Xiaomi

Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot Süpürge

(10 yorum)
Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot Süpürge

11 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

7.962,50 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 31 dakika önceStokta 1 adet3 iş günüSatıcı: ÇiçekSepeti/Hepsibende

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Otomatik Şarj, Xiaomi Vacuum, 2200 Pa, Pil Kapasitesi: 2500 mAh, 90 dk, Şarj Süresi: 4 saat... Devamını gör

2.529 TL'ye varan fiyat avantajlarıyla yenilenmiş ve ikinci el seçeneklerini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

Yenilenmiş ve İkinci El Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

En Popüler Xiaomi Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, akıllı navigasyon sistemi ile çalışan bir robot süpürgedir. Yaşam alanlarında hareket olmasa bile gün içerisinde biriken toz ve kir partikülleri ortaya çıkar. Zeminlerde oluşan bu birikintiler Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 robot süpürge ve paspas sayesinde ortadan kalkar.

Tek başına zeminlerin hijyenik olmasına yardımcı olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop hem süpürme hem de paspaslama yapan bir üründür. Böylelikle dışarı çıktığınız ya da evde bulunduğunuz zamanlarda cihazın sağladığı kolaylıktan yararlanarak diğer işlerinize vakit ayırabilirsiniz.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential, farklı işlemciye sahip akıllı telefonlar ile uyumlu olması sayesinde uzaktan kontrol edilebilir. Mi Home uygulamasını tercih ederek Xiaomi Mi Essential robot süpürgenizi her an denetleyip yönlendirebilirsiniz.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential yorum yapan kullanıcıların tecrübelerini inceleyerek aklınıza takılan diğer soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca fiyat konusunda da Xiaomi Robot Süpürge Essential en ucuz seçeneklerle öne çıkar. Böylelikle bütçenize uygun Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop süpürgeyi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Yüksek Emiş Gücüyle Etkili Temizlik Sağlayan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Islak paspas ile kuru süpürme fonksiyonlarına sahip olan Mi Robot Vacuum Mop Essential, odaların tüm bölgelerini planlayarak tekrara düşmeden temizlik yapar. Etkili sonuçlar için 3 vitesli su haznesinin bulunduğu Robot Xiaomi Vacuum Mop Pro süpürge, farklı türdeki kirlerin kolaylıkla üstesinden gelebilir.

8.2 cm yüksekliğe, 3.500 gram ağırlığa sahip olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, uzaktan kontrol edilerek dinamik bir temizlik ortaya çıkarır. Xiaomi Robot Süpürge Essential özellikleri arasında olan süpürme, paspaslama ile kendi kendine şarj edebilme fonksiyonları sayesinde temizliğe ayırdığınız zamandan tasarruf etmeniz mümkündür.

Xiaomi Mi robot Vacuum Mop 2500 Pa’lık emiş gücü, 2500 mAh bataryası ile ultra güçlü sonuçlar almanıza imkân yaratır. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential robot süpürge ve paspas beyaz renkli ürün yaklaşık 4 saatte şarj olur.

Yüksek performanslı lityum pilin bulunduğu Xiaomi Mi Essential robot süpürge, büyüklüğü orta seviyede olan odaların tek seferde temizlenmesine olanak tanır. Xiaomi Essential özellikleri arasında yer alan çalışma zamanının kesintisiz 90 dakika olması herkes tarafından beğeni kazanır.

Şarjı azalan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, şarj istasyonuna kendiliğinden dönerek yüzde 80’lik doluluk oranına ulaştıktan sonra tekrar işlem görmeye devam eder. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 halı, kapı eşiği, sürgü gibi maksimum 2.0 mm’ye kadar yüksekliği bulunan engellerden kolaylıkla geçebilir. Zeminlerin ve halıların hijyenikliğine önem verenler, avantajlı ve bütçe dostu Xiaomi Essential 2 in 1 en ucuz süpürge seçimi yapabilir.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Teknik

HEPA Filtreli Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Çalışma fonksiyonları ile etkili bir temizlik yapan Xiaomi Essential robot süpürge, yaşam alanlarının düzenli olmasına katkı sağlar. Toz, evcil hayvanların tüyleri, kırıntı, çamur izleri gibi kir çeşitleri, robot süpürgeyle hızlıca kaybolur.

Ayrıca Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 robot süpürge ve paspas yorumları incelendiğinde, ürünün kullanıcılara sağladığı diğer faydaları da görebilirsiniz. Temizlik yaparken hem görmeyi hem de algılamayı sağlayan jiroskop haritalandırma özelliği sayesinde Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, süpürme ve paspaslama işlemlerini aksatmadan gerçekleştirebilir.

200 ml su haznesine sahip Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 in 1 Essential kablosuz süpürge Essential, temizlik başlarken detay atlamadan suyu eşit miktarda zemine dağıtır. 420 mm’lik toz haznesi sayesinde sürekli devam eden boşaltma işlemine gerek kalmadan süpürme adımlarını gerçekleştirir.

Mi Robot Vacuum Mop 2 in 1 Essential kablosuz süpürge kullananlar standart, orta, maksimum, sessiz modları aracılığıyla kullanım amaçlarına göre temizlik yapabilir. Xiaomi Essential Mop 2 in 1 süpürgede HEPA filtre yer alır.

Vakumlu bir temizlik sağlayan HEPA filtre sayesinde Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, zeminden gelen tozları içeride tutar. 0.3 mikrometreye kadar küçük tozların kısa sürede ortadan kalkmasını sağlayan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop filtresi ise kolaylıkla suda durulanabilir.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Temizlik

Temizlikte Zamandan Kazandıran Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Robot Süpürge

İnsan gücüne ihtiyaç olmadan etkili bir zemin temizliği yapan Xiaomi Essential 2 in 1, kullanıcıların yaşamını kolaylaştıran bir robot süpürgedir. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 robot süpürge ve paspas kurulum yapıldıktan sonra yüksek kapasiteli lityum pilli ürünü uzun süre kullanılabilir.

Özellikle evcil hayvan sahiplerinin tercih ettiği Xiaomi Vacuum Mop Essential süpürge tüy, kırıntı, toz, kir gibi birikintileri toplar. Daha sonra yerleri paspaslama işlemi yapmak için harekete geçen Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop tek seferde hızlı sonuçlar ortaya çıkarır.

Yoğun iş temposunda çalışanlar, evinde hastası olanlar, çocuk sahibi kişiler cihaz sayesinde temizlik rutinlerinde pratiklik sağlayan bir deneyim yaşayabilir. Zamandan tasarruf yaptırarak yaşam kalitesini artıran, hijyenik ortamlar oluşturan Mi Vacuum Mop Essential, Mi bağlantısıyla uzaktan kontrol sistemine sahiptir.

Akıllı telefonlarla yönlendirilen Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop süpürgenin hata bildirimi, bellenim güncellemeleri, mod ayarları, ön ayarlı temizlik adımlarını kontrol etmeniz mümkün. Temiz bir yaşam alanı hayal edenler için tasarlanan Xiaomi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 robot süpürge ve paspas, süper ince 8.2 cm'lik gövdeye sahiptir.

Böylelikle koltuk, dolap, yatak altı gibi alanlara erişmek kolaylaşır. Mutfak, salon, yatak odası gibi yaşam alanlarında kullanılan Xiaomi Essential robot süpürge, 71 Dba-80 Dba arasında ses seviyesine sahiptir.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Beyaz Üst

Geniş Açılı Haritalandırma Sistemiyle Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Süpürge

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential akıllı robot süpürge, kendi başına süpürme, paspaslama yaparak kullanıcılara ev temizliğinde yardımcı olur. Tek bir geçişle süpürme ve paspas adımlarını gerçekleştiren Xiaomi Robot Süpürge Essential, her odada pratik kullanım avantajı sağlar.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop süpürgenin üç uçlu fırçası takıldıktan sonra mop su haznesi doldurularak çalıştırma aşamasına geçilir. Xiaomi Essential süpürge kurulum sonrasında öncelikle şarj ve güncelleme işlemlerini gerçekleştirir. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop cihazı yönlendirmek için Mi Home uygulaması yükledikten sonra dil seçenekleri ayarlanarak giriş yapılır.

Odalara isim verip tanımlayarak Xiaomi Mi Robot Essential cihazınızı uzaktan kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Odada bulunan büyük engellerin düzenlenmesi, şarj standının düzgün konumlandırılması ve alanın aydınlık olması Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Süpürge Essential ürününden maksimum performans alınmasını sağlar.

Ürün kurulumundan sonra kullanıcıların cevap aradığı konulardan biri de ‘’Xiaomi Essential Robot Süpürge haritalama nasıl yapılır?’’ sorusudur. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential robot süpürge, gezip bulunduğu alana sinyal göndererek mekânın kroki planını çıkarır ve her odayı ayrı ayrı temizlemeye başlar.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 in 1 Essential kablosuz süpürge yorumlar kısmında da belirtilen hususlardan biri de navigasyon ve gerçek zamanlı çalışma özelliğidir. Konum verilerini anında algılayan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, kullanıcıların temizlik uygulamalarında 166 derecelik geniş bir açıyla haritalama işlevi gerçekleştirir.

Xiaomi Mi Essential robot süpürge temizliği yapmak için su ve toz haznesi kolaylıkla çıkarılabilir. Yaşamsal mekânlarda temizliği pratik hale getiren robot süpürge tercihi yapmak istediğinizde, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Siyah Üst

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Rakiplerinden Ayıran Özellikler Neler?

Xiaomi Vacuum Mop Essential, süpürge ve paspas fonksiyonlarıyla kullanıcıların temizlik işlemlerine destek verir. Teknolojide yeniliklere imza atan Xiaomi, Mi Essential robot süpürge serisiyle hijyenik yaşam alanlarının oluşmasına imkân sunar. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop süpürgenin farkını ortaya koyan özellikler ise şu şekildedir:

 • VSLAM algoritmaya sahip Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 in 1 Essential kablosuz süpürge, dört çekirdekli işlemcisi sayesinde daha güçlü yer saptaması yapar. Böylelikle Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop ürünü, oda içerisinde eşya yerleşimlerinin farklılaştığı zamanlara uyum sağlayabilir.
 • Görsel navigasyonu oldukça hassas olan Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential robot süpürge ve paspas optik akış kalibrasyonu, çift jiroskop navigasyonu ile görüş açısı netliğine kavuşur.
 • Japon motoru ile ultra güce ulaşan Xiaomi Essential Vacuum Mop süpürgenin 600 mm’lik yüksek kapasiteye sahip toz kutusu ve 4 dişli emiş modu ayarı vardır.
 • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential özellikleri arasında, karmaşık mekânlara karşı 15 çeşitten oluşan yüksek hassasiyetli sensör yer alır. Ortama olan uyumu artıran Mi Robot Vacuum Mop, cihazında bulunan sensörler kızılötesi çarpışmayı, düşmeyi önler.

Artı ve Eksi Yönleriyle Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Xiaomi Mop Essential zemin yüzeylerinde etkili bir performans gösterir. Uzaktan denetlenebilen Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop sayesinde hangi alanların temizlendiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Ürünün artılarını ve eksilerini bir arada bulmanız için Xiaomi Essential Robot Süpürge yorumları doğrultusunda hazırlanan sonuçlar şu şekildedir:

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Artıları:

 • Yaşam alanları karmaşık bir görünümde olduğunda, cihazın 15 farklı hareket sensörü devreye girerek mobilya konumlandırmalarına uyum sağlar.
 • Mi Essential robot süpürgenin ana fırçası 0.1 mm'lik ultra sık lifleriyle farklı zeminlere uyum gösterir. Askıda duran emiş açıklığı, Essential robot süpürge ürününün zemini yakından temizlemesine imkân verir.
 • Çevrimiçi OTA güncellemeleriyle alanlara uyum sağlayan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, kullanıldıkça öğrenme kapasitesini artıran bir niteliğe sahiptir.
 • Mi Robot Vacuum Mop Essential, 30.000 nokta yakalama özelliğiyle dinamik bir temizlik ortaya çıkarır.
 • Ürünün temizlik yapma özelliklerini göz önünde bulunduran kullanıcılar, Mi Robot Vacuum Mop Essential fiyat performansını memnuniyetle karşılar.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Eksileri:

 • Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 in 1 Essential kablosuz süpürge ürününün 2 cm üzeri engelleri aşamaması, kullanıcıların temizlik rutinlerini etkileyebilir.
 • Cihazın daha kolay temizlik yapabilmeleri için odada bulunan büyük engellerin kaldırılması gerekir.
 • Xiaomi Essential robot süpürge ile büyük odalı evlerin süpürme ve silme işlemleri uzun sürebilir.
 • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop tek bir odanın temizliğinde kullanıldığında şarj hızla azalabilir. Aynı alanda aktif kalan ürünün sürekli efor sarf etmesi, şarjın dayanması süresini kısaltabilir.

Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot Süpürge Fiyat Analizi

Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot Süpürge son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Otomatik Şarj:
Seri:   Xiaomi Vacuum
Emiş Gücü:   2200 Pa
Pil Kapasitesi:   2500 mAh
Çalışma Süresi:   90 dk
Şarj Süresi:   4 saat
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   400 ml
Su Haznesi Kapasitesi:   200 ml
Haritalama Yöntemi:   Jiroskop
Ağırlık:   3.50 kg
HEPA Filtre:
Mop:
Haritalama:
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.815 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • AC7 yorum
  39 beğeni
  Azra C.4 Şubat 2021
  ne desem bilemedim:) ya mükemmel ya harita özelliği varmı tam anlamadım ama olmasada okadr düzenli gidiyorki her tarafı supryor ve baya bı toz topluyor her gün suprmesine rağmen mop bezi çok ince ve küçük yeterlo gelmez ama ona bile gerek kalmaz inanın kesinlkle alin hiç düşünmeden bütün isimi rahat rahat yapıyorum cnku en ağır olanindan kurtuldum:)
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • EY2 yorum
  42 beğeni
  Emir Y.İstanbul14 Ağustos 2021
  Sakın almayın! Ben iki tane aldım. Birinin zaten mop özelliği çalışmıyordu. İade ettim. Onun haricinde hepsinde kronik halıda yan yan gitme problemi var. Daha 10 gün olmadan iade etmek istedim çünkü bu yüzden haritalamayi hatalı yapıyor ve devamlı aynı yerleri supuruyordu. İade almadılar. Tüketici mahkemesine başvurdum ve kazandım, öyle iade aldi evofone markası...
Tüm Yorumlar
 • 2 yorum
  3 beğeni
  Mustafa Ü.19 Aralık 2022
  Alalı 2 yıl dolmak üzere Garanti kapsamında geçen batarya değişti. Birçoğu 2 yıl dolmadan pilleri bitiyor ama çok iş gördü. Geçenlerde 3-4 bin tl civarıydı ne oldu birden 9-10 bin TL fiyat yazdınız bu fiyattan bu fırsatçılardan almayın
 • AO1 yorum
  20 beğeni
  Abdulkadir O.2 Kasım 2022
  Bu ne yüksek fiyattır böyle.Daha 2 ay önce 3500 TL ye aldık.İndirim yapın lütfen alacak olanoar var
 • FY3 yorum
  45 beğeni
  Furkan Y.3 Şubat 2022
  Sakın almayın ben aldım hep aynı yerde dönüp duruyor kesinlikle tavsiye etmem
 • EY2 yorum
  42 beğeni
  Emir Y.İstanbul14 Ağustos 2021
  Sakın almayın! Ben iki tane aldım. Birinin zaten mop özelliği çalışmıyordu. İade ettim. Onun haricinde hepsinde kronik halıda yan yan gitme problemi var. Daha 10 gün olmadan iade etmek istedim çünkü bu yüzden haritalamayi hatalı yapıyor ve devamlı aynı yerleri supuruyordu. İade almadılar. Tüketici mahkemesine başvurdum ve kazandım, öyle iade aldi evofone markası...
 • MG1 yorum
  26 beğeni
  Mevlüt G.19 Şubat 2021
  Güzel süpürüyor ama haritalama olmadığı için her tarafı süpürüyor, istediğiniz odaya gönderemiyorsunuz o nereyi isterse oraya gidiyor ama ulaşabildiği her tarafı süpürüyor

Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop 1C Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot Süpürge
 Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop 1C Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Akıllı Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Akıllı Robot Süpürge
Fiyat 7.962,50 TL
11 satıcı
8.500,00 TL
9 satıcı
9.490,00 TL
27 satıcı
7.999,00 TL
29 satıcı
Popülerlik---4. Popüler Robot Süpürge
Ortalama Puan10 yorum34 yorum25 yorum11 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Zaman Planlayıcı-VarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
SeriXiaomi VacuumXiaomi VacuumXiaomi VacuumXiaomi Vacuum
Emiş Gücü2200 Pa2500 Pa2100 Pa3000 Pa
Pil Kapasitesi2500 mAh2400 mAh3200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi90 dk120 dk110 dk180 dk
Şarj Süresi4 saat4 saat-3 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi400 ml600 ml400 ml550 ml
Su Haznesi Kapasitesi200 ml200 ml-250 ml
Sensör Sayısı-15 Adet-16 Adet
Haritalama YöntemiJiroskopJiroskop - KameraLazer - Slam-
Ağırlık3.50 kg4 kg4 kg-
Ses Seviyesi-60 dB60 dB-
HEPA FiltreVar--Var
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
RenkBeyazBeyaz--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı