Xiaomi

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas

(26 yorum)
Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas
Renk seçenekleri:

31 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

8.089,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 27 dakika önceStokta 25+ adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/Torima

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Navigation, Zaman Planlayıcı, Otomatik Şarj, 2100 Pa, Pil Kapasitesi: 3200 mAh, 110 dk, Süpürme ve Silme... Devamını gör

1.990 TL'ye varan fiyat avantajlarıyla yenilenmiş ve ikinci el seçeneklerini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas Fiyatları

Tüm fiyatlar (18)

Sıfır niteliğinde olmayan yenilenmiş, teşhir, outlet ve ikinci el fiyatları gösterilmektedir. Yenilenmiş ve İkinci El Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas Fiyatları

En Popüler Xiaomi Robot Süpürgeler
Benzer Ürünler

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Ev işlerinde kolaylık sağlayan robot süpürge cihazları Xiaomi marka tasarımcıları tarafından hazırlanarak maksimum performans göstermeyi başarır. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro robot süpürgeden beklenen tüm özellikleri bünyesinde toplar. Siyah ve beyaz renk seçenekleri şık bir görünüm oluşturan süpürge ideal boyutu sayesinde evin her noktasını temizler.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro son teknoloji özellikler ile donatılarak yüksek hijyen değerleri sağlar. Süpürme ve paspas özelliklerinin birleştiği cihaz, fonksiyonel kullanımı ile öne çıkar. Toplamda 2100 Pa maksimum emiş gücüne sahip olan sistemi ile gözle görülmeyen tozları bile ortadan kaldırır. Tasarımında yer alan akıllı su deposu ise yerlerin homojen bir şekilde silinmesine olanak verir.

Xiaomi Vacuum Mop Pro ikisi bir arada özelliği ile dikkat çekerken kullanıcılarına da zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Yeni nesil LSD lazer navigasyon sistemi sayesinde bulunduğu ortamı komple tarayan teknolojisi ile engellerden kaçarak takılma gibi sorunları ortadan kaldırır.

Cihazı uzaktan kontrol sistemi ile çalıştırarak kolaylık sağlamak mümkündür. Bölgesel ve komple ev temizliği komutları vererek akıllı süpürge robotunun siz eve gelene kadar temizliği bitirmesini sağlayabilirsiniz. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro en yeni teknoloji ile tasarlanan özellikleri ve uygun fiyatı ile temizlikte en faydalı yardımcınız olmaya aday.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Köşe

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Özellikleri

Xiaomi Mi robot Vacuum Mop Pro akıllı robot süpürge, özellikleri ile fark yaratmayı başarır. Özenle tasarlanan sisteminde lazer navigasyon sistemi bulunur. Bulunduğu ortamın her noktasını öğrenir ve uygun şekilde engellere takılmadan hareket eder. Gerçek zamanlı oda haritası; hızlı dönüş hızı, geniş ölçüm değeri ve hassas süpürme özelliklerini beraberinde getirir. İnsan üstü haritalama hızına sahip cihaz 8 metre ölçüm aralığına sahiptir.

Teknolojik donanımı ile saniyede 2016 kere örnekleme oranı yapar. Böylece ortamda gözle görülmeyen tüm tozları tespit etmeyi başarır. Xiaomi Vacuum Mop Pro modeli Cortex - A7 CPU sayesinde hesaplama yapabilir. Sensör verilerini hızlı bir şekilde yakalayan sistem, çift çekirdekli Mali 400 GPU ile birleşerek maksimum verim sağlar.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro süpürge 3200 mAh pil kapasitesi ile aralıksız 110 dakika çalışma performansı gösterir. Şarjı bittiğinde ise 6 saat gibi kısa bir sürede şarj olarak çalışmaya devam eder. Cihaz kullanım ayarları Mi Home uygulaması ile rahatlıkla yapılabilir. Uzaktan kontrol avantajına sahip cihazınıza özellikle temizlenecek bölgeleri gösterebilirsiniz.

Ön ayarlı temizlik sistemini ayarlayarak akıllı yapısının günlük temizleme işleminde bulunmasını sağlamak mümkündür. Uygulama sayesinde ürünün sizlere ilettiği günlük raporları inceleyebilirsiniz. Raporda temizlenen alanlar ve toplanan tozların detaylı açıklaması sizlere bildirilir. Uygulama sayesinde evin odalarını yatak odası, oturma odası ve mutfak şeklinde 8 bölgeye kadar adlandırabilirsiniz.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Alt Panel

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Süpürge ve Paspas Modu

Mi Robot Vacuum Mop Pro süpürge ve paspas modu özellikleri ile yüksek performans göstermeyi başarır. İki özelliğin aynı anda kullanıldığı sistemde isteğe göre ayrı ayrı da tercih edilebilir. Genel olarak 3 farklı modda çalışır. Süpürge+silme modu seçildiğinde ikisi bir arada su deposu aktif hale gelir. Modelin ikinci mod seçeneği olan süpürge modu seçildiğinde ise 550 ML toz kutusu sizlere sunulur.

Cihazın üçüncü modu olan paspas özelliği 550 ML su deposu ile çalışır. Mi Vacuum Mop Pro tüm yüzeylerin parlak bir görünüme kavuşması için elle silme teknikleri içerir. Profesyonel bir şekilde silinen yüzeyler parlak ve yeni görünümlü bir şekilde sizlere sunulur. Akıllı su deposu akıllı hassasiyet kontrol sistemine sahiptir. Mikro kontrollü su çıkışına sahip olan model uzun süre kullanımlarda tıkanmayarak sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro su deposu 3 vitesli su çıkışı sayesinde ahşap ve fayans yüzeylerde yüksek performans sağlar. Xiaomi Mop Pro Robot süpürge Japon fırçasız tasarımı ve 2100 Pa maksimum emiş gücü ile sizlere hizmet verir. Topladığı tüm maddeleri toz kutusunda biriktiren mekanizması kolay kullanım özelliğini sizlere sunar. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro cleaner robot süpürge ve paspas özellikleri sayesinde evinizin yüzeyleri her zaman temiz ve parlak kalmaya devam eder.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Alan Tarama

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Artı ve Eksileri

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro süpürge yeni nesil özellikleri sayesinde kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Süpürme ve paspas işleminin bir arada sunulduğu model artı noktaları ile öne çıkar. Kullanıcıların en beğendiği artı noktalar şunlardır:

 • Akıllı robot şarjı bittiğinde otomatik olarak şarj için geri döner. Şarjı dolduktan sonra kirli kalan kısımlarda temizliği sürdürür.
 • Yapay zeka desteğine sahip cihaz sesli komut alma özelliği ile dikkat çeker. Robotunuza temizlik emrini verdiğinizde otomatik olarak süpürme ve paspas işlemine başlar.
 • Bulunduğu ortamı doğru bir şekilde değerlendirmesi için sistemine 12 adet hassasiyet sensörü eklenmiştir. Böylece hassas bölgelerden ve engellerden geçerken kendini korumaya alır.
 • Üründe bulunan 110 dakikalık pil ömrü tek seferde 180 metrekarelik bir odayı temizlemesini sağlar.
 • Cihaz ayarları Mi Home uygulaması sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Yasaklı oda, temizlik önceliği ve ön ayarlı temizlik gibi detaylı ayarları pratik bir şekilde kurabilirsiniz.

Xiaomi Vacuum Mop Pro, artı noktalarının yanında son teknoloji ile üretilen modellere göre birkaç eksi nokta da bulundurmaktadır. Robot süpürgenin eksi noktaları şunlardır:

 • Yeni modellerde görülen lazer temizlik özelliği Mi Vacuum Mop Pro tasarımında bulunmaz.
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Geçiş Hareketleri

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro ve Mi Vacuum Mop Essential Farkları

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro ve Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential ürünleri arasında teknik açıdan farklılıklar bulunur. Pro modeli 110 dakika çalışma ömrüne sahipken Essential tasarımı 90 dakika ile sınırlı kalır. Her iki cihaz da Süpürme ve Paspas özelliğini sunmayı başarır. Fakat akıllı navigasyon sistemi sadece Mop Pro robot süpürgeye dahil edilmiştir.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Fiyat Seçenekleri

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro fiyat performans açısından incelendiğinde yüksek verim sağlayan tasarımlar arasında yer almayı başarır. Ürünün son teknoloji özelliklerine göre düşük fiyat seçeneğine sahip olması kullanıcılar için avantajlı bir alışveriş imkanı yaratır. Mi Robot Vacuum Mop Pro modeli LSD lazer tarama sistemi ile evin her odasının maksimum hijyen değerlerine ulaşmasını sağlar.

Siz yokken de otomatik olarak çalışmaya başlayan teknolojik sistemi zaman ve enerji açısından sizlere tasarruf imkanı verir. Marka Türkiye genelinde satışa çıkardığı modelde uygun fiyat seçenekleri ile hizmet verir. Evlerde temizlik kolaylığı avantajından yararlanmak için Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro modeli satın alınabilir. Ekonomik fiyatı ile seleflerinden ayrılmayı başaran ürün, uzun süre çalışma kapasitesi ile sizlere fayda sağlar. Xiaomi yetkili satış mağazalarından satın alınabilen ürünü internet alışveriş sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Markaları birbiri ile karşılaştırarak cihazın kampanyalı fiyatları yakalanabilir. Mi Robot Vacuum Mop Pro ile kazançlı süpürge alışverişinde bulunmak mümkün hale gelir. Akıllı cihazın birbirinden avantajlı özellikleri sayesinde istenilen ortamlar yüksek hijyen değerlerine kavuşur. Sağlıklı ve temiz bir ev için Mi Robot Vacuum Mop Pro uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Dayanıklı yapısı ve cazip fiyat seçenekleriyle avantajlı alışverişin kapılarını açar.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Siyah Genel Görünüm

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas Fiyat Analizi

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri

Wi-Fi:
Navigation:
Zaman Planlayıcı:
Otomatik Şarj:
Emiş Gücü:   2100 Pa
Pil Kapasitesi:   3200 mAh
Çalışma Süresi:   110 dk
Süpürme ve Silme:
Toz Haznesi Kapasitesi:   400 ml
Haritalama Yöntemi:   Lazer - Slam
Ağırlık:   4 kg
Ses Seviyesi:   60 dB
Mop:
Haritalama:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.734 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • EY4 yorum
  131 beğeni
  Elif Y.Sakarya5 Kasım 2020
  İyi ki almışız dediğimiz bir ürün, silmede halıda çok ses çıkarıyor bir tek o rahatsız edici. biraz yüksekliği, eni de fazla her mobilyanın altına giremiyor. fırçası hızlı eskidi 5 ayda. yedeği 22 tl. hepa filtre yedeği 45 tl bez yedeği 90 tl.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • KB1 yorum
  45 beğeni
  Kenan B.27 Nisan 2021
  Haritalama yazılımı problemli, cihaz algoritmada problem var, bataryası çalışmazken bitiriyor
Tüm Yorumlar
 • MB13 yorum
  196 beğeni
  Mecit B.27 Kasım 2022
  Kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum. 2021 yılında aldığım Mi Robot Mop 2 pro plus anakartı yandı servise gönderdim servis değişim şeklinde rapor gönderdi ancak aşırı fiyat artışından dolayı değişim yapamayacaklarını, 2021 fiyatına göre ücret ödemesi yapacaklarını söylediler. Müşteri memnuniyeti çok kötü ve dönüş geç yapılıyor ve çözümsüz. Dünya çapında bir firma 1 tane robot süpürgenin değişimini çözemiyor
 • 3 yorum
  39 beğeni
  Hülya Ş.22 Haziran 2022
  Selam Yorumlar bugüne bakıldığında eski; hal bu iken bir türlü çok beğendiğim bu ürünü alamıyorum Acaba şu an almış ve kullananlar, son durum nedir yazarlar mı?
 • BK1 yorum
  7 beğeni
  Burcu K.16 Haziran 2022
  Şikayetvara bakarsanız ürünle ilgili bir sürü şikayet var. Genelde offline olma sorunu mevcut. Yazılımı problemli. Ben de eylül 2021'de akakçenin fiyat takibi sayesinde anlık bir indirimden faydalanarak hepsiburada amobile satıcısından aldım. Ocak 2022 itibariyle çevrimdışı olma sorunu başladı. Servise git gel derken en sonunda haziranda servis iade raporu verdi. Ürünün fiyatı iki kat arttığı için yasal hakkım olan değişim talep ettim ne satıcı ne hepsiburada sattığı ürünün arkasında durdu. En azından para iadesi aldım gerçi. Ezcümle almayı düşünüyorsanız distribütör veya ithalatçı garantili olanlarından uzak durun.
 • KB1 yorum
  45 beğeni
  Kenan B.27 Nisan 2021
  Haritalama yazılımı problemli, cihaz algoritmada problem var, bataryası çalışmazken bitiriyor
 • FK2 yorum
  75 beğeni
  Ferit K.6 Şubat 2021
  evi tanıtırken biraz zorlandık telefon uygulaması ve süpürgenin işletim sistemi bi alex değil ama hanım memnun gayet. yinede toz haznesi çabuk doluyor bence eksileri çok. yorumlarda övüldüğü kadar sorunsuz ve işe yarar bir makine değil.

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Vacuum Mop 1C Akıllı Robot Süpürge ve PaspasRoborock S5 Max Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ve Paspas
 Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve PaspasXiaomi Mi Vacuum Mop 1C Akıllı Robot Süpürge ve PaspasRoborock S5 Max Robot SüpürgeXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ve Paspas
Fiyat 8.089,00 TL
31 satıcı
7.700,00 TL
8 satıcı
11.650,00 TL
26 satıcı
7.878,99 TL
23 satıcı
Popülerlik--9. Popüler Robot Süpürge3. Popüler Robot Süpürge
Ortalama Puan26 yorum34 yorum40 yorum13 yorum
Wi-FiVarVarVarVar
NavigationVarVarVarVar
Kir AlgılamaYokYokVarYok
Zaman PlanlayıcıVarVarVarVar
Otomatik ŞarjVarVarVarVar
Uzaktan KumandaYokYokYokYok
Emiş Gücü2100 Pa2500 Pa2000 Pa3000 Pa
Pil Kapasitesi3200 mAh2400 mAh5200 mAh5200 mAh
Çalışma Süresi110 dk120 dk180 dk180 dk
Şarj Süresi-4 saat2.5 saat3 saat
Süpürme ve SilmeVarVarVarVar
Toz Haznesi Kapasitesi400 ml600 ml460 ml550 ml
Su Haznesi Kapasitesi-200 ml290 ml250 ml
Otomatik BoşaltımYokYokYokYok
Sensör Sayısı-15 Adet14 Adet16 Adet
Haritalama YöntemiLazer - SlamJiroskop-KameraLazer-
Ağırlık4 kg4 kg3.50 kg-
Ses Seviyesi60 dB60 dB70 dB-
Hazne Dolum UyarısıYokYokYokYok
HEPA FiltreYokYokVarVar
MopVarVarVarVar
HaritalamaVarVarVarVar
Renk-Beyaz--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı