Wahl Saç Kesme Makinesi

Wahl Saç Kesme Makinesi Fiyatları

111 farklı Wahl Saç Kesme Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Powertec Saç Kesme Makinesi Moser Saç Kesme Makinesi Wahl Saç Kesme Makinesi Philips Saç Kesme Makinesi Xiaomi Saç Kesme Makinesi Fakir Saç Kesme Makinesi

Aktüel Broşürlerden Wahl Saç Kesme Makineleri

 • Wahl 09918-1416 GroomsMan Erkek Bakım SetiA101

Fiyatı Düşen Wahl Saç Kesme Makineleri

KabloluKablosuzKablolu-KablosuzIslak-KuruSatıcı Marka (1)

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Wahl

Markası Wahl Kullanım SatıcıToplam 135 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Wahl Tıraş MakinesiWahl Erkek Bakım SetiWahl Kişisel Bakım Yedek ParçaWahl Kulak-Burun Tüy Kesme Makinesi

En Popüler Wahl Saç Kesme Makineleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Wahl Saç Kesme Makinesi Yorumları ve Önerileri

 • BU1 yorumWahlWahl 09243-2616 Home Pro Saç Kesme MakinesiBarış U.İzmir 13 Haziran 2021
  Wahl 09243-2616 Home Pro Saç Kesme Makinesi
  Paranızı sokağa atmayın, pandemi başlangıcında babama almıştım. Et yakalıyor, tahrişi yüksek.Naturel ense traşı zor.Yaklaşık 9- 10 ay, ayda 1-2kere kullandı. Sonra hiç kesmez oldu. Sokağa cıkma, seyahat yasaklarından dolayı tamirciyede veremeyip zaruretten kendi açmış makineyi.Garanti dışıda kalmış oldu ürün.Ben yaklaşık 20 senedir traşımı kendi makinelerimle yaparım. En uzun ömürlü makine, en temiz traş elektrikli rowenta ile oldu, halen kullanıyorum. Moser de eskisi gibi değil, mekanizmayı değiştirdiler.. Tarak kilitlemeye yarayan yaylı mandal hep sorunluydu zaten!
 • KB2 yorum
  1 beğeni
  WahlWahl 1395-0465 Color Pro Combo Mini Düzeltici ve Saç Kesme MakinesiKadir B. 9 Mayıs 2021
  Wahl 1395-0465 Color Pro Combo Mini Düzeltici ve Saç Kesme Makinesi
  Hiç memnun kalmadım.Kesme kalitesi çok düşük.sakalın bir kısmını kesiyor bir kısmı kalıyor.
 • OP3 yorumWahlWahl 09243-2216 HomePro Saç Kesme MakinesiOrhan P.Erzurum 28 Şubat 2021
  Wahl 09243-2216 HomePro Saç Kesme Makinesi
  Sesli titreşimli ve güçlü. Bol başlıklı 2 toka ve 2 tarağı yağ fırça tam set. Moser wahl piyasının en iyi markasıdır
Tüm yorumları gör

Wahl Saç Kesme Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Wahl Saç Kesme Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Wahl Saç Kesme Makinesi:
 1. Wahl 09649-016 Color Pro
 2. Wahl 9918-1416 Groomsman Sakal ve
 3. Wahl 5 Star Magic Clip 8148
 4. Wahl 09243-2216 HomePro
 5. Wahl 79305-1316 Deluxe Home Pro Saç Kesim Kiti

En Ucuz Wahl Saç Kesim Makinesi Fiyatları Akakçe'de!

Wahl saç kesim makinesi modelleri, en uygun fiyat garantisiyle akakce.com'da. Saç kesme makinesi ile berbere gitmeden evde profesyonel bir şekilde saç kesimi sağlanır. Akakçe, bir ürünün tüm web sitelerindeki fiyatlarını analiz ederek en uygun fiyatları listeler. En ucuzu ve en kaliteliyi, güvenli bir şekilde sizlere sunar. Wahl saç kesim makineleri için Akakçe'de bulunan "Kozmetik, kişisel bakım" kategorisinden erişim sağlayarak kendinize en uygun modeli seçerek ucuza kaliteli ürün almanın konforunu sürebilirsiniz.

En İyi Wahl Saç Kesim Makinesi Modelleri

Wahl saç kesim makinesi modelleri; kablolu, kablosuz ve kablolu-kablosuz olarak 3 ana başlıkta incelenebilir. Parazit giderici bir tertibata sahip olan bu cihazlar, cilt sağlığı açısından oldukça elverişlidir. Fakat cihazın kullanım ömrünü kısaltmamak adına bakımlarını zamanında ve tam yapmaya özen gösterilmeli. Güvenlik amaçlı temizleme öncesi cihaz, fişten çıkarılmalı. Tüm saç kesme makinelerinin numaralı makine tarakları mevcuttur. Bazı modellerde paket içeriğinde makas, temizleme fırçası ve farklı boylarda taraklar da bulunabilir. Cihazın aksesuarları yıkanabilir. Wahl saç kesme makinesi modelleri, renkleri itibarıyla göze de hitap etmektedir. Bordo, mavi, sarı, siyah ve metalik renk seçenekleri mevcuttur. Zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Şarj stantları da cihazın kendisi gibi kaliteli olarak üretilmiştir. Bakım yağını ve temizleme fırçasını yerleştirebilecek hazneye sahiptir. Cihaz, şarj için yerleştirildiğinde kaymaz, düşmez ve temassızlık olmaz. Hızlı şarj sonrası cihazı kullanırken şarj standını su almayacak bir yere kaldırmak gerekir. Şarj takılı olmadığı ve kullanma ihtiyacı duymadığınız süre zarfında cihazı yine stant üzerine yerleştirerek kuru bir yerde muhafaza edebilirsiniz.

Wahl Saç Kesim Makinesi Yorumları

Wahl saç kesim makinesi yorumları, genel olarak olumlu yöndedir ve kullanıcılar, uzun araştırmaları sonucu aldıkları Wahl saç kesim makinesinden memnun kalmaktadır. Cihazların güçlü motoru, kullanım kolaylığı, ergonomik yapısı, tutuş rahatlığı, hızlı şarj özelliği, kablo uzunluğu, kolay temizlenmesi gibi faktörleri kullanıcılar titizlikle incelemekte ve diğer kullanıcıların da kararını kolaylaştırmak için yorum kısmında bu özelliklerden bahsetmektedir. Kullanıcılar, tüm bu özellikler ve daha fazlasını değerlendirdikten sonra yorumlarını yaparken olumlu görüşlerini belirtmektedir. Yorumları dikkate alarak alacağınız cihaza karar verebilir; hatta beğendiğiniz modeli diğer markaların benzer modelleri ile karşılaştırabilirsiniz. Araştırmalarınız neticesinde sizin de göreceğiniz gibi en ucuz erkek bakım seti seçenekleri, akakce.com'dan temin edilebilmektedir.

Wahl Saç Traş Makinesi Özellikleri

Kablosuz olan Wahl saç tıraş makinesi özelliklerinin başında sadece 60 dakika hızlı şarj ile şarj olur ve çalışma süresi 240 dakikaya kadar uzar. Hassas ve otomatik bilenen yüksek karbon-çelik bıçak seti ile başarılı sonuçlar almayı sağlayan profesyonel kesim sağlar. 3 dakikalık kullanım için 1 dakika hızlı şarj ile şarj etmek yeterli olur. Şarjı azaldığında bildirim ışığı ile uyarı verir. Standart bataryalara göre 3 kata kadar daha uzun ömürlüdür. 6 konumlu aksesuar, tarağa (2-12 mm) ve 3 düzeltme aksesuar tarağına (1,5, 3 ve 4,5 mm) sahiptir. Wahl saç kesim makinesi, saç keserken ultra güçlü; sakal keserken ise hassas kesim sağlar. Kablolu Wahl saç kesim makinesi, diğer Wahl ürünleri gibi paslanmaz çelik bıçağa sahiptir. Bunun sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım olanağı sağlar. Bazı modelleri ise krom kaplama bıçaklara sahiptir. Krom kaplama sayesinde ise pürüzsüz kesim sağlanır. İki bıçak türü de uzun ömürlüdür. Kullanım talimatlarına uyulduğu sürece hiçbir şekilde paslanma sorunu yaşanmaz. Soğutan standart elektromanyatik motora sahiptir. Bu da daha verimli performans alınmasını sağlar. Wahl saç traş makinesi özellikleri arasında tüm modeller için geçerli olan husus, hepsinde temizleme yağı ve fırçasının makine ile birlikte kullanıcıya ulaşmasıdır. Kuru kullanım için uygundur. Kablo uzunluğu, sizin kullanımınıza engel teşkil etmeyecek ve sizi dar alanlarda tıraş mecburiyetine düşürmeyecek kadar uzundur. Kablolu Wahl saç kesim makinesi yorumları, kullanıcıların olumlu görüşlerinden oluşmaktadır. Kullanıcılar, cihazın güçlü motorunu ve kaliteli bıçaklarını yorumlarında özellikle vurgulamaktadır. Kullanıcılar, birçok ürün ile karşılaştırma sonucunda Wahl saç kesim makinesi fiyatları da dikkate alındığında kararını bu ürün yönünde verdiklerini belirtmektedir. Sonuçların mükemmel olduğuna dair geri bildirim yapmaktadır. Kablolu-kablosuz olan saç kesme makinesi fiyatları oldukça uygun olup, performansı ise çok yüksektir. Güvenli teknoloji sayesinde tarakların bıçaklara tam oturması sağlanır. Cihazları sadece yumuşak bir bez ile ya da çok gerekli durumlarda nemli bir bez ile silebilirsiniz. Cihazı suya batırmanız, kesinlikle önerilmez. Açma kapama şalteri ile cihazı kapatabilirsiniz. Kablolu kullanmak isterseniz de 2,5 metreye kadar olan kablo uzunluğu ile özgür bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Wahl Saç Traş Makinesi İndirim ve Kampanyaları

Wahl saç traş makinesi indirim ve kampanyaları dönem dönem yapılmaktadır. İndirimler, akakce.com sayfalarında da duyrulmaktadır. İndirim ve kampanyalardan haberdar olmak için akakce.com üzerinden ürünün olduğu sayfaya giriş yaparak bildirim oluşturabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir indirim veya kampanya olduğunda Akakçe, mail veya SMS yoluyla bildirimde bulunarak size bilgi verir. Böylece sizler tek tek web sitelerine girerek Wahl saç kesim makinesi fiyatı çizelgesi hazırlamak zorunda bırakmaz. Bu sayede zamanınız size kalır; fırsatları da kaçırmamış olursunuz. En avantajlı Wahl saç tıraş makineleri için akakce.com'u takip etmeniz yeterli!