Powertec

Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme Makinesi

En Popüler 4. Saç Kesme Makinesi(3 yorum)
Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme Makinesi

20 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

364,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 20 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 100+ adet1 iş günüSatıcı: N11/vorteil

Ürün Özellikleri: Kablolu-Kablosuz, Tarak Sayısı: 8


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (20)

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi
Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme Makinesi+Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi
Pttavm 647,92 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör
En Popüler Powertec Saç Kesme Makineleri

Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme Makinesi

Saçınızı ve sakalınızı pratik bir şekilde kesebilme imkânı tanıyan Powertec TR 3200 tıraş makinesi, fonksiyonel özellikleriyle kaliteli bir deneyim sunar.

Hem kablolu hem de kablosuz kullanabileceğiniz ürün; işe, okula ya da özel bir etkinliğe gitmeden önce hızlıca hazırlanabilme fırsatı verir. Hafif tasarımı sayesinde rahatlıkla yönlendirebileceğiniz tıraş makinesi, saçınıza ya da sakalınıza şekil verirken kolaylık sağlar.

Güçlü motoruyla da öne çıkan Powertec TR 3200 tıraş makinesi, kullanışlı fonksiyonlarıyla kişisel bakım işlemlerini birkaç adımda halledebilmenize yardımcı olur.

Yüzünüzdeki kılları incelterek yüz hatlarınızı ortaya çıkarabilmenize olanak tanıyan ürün, favori ya da ensenizdeki tüyleri kesebilme ve inceltebilme imkânı sunar.

Keskin bıçaklarıyla çekme gibi problemlerle karşılaşmanızın önüne geçen Powertec TR 3200 tıraş makinesi, pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenler kişilerin beklentilerine cevap verir.

Powertec tarafından kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen ürün ile saçınızı ve sakalınızı stilinize uygun bir şekilde kesebilirsiniz. Kuru kullanım için üretilen Powertec TR 3200 tıraş makinesi, ergonomik kavrama alanı sayesinde rahatlıkla tıraş olabilme imkânı tanır.

Powertec TR 3200 Kutu İçeriği

Benzerlerinden Ayrılan Özellikleriyle Powertec TR 3200

Bir adaptör aracılığıyla kolaylıkla şarj edebileceğiniz Powertec TR 3200 tıraş makinesi, yedek batarya ile kullanıma sunulur. 2000 mAh lityum batarya özelliklerine sahip olan ürün, tıraşınızı kesintisiz bir şekilde tamamlayabilme olanağı tanır.

Powertec TR 3200 çift bataryalı saç kesme makinesi, şarj bildirim ışığı sayesinde cihazın dolu olup olmadığını anlayabilmenizi kolaylaştırır. 8 adet kesim tarağı bulunan ürün ile hem saçınızı hem de sakalınızı doğru ölçülerde kesebilirsiniz.

Çift kademe çalışma hızına sahip motoruyla da dikkat çeken saç ve sakal kesme makinesi, mukavemeti yüksek iç sistemi sayesinde uzun süreli çalıştırmalarda dahi iyi bir kullanım deneyimi sunar.

Sessiz bir şekilde çalışan motor sistemi, özellikle sabahları etrafınızdaki kişileri rahatsız etmeden tıraş olabilme imkânı tanır. Seramik bir başlığa sahip olan cihaz, tahriş ve kızarıklık gibi sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçerek tıraş konforunuzu artırır.

Plastik ve metal materyaller kullanılarak üretilen şık dış tasarımıyla da dikkat çeken makine, kırılma gibi deformasyonlara dayanıklıdır. Ürünün dış tasarımı, Powertec TR 3200 kullanıcı yorumlarında da öne çıkar.

Powertec TR 3200 Makine

8 Taraklı Powertec TR 3200 Tıraş Makinesi

Powertec TR 3200 çift bataryalı saç kesme makinesi 8 taraklı olarak kullanıma sunulur. Bu taraklar saçınızı ve sakalınızı farklı uzunluklarda kısaltabilme imkânı verir. Bu taraklardan 4’ü makinenin üzerinde yer alır.

Diğer 4’ü ise takıp çıkarabileceğiniz yapıdadır. Kademeli taraklar, saçlarınızı ve sakallarınızı 0,8 mm ile 2 mm ölçü aralığında kesebilme olanağı tanır. Powertec TR 3200 özellikleri arasında öne çıkan bu tarakları yukarı ve aşağı doğru hareket ettirerek ayarlayabilirsiniz.

Kademeli taraklar genel olarak sakal kesiminde kullanılır. Çıkarılabilir taraklar ise 4 farklı uzunluktadır. 8 mm, 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm ölçülerinde tasarlanan taraklar, ideal kesim aralıklarıyla tıraş konforunuzu artırır.

Kırılma ve eğilme gibi sorunlara karşı sert plastikten üretilen parçalar, hatalı kesimlerle karşılaşmanızın önüne geçer. Bir fırça yardımıyla kolaylıkla temizleyebileceğiniz saç ve sakal kesme makinesi, kıl ve tüyleri hem dikey hem de yatay yönlü kesebilmenizi sağlar.

Powertec TR 3200 inceleme ve analizlerinde dikkat çeken taraklar, güvenliğinizi ön planda tutan tasarımlarıyla cildinizi kesilme ve çizilme gibi risklere karşı korur.

Powertec TR 3200 Kutusu

Artı ve Eksi Özellikleriyle Powertec TR 3200

Her zaman stil sahibi görünebilmenize yardımcı olan Powertec TR 3200 tıraş makinesi, artı ve eksi özellikleriyle deneyiminizi farklı bir noktaya taşır. Ürünün artı özelliklerini şu şekilde sıralanabilir:

 • Kaymaz bir yapıda tasarlanan tutma alanı, saçınızı ve sakalınızı şekillendirirken hata oranını en aza indirir.
 • Güçlü ve keskin bıçakları ise sürtünmeyi azaltarak kıllarınızı hızlı bir şekilde keser.
 • Yatık, ince, kalın birçok kılı kısaltabilmenizi sağlayan aparatlar; boyun, çene ve kulak arkasında bulunan kılları da rahatlıkla kesebilme imkânı tanır.
 • Paslanma, aşınma ve oksitlenme gibi pek çok korozyona dirençli yapılarda üretilen bıçakları, uzun süreli kullanım beklentinizi karşılar.

Powertec TR 3200 tıraş makinesinin eksi yönleri ise:

 • Ürünün standının olmaması kullanıcılar tarafından yapılan Powertec TR 3200 yorumlarında eksi özellikler arasında yer alır.
 • Bıçak üstü ince ayarı olmaması, ince bakım işlemlerini zorlaştırdığı için eleştirilir.
 • Ürün seti içerisinde yedek bıçak bulunmaması, zarar gören bıçağı değiştiremediğiniz için dezavantajlı bir kullanım sunar.
Powertec TR 3200 Makine Yatay Görünüm

Powertec TR 3200 Fiyat Seçenekleri

Fonksiyonel olarak konforlu bir şekilde tıraş olabilme imkânı veren ürün, kullanıcıların aklına Powertec TR 3200 nasıl kullanılır ya da Powertec TR 3200 fiyatı nedir gibi sorular getirir. Hem yumuşak hem de sert kıl köklerini tıraş edebilme olanağı tanıyan cihaz ile saç ve sakalınızı su, tıraş jeli, tıraş kremi gibi malzemeler kullanmadan kesebilirsiniz.

Ulaşılabilir fiyat seçeneklerine sahip olan cihaz, pratik bir şekilde tıraş olabilme imkânı verirken bütçenizi korur. Ürün fiyatı, özellik ve tasarım gibi kriterler doğrultusunda şekillenir.

Sevdiklerinize hediye olarak da alabileceğiniz model, en zorlu kesimleri bile kuaföre gitmeden tamamlayabilme olanağı tanır. Powertec TR 3200 en ucuz modele ulaşabilmek için fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

Düz veya kıvırcık pek çok saç türünü kısaltırken ya da şekillendirirken kullanabileceğiniz ürün, fonksiyonlarıyla kişisel bakımına önem veren kişilerin beklentilerini karşılar.

Portatif başlıklarıyla da deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaran cihaz, farklı uzunluklardaki kıllarınızı istediğiniz ölçüde kısaltabilme imkânı sunar. Ev ve kuaför gibi birçok alanda kullanabileceğiniz model, en kısa tüyleri sıfıra yakın kesebilmenize yardımcı olur.

Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme Makinesi Fiyat Analizi

Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme Makinesi Özellikleri

Kullanım:   Kablolu-Kablosuz
Tarak Sayısı:   8
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.85 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • BK1 yorumBaris K.Antalya10 Aralık 2022
  pandemide eve kapanınca almıştım. memnun kalınca sıfır sakal kesme makinesini de aldım. düşünmeden alın.
 • Özgür K.292 yorum
  2133 beğeni
  Özgür K.11 Ağustos 2020
  Makinenin uzun ömürlü bataryası sayesinde uzun süre kesintisiz kullanılabiliyor. Kablolu ve kablosuz kullanım imkanı sağlıyor. Tarak çeşitliliği sayesinde saçın uzunluğuna göre kesim yapılabiliyor. Motoru hem güçlü hem de sessiz çalışıyor. Bakımlı erkekler için cezbedici olabilecek bir saç kesme makinesi.
  • Alışverişçi resmi
 • 2 yorum
  13 beğeni
  Gökhan Ü.İstanbul30 Haziran 2020
  Çok memnun kaldım şu an fiyat düşmüş ben 265 TL ye almıştım tam talep varken şu an talep azalınca fiyat düşmüş

Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme MakinesiPowertec TR-6500 Çift Bataryalı Saç Kesme MakinesiPowertec TR 758 Profesyonel Saç Kesme MakinesiPowertec TR 658 Saç Kesme Makinesi
 Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Saç Kesme MakinesiPowertec TR-6500 Çift Bataryalı Saç Kesme MakinesiPowertec TR 758 Profesyonel Saç Kesme MakinesiPowertec TR 658 Saç Kesme Makinesi
Fiyat 364,00 TL
20 satıcı
364,00 TL
16 satıcı
364,00 TL
22 satıcı
286,90 TL
25 satıcı
Popülerlik4. Popüler Saç Kesme Makinesi6. Popüler Powertec Saç Kesme Makinesi1. Popüler Saç Kesme Makinesi6. Popüler Saç Kesme Makinesi
Ortalama Puan3 yorum9 yorum2 yorum
Islak-KuruYokYokYokYok
KullanımKablolu-KablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
Tarak Sayısı88-3
Çift BataryalıYokYokYokYok