Xiaomi Robot Süpürge

Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

18 farklı Xiaomi Robot Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Robot Süpürge Roborock Robot Süpürge TCL Robot Süpürge Viomi Robot Süpürge 360 Robot Süpürge Robx Robot Süpürge

Aktüel Broşürlerden Xiaomi Robot Süpürgeler

  • Xiaomi Mi Mop 2 Pro Robot Süpürge BeyazMigros6.599,90 TL

Fiyatı Düşen Xiaomi Robot Süpürgeler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

3000 Pa4000 Pa4200 Pa3.000 - 4.000 TL 5.000 TL üstü5200 mAh6400 mAh Süpürme ve SilmeLazerLazer - SlamSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Xiaomi Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Xiaomi Özellikler Emiş Gücü Pil Kapasitesi Çalışma Süresi Şarj Süresi Toz Haznesi Kapasitesi Su Haznesi Kapasitesi Sensör Sayısı Haritalama Yöntemi Ağırlık Ses Seviyesi SatıcıToplam 106 satıcı. Ürün Puanı Renk

Redmi Note 10S FiyatlarıXiaomi Redmi Note 7Xiaomi Mi 9TMi 10Redmi 8Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GBRedmi Note 9 Pro 128 GBXiaomi Şarjlı SüpürgeXiaomi Süpürge Yedek ParçaXiaomi Cep TelefonuXiaomi FritözXiaomi Bluetooth Kulaklık

En Popüler Xiaomi Robot Süpürgeler

Xiaomi Robot Süpürge Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Xiaomi Robot Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Xiaomi Robot Süpürge hangileri?

Bugün Akakçe'de 18 farklı model arasında

En çok satan Xiaomi Robot Süpürge hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Xiaomi Robot Süpürge:
  1. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ve Paspas
  2. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Robot Süpürge
  3. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Robot Süpürge ve Paspas
  4. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Robot Süpürge ve Paspas
  5. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Robot Süpürge Beyaz

Xiaomi Robot Süpürge

Günlük rutin temizliğin en önemli adımı kuşkusuz süpürge açmaktır. Genel olarak birçok kişi her gün ya da iki günde bir süpürge açar. Fakat evi sık sık süpürmek hem yorucu hem de sıkıcı bir iştir. Günümüzde hayatın birçok alanında yer alan robot yardımcılar, süpürge işini de kolaylaştırır. En bilinen robot süpürge markaları arasında Xiaomi yer alır. Xiaomi birçok teknolojik üründe olduğu gibi robot süpürge konusunda da adından söz ettirir. Son teknolojinin ürünü olan Xiaomi robot süpürge, sizin için evi süpürerek etkili temizlik sağlar. Robotun yerdeki kırıntıları fark edebilmesi ve koltuk altı gibi en zorlu yerlere bile girebilmesi sıklıkla tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alır. akakce.com üzerinden Xiaomi robot süpürge çeşitlerini inceleyebilir, kaliteli bir ürün sahibi olabilirsiniz. Ayrıca marka konusunda karar veremiyorsanız Roborock robot süpürge modellerine de göz atarak markalar arasında kıyaslama yapabilirsiniz. Böylece daha hızlı karar vererek evinizde temizlik konusunda rahat edebilirsiniz.

Xiaomi Robot Süpürge Özellikleri Nelerdir?

Günlük işleri kolay ve konforlu hale getiren Xiaomi robot süpürge, yenilikçi teknolojinin en sevilen ürünleri arasında yer alır. Robot süpürgenin şık ve minimal tasarımı temizlik yaparken göze hitap etmeyi başarır. Kullanışlılığı ile adından söz ettiren ürün seçenekleri hem halı hem de sert yüzeylerde yüksek performans ortaya çıkarır. Mi robot süpürgenin çalışması için şarj edilmesi gerekir. Mi robot süpürge yaklaşık 3 saatte şarj olur. 3 saatlik şarj süresinin sonunda 2 buçuk saatlik temizlik süreci başlar. Xiaomi robot süpürgenin beğenilen özellikleri arasında sessiz çalışması yer alır. Sıradan süpürgelerdeki gibi yüksek sesli ve rahatsız edici çalışma şekli Xiaomi’de yoktur. Xiaomi robot süpürge tüm evi sessiz sedasız temizler. Ürünün etkili şekilde temizlik sağlamasının en önemli nedeni emiş gücünün yüksek olmasıdır. Ayrıca robot süpürgenin alt ve yan kısmında bulunan fırça tasarımı temizliği daha etkin hale getiren bir faktördür. DC motorlu robot süpürge manevra kabiliyeti ile de tercih edilir. Ürün her yöne hareket ederek evi ya da işyerini temizler. Eğer bir yere değerse sensörlü yapısı sayesinde çevreyi algılar. Ayrıca Xiaomi robot süpürge modelleri evin ya da işyerinin özelliklerini hafızasına kaydeder. Evin haritasını hafızasına kazıyan ürün bir süre sonra masa ve koltuk ayaklarının yerini öğrenerek onlara çarpmamayı öğrenir. Bu sayede sıradan süpürgelerde görülen çarpma ve aşınma sorunu da ortadan kalkar.

Xiaomi Robot Süpürge Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyerek Doğru Seçimi Yapabilirsiniz

Xiaomi robot süpürgenin yazılımında 12 farklı sensör kullanılır. Ürün çalışırken sadece temizlik yapmakla kalmaz aynı zamanda 20 mm kalınlığındaki engelleri aşmayı da öğrenir. Ürünün ilgi çeken özelliklerinden bir tanesi de kendi şarjını kendinin takip etmesidir. Eğer robot süpürge evi temizlerken şarjı azalırsa otomatik olarak kendini şarj etmeye gider. Şarj ettikten sonra ise tekrar kaldığı yere döner ve süpürme işlemine devam eder. Xiaomi robot süpürgenin özellikleri bunlarla da sınırlı değildir. Robot süpürgeyi telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Eğer herhangi bir yeri süpüremediğini görürseniz ya da aynı yerden tekrar geçmesini isterseniz wifi bağlantılı cep telefonunuzdan gerekli kontrolleri yapabilirsiniz. Ürün seçeneklerinin siklon ve HEPA filtresi tozları içine güçlü şekilde içine çeker. Bu sayede ortamın temizlik seviyesi maksimum artış gösterir. Xiaomi robot süpürge kenar ve köşeleri etkili şekilde temizlemesiyle de bilinir. Minimal boyutlu ve fırçalı olması en zorlu yerleri bile süpürülmesi açısından önemli bir kriterdir. Xiaomi robot süpürge fiyat aralıkları değişiklik gösterir. Ürünün sahip olduğu teknolojik özellikler fiyatlara etki eden en önemli noktalar arasında yer alır. Akakce.com üzerinden Xiaomi robot süpürge en ucuz fiyatlarla satın alınabilir. Ayrıca Kara Cuma gibi özel indirim günleri takip edilerek indirimli fiyatlardan faydalanılabilir.

Xiaomi Robot Süpürge Alırken Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Robot süpürge alırken bütçenin iyi şekilde belirlenmesi gerekir. Piyasada ekonomik ya da yüksek fiyat segmentinde yer alan birçok ürün seçeneği vardır. Bu noktada elde edilmek istenen performans ve teknolojik özellikler değerlendirilmelidir. Bazı ürün modellerinde bulunan telefon ile kontrol edilebilme özelliği gibi seçenekler sizi cezbediyorsa kriterlerinizi teknolojik ürünlerden yana yapmanız önerilir. Ancak, sadece ürünün temizlik yapması sizin için yeterli ise düşük bütçeli robot süpürge çeşitlerine göz atabilirsiniz. Xiaomi robot süpürge ve paspas tek başına temizlik yapmak için yeterlidir. Bazı ürün modellerinin paspas yapma özelliği bulunmaz. Bu nedenle ürünü incelemeniz oldukça önemli bir konudur. Xiaomi robot süpürgenin performansını etkileyen en önemli konu şarjıdır. Ürünün kaç mAh batarya ile çalıştığını bilmeniz çalışma süresini öğrenmeniz açısından gereklidir. Robot süpürgelerin engelleri aşma gücü de değişkenlik gösterir. Eğer kalın halılar kullanıyorsanız ürünün kaç mm’lik engelleri aşabildiğini kontrol etmeniz önerilir. Siz de en ucuz Xiaomi robot süpürge çeşitlerini inceleyebilir, kriterlerinize uygun olan ürün ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Xiaomi Robot Süpürge Çeşitleri Nelerdir?

Xiaomi robot süpürgelerin çalışma şekilleri değişiklik gösterir. Temizlik yapacağınız yerin özelliklerini dikkate alarak seçim yapmanız gerekir. Xiaomi robot süpürge ıslak kuru modeliyle ön plana çıkar. Bu modelle hem ıslak hem de kuru zeminde etkin temizlik ortaya koyabilirsiniz. Islak kuru süpürgeler her türlü kirle baş edebilme gücüne sahiptir. Xiaomi robot süpürge moplu genişletilmiş navigasyon özellikleriyle ilgi çeker. Koordinat bilgilerini kısa sürede öğrenerek aklında tutan robot süpürge verimli şekilde kullanılmasıyla da tercih edilir. Moplu modeller su ile çalışır. Suyun yetersiz konması temizlik esnasında performansın düşmesine neden olabilir. Robot süpürgelerde rahatsız etme özelliği bulunur. Eğer şarj ettikten sonra kaldığı yere geri dönüp temizlik yapmasını istemezseniz rahatsız etme modunu aktif hale getirebilirsiniz. Akıllı robot süpürge çeşitlerinin zahmetsiz çalışması sayesinde ev işlerinizi kolay hale getirebilirsiniz. Fonksiyonelliğin buluştuğu ürün seçenekleri, kalitesi ile adından söz ettirerek uzun ömürlü kullanım imkanı ortaya koyar. Xiaomi robot süpürge çeşitlerini ve kullanıcı yorumlarını okuyarak bütçenize uygun modeli hızlıca bulabilirsiniz.

Xiaomi Robot Süpürge Nasıl Kullanılır?

Xiaomi akıllı robot süpürge vacuum cleaner kolay kullanım şekliyle tercih edilir. Ürün kutudan çıktığı andan itibaren temizlik yapmaya hazırdır. Ev temizliği yaparken hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Sadece ürünün çalışması için başlatmanız yeterlidir. Robot süpürgeyi kullanırken şarj biterse ürün kendi kendini şarj etme yerine götürür. Şarj seviyesini %80’e getirdiğinde tekrar kaldığı yerden iş yapmaya devam eder. Eğer moplu bir model kullanıyorsanız ürünün su seviyesini yeterli konuma getirmeniz gerekir. Eksik ya da fazla ürün koymanız ürünün çalışmasına olumsuz yönde etki eder. Eğer merdivenli bir evde oturuyorsanız Xiaomi robot süpürgenin düşmesinden korkmanıza gerek yoktur. Ürün seçeneklerinin yüksek kaliteli sensör kullanması kaliteli ve işlevsel kullanım imkanı ortaya koyar. Satın aldığınız ürün modelinin özelliklerini inceleyebilir, kullanım kılavuzuna uygun olacak şekilde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kullanım şeklinizi ve sıklığını belirlemektir. Xiaomi akıllı robotu satın alırken yorumları okuyarak kullanıcıların fikirlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca siz de yorum yaparak diğer kullanıcılarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.