Viomi

Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge

(6 yorum)
Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge

32 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

8.241,25 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 42 dakika önce Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 200 TL chip-para200 TL MaxiPuan Stokta 7 adet Yarın kargoda Satıcı: Pazarama/Emc Bilişim ve Teknoloji

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, 2600 Pa, Pil Kapasitesi: 4900 mAh, 150 dk, Şarj Süresi: 6 saat... Devamını gör

2.242 TL'ye varan fiyat avantajlarıyla yenilenmiş ve ikinci el seçeneklerini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
7.489,00 TL05.11.2023

En Ucuz Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (23)

Yenilenmiş ve İkinci El Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Viomi Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler

Viomi V3

Yaşam alanlarını zahmetsiz bir şekilde temizlemenize yardımcı olan Viomi V3, ergonomik tasarımı ile kullanıcılarına büyük konfor sunar. Evinizi günün istediğiniz saatinde Viomi V3 ile temizleyerek daima temiz ve hijyenik yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Temizlik anlayışına yeni bir soluk kazandıran Viomi V3; şık tasarımı, modern görünümüyle dekoratif anlamda da beklentileri karşılamayı başarır.

Robot süpürge kategorisinde yer alan, kullanıcıların temizlik ihtiyacına pratik şekilde yanıt veren Viomi V3, lazer sensörleri ile zemin üzerindeki en ufak bir taneciği bile vakumlayarak haznesine hapseder.

Üstün teknolojik imkânlardan faydalanılarak tasarlanan Viomi V3, siyah renkli şık tasarımıyla tüm ev dekorasyonlarıyla uyum sağlar. Evde olmadığınız zamanlar dahi evinizin temizliğini detaylı şekilde gerçekleştirmeyi başaran Viomi V3 robot süpürgeler sayesinde yaşam alanlarınızda hijyen koşullarını daima yakalayabilirsiniz.

Özel haritalama tekniğiyle işlem gerçekleştiren V3 Viomi robot süpürgeniz, evinizdeki tüm köşeleri tanır, temizliğinin gerçekleştirilmesi gereken noktalarda işlem gerçekleştirir. Üst düzey performansı, şık görünümü, kaliteli üretim materyalleriyle robot süpürge kategorisindeki ihtiyacınıza etkili şekilde yanıt veren Viomi V3 en ucuz ürüne ulaşarak etkili bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Viomi V3

Viomi V3 Etkili Performansı

Evi temizlemek için ayrılan süreyi minimuma indiren Viomi V3 Vacuum cleaner lazer sensör robot süpürge ve paspas, evinizi ilk etapta detaylı şekilde çekerken ardından silme işlemini gerçekleştirir. Çeşitli teknik özelliklere sahip Viomi V3 akıllı süpürgeler, dar ve ulaşılması zor alanlara bile kolayca erişim sağlayarak detaylı temizliğin kapılarını aralar.

Temizlik yaparken yaşanan zahmeti, yorgunluğu ortadan kaldıran bu üstün özellikli Viomi V3 robot süpürgeler, siz farklı bir işlem gerçekleştirirken evinizin temizlenmesine olanak tanır. Basit, pratik kullanım özellikleri sayesinde zaman kaybının da önüne geçen Viomi V3, özel teknolojisi sayesinde evinizin krokisini çıkarır ve bu kroki dahilinde işlem gerçekleştirir.

Yüksek emiş gücü ile zeminde en ufak bir toz tanesinin varlığına bile izin vermeyen Viomi V3 akıllı robot süpürge cihazları, özel silme mopu ile evinizde tam temizlik sağlar. Viomi V3 bünyesinde bulunan özel lazer sistemleri sayesinde yüzeydeki tozu, pislikleri algılar ve buna göre işlem gerçekleştirir. Karanlıkta da işlem gerçekleştirmesine olanak tanıyan Viomi V3 Vacuum cleaner lazer sensör teknolojisi sayesinde günün her saati güvenle kullanmanız mümkündür.

Viomi V3 Genel

Viomi V3 Ürünlerini Diğer Modellerden Ayrılan Özellikleri

Üst düzey performansıyla Viomi V3 kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettiren bu akıllı robot süpürge, yaşam alanlarının detaylı şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Evde olmasanız dahi tek komutla temizlik işlemini başlatmanıza imkân tanıyan Viomi V3 robot süpürge özellikleri kullanıcılarına başarılı bir deneyim sunar.

150 dakika boyunca kesintisiz olarak temizlik işlemini gerçekleştiren Viomi V3 şarj süresi yaklaşık 6 saattir. Şarjı azaldığı anda şarj ünitesine giderek otomatik olarak bataryasını doldurur, temizliğe yarım kalan noktalardan devam eder. Süpürme ve silme işlemini tek cihazla gerçekleştirmeyi başaran Viomi V3 robot süpürge; 300 ml toz haznesi, 200 ml kapasitesindeki su haznesiyle etkili temizlik sunar.

Fonksiyonel özellikleriyle kullanıcılarından tam puan almayı başaran Viomi V3 Vacuum cleaner 70 dB seviyesindeki sesiyle gürültü kirliliğinin önüne geçer. Gece gündüz fark etmeksizin kullanım avantajı sunarak günün her saatinde etkili temizliğe imza atar. 4900 mAh gücündeki batarya desteği ile kesintisiz temizliğin kapılarını aralayan Viomi V3 marka robot süpürge 2600 Pa emiş gücüyle zemindeki tüm tanecikleri zorluk yaşamadan haznesine aktarır.

Öne çıkan Viomi V3 çekim gücü özelliğinin yanı sıra Hepa filtre seçeneği sayesinde daha temiz, hijyenik temizlik sunan akıllı robot süpürgeniz ile temiz havanın da keyfini çıkarabilirsiniz. Daha önce kullanım gerçekleştiren, Viomi V3 inceleme detaylarını paylaşan bireylerin önerilerini dikkate alarak bu alandaki gereksiniminizi kolayca karşılamanız mümkündür.

Viomi V3 Çalışma

Viomi V3 Nasıl Kullanılır?

Kullanıcılarından tam puan almayı başaran Viomi V3 özellikleri; basit ve karmaşadan uzak tasarımla bir araya gelerek pratik kullanım sunar. Hızlı, zahmetsiz Viomi V3 kullanımı sayesinde sizler de yorulmadan ve zaman harcamadan yaşam alanlarınıza temizliği getirebilirsiniz. Sahip olduğunuz Viomi V3 akıllı süpürgenin nasıl kullanılacağı merak konusudur. Robot süpürgenizi aşağıdaki adımları takip ederek kullanmanız, verimli deneyim yaşamanızda etkilidir:

 • Kablosuz ağ özelliği sayesinde evinizde bulunan Wi-Fi ağına kolayca bağlanabilen bu robot süpürgenin çalışabilmesi için internet bağlantısına ihtiyaç vardır.
 • İnternet bağlantısını gerçekleştirdiğiniz süpürgeyle uyumlu olan uygulamayı telefona indirerek kontrolü bu alandan sağlanmalıdır.
 • Kurulumu gerçekleştirilen cihaz ilk etapta haritalama yapmak için tüm evi dolaşır ve evin krokisini çıkarır.
 • Telefonunuzda yer alan uygulama üzerinden temizliğini gerçekleştirmek istediğiniz alanları belirleyebilir, dilediğiniz zaman aralığı için temizlik planlaması yapabilirsiniz.
 • Üzerinde yer alan sensörler sayesinde evde dekoratif anlamda değişiklik olsa bile her seferinde kendine özel harita çıkardığından temizlik işleminde aksama olmaz.
 • Periyodik aralıklarla su ve toz haznesini temizlemeniz, daha yüksek performanslı temizlik sunar.
Viomi V3 Alt

Viomi V3 Avantajları ve Dezavantajları

Evlerdeki en önemli yardımcılardan biri olan Viomi V3 robot süpürgeler, sunduğu ayrıcalıklı performanslarıyla kullanıcılarına büyük kolaylık sunar. Viomi V3 avantajları şu şekildedir:

 • Viomi V3 robot süpürge; basit, karmaşadan uzak tasarımı sayesinde hem hızlı hem pratik bir şekilde işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.
 • Yoğun iş temponuz arasında telefonunuza indirdiğiniz uygulama aracılığıyla saniyeler içinde evinizin temizliğini başlatabilir, dakikalar içinde istediğiniz hijyenik ortama sahip olabilirsiniz.
 • İdeal ölçüdeki Viomi V3 boyutları, evinizde fazla yer kaplamaz, kalabalık etmez.
 • Evinizin dekorasyonu ile uyumluluk içindeki Viomi V3 aracılığı ile günlük temizliğinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.
 • Kaliteli üretim materyalleri kullanılarak üretilen Viomi V3 robot süpürge cihazları, doğru metotlarla kullanıldığı takdirde uzun süre boyunca yaşam alanlarınızın temizliğini gerçekleştirmeyi başarır.
 • Yüksek emiş gücü ile zemin üzerinde yer alan en ufak parçaları bile haznesine hapseden Viomi V3 akıllı robot süpürge, çekme ve silme uygulamalarını tek cihaz içinde gerçekleştirir.

Cazip kullanım imkânları sunan Viomi V3 avantajlarının yanı sıra dezavantajları ise şöyledir:

 • Merdiven temizliğinin yapılamaması, en büyük dezavantaj olarak öne çıkar.
 • Yüzeylerde yer alan kağıt, poşet, oyuncak gibi parçaların; Viomi V3 cihazına sıkışma ihtimali vardır.
 • Viomi V3 toz haznesi çabuk dolar.
 • Koltuk, konsol, yatak gibi eşyaların arasına sıkışabilir.

Viomi V3 Fiyatları

Kaliteli, şık, yüksek performanslı özellikleri ile Viomi V3 yorum alanında adından övgüyle söz ettiren bu akıllı cihazlar, evcil hayvan beslenen evler için oldukça avantajlı kullanım sunar. Etrafa dökülen kıl ve tüyleri hızlı, pratik şekilde süpürerek evinizin daima temiz, bakımlı görünmesine olanak tanır.

Sahip olduğu bu özelliklerin yanı sıra Viomi V3 fiyat noktasında da ayrıcalıklı performans sergiler. Kaliteli, dayanıklı performansıyla uzun soluklu deneyime imza atan bu cihazlar uygun fiyat avantajlarıyla da her bütçeye hitap etmeyi başarır.

İdeal boyutlardaki Viomi V3 ölçüleri, evinizde kalabalık bir görünüme sebep olmaz. Standart boyutları sayesinde ulaşılması zor köşelere dahi kolayca erişim sağlayan bu robot süpürgeler koltuk, dolap, masa altlarına kolayca girerek görünmeyen kısımların da temizliğini gerçekleştirir.

Viomi V3 robot süpürge fiyat noktasındaki cazip fırsatlarıyla her bütçeye hitap ettiği gibi her ihtiyaca da cevap vermeyi başarır. Sizler de Viomi V3 en uygun fiyat avantajlarından faydalanarak ekonomik bir deneyim elde edebilirsiniz.

Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge Fiyat Analizi

Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2600 Pa
Pil Kapasitesi:   4900 mAh
Çalışma Süresi:   150 dk
Şarj Süresi:   6 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   300 ml
Su Haznesi Kapasitesi:   200 ml
Sensör Sayısı:   12 Adet
Haritalama Yöntemi:   Lazer
Ağırlık:   3.50 kg
Ses Seviyesi:   70 dB
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Renk:   Siyah
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Haritalama Robot Süpürge Siyah Robot Süpürge

Ortalama Puan
4.4 17 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ÇŞ 1 yorum
  72 beğeni
  Çetin Ş. Ordu 8 Aralık 2020
  Arkadaşlar ürün harika ama sorun hemen kargoda diyen Trendyol'a bağlı tedarikçi firmaların ürünleri hemen demesine rağmen 10 gün sonra kargoya vermeleri Bence Tüketici olarak bu tür firmalara destek veren Trendyol firmasına ambargo koyup ürün almamlı Ödediğin parayı 10 gün kullanıyor yanlış ürün gönderiyor hatalı ürün gönderiyor hiç alakası olmayan ürü. Gönderiyor ve iade işlemi başlattığınızda yandınız ben bir ay dedim siz iki ay deyin Bir kulaklık aldım benim siparişimin alakası olmayan bir ürün geldi ve hemen telefonla aradım ve yanlışlık var dedim ve o diyiş İlk önce hata bizim telefi ederiz dediler olmadı tedarikçi aradı benim hatam dedi olmadı sonra kargo aradı benim hatam dedi o da olmadı ve bahsi geçen ödeme 1750TL Sonunda hakim heyetine verece. Diyiniz birden hepsi hatayı kabul edip İki aya sonra parayı iade ettiler Şimdi bir robot süpürge aldım yarım kargoda diyen firma 27 kasımdan bugüne kadar kargolamayı başaramadı ne kadar mesaj veya mail yazsamda muhatap yok Trendyol sorun yok sabret göndereceğiz demekte Bizde sabırsızlıkla düdklenmeyi bekliyoruz
 • MC 2 yorum
  8 beğeni
  Mehmet C. Burdur 1 Aralık 2020
  On numara 5 yıldız daha ne olsun
  • Alışverişçi resmi
 • NM 1 yorum
  48 beğeni
  Nihal M. 27 Kasım 2020
  Google de çok şikayet var aldığınız firma veya satıcı ile iletişime geçmek istiyorsunuz ulaşamıyorsunuz karşınızda muhatap yok bu nedenle çok almak ismeme rağmen almıyorum iyice araştırmadan almayın sonra cihaz elinizde patlamasın
 • ÖA 1 yorum
  30 beğeni
  Özge A. 19 Kasım 2020
  Fiyatları Akakçe den takip edip n11 indiriminden çok uygun aldım. Mağaza turuncu mağaza. Mağaza hızlıca yolladı. Ürüne gelince gerçekten tam bir yardımcı. Evde temizlik sorunum kalmadı. Evim iki katlı ben yukarıdan aşağıya bırakıyorum. O temizliyor. Biraz da ben giremediği yerleri tozu vs hallediyorum iş bitti. Hiç düşünmeden alabilirsiniz. Ben de reklam olduğunu düşünüyordum ama gerçekten işe yarıyor.
 • FD 1 yorum
  7 beğeni
  Funda D. 11 Kasım 2020
  Robotu supurdugu yerden odadan işi bitince şarja yönlendirmeyi yapamadık yardımcı olurmusunuz

Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot SüpürgeRoborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Akıllı Robot SüpürgeViomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge
 Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot SüpürgeRoborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Akıllı Robot SüpürgeViomi V2 Pro Vacuum Cleaner Lazer Sensör Akıllı Robot Süpürge
Fiyat 8.241,25 TL
32 satıcı
36.124,00 TL
5 satıcı
12.999,00 TL
24 satıcı
7.599,05 TL
21 satıcı
Popülerlik4. Popüler Viomi Robot Süpürge--5. Popüler Viomi Robot Süpürge
Ortalama Puan6 yorum40 yorum25 yorum6 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir Algılama-Var--
Zaman PlanlayıcıVarVarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Seri--Xiaomi Vacuum-
Emiş Gücü2600 Pa2000 Pa2100 Pa2150 Pa
Pil Kapasitesi4900 mAh5200 mAh3200 mAh3200 mAh
Çalışma Süresi150 dk180 dk110 dk120 dk
Şarj Süresi6 saat2.5 saat-4 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi300 ml460 ml400 ml300 ml
Su Haznesi Kapasitesi200 ml290 ml-200 ml
Sensör Sayısı12 Adet14 Adet-11 Adet
Haritalama YöntemiLazerLazerLazer - SlamLazer - Slam
Ağırlık3.50 kg3.50 kg4 kg4 kg
Ses Seviyesi70 dB70 dB60 dB70 dB
HEPA FiltreVarVar-Var
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
RenkSiyah--Siyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı