Roidmi Robot Süpürge

Roidmi Robot Süpürge Fiyatları

2 farklı Roidmi Robot Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

Roborock Robot Süpürge Xiaomi Robot Süpürge TCL Robot Süpürge Viomi Robot Süpürge 360 Robot Süpürge Dreame Robot Süpürge

Aktüel Broşürlerden Roidmi Robot Süpürgeler

  • Roidmi Eve Vacuum Mop Robot SüpürgeKoçtaş 9.699,00 TL

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

3000 Pa4000 Pa4200 Pa5000 mAh5200 mAh3.000 - 4.000 TL 5.000 TL üstüSüpürme ve SilmeLazerLazer - SlamSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Roidmi Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Roidmi Özellikler Emiş Gücü Pil Kapasitesi Çalışma Süresi Şarj Süresi Toz Haznesi Kapasitesi Su Haznesi Kapasitesi Sensör Sayısı Haritalama Yöntemi Ağırlık Ses Seviyesi SatıcıToplam 124 satıcı. Ürün Puanı

Şarjlı SüpürgeElektrikli SüpürgeSüpürge Yedek ParçaBuharlı TemizleyiciHalı Yıkama MakinesiFritözBlenderÜtüTost MakinesiRoborock Robot SüpürgeXiaomi Robot SüpürgeTCL Robot Süpürge

Roidmi Robot Süpürge Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Roidmi Robot Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Roidmi Robot Süpürge hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 2 farklı Roidmi Robot Süpürge:
  1. Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Çöp Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas
  2. Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge ve Paspas

Roidmi Robot Süpürge

Roidmi robot süpürge, teknik özellikleri ve ortaya koyduğu üst düzey performansı itibari ile ön plana çıkar. Bu sayede kullanıcıların en çok tercih ettiği robot süpürgeler arasında yerini alır. Ürünün hem süpürme hem de paspas işlemini yapıyor olması, günlük işlerinizi büyük oranda azaltarak size kolaylık sağlar. Evinizin her an temiz kalmasına yardım ederek hijyenik sonuçlar ortaya koyar. Sizi herhangi bir zahmete sokmadan temizliği kendisi yapar ve şarj olmak için istasyonuna kendisi döner. Üstelik akıllı telefonlardan kontrolü yapılabildiği için siz evde olmadığınızda da temizlik yapar. Roidmi robot süpürge alternatiflerinin emiş gücü elektrikli süpürge modelleri gibi son derece yüksektir. Böylelikle halı, fayans, parke gibi zeminlerde hiçbir kir ya da toz bırakmadan kusursuz bir hijyen sağlar.

Roidmi robot süpürge ilk kez çalıştığında evin haritasını otomatik olarak çıkardığı için sonraki temizliklerinde kendisine uygun bir rota belirler. Dolayısıyla en kısa süre içinde tüm köşelerde, kenarlarda biriken kirleri ortadan kaldırır. Ürünlerin hazne kapasitesi oldukça geniştir. Bu nedenle her süpürme işleminden sonra hazneyi boşaltmanıza gerek kalmaz. Bunun yanı sıra Roidmi robot süpürge alternatifleri, yan kısımlarındaki özel pervane tasarımlı küçük aparatları ile sandalye ayaklarının çevresi gibi alanları temizler. Siz de süpürme ve silme işlemini eksiksiz bir şekilde yapan, yüksek performanslı, uzun ömürlü bir robot süpürge kullanmak için Roidmi akıllı süpürge çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Roidmi Robot Süpürge Modellerini Öne Çıkaran Fonksiyonlar

Roidmi akıllı süpürgeler, sahip oldukları bazı özellikler sayesinde üstün bir performans gösterir ve kullanıcılara büyük kolaylıklar sunar. Bu nedenle de sık sık tercih edilir. Roidmi robot süpürge özellikleri şu şekildedir:

Siz de bütün Roidmi robot süpürge modellerine göz atmak için Akakçe ile inceleme yapabilirsiniz. Böylece beklentilerinize ve istediğiniz özelliklere sahip olan Roidmi robot süpürge alternatifini hızlı bir şekilde bularak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Roidmi Robot Süpürge Çeşitlerinin Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Roidmi robot süpürge kurulumu son derece kolaydır. Siz de bazı aşamaları takip ederek robot süpürgenizin kurulumunu gerçekleştirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz:

Roidmi robot süpürge modellerinin kurulumunu tamamladıktan ve haritalandırma temizliği bittikten sonra evinizin odalarını isimlendirebilir, yalnızca seçtiğiniz odaların temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sanal duvar fonksiyonu sayesinde süpürgenin girmemesi gereken alanları belirlemeniz de mümkündür.

Roidmi Robot Süpürge Modellerinin Sunduğu Kolaylıklar ve Avantajlar

Roidmi robot süpürge alternatifleri, şarjlı süpürge modelleri gibi kullanıcılara kolaylık sağlayan cihazlardır. Üstelik süpürme ve silme işlemlerini bir arada yaptığı için günlük temizlikte size hiçbir iş bırakmaz. Bu bakımdan Roidmi robot süpürge çeşitleri özellikle çalışan ya da günlük yaşantısı yoğun tempolu geçen kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Ürünün uzaktan kontrol edilebiliyor olması, dikkat çeken detaylarından biridir. Her nerede olursanız olun, uygulama üzerinden temizliği başlatma komutu verdiğinizde robot temizliğe başlar. Ayrıca sanal duvar belirleyebilir, belli bir alanın temizlenmesini sağlayabilir ya da temizliği duraklatarak istasyona geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Roidmi robot süpürge cihazlarındaki süpürme modları olan sessiz, standart ve turbo arasından bir seçim yaparak evinizin kirlilik derecesine uygun bir temizlik yaptırmanız da mümkündür. Mop fonksiyonunda ise suyun az, orta ve yoğun kullanım alternatifleri yer alır. Roidmi robot süpürge seçeneklerinin tercih edilme nedenlerinden bir diğeri de sesli uyarı vermesidir. Temizliğe başlarken, bir yere takıldığında, şarjı bittiğinde, temizliği tamamladığında, istasyona geri döndüğünde sizi sesli bir şekilde bilgilendirir. Aynı zamanda uygulamadan bildirimler göndererek dışarıdayken de temizlik durumundan haberdar olmanızı sağlar. Uygulama üzerindeki ev haritasından temizlenen ve henüz temizlenmemiş alanları görebilirsiniz. Roidmi robot süpürge çeşidinin hangi odada olduğunu, mop yapmak için ne kadar suyunun kaldığını öğrenebilirsiniz. Roidmi robot süpürge modelleri arasında kıyaslama yapmak ve özelliklerine daha detaylı bir biçimde hakim olmak için Roidmi akıllı süpürge yorumları büyük bir kolaylık sağlar. Böylece beklentilerinize hitap eden alternatifi bulabilir ve pratik bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Avantajlı Fırsatlarla Cep Dostu Roidmi Robot Süpürge Fiyatları

Ürünlerin sahip olduğu tüm fonksiyonel detaylar, sunduğu kolaylıklar, süpürme ve silme performansı gibi detaylar göz önünde bulundurulduğu zaman Roidmi akıllı süpürge fiyatları oldukça avantajlı aralıklardadır. Böylelikle kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun kendi cebine göre uygun fiyat seçenekleriyle alışveriş yapması kolay hale gelir. Ayrıca Roidmi’nin robot süpürgeleri, sıklıkla yapılan indirim ve kampanya dönemlerinde çok daha avantajlı fiyat alternatifleri ile sunulur. Dolayısıyla alışveriş yapacağınız zamanı bu dönemlere denk getirebilirsiniz. Bunun dışında Roidmi robot süpürge yorumları kısmına göz attığınız zaman ürünlerin donanımından ve ortaya çıkardıkları hijyenik sonuçlardan kullanıcıların ne kadar memnun kaldığını görebilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarında ürünlerin kullanımlarına ve özelliklerine dair birçok detay dile getirilir. Ayrıca Roidmi robot süpürge alternatiflerinin hem olumlu hem de olumsuz yönlerinden bahsedilir. Böylelikle satın almak istediğiniz süpürgelere her açıdan hakim olabilirsiniz. Dolayısıyla yorumlar, modeller arasında kıyaslama yapmak ve karar verme sürecini hızlandırmak açısından büyük bir kolaylık sağlar. Siz de evinizi her an temiz tutacak, üstün performanslı ve aynı zamanda uzun ömürlü bir robot süpürge satın almak istiyorsanız, Roidmi markasının birbirinden kaliteli modelleri ideal seçeneklerdendir. Beğendiğiniz ürünlerin yorumlarını okuyarak kararınızı buna göre verebilirsiniz. Sonrasında ise Roidmi robot süpürge fiyatları arasında karşılaştırma yaparak, Roidmi robot süpürge en ucuz seçeneğini bulabilirsiniz. Roidmi robot süpürge en ucuz alternatiflerine Akakçe ile göz atabilirsiniz.