Saç Düzleştirici

Saç Düzleştirici Fiyatları

869 farklı Saç Düzleştirici için fiyatlar listeleniyor.

Philips Saç Düzleştirici Remington Saç Düzleştirici Arzum Saç Düzleştirici Grundig Saç Düzleştirici Dyson Saç Düzleştirici Aprilla Saç Düzleştirici

Fiyatı Düşen Saç Düzleştiriciler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Saç Düzleştiriciler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL Keratin - TurmalinSeramikTitanyum İyonlu230 Derece235 DereceHızlı IsınmaSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 37Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Otomatik Kapanma Süresi Isı Ayarı Isınma Süresi Maksimum Isı Plaka Malzemesi Minimum Isı Plaka Genişliği Kablo Uzunluğu Plaka Uzunluğu SatıcıToplam 124 satıcı. Ürün Puanı Renk

Saç Şekillendirme SetiSaç Düzleştirici TarakSaç MaşasıSaç Kesme MakinesiDiş FırçasıTıraş MakinesiErkek Bakım SetiEpilasyon AletiSaç Kurutma MakinesiPhilips Saç DüzleştiriciRemington Saç DüzleştiriciArzum Saç Düzleştirici

En Çok Karşılaştırılan Saç Düzleştiriciler

Saç Düzleştirici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Saç Düzleştirici Sıkça Sorulan Sorular

Saç Düzleştirici

Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla kullandığı bir ürün olan saç düzleştirici, kısa sürede bakımlı ve fönlü görünen saçlara sahip olmayı sağlar. Kullanımı oldukça pratik olan saç düzleştirici; fırçalı, taraklı, buharlı gibi birçok kategoriye ayrılır. Her ürünün kullanım şekli ve teknolojisi birbirinden farklıdır. Kendinize kolay gelen saç düzleştiriciyi seçmeniz, bakımlı ve güzel görünen saçlara sahip olmanız açısından oldukça önemlidir. Saç düzleştirici ürünleri en ucuz fiyatlarla bulabilirsiniz. Site site gezmenize gerek kalmadan en ekonomik alışverişi yapmanızı sağlayan akakce.com sayesinde güvenilir ve kolay şekilde saç düzleştirici alabilirsiniz. Saç şekillendirici kategorisine göz atabilir, saç düzleştirici tavsiye ve yorumlarını okuyarak, size en uygun olan ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca vitamin ve mineral çeşitlerini de inceleyerek hem saçlarınızın hem de vücudunuzun sağlığı için adım atabilirsiniz.

Saç Düzleştirici Çeşitleri ve Özellikleri

Saç düzleştirici modelleri arasında taraklı olanlar ilgi çeker. Son yıllarda en çok tercih edilen ürünlerden olan düzleştirici modelleri, kısa sürede düzgün görünen saçlara sahip olmayı sağlar. Tarak şeklindeki düzleştirici ürünlerin bir diğer avantajı da şekillendirmenin basit olmasıdır. Saçınızın en dip kısımlarına bile girerek düzgün görünüm sağlayan tarağı uzun ya da kısa fark etmeksizin tüm saç tipleri rahatlıkla kullanabilir. Bunun yanı sıra özellikle sık sık seyahat eden kişiler için mini saç düzleştirici çeşitleri bulunur. Küçük boyutu sayesinde yer tasarrufu sağlayan mini ürünler, rahatlıkla taşınarak kullanım imkanı sağlar. Bir diğer ürün çeşidi ise buharlı saç düzleştirici modelleridir. Buharlı düzleştiriciler saçları düzleştirirken kabarma probleminin de önüne geçer. Ürünün haznesine bir miktar su ekleyerek kısa sürede etkili sonuç elde edebilirsiniz. İyonlu saç düzleştirici ise saçların parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayan bir teknolojidir. Nemi hapsederek kabarma probleminin önüne geçen iyon teknolojisi, saçların ısıdan etkileneceği zararı da en aza indirir. En iyi saç düzleştirici çeşitlerinden bir tanesi de fırçalı modellerdir. Fırçalı saç düzleştirici, mantık açısından tarağa benzer. Bazı fırçalı modeller fön tarağı biçimindedir. Bu sayede özellikle uzun saçlı kişiler saç uçlarına dışa ya da içe dönük şekilde fön çekebilir.

Saç Düzleştirici Fiyatları

Dalgalı ya da kıvırcık saçlı kişiler için dümdüz görünen saçlara kavuşmak en büyük hayaldir. Düz saçın bakımının kolay olması ve görsel açıdan hoş durması saç düzleştirici makine çeşitlerine olan rağbeti artırmıştır. Bu nedenle günümüzde neredeyse herkesin evinde bir tane saç düzleştirici maşa bulunur. Kullanımın pratik olması ve birkaç dakika içinde istenilen görünümün elde edilmesi saç düzleştiricinin vazgeçilmez olmasını sağlar. Saç düzleştirici sadece kadınların değil erkeklerin de ihtiyaçları arasında yer alır. Kıvırcık ya da dalgalı saça sahip erkekler için her gün kuaföre giderek fön çektirmek oldukça zordur. Bunun yerine erkek saç düzleştirici ürünleri kullanılmalıdır. Erkekler için taraklı ya da küçük plakalı düzleştiriciler uygundur. Ancak saç uzunluğu kulak hizası ve aşağısında ise geniş plakalı ürünler de rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte saç kesme makinesi modellerini de inceleyerek kuaföre gitme derdine son verebilirsiniz. Saç düzleştirici fiyatları ise farklı segmentlerde yer alır. Ürünün teknolojik özellikleri, saçlara sağladığı etki, ısınma kademesi ve markası fiyatlara etki eden önemli sebepler arasında yer alır. Sayfamız üzerinden saç düzleştirici markaları ve fiyatlarını inceleyebilir, kriterlerinize göre filtreleme yapabilirsiniz.

Saç Düzleştirici Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada farklı teknolojik özelliklere sahip birçok saç düzleştirici maşa çeşidi bulunur. Bunlardan bir tanesi de keratinli plakaya sahip ürünlerdir. Saçların ihtiyacı olan keratin desteğini sağlayan keratinli düzleştirici ile şekillendirilen saçlar daha parlak ve düzgün görünür. Eğer saçlarınızı düzleştirirken çok fazla zaman kaybetmek istiyorsanız taraklı ürünler arasında seçim yapabilirsiniz. Taraklı saç düzleştiriciler diğerlerine kıyasla daha doğal görünüm ortaya çıkarır. Eğer fön yapmak için bir ürün arıyorsanız fön fırçalı olan makineler uygun olacaktır. Fön şeklindeki düzleştiriciler saçı düzleştirmek ile birlikte dalga verirken de kullanılır. Ancak saçlarınız çok sıksa ve uzunsa geniş plakalı bir düzleştirici alarak kısa sürede istediğiniz şekli elde edebilirsiniz. Eğer saç düzleştirici ile geniş bukleler yapmak isterseniz plaka kısmı dar ve uzun ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra saçlarınızı düzleştirirken aynı zamanda yumuşak olmasını da istiyorsanız seramik ürünler doğru bir seçimdir. Ancak, her gün saçlarını düzleştiren kişilere seramik yerine titanyum ürünler önerilir. Titanyum saç düzleştiriciler en yoğun kıvırcık saçlı kişilerin bile rahatlıkla düzlük sağlayabileceği bir üründür. Bununla birlikte ürün seçimi konusunda kararsızlık yaşarsanız diğer kullanıcıların saç düzleştirici yorumları ve tavsiyelerini okuyarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu sayede ucuz saç düzleştirici modellerini daha hızlı bularak karar verebilirsiniz.

Saç Düzleştirici İndirimleri ve Kampanyaları

Saç düzleştirici her ne kadar pratik ve kolay şekillendirme sağlasa da, doğru ürün kullanılmadığı takdirde saçlara zarar verir. Özellikle uzun saçlı kadınlar her gün saçlarını düzleştirirse kırılma ve yanık problemi ile karşı karşıya kalabilir. Bu nedenle hangi düzleştiriciyi kullanırsanız kullanın ilk olarak dereceli saç düzleştirici olmasına özen gösterin. Dereceli ürünlerde 180, 220, 230 gibi sıcaklık kademeleri bulunur. Saçlarınız aşırı kıvırcık yapıdaysa 220, hafif dalgalı ise 180 derece sıcaklıkta düzleştirme yapılmalıdır. İşinizi kolaylaştırmak amacıyla sıcaklığı fazla yükseltmeniz ya da yıpratmamak için düşük sıcaklıkta kullanmanız doğru değildir. Seçim yaptığınız ürünün kullanım kılavuzunu okumanız, belirtilen sıcaklıklarda kullanmanız oldukça önemli bir konudur. Bunun yanı sıra kuaför ya da güzellik salonunda kullanmak için sıradan ürünlerden ziyade, profesyonel ve uzun kablolu düzleştiriciler tercih edilmelidir. Uzun kablolu düzleştiriciler hareket özgürlüğü tanımasının yanı sıra, dolaşma problemi de yaşatmaz. Ev tipi kullanımlarda ise, kısa sürede kullanıma hazır olan ve saçın yapısına uygun ürünler kullanılmalıdır. akakce.com yüzlerce kategoride olduğu gibi saç düzleştirici konusunda da adından söz ettirir. Farklı markalar tarafından satışa sunulan saç düzleştirici seti çeşitlerine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda saç düzleştiriciden önce saça ısı koruyucu ürün uygulayarak, saça vereceğiniz zararı minimuma indirebilirsiniz.

Saç Nasıl Düzleştirilir? Saç Tipinize Uygun Düzleştiriciler Akakçe’de

Saç düzleştirme kolay bir işlem gibi görünse de doğru yapılmadığı takdirde hem saça zarar verir, hem de kısa zamanda bozulur. Saçlarınızı düzleştirmek için defalarca aşağı yukarı çıkarma hareketini tekrar etmenize gerek yoktur. Durmadan aynı hareketi yaparak saçlarınızın elektriklenmesine ve kabarmasına sebep olursunuz. Bunun yerine ilk olarak saçlarınızı yıkayın. Nemliyken saçı düzleştirme işlemine hazırlayan bir ürün sürün. Özellikle ısı koruyucu saç kremi sürmeniz oldukça önemlidir. Ardından saçlarınızı tarayın ve tutamlara ayırın. Sırasıyla her tutamı teker teker düzleştirin. Saçınızın ön kısmını en sona bırakın. Önleri düzleştirirken ilk olarak hangi tarafa kullanmak istediğinize karar verin. Ardından kararınıza göre ayırma işlemini yapın ve düzleştirici ile üzerinden geçin. Tüm saçınızı düzleştirdikten sonra kabarıklığın geçmesi için saçlarınızın üzerine bakım yağı ya da krem bir ürün sürebilirsiniz. Ya da bir lastik yardımı ile fazla sıkmadan saçlarınızı bağlayabilir, 30-40 dakika içinde düz ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Tarak şeklindeki saç düzleştirici nasıl kullanılır sorusunun cevabı sıklıkla merak edilir. Her ne kadar tarak şeklindeki ürünlerin kullanımı kolay gibi görünse de öncesinde taranması ve ısıl işleme hazır hale getirilmesi gerekir. Saçlarınızı sadece tarak ile düzleştirirseniz hem dolaşmasına hem de kabarmasına neden olursunuz. En doğru saç düzleştiricisi kullanım şekli, tek darbede yavaş yavaş inmektir. Saç tipinize uygun modeli bulmak için yorumları okuyarak bütçenize göre alışveriş yapabilirsiniz.