 Pro, 250 watt çalışma gücüyle en ufak tozu, kiri atlamadan dinamik bir temizlik ortaya çıkarır. 320 mAh kapasiteli Viomi V2 Pro batarya ile cihazınızı uzun sürede kullanabilirsiniz. 2 saat dayanabilen şarj sayesinde akıllı robot süpürge, odalarda rahatlıkla ve uzun sürede çalışabilir.

Viomi V2 Pro Süpürgenin Geniş Toz ve Su Haznesi Sayesinde Tek Seferde Temizlik

Yaşam alanlarında teknolojiden yararlanarak temizlik rutinlerini gerçekleştirmek isteyenlere Viomi V2 Pro akıllı robot süpürge yardımcı olur. Viomi V2 Pro toz haznesi kapasitesinin 550 ml olmasıyla gün içerisinde sıkça boşaltım yapılmasına gerek kalmaz.

Sık lifli yapıya sahip ana fırça, her türlü zemine uyum göstererek tozları anında hazneye gönderir. Viomi V2 Pro kullananlar 560 ml’lik büyük su deposunun bulunmasını memnuniyetle karşılar.

Büyük evlerde bile tekrar su dolumu yapılmasına gerek kalmadan paspaslama işlemi gerçekleşir. Robot süpürge mopunun fiber yapısı, yerdeki tozları mıknatıs gibi içerisine çeker. Süpürme ve paspas yapma özelliklerine sahip akıllı robot süpürge HEPA filtreye sahiptir.

Böylelikle gözle görülemeyecek kadar küçük tozlar filtrede kalır hijyenik bir ortamın oluşması sağlanır. Sesiyle kulağınızı, bulunduğunuz ortamı rahatsız etmeyecek şekilde çalışan Viomi V2 Pro akıllı robotun 68 Dba ses seviyesi vardır.

Viomi V2 Pro yorum kısımlarında bahsedilen bir konu da ürünün engellerden geçmesiyle ilgilidir. 2 cm’lik engelleri aşabilen Viomi V2 Pro kablo, halı, basamak gibi yüksekliklerden bile kolaylıkla geçebilir.

Şarjının azaldığını algılayabilen Viomi V2 Pro robot süpürge, şarj istasyonuna dönerek dolum işlemini gerçekleştirir. Daha sonra Viomi V2 Pro kaldığı yerden devam eder ve görevini tamamlar.

Viomi V2 Pro Üstten Görünüm

Mi Home Uygulamasıyla Kolaylaşan Viomi V2 Pro Robot Süpürge Kullanımı

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner lazer sensör süpürge, paspaslama ve süpürme işlemlerinde etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Yatak, koltuk, dolap altları gibi dar alanların toz, kir gibi kalıntılardan arındırmayı kolaylaştırmak için Viomi V2 Pro 350 mm x 350 mm x 94,5 mm ölçülerde üretilmiştir.

Y-mopping özelliğine sahip Viomi V2 Pro, ileri-geri hareketleriyle köşeleri atlamadan derinlemesine temizler. Geniş hacimli hazneleri sayesinde Viomi V2 Pro, evinizde önemli bir yardımcı görevinde çalışır.

Kararınızı Viomi V2 Pro akıllı robot süpürge en ucuz alternatifinden yana kullandıktan sonra kurulum şekli ile ilgili edineceğiniz geniş bir bilgi, üründen verimli sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Mi Home uygulamasını mobil cihazınıza indirip giriş yaptıktan sonra gerekli tanımlamaları ve mod işaretlemelerini yapabilirsiniz.

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner lazer sensör akıllı robot süpürge cihazı uzaktan kontrol edebilmek için uygulamadaki yön tuşları kullanılır. Haritalandırma işlemi gerçekleştikten sonra Viomi V2 Pro, süpürme işlemine geçer.

Su haznesini doldurup fiber yapılı mopu yerleştirerek paspaslama adamına geçebilirsiniz. Viomi V2 Pro robot süpürgenin kurulum aşaması için hazırlanan kılavuzdaki bilgileri dikkatle uygulandığınızda süpürme, silme adımları doğru bir şekilde ilerleyebilir. Viomi V2 Pro akıllı robot süpürge yorumları kısmındaki kullanıcı deneyimlerini inceleyerek yaşam alanınızdaki hijyen etkisini artıran ipuçlarına, önerilere ulaşabilirsiniz.

Viomi V2 Pro Yandan Görünüm

Xiaomi V2 Pro Süpürgenin Artı ve Eksi Yönleri

Günlük yapılan temizliğin önemli kısmında yer alan Viomi V2 Pro, tek başına evinizi süpürür ve siler. Özellikle küçük çocuğu olanların beğenisini kazanan Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner lazer sensör robot süpürge ve paspas ürünün artı ve eksi yönleri ise şu şekilde sıralanabilir:

Viomi V2 Pro Artı Yönleri:

 • Akıllı robot süpürge, evcil hayvan tüylerinin temizlenmesinde etkili temizlik sunar. Mi Home uygulamasıyla çalışan robot süpürge, iş hayatında yoğun bir şekilde çalışanlara yardımcı olur.
 • Uzaktan kontrol edilebilen cihaz sayesinde yaşam alanlarının temizliği insan gücüne gerek kalmadan devam edebilir. Temizlik rutinlerinde zamandan tasarruf etmek için üçlü temizleme moduna sahip Viomi v2 Pro ürün kullanılabilir.
 • Filtreden otomatik şekilde emilen su, temizlik sırasında eşit miktarda dağılır. Tekli süpürme-durulama, çoklu süpürme-durulama modları sayesinde ihtiyaç duyulan çalışma şekli belirlenir.
 • Toz, pirinç, çelik bilye gibi farklı büyüklükteki ve türdeki tanelerden kurtulmanın kolaylığı Viomi V2 Pro süpürgeyle yaşanır. 2150 Pa’lık Viomi V2 Pro emiş gücü kapasitesi olması, büyük parçaların yüksek performansla vakumlanmasını sağlar.
 • Süpürme ve paspaslama, lazer navigasyon sistemi, çoklu haritalama, rota planlama gibi özellikler göz önünde tutulduğunda, Viomi V2 Pro fiyat performansının uygun olduğu görülür.

Viomi V2 Pro Eksi Yönleri:

 • 4+1 ve üzeri evlerde cihazın şarj süresi yetmeyebilir.
 • Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner lazer sensör robot süpürge, uzun saçaklı halılardan geçerken takılma faktörü oluşabilir.
 • Halıların ince yapılı olması da Viomi V2 Pro'nun takılıp işlem yapmakta gecikmesine neden olabilir.
Viomi V2 Pro Detay Görünüm

Viomi V2 Pro Robot Süpürgenin Viomi SE Arasındaki Farklar

Viomi V2 Pro en ucuz seçeneğe karar verirken cihazınızın bir alt model Viomi SE ile karşılaştırılmasına göz atabilirsiniz. Böylelikle Viomi V2 Pro karşılaştırma sonucunda ürünlerin arasındaki farkı daha iyi öğrenebilirsiniz.

Viomi V2 Pro modelinde sesli asistan bulunurken, Viomi SE cihazında bu nitelik yoktur. Eşyaların daha güçlü algılanması için geliştirilen VSLAM algoritma Viomi V2 Pro süpürgede mevcuttur. Viomi SE ürününde lazer + jiroskop sensörü yer alır.

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas Fiyat Analizi

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2150 Pa
Pil Kapasitesi:   3200 mAh
Çalışma Süresi:   120 dk
Şarj Süresi:   4 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   300 ml
Sensör Sayısı:   11 Adet
Haritalama Yöntemi:   Lazer - Slam
Su Haznesi Kapasitesi:   200 ml
Ağırlık:   4 kg
Ses Seviyesi:   70 dB
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Renk:   Siyah
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.616 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MY3 yorum
  19 beğeni
  Mediha Y.27 Nisan 2021
  Çok memnunum. Alarak kendime en büyük iyiliği yapmışım. Hele de bebekli ve çalışan anne iseniz mutlaka alın, aldırın...Yükümü yarı yarıya hafifletti. Evim her daim temiz. Çevreme de aldırıyorum :)
 • Hakan A.1 yorum
  12 beğeni
  Hakan A.Isparta20 Ocak 2021
  Robot süpürge denince akla gelen tek ürün olmalı
 • MB1 yorum
  7 beğeni
  Mehmet B.27 Aralık 2020
  Çok memnunum. Harika bir ürün.
 • 2 yorum
  16 beğeni
  Doğukan Ç.İstanbul13 Aralık 2020
  Harika bir urun 2800 tl civarina dustugunde kesin alacagim
 • FK112 yorum
  470 beğeni
  Feridun K.4 Kasım 2020
  Haritalandırma aşamasının sonrasında hızlı çalışıyor. Mi Home isimli mobil uygulama üzerinden kontrol edilebiliyor. Hazne kapasitesi normal, yeterli oluyor. Halının tüylerini, saçları, kırıntıları gayet iyi topluyor. Paspas özelliği de güzel. Ses bakımından rahatsız etmiyor. Yoruldum artık her işe yetişemiyorum diyen anneler için veya yoğun çalışanlar için çok iyi bir hediye olabilir.

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve PaspasViomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Beyaz Robot Süpürge ve Paspas
 Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve PaspasViomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Beyaz Robot Süpürge ve Paspas
Fiyat 7.999,00 TL
3 satıcı
8.947,00 TL
15 satıcı
10.999,00 TL
2 satıcı
8.949,00 TL
9 satıcı
Popülerlik3. Popüler Viomi Robot Süpürge-6. Popüler Viomi Robot Süpürge-
Ortalama Puan8 yorum29 yorum7 yorum29 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir AlgılamaYokYokYokYok
Zaman PlanlayıcıVarVarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Uzaktan KumandaYokYokYokYok
Emiş Gücü2150 Pa2100 Pa2600 Pa2100 Pa
Pil Kapasitesi3200 mAh3200 mAh4900 mAh3200 mAh
Çalışma Süresi120 dk110 dk150 dk110 dk
Şarj Süresi4 saat-6 saat-
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi300 ml400 ml300 ml400 ml
Su Haznesi Kapasitesi200 ml-200 ml-
Otomatik BoşaltımYokYokYokYok
Sensör Sayısı11 Adet-12 Adet-
Haritalama YöntemiLazer - SlamLazer - SlamLazerLazer - Slam
Ağırlık4 kg4 kg3.50 kg4 kg
Ses Seviyesi70 dB60 dB70 dB60 dB
Hazne Dolum UyarısıYokYokYokYok
HEPA FiltreVarYokVarYok
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
RenkSiyah-Siyah-