Powertec

Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi

En Popüler Saç Kurutma Makinesi(14 yorum)
Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi
Seçenekler:

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

249,80 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önceStokta 100+ adet3 iş günüSatıcı: ÇiçekSepeti/KUZEY PAZARLAMA

Ürün Özellikleri: Güç: 2000 W


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (26)

Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 249,80 TL 249,80 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Powertec Saç Kurutma Makineleri

Powertec TR 901

Kişisel bakımının olmazsa olmazları arasında yer alan Powertec TR 901 saç kurutma makinesi, profesyonel kullanımlar için oldukça ideal bir yapıya sahiptir. Powertec TR 901 kuaförlerin büyük beğeni ile kullandıkları ekipmanları arasında gösterilir.

Fonksiyonelliğiyle ön plana çıkan tasarım, ergonomik yapısıyla da konforu beraberinde getirir. Standartlarına oranla çok daha verimli bir çalışma performansı gösteren Powertec TR 901 saç kurutma makinesiyle siz de ev konforunda kişisel bakımınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dalgalı, düz veya daha farklı saç stillerini anında deneyebilir ve size yakışanı kendiniz belirleyebilirsiniz. Hem erkek hem de kadınlar için son derece kullanışlı olan Powertec fön makinesi TR 901 ile saçlarınız hep bakımlı olur.

Tam performans sergileyen Powertec TR 901 saç kurutma makinesi, uzun süreli olarak çalışması muhtemel tasarımlar arasında yerini alır. Uzun veya kısa saçları çok kısa bir süre zarfında kurutabilir ve dilediğiniz saç şekillerini oluşturmanıza yardımcı olur.

Kullanıcı konforunu hep bir adım ileriye taşıyan TR 901 model fön makinesi ile işleriniz hep kolaylaşır. 2.7 metrelik kablo uzunluğu sayesinde aynaya veya prize olan uzaklığınızı kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Birçok yönden avantaj oluşturan tasarım, farklı hız kademeleri sayesinde istediğiniz sıcaklığa anında getirmeniz mümkün. Tüm bunların haricinde “Powertec TR 901 nasıl?” sorusuna cevap bulmak için aşağı doğru kaydırmaya devam edebilirsiniz.

Powertec TR 901 Siyah

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Powertec TR 901 Özellikleri

Powertec TR 901 özellikleri bakımından çoğu kişinin beklentisine karşılık verir. Özellikle ısı bakımından maksimum verim alınmasına yardımcı olan Powertec TR 901, saça gerekli olan ısıyı dengeli bir biçimde dağıtarak kurutma ve şekil verme işlevini yerine getirir.

Modelin üzerinde yer alan renk butonları sayesinde ihtiyaç duyulan hız ve ısı ayarları tek hamleyle yapabilirsiniz. Kırmızı renk butonunu kullanarak ısı ayarı oluşturulur. Kişiye özel bir ısı ayarı sunar. Hız ayarı da aynı şekilde hava akımının yükseltilmesini sağlar.

Bu sayede çok daha hızlı bir biçimde saçların kurutulması veya şekillendirilmesi kolaylaşmış olur. Powertec TR 901 modelin çok amaçlı bir kullanım sağlaması bakımından sıcak havanın yanında soğuk hava seçimini de mümkün kılar.

Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi 2500 W enerji tüketimi ile maksimum konfor sunar. Maksimum giriş gücü 2000 W minimum güç ise 1500 W’tır. Maksimum ısı performansı 210 C standart ısı performansı ise 195 C şeklindedir.

AC girdi frekansı 50 Hz, AC girdi voltajı da 220-230 V’dir. Günlük kullanıma uygun olarak üretilen Powertec TR 901 modelin çok daha ergonomik bir kullanım sunması bakımından asma kancası bulunur.

Alandan yana tasarruf sunan bu detay sayesinde mobil bir kullanım avantajı sağlar. Modern bir görünüme sahip olan Powertec TR 901 fön makinesi, monoton yüzey renklendirmesi ile ön plana çıkar. Powertec TR 901 saç kurutma makinesindeki teknik özellikleri inceleyerek kişisel bakım ekipmanlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Powertec TR 901 Mavi

Kolay Kullanımlı Powertec TR 901 Fön Makinesi

Powertec TR 901 profesyonel fön makinesi kullanımı son derece basittir. Powertec TR 901 makinenin dar başlıklı dizaynı sayesinde saç kurutma ve şekil verme noktasında pek çok avantajı beraberinde sunar.

Günlük kullanım için ideal olan Powertec TR 901, duş sonrası kullanım için beklentilerinizi tam manasıyla karşılamayı hedefler. Farklı hız kademelerinden birini seçerek saçınızın ıslaklığına göre kurutma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doğru hız ve ısı kademesini kendinize göre belirleyerek kurutma işlemini tamamlayabilirsiniz. Powertec TR 901 saçınıza zarar vermeden etkili bir performans sergiler. Sağlam ve dayanıklı malzemelerinden elde edilen Powertec TR 901 makinesinden uzun süre boyunca memnun kalmanız mümkündür. Saklama koşullarına riayet edildiğinde kalitesinden ve üstün çalışma performansından verim almanızı kolaylaştırır.

TR 901 Powertec fön makinesi ile duş sonrası saçlarınızı anında kurutabilir ve ıslak saçlardan kaynaklı birtakım rahatsızlıkları önceden önleyebilirsiniz. Özellikle ıslaklığa bağlı olarak boyun ve omuz tutulmalarını veya kireçlemeleri engellemeniz mümkündür.

Duş sonrası saçlarınızı havlu yardımıyla hafif kuruladıktan sonra makineyi çalıştırarak saçlarınızı kolayca kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda fön tarağını kullanarak yukardan aşağıya doğru saçlarınızı dümdüz yapabilir veya dalgalı bir forma sokmanız da oldukça kolay olur.

Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi yorumları okuyarak ürün hakkında çok daha kapsamlı bir bilgi edinmiş olursunuz. Bununla beraber Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi fiyatları da karşılaştırarak kendi bütçenize uygun olana anında sahip olabilirsiniz.

Powertec TR 901 ile Powertec TR 501 Fön Makinesi Arasındaki Farklar

Powertec TR 901 fön makinesi ile Powertec TR 501 fön makinesi arasında birtakım farklar bulunur. Özellikle Powertec TR 901 modelindeki 2500 W‘lık gücün Powertec TR 501 modelindeki 1900 W gücünden yüksek olması aralarındaki en temel farklardandır.

Ayrıca Powertec TR 901 modelin dış dizaynı çok daha modern görünüme sahipken Powertec TR 501 modelin görünümü biraz daha klasiktir. Siz de Powertec turbo professional TR 901 modelini benzerleriyle kıyaslayarak en ideal seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Powertec TR 901 Lila

Powertec TR 901 Fön Makinesinin Artı ve Eksi Detayları

Powertec TR 901 profesyonel anlamlamda kişisel bakımlarını evde yapmak isteyenlere büyük kolaylık sağlar. Günlük olarak saçlarını kurutmak veya şekllendirmek isteyenler için özel olarak üretilen Powertec TR 901 anında saçların kurumasına yardımcı olur.

Dar ucu sayesinde yüksek oranda ısı sağlayarak saçların dümdüz bir şekle kavuşturur. Bununla beraber Powertec TR 901 farklı saç stillerinin de basit bir biçimde yapılmasına olanak tanır.

Kuaförde harcayacağınız vakti evde geçirmenizi sağlayan Powertec TR 901 profesyonel kuaför fön makinesi saç kurutma ile siz de tanışabilirsiniz. Tüm bunların haricinde Powertec TR 901 fön makinesinin diğer artı ve eksi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Powertec TR 901, 2.70 metrelik kablo uzunluğuna sahiptir. İstenen yerde rahatlıkla çalıştırılması mümkündür. Bu bakımdan da Powertec TR 901 kullananlar tarafından olumlu geri dönüşler alınır.
 • Farklı hız kademeleri sayesinde istenilen ısı kolaylıkla elde edilebilir. Saçların kolay bir şekilde şekillenmesinde etkilidir. Powertec TR 901 inceleme yaparak çok daha kapsamlı bir öğrenme ortamı oluşturabilirsiniz.
 • Powertec TR 901 fön makinesi fiyatı ise performansına kıyasla oldukça makuldür. Bu da az bütçeyle çok daha yüksek performanslı bir ürün almanıza yardımcı olur.
 • Modelin çalışma sırasında ses seviyesinin yüksek olması ürünün eksi özellikleri arasındadır. Aynı zamanda ürün içeriğinde saçların dalgalı ve kıvırcık olmasını kolaylaştıran difüzör aparatının olmaması da eksileri arasında gösterilebilir.

Ergonomik tasarımlı, kullanışlı ve son derece kaliteli bir yapıya sahip olan saç kurutma ve fön makinesi tek bir üründe toplanmıştır. Powertec TR 901 en ucuz seçeneklere ulaşmak için indirimleri ve kampanyaları takip etmeniz yeterlidir.

Güncel fiyatlar için fiyat haritasına göz atabilir ve sizin için uygun teklifi sunan ürünlere doğrudan yönelebilirsiniz. Siz de hem bütçenizi koruyan hem de işlevsel bir kullanım sağlayan Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi en ucuz fiyat tekliflerine ulaşarak beğendiğiniz parçaya anında sahip olabilirsiniz.

Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi Fiyat Analizi

Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi Özellikleri

Güç: 2000 W

Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi Detayları

 • Performans
 • Isı195 °C
 • Isı maksimum)210 °C
 • Tasarım
 • Ürün rengiSiyah
 • Yüzey renklendirmeMonoton
 • Kablo uzunluğu2,7 m
 • Enerji yönetimi
 • Güç2500 W
 • Maksimum giriş gücü2000 W
 • Minimum güç1500 W
 • AC girdi voltajı220-230 V
 • AC girdi frekansı50 Hz
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.418 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • FA10 yorum
  60 beğeni
  Funda A.26 Şubat 2021
  Ürün güzel hızlı ısıtıyor ve rahatsız edici bir sesi de yok. Kargoda 2 günde elime ulaştı ancak paketlenmesinin daha güzel yapılması gerekliydi. Kutusunu görünce makinenin hasarsız olmasına sevindim
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • AD3 yorum
  36 beğeni
  Aydın D.2 Mart 2021
  Buna iyi yorum yapan daha önce saçını pipet ile mı kurutuyordu acaba. Plastik kalitesi berbat. Güçlü ısıtmıyor. 50tl etmez.
Tüm Yorumlar
 • CG35 yorum
  222 beğeni
  Caner G.İzmir31 Ekim 2021
  Agir hantal cok gurultulu ev icin uygun degil ..elektrik supurgesinden daha cok sesi var...
 • AD3 yorum
  36 beğeni
  Aydın D.2 Mart 2021
  Buna iyi yorum yapan daha önce saçını pipet ile mı kurutuyordu acaba. Plastik kalitesi berbat. Güçlü ısıtmıyor. 50tl etmez.
 • FA10 yorum
  60 beğeni
  Funda A.26 Şubat 2021
  Ürün güzel hızlı ısıtıyor ve rahatsız edici bir sesi de yok. Kargoda 2 günde elime ulaştı ancak paketlenmesinin daha güzel yapılması gerekliydi. Kutusunu görünce makinenin hasarsız olmasına sevindim
 • İE14 yorum
  36 beğeni
  İlkay E.6 Kasım 2020
  Fiyatına göre çok kaliteli bir ürün.Kablo uzunluğu tutuşundaki rahatlık sebebiyle çok kullanışlı. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Fatmanur Ö.458 yorum
  2168 beğeni
  Fatmanur Ö.3 Ağustos 2020
  Çok fazla elektrik harcamıyor. Motoru yüksek performans sağlıyor. Kablo uzunluğu kullanımda kolaylık sağlıyor. Kuaförler de tercih ediyormuş. Fön makinesi ihtiyacı için iyi bir alternatif olabilir.
  • Alışverişçi resmi

Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön MakinesiPowertec TR-701 Turbo Profesyonel 2500 W Fön MakinesiArzum AR5007 Shiny 2200 W İyonlu Saç Kurutma MakinesiArzum AR5038 Pery 2300 W Saç Kurutma Makinesi
 Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2000 W Fön MakinesiPowertec TR-701 Turbo Profesyonel 2500 W Fön MakinesiArzum AR5007 Shiny 2200 W İyonlu Saç Kurutma MakinesiArzum AR5038 Pery 2300 W Saç Kurutma Makinesi
Fiyat 249,80 TL
26 satıcı
251,90 TL
25 satıcı
479,00 TL
9 satıcı
362,14 TL
10 satıcı
Popülerlik1. Popüler Saç Kurutma Makinesi2. Popüler Saç Kurutma Makinesi4. Popüler Arzum Saç Kurutma Makinesi7. Popüler Arzum Saç Kurutma Makinesi
Ortalama Puan14 yorum-1 yorum1 yorum
İyonluYokYokVarYok
Güç2000 W2500 W2200 W2300 W
DifüzörYokYokVarYok
Soğuk HavaYokVarVarVar