Fakir Robot Süpürge

Fakir Robot Süpürge Fiyatları

7 farklı Fakir Robot Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıFakir
 • Emiş Gücü4000 Pa
 • Emiş Gücü5100 Pa
 • Emiş Gücü8000 Pa
 • ÖzelliklerSüpürme ve Silme
 • ÖzelliklerOtomatik Boşaltım
 • Fiyatı0 - 5.000 TL
 • Fiyatı5.000 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 10.000 TL
 • Pil Kapasitesi5200 mAh
 • Pil Kapasitesi6400 mAh
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıFakir
Fiyatı 0 - 5.000 TL 5.000 - 7.500 TL 7.500 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterSeriEmiş GücüPil KapasitesiÇalışma SüresiŞarj SüresiToz Haznesi KapasitesiSu Haznesi KapasitesiSensör SayısıHaritalama YöntemiAğırlıkSes SeviyesiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (7)

Fakir Elektrikli Süpürge Fakir Buharlı Temizleyici Fakir Halı Yıkama Makinesi Fakir Espresso Makinesi Fakir Hamur Yoğurma Makinesi Fakir Blender Fakir Türk Kahve Makinesi Fakir Çay Makinesi Fakir Hava Temizleme Cihazı Fakir Filtre Kahve Makinesi Fakir Kettle Fakir Rondo

En Popüler Fakir Robot Süpürgeler

Fakir Robot Süpürge Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Fakir Robot Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

Fakir Robot Süpürge

Konforlu ve zahmetsiz temizlik için üretilen Fakir robot süpürge, yaşam alanlarının her zaman hijyenik kalmasına yardımcı olur. Özellikle geç saatlere kadar çalışanlar, evcil hayvanı ya da küçük çocukları olanlar için büyük bir kolaylık sağlayan akıllı temizlik cihazları, kullanıcının belirlediği alanları belirli saatlerde süpürür. Sahip oldukları sert zemin fırçaları sayesinde kirleri de yok edebilmelerinin yanı sıra yan fırça aparatları ile ulaşılması çok zor olan köşe ve kenarların da tozlardan arınmasını sağlar. Uzaktan kumanda veya mobil uygulama üzerinden kontrol edilen söz konusu cihazlar, uzun ömürlü bataryaları ve şarj istasyonları ile kesintisiz temizlik vadeder. Başarılı cihazın tüm modellerine ulaşabileceğiniz Akakçe sayesinde Fakir akıllı süpürge fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir, güncel kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Fakir Robot Süpürge Özellikleri

Kullanıcıların herhangi bir efor sarf etmeden yaşam alanlarını temiz tutmalarını sağlayan Fakir robot süpürgeler, modelden modele değişen özelliklere sahiptir. Genel olarak farklı kapasitelerde lityum iyon pile sahip olan söz konusu cihazlar, 120 dk ile 150 dk arası kesintisiz çalışır. Batarya tamamen tükenmeden kendi şarj istasyonlarına dönerek yeniden şarj olur, ardından kaldığı yerden temizlemeye devam eder. Ortalama 27 adet sensöre sahip oldukları için nesne, duvar, merdiven, basamak ve boşluğu algılayarak herhangi bir şeye çarpmadan çalışır. Bununla birlikte akıllı navigasyon ve haritalandırma özellikleri sayesinde bulundukları alanın haritasını çıkarabilir ve kullanıcının belirlediği odaları/alanı temizler. Başka bir ifadeyle basit bir ayar ile süpürgenin girmemesi gereken evcil hayvan odası gibi alanlar belirlenebilir. Ayrıca tüm modellerde bulunan zamanlama özelliği sayesinde süpürgenin hangi saat diliminde hangi alanı süpüreceğini belirlemek mümkündür.
Zemin ve halı tipini belirleyerek ona uygun vakumlama yapması da yüksek performans sağlayan Fakir robot süpürge özellikleri arasında yer alır. Ortalama 4000 PA vakum gücü sayesinde yüksek havlı halılarda dahi derinlemesine temizlik sağlayan başarılı cihazlar, farklı zemin türlerine uygun aksesuarları ile dikkat çeker. Söz konusu aksesuarlar ile filtrenin ömrü mobil uygulama üzerinden takip edilebilir. Tüm bunların yanı sıra başarılı markanın hem ıslak hem de kuru temizleme yapabilen akıllı temizlik cihazları da vardır. Süpürme+silme işlemlerini gerçekleştirerek zeminleri tam olarak toz, kir ve lekelerden arındıran bu makineler, pratik bir kullanım süreci vadeder. Fakir robot süpürge kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinde öne çıkan diğer özellikler ise sessiz çalışma, geniş toz haznesi ve yıkanabilir filtredir. Siz de tüm bu özellikleri dikkate alarak ihtiyaçlarınıza yanıt veren modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Fakir Robot Süpürge Modelleri

Farklı özellikler ile donatılan pek çok Fakir akıllı süpürge modeli vardır. Kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine yanıt vermesi için tasarlanan söz konusu akıllı temizleme makineleri arasında sadece kuru temizleme yapanların yanı sıra hem kuru hem de ıslak temizleme özelliğine sahip modeller de yer alır. Kuru temizleme yapabilenler, halı, düz zemin, sert zeminlerde farklı süpürme aksesuarları kullanarak maksimum performans gösterir. Örneğin, hemen her modelde sert zemin fırçasının yanı sıra yan fırçalar da bulunur. Bu fırçaların özelliği duvar dipleri ve köşelerindeki toz ve diğer partikülleri toplamaktır. Fakir akıllı süpürge yorumları ve incelemelerinde de sıkça söz edilen ıslak çalışma modu ve silme özelliği bulunan modellerde günlük temizlik, kirli zemin temizleme, derin paspaslama modları bulunur. Zeminin kir seviyesine göre çalışan bu modlar, farklı sıklıklarda su damlatma özelliğine sahiptir.
Çalışma süresi, tek seferde süpürebileceği/silebileceği alan, batarya kapasitesi, filtre tipi, toz/su haznesi kapasitesi, çalışma sesi, ağırlığın yanı sıra mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilen özellikler açısından modelden modele farklılık gösteren Fakir robot elektrikli süpürge, pratik bakım süreci ile beğeni toplar. Belirli periyotlarda toz haznesinin boşaltılması, yıkanabilir filtrenin yıkanması şeklindeki bakım aşamaları sayesinde kullanıcıların uzun süre süpürgeye temas etmeleri gerekmez. Şarj sürecini dahi kendi başına yönetebilen akıllı temizlik makineleri, ortalama 5 saatte tamamen şarj olarak çalışmaya devam eder. Wi-Fi sayesinde uzaktan kontrol edilebildikleri gibi uzaktan kumanda ile de yönlendirilmeleri mümkündür. Farklı renk seçenekleri ve sade görünümleri ile yaşam alanlarına kolaylıkla uyum sağlayan söz konusu akıllı temizlik cihazları arasından dilediğiniz modeli tercih ederek konforlu temizliği deneyimleyebilirsiniz.

Fakir Robot Süpürge Kullanımı

Hemen herkese hitap eden kolay kullanım süreçleri ile dikkat çeken söz konusu hijyen makineleri, konfor ve temizliği bir arada sunar. Fakir robot süpürge kullananlar tarafından da sıkça vurgulanan pratik kullanım süreci, cihazın kurulumu ile başlar. Fırça, batarya, filtrenin takılması şeklinde gerçekleşen kurulumun ardından şarj etme, mobil uygulama kurulumu ve haritalandırma gibi ayarlar yapılır. Ardından süpürgenin çalışması istenilen alan/alanlar belirlenir, süpürme/silme zamanı da seçildikten sonra temizlik süreci başlar. Toz haznesi doluluk oranı, filtre kirlilik oranı, şarj durumu mobil uygulama üzerinden takip edilebildiği için sürekli cihazın içini açıp toz haznesi veya filtrenin fiziksel olarak kontrol edilmesi gerekmez. Şarjı tükendiğinde şarj ünitesine geri döndüğü için cihazı şarja takmayı unutma gibi problemler de otomatik olarak ortadan kalkar.

Fakir Robot Süpürge Avantajları

Gelişen teknolojiler ile desteklenerek kapsamlı birer temizlik makinesi haline gelen robot süpürge Fakir modelleri, birçok avantajı bir arada sunar. Tıpkı ütü fiyatları gibi marka ve modele göre değişse de fiyat avantajı da bulunan akıllı hijyen makineleri, uzun ömürlü kullanım sunmaları ile de dikkat çeker. Fakir robot süpürge yorumları ve ürün incelemelerinde de vurgulanan diğer avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir:

Fakir Robot Süpürge Fiyatları

Yeni nesil teknolojiler ile donatıldığı için yaşam alanlarını pratik bir şekilde temiz tutan Fakir akıllı robot süpürge modelleri, sunduğu avantajlar ve cihaz yetenekleri dikkate alındığında ulaşılabilir ürünlerdir. Uzun kullanım ömrü, zahmetsiz temizlik imkânı, otomatik çalışma modları, masrafsız kullanım süreci ile desteklenen Fakir robot süpürge fiyatları, bütçe dostu olarak benzerlerinden ayrılır. Bununla birlikte tecrübeli markanın zengin ürün yelpazesinde önemli bir yere sahip olan söz konusu cihazlar, farklı fiyatlara sahip model seçenekleri de sunarak farklı bütçelere hitap eder. Siz de zahmetsiz temizliği tecrübe etmek istiyorsanız, hamur yoğurma makinesi çeşitlerinden cam silme makinelerine kadar tüm elektrikli ev aletlerini bulabileceğiniz Akakçe sayesinde Fakir robot süpürge fiyatı, fiyat değişimleri ve güncel kampanyaları görüntüleyebilir, dilediğiniz ürün için sipariş oluşturabilirsiniz.