Dyson

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme Seti

En Popüler Saç Şekillendirme Seti(6 yorum)
Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme Seti

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.899,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 9 dakika önceStokta 50+ adet1 iş günüSatıcı: Pttavm/ERCHIN

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme Seti Fiyatları

Tüm fiyatlar (9)

En Popüler Dyson Saç Şekillendirme Setleri
Benzer Ürünler

Dyson Airwrap Complete

Dyson Airwrap üstün kalitesi sayesinde saç şekillendirme deneyimini konforlu hale getirir. Cihazın gösterdiği üst düzey performans, saçlarınızı zahmetsiz bir biçimde şekillendirmenize olanak sağlar.

Farklı başlıkları sayesinde düz, su dalgalı ve hacimli bukleli modeller elde etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda saç kurutma özelliğine de sahip olduğu için yalnızca bir ürün ile birçok ihtiyacınızı karşılamanıza imkan sunar.

Ürünün yüksek ısı kullanmadan kalıcı sonuçlar vadetmesi, en çok ön plana çıkan detaylarından biridir. Hava kullanarak gün boyu etkisini yitirmeyen bukleler ya da dümdüz saçlar elde etmenize destek sağlar.

Dyson Airwrap Türkiye, ince telli, kalın telli, boyalı, kısacası her saç tipinin kullanımına uygundur. İşlem sırasında ya da sonrasında herhangi bir elektriklenme ya da kabarma oluşumunun önüne geçtiği için kusursuz bir görünüm sağlar.

Üstelik yalnızca hava ile şekillendirme ve kurutma işlemini yaptığı için saçlarda kırılma, cansız görünüm gibi yıpranma belirtilerine neden olmaz. Böylece saç sağlığını koruyarak her gün birbirinden göz alıcı modeller yapmanıza yardım eder.

Siz de tek bir ürünü düzleştirici, maşa ve saç kurutma makinesi olarak kullanarak hazırlanırken pratiklik kazanmak için Dyson Airwrap saç şekillendirici modelini tercih edebilir ve uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dyson Airwrap Complete Genel Görünüm

4 Farklı Sıcaklık Derecesiyle Dyson Airwrap Complete

Dyson Hair Airwrap sahip olduğu teknik özellikler itibariyle benzersiz bir performans ortaya koyar. Buna bağlı olarak size de kullanım kolaylığı sağlar. Ürünün teknik özellikleri şu şekildedir:

 • Ürünün yüksekliği 272 mm, uzunluğu 41 mm, genişliği ise 48 mm’dir. Oldukça zarif ve minimal bir tasarıma sahiptir. Dolayısıyla seyahat ederken çantanıza ya da valizinize yerleştirerek rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Dyson Airwrap Complete saç şekillendirici modeli 1300W’lik bir güç ile çalışır. Maksimum seviyede performans göstermesine rağmen minimum seviyede enerji tüketir. Dolayısıyla çevre dostu ürünler arasında yerini alır.
 • Dyson saç şekillendirme aletinin ses seviyesi 77 dBA’dır. Böylece saçlarınızı şekillendirirken son derece az seviyede ses çıkarır ve herhangi bir gürültüye neden olmaz.
 • Cihazda 4 farklı sıcaklık, 3 farklı hız seviyesi yer alır. Böylelikle saçlarınızda elde etmek istediğiniz modele ve aynı zamanda saç yapınıza uygun olacak şekilde ayarlamalar yaparak profesyonel sonuçlara imza atabilirsiniz.
 • Airwrap’in özel teknolojisi sayesinde saç şekillendirme işlemi sırasında negatif iyonlar devreye girer. Bu sayede saçlarda elektriklenme, kabarık görünüm gibi problemler meydana gelmez ve saçlarınız doğal parlaklığına kavuşur.
Dyson Airwrap Complete Kullanımı

Dyson Airwrap Complete Kullanım Detayları

Dyson Airwrap Complete saç şekillendirici cihaz pratik kullanımı ve etkili performansı sayesinde kusursuz bir deneyim yaşamanıza fırsat sunar. Saç şekillendirmeye dair birçok amaçla kullanıma uygun bir üründür.

Bu amaçların başında ise saç kurutma gelir. Yıkama sonrasında saçların hasar görmesini engelleyerek kısa bir süre içerisinde kurumalarını sağlamak için ideal bir alternatiftir.

Kullandığı özel hava teknolojisi sayesinde saçlarınızı dakikalar içerisinde kurutmanıza yardımcı olur. Cihazda 3 adet farklı hava akışı hızı mevcut olduğu için son derece etkili bir uygulama yapmanız mümkün hale gelir.

Bunun dışında soğuk hava modu sayesinde sıcak yaz günlerinde bunalmadan kurutma işlemini yapmanıza imkan sunar. Bu mod sayesinde saçlarınızı şekillendirdikten sonra sabitlenmesini ve aynı zamanda kalıcılığının artmasını da sağlayabilirsiniz.

Cihazı günlük saç şekillendirme amacı ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Düzleştirici ve maşa işlevi gören başlıkları sayesinde dilediğiniz görünümleri elde etmeniz mümkündür.

Ürünün fırçaları, saçları tarayarak düzleştirmenize olanak sağlar. Coanda etkisini kullanarak parlak ve canlı bir sonuç sunar. Saçlarınızda su dalgası ya da hacimli bukleler elde etmek istediğinizde cihazın özel başlıklarını kullanabilirsiniz.

Saçı otomatik olarak kendine çekip sardığı için tek yapmanız gereken şey cihazı saçlarınıza yaklaştırmaktır. Dyson Airwrap Complete kullananlar tarafından yapılan Dyson Airwrap Complete yorum kısmını inceleyerek ürün hakkındaki tüm izlenimlere göz atabilirsiniz.

Kararınızı verdikten sonra Dyson Airwrap Complete fiyat seçeneklerini kıyaslayarak Dyson Airwrap Complete en ucuz alternatifi bulabilirsiniz.

Dyson Airwrap Complete Artı ve Eksi Yönleri

Dyson markasının Airwrap Complete saç şekillendiricisi hafif bir yapıya sahip olduğu için gittiğiniz her yerde size eşlik eder. Böylece etkileyici saç modelleri ile dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Ürün bunun dışında bazı artı ve eksi yönleri ile dikkat çeker:

 • Coanda etkisi ile çalışıyor olması, Airwrap’ın en çok ön plana çıkan artı özelliklerinden biridir. Coanda sayesinde saçlarınızı kendisi otomatik olarak sarar ve bukleler oluşturur. Böylece sizi yormaz.
 • Yumuşak düzleştirme fırçası, Dyson Airwrap’ın kurutma işlemi sırasında saçlarınızı düzleştirmenize yardımcı olur. Bu sayede duş sonrasında saçlarınızı kuruturken aynı anda düz fön çekebilirsiniz.
 • Üründe hacim veren bir fırça başlığı yer alır. Özellikle ince telli ve hacimsiz saçlarda benzersiz bir etki yaratır. Saçlara dolgun bir görünüm kazandırarak günün her anında etkileyici saçlara sahip olmanızı sağlar.
 • Cihazda akıllı ısı kontrolü sistemi mevcuttur. Bu sistem, ürünün sıcaklığını düzenli aralıklarla kontrol eder. 150 derecenin altında kalmasını sağlayarak saçlara herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçer.
 • Dyson Airwrap’in eksi özelliği ise kablolu bir tasarıma sahip olmasıdır. Dyson Airwrap

Akakçe sitesinde yer aldığı için Dyson Airwrap saç şekillendirici yorumları sayesinde tüm artı ve eksi yönleri öğrenebilirsiniz. Dyson Airwrap saç şekillendirici fiyatı ile kullanıcılara avantaj sağlar. Siz de cihazın fiyatlarını inceleyebilir ve bütçenize en uygun seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz.

Dyson Airwrap Complete Tekli Görünüm

Dyson Airwrap Complete Modelini Muadillerinden Ayıran Özellikler

Dyson markasının Airwrap Complete şekillendiricisi bazı detayları itibari ile muadillerinden ayrılır ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biri haline gelir. Cihazı farklı kılan detaylar şu şekildedir:

 • Airwrap Dyson kalitesi ile bir araya geldiğinde benzersiz bir deneyim yaşatır. Yüksek ısı yerine hava akışını kullanıyor olması, ürünün tercih sebeplerinden biridir. Böylece hem saçları şekillendirir hem de yıpranmayı engeller.
 • Cihazın dijital motoru V9 ile çalışır. 13 kanatlı pervanesi son derece yüksek bir hızla döner. Bu sayede gelişmiş Coanda etkisini kolay bir şekilde oluşturarak saçları otomatik olarak gövdesine sarar ve şekillendirir.
 • Ürünü benzerlerinden farklı kılan bir diğer detay da saçın doğal nem dengesini bozmuyor olmasıdır. Negatif iyonlar sayesinde elektriklenmenin önüne geçer ve saçlarınızın gün boyu parlak, canlı görünmesini sağlar.
 • Gövdesinde ve başlıklarında mevcut olan özel yapı, saçların yapışmasını ve takılmasını engeller. Dolayısıyla bukle ya da düzleştirme işlemi tamamlandıktan sonra saçlarınızı hafifçe kaydırarak, zarar görmeden gövdeden ayırabilirsiniz.
Dyson Airwrap Complete Kutu İçeriği

Dyson Airwrap Complete Fiyat Seçenekleri

“Dyson Airwrap kaç TL”, “Dyson Airwrap ne kadar” gibi sorular kullanıcılar tarafından sık sık sorulur. Ürünün hem saç kurutma hem de düzleştirme, hacim verme ve bukle yapma gibi özelliklere sahip olması, saçları Coanda etkisi ile otomatik olarak gövdesine dolaması gibi detayları dikkate alındığında Dyson Airwrap fiyatı uygun aralıklardadır.

Bu nedenle kullanıcıların hemen hemen hepsi kendi ceplerine hitap eden fiyat seçenekleri ile ürünü satın alabilir. Üstelik dönemsel indirim ve kampanyalar sayesinde çok daha uygun fiyatlardan yararlanmak da mümkün hale gelir.

Dyson Airwrap kullananlar tarafından yapılan Dyson Airwrap yorum kısmını okuduğunuz zaman ürünün kullanımına dair tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

Ayrıca olumlu yönlerinin yanı sıra olumsuz yönleri de yer aldığı için fikir edinme ve karar verme aşamasında size büyük bir kolaylık sağlar. Eğer siz de saçlarınızı tek bir ürünle kurutmak ve şekillendirmek istiyorsanız, Dyson Airwrap’ı inceleyebilirsiniz.

Dyson Airwrap kullanıcı yorumları sayesinde kararınızı kolaylıkla vermeniz mümkündür. Çünkü ürünü daha önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların izlenimleri ve gözlemlerine göz atmanız mümkün hale gelir.

Olumlu ve olumsuz birçok özelliğini keşfetmenizi sağlar. Kararınızı verdikten sonra ise fiyat seçenekleri arasından Dyson Airwrap en ucuz alternatifi bulabilir ve Dyson Airwrap Complete satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme Seti Fiyat Analizi

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme Seti son 6 aylık fiyat değişim grafiği
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
3.39 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • PR2 yorum
  2 beğeni
  Philipp R.İzmir7 Ağustos 2022
  Ürün alamadım, çünkü sepette koyduktan sonra bir gecede fiyat iki kere yükseldi, sanki doğrudan döviz piyasaya bağlı gibi.
 • UT8 yorum
  80 beğeni
  Umay T.28 Aralık 2020
  Ayrı ayrı aparatları olmaı çok büyük avantaj saçımı kolaylıkla şekillendiriyor.
 • NB8 yorum
  125 beğeni
  Nur B.12 Kasım 2020
  Aparat çeşitliliği ürün kalitesinden çok memnunum fiyat olarak biraz daha düşmesi durumunda kesinlikle tavsiye ederim
 • Ayşegül İ.479 yorum
  2578 beğeni
  Ayşegül İ.2 Ağustos 2020
  Saçları kıvırcık, dalgalı, düz hale getirmek için aynı zamanda da saçı kurutmak için kullanılabilir. Biraz yüksek fiyatlı gelebilir; fakat saça şekil verirken aşırı ısı kullanmayıp saçın zarar görmesini önlemesi önemli bir detay. Saçı kendine doğru çekip sararken hava akımı kullanması etkileyici. Aynı anda hem saçı şekillendirip hem kurutuyor. Akıllı ısı kontrolü detayı da dikkate değer. Hafif olduğu için saç yaparken yormuyor. Farklı şekillendiricilere aynı anda sahip olmayı sağlaması çok iyi.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • MI1 yorum
  70 beğeni
  Murat I.10 Mayıs 2020
  Dolar 5.5 iken de 3800 tlymiş Dolar 7.1 oldu hala 3800 tl. 6 ayda %22 ucuzlamış dolar bazında. Hep olması gereken fiyatın üstünde fiyat yazıyorlar. Daha bekleyip enflasyona yenilince alın derim.

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme Seti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme SetiDyson Airwrap Complete Uzun Saç Şekillendirme SetiDyson Airwrap Complete Özel Seri Saç Şekillendirme SetiBabyliss AS970E Big Hair Lustre Rotating Hot Air Styler Hava Üflemeli Saç Şekillendirme Seti
 Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme SetiDyson Airwrap Complete Uzun Saç Şekillendirme SetiDyson Airwrap Complete Özel Seri Saç Şekillendirme SetiBabyliss AS970E Big Hair Lustre Rotating Hot Air Styler Hava Üflemeli Saç Şekillendirme Seti
Fiyat4.899,00 TL
9 satıcı
13.000,00 TL
3 satıcı
8.099,00 TL
2 satıcı
1.696,30 TL
13 satıcı
Popülerlik1. Popüler Saç Şekillendirme Seti6. Popüler Saç Şekillendirme Seti5. Popüler Saç Şekillendirme Seti3. Popüler Babyliss Saç Şekillendirme Seti
Ortalama Puan6 yorum-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı