Bioxcin

Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 3'lü 300 ml

En Popüler Şampuan (69 yorum)
Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 3'lü 300 ml
Mililitre (ml) seçenekleri:

108 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

182,99 TL Ücretsiz kargo 203,32 TL/lt Satıcıya Git Son güncelleme: 13 dakika önce Stokta Satıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Tüm Saçlar, Isırgan Otlu, Saç Dökülmesine Karşı, Yetişkin, Bitkisel, Parabensiz, Boyutu: 900 ml... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
169,90 TL11.11.2023

En Ucuz Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 3'lü 300 ml Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (53)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Bioxcin Şampuanlar
Benzer Ürünler

Bioxcin Forte

Biota Laboratuvarları tarafından keşfedilen Bioxcin Forte en etkili saç dökülme karşıtı şampuanlar arasında yerini korur. Saç sağlığı alanında uzmanlaşmış birçok kompleks çalışmanın ürünü olan Bioxcin Forte hücre kültürü, bitki araştırma merkezi, ruhsatlandırma, klinik prosedür gibi pek çok süreçten geçerek tüketiciye ulaştırılır.

Bioxcin Forte şampuan içindekiler bölümü hem besleyici hem de dökülmeyi önlemeye yardım eden bileşiklerden oluşur. Patentli Biocomplex B11 formülü saç derisi ve tellerine benzersiz bakım sunar. Dolayısıyla “Bioxcin Forte nedir?” sorusunun tam karşılığı olabilir. Bioxcin Forte dökülme karşıtı özellik gösterdiği 1 klinik çalışma ve iki farklı bilimsel dergide yayınlanan makale ile desteklenmiştir.

Bioxcin Forte özellikleri içerisinde en öne çıkan nokta saç derisi ve tellerinin ihtiyaç duyduğu bakımın bitkisel içeriklerle yapılıyor olmasıdır. Bioxcin Forte yoğunlaştırılmış formülünde parfüm, paraben gibi çeşitli potansiyel alerjen özelliğe sahip maddeler yer almaz. 100 ml ve 300 ml ürün boylarıyla sunulur.

Tekli adetlere ek olarak 300 ml’lik Bioxcin Forte şampuan 3 adet ve ikili şekilde de satılarak daha ekonomik kullanım olanağı sağlar. Bununla birlikte “Bioxcin Forte şampuan nasıl kullanılır?” konusuna geçildiğinde Bioxcin Forte kullanımı ıslatılmış saça uygulamayla olur. 1-2 dakika bekledikten sonra Bioxcin Forte iyice durulanır. Günlük kullanıma uygun olan Bioxcin Forte özel serumuyla birlikte uygulanmasının daha güçlü etki gösterebileceği önerilir.

Bioxcin Forte

Bioxcin Forte ile Dökülme Problemlerine Bitkisel Çözüm

Dökülme sıklığında artış yaşayan kişiler için özel üretilmiş olmasına rağmen Bioxcin Forte daha sağlıklı bir forma kavuşmasını isteyen hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm saç tiplerine uygundur. Saç ekim işlemi sonrasında da kullanılabilen Bioxcin Forte şampuan aktif madde kompleksinin lipozom teknolojisi ile güçlendirilmiş olması sayesinde diplere hızlı nüfuz eder. Bioxcin Forte içeriği aktif madde Biocomplex B11, procyanidin ve baldan oluşur.

Patenti alınmış olan Bioxcin Forte Biocomplex B11 Alman papatyası, civanperçemi, ısırgan otu, keçiboynuzu ve at kuyruğu bitkilerinin ekstrelerini ihtiva eder. Bu komplekste yer alan bitki özleri saç yapısı için önemli olan vitamin, mineral, flavonoidler, doymamış yağ asitlerince zengindir. Ayrıca Bioxcin Forte saç dökülmesine karşı saç bakım şampuanı saçın pH değeriyle uyumludur. Klinik çalışmalarla kanıtlanan Bioxcin Forte şampuan faydaları bilimsel dergilerde de yayınlanmıştır.

Buna göre saç dökülmesi sorunu bulunan 120 kişi üzerinde 6 ay boyunca İtalya’daki Pavia Üniversitesi’nde yapılan çalışmayla düzenli Bioxcin Forte kullanımının saç kaybını %86 oranında azalttığı görülürken, serumla birlikte uygulandığında oranın %96’ya çıktığı gözlemlenmiştir. Formülündeki vitamin, mineral, flavonoid ve minerallerden kaynaklı olarak Bioxcin Forte faydaları şu şekildedir:

 • Bioxcin Forte Biocomplex B11’de bulunan B1, B2, A, B5, B9 vitaminleri saç tellerinin yapısını güçlendirmeye yardım eder.
 • Biocomplex B11’deki çinko, demir, kalsiyum ve bakır mineralleri besleyici özellik gösterir.
 • Apigenin, mirisetin, kaempferol flavonoidleri yıpranmayı önlemeye katkı sağlar.
 • İçeriğinde bulunan Omega-6 ve omega-9 doymamış yağ asitleri dökülmeyi engellemeye destek olur.
 • Bioxcin Forte bileşimindeki diğer aktif madde procyanidin saçların daha canlı ve hacimli görünüm kazanmasına yardımcı olurken bal ise nemlenmesini sağlar.
Bioxcin Forte İçindekiler

Benzerlerinden Ayrılan Yönleriyle Bioxcin Forte

Saç tellerindeki azalma konusunda uzmanlaşmış sayılan bir yerli marka olan Bioxcin Forte yoğun saç dökülmesine karşı şampuan niteliği taşıyan bitkisel saç bakım ürünü olarak sunulmuştur. Dolayısıyla Bioxcin Forte benzerlerinden bu yönüyle ayrılır. Aynı markanın kuru-normal saçlara uygun olan dökülme karşıtı çeşidinde de lipozom teknolojisi kullanılarak Biocomplex B11 formülasyonu yer alır. Bioxcin Forte ile kimyasal formülasyonu benzer olmakla beraber yoğunlaştırılmış bir şampuan değildir.

Biocomplex B11 ekstra olarak hem üzüm ve elmadan elde edilen procyanidin hem de bal özü karışımlarını içerir. Bioxcin Forte 3’lü şampuan adediyle sunulması açısından da avantajlı bir seçenek olabilir. Dermatolojik açıdan test edilerek tüketiciye ulaştırılan Bioxcin Forte şampuan yorum alanlarında yapılan paylaşımlarda da deneyenlerin ön görülen olumlu etkileri gözlemlediği görülür. Buna karşın saç kaybında yoğun artış olan bireyler dökülmenin nedenlerini doktor kontrolünde netleştirerek Bioxcin Forte uygulamasına geçmesi daha sağlıklı sonuçlar almaya katkı sağlayabilir.

Bioxcin Forte Artı ve Eksi Özellikleri

Bioxcin Forte saç dökülmesine karşı bitkisel şampuan özelliği veren zengin formülüyle pek çok faydayı bir arada sunar. Bundan dolayı olumlu tarafların gerek Bioxcin Forte yorum alanlarına gerek klinik çalışmalara bakıldığında oldukça baskın geldiği görülür. Bioxcin Forte özellikleri muadilleriyle kıyaslandığında da üstün gelen noktalar olduğu rahatlıkla söylenebilir. Bioxcin Forte ve diğer markalar arasında kararsız kalan kullanıcıların ürün hakkında yapılan değerlendirmeleri detaylı incelemesi seçim yapmada kolaylık sunabilir. Tüm yönleriyle ele alındığında Bioxcin Forte artı ve eksi özellikleri şu şekildedir:

 • Saç dökülmesini azaltmaya yardımcı Bioxcin Forte tüm saç tiplerine uygundur, saç ekimi operasyonlarından sonra da tercih edilebilir.
 • Dermatolojik testlerden geçirilmiş olmakla birlikte dökülmeyi azaltıcı etkisi İtalya’daki Pavia Üniversitesi’nde yapılan araştırmada klinik olarak doğrulanmıştır.
 • Lipozom teknolojisiyle güçlendirilmiş Biocomplex B11 içerisindeki bitkisel özler daha hızlı nüfuz eder.
 • Bioxcin Forte bitkisel içeriklerin kompozisyonu A, B vitaminleri, çinko, demir, kalsiyum, bakır mineralleri, amino asitler, flavonoidler, omega doymamış yağ asitlerince zengindir.
 • Yoğunlaştırılmış formüle saçların optimum sağlığını korumaya yardımcı ve bitkisel kaynaklı procyanidin de eklenmiştir.
 • Cildin pH değeri ile uyumlu Bioxcin Forte formülü paraben ve parfüm içermez.
 • Deneyenlerin bir kısmında kuruluk yapması eksi yönler çerçevesinde değerlendirilebilir.
Bioxcin Forte Kullanım

Bioxcin Forte Yorum ve Değerlendirmeleri

Bioxcin Forte içindekiler sayesinde saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olması ve besleyerek nemlendirmesiyle kullananların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bioxcin Forte kullananlar üzerinde yapılan araştırmada gözlenen başarının tüketicilerde de gözlemlendiği görülür. Özellikle saçları yumuşacık yapması, parfüm katkısı olmasa da hoş kokması, yeni saç kökleri oluşumuna katkı sağlaması, dökülmeyi neredeyse durdurma konusundaki becerisi gibi özellikleri Bioxcin Forte kullananlar tarafından öne çıkarılır.

Bioxcin Forte 3’lü şampuan yorumları arasında ise hem ekonomik hem de uzun süre idare edebilmesi sıklıkla vurgulanır. Fakat bazı Bioxcin Forte kullanıcı yorumları içerisinde dökülmeyi durdurmaması, kurutması gibi istenen etkinin görülmediği değerlendirmelere de rastlanmıştır. Bu gibi durumların altında yatan nedenlerin tıbbi tetkiklerle belirlenmesi daha başarılı sonuçlar almaya katkı sağlayabilir. Hangi markayı seçeceği konusunda kararsız kişiler için diğer dökülme karşıtı şampuan markaları ve Bioxcin Forte hakkında yorumlar bölümünü detaylı incelemek fikir edinmek açısından destek olabilir.

Bioxcin Forte Fiyatları

Bioxcin Forte online sipariş ile kolaylıkla temin edilebilir. Yoğun güçlendirici formülüyle en etkili markalar arasına girmeyi başaran Bioxcin Forte fiyatlarıyla da hesaplı sayılabilir. Hem Bioxcin Forte 3 al 2 öde hem de ikili ve tek satılan çeşitlerinde uygun fiyat seçenekleri sunar. Ancak dönemsel bazda oldukça değişebilen Bioxcin Forte fiyat listesi kampanya tarihlerinde indirimli şekilde satın almaya imkan tanır.

Böylelikle en ucuz Bioxcin Forte şampuan ile bu dönemlerde karşılaşılabilir. Buna ek olarak Bioxcin Forte şampuan fiyat karşılaştırılması yapılmasıyla da ekonomik alternatiflere rastlamayı kolaylaştırır. Bu sayede Bioxcin Forte en uygun fiyat avantajını sunan mağazadan satın alınmış olur. Bioxcin Forte en ucuz fiyat filtresi seçilerek pratik şekilde görüntülenebilir.

Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 3'lü 300 ml Fiyat Analizi

Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 3'lü 300 ml son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 3'lü 300 ml Özellikleri

Saç Tipi:   Tüm Saçlar
İçerik:   Isırgan Otlu
Saç Bakım Etkisi:   Saç Dökülmesine Karşı
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Bitkisel:
Parabensiz:
Boyutu:   900 ml
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Tuzsuz Şampuan Saç Uzatan Şampuan Parabensiz Şampuan Tüm Saç Tipleri için Şampuan Bitkisel Şampuan Isırgan Otlu Şampuan Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Ortalama Puan
4.6 145 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Tüm Yorumlar
 • SG 1 yorumSemra G. Ankara 16 Ağustos 2023
  Saç dökülmesine faydası yok saçları kurutup cansızlaştırıyo ,sabırla 1 sene kullandım
 • İY 1 yorum
  3 beğeni
  İlyas Y. Tekirdağ 10 Mart 2023
  3 ürünü de aldım venatura serum ve şampuan aldım memnunum
 • BK 1 yorum
  1 beğeni
  Bülent K. Ankara 21 Ekim 2021
  ürünü çok uzun yıllardır kullanıyorum. farklı bir şampuan hiç düşünmedim bu zamana kadar,. bu arada ara ara serumunuda kullanıyorum. tavsiye ederim. satıcıya teşşkler, hemen kargoladı. hiç bir sıkıntı yok. gönül rahatlığıyla alınabilir..
 • İÖ 1 yorum
  1 beğeni
  İlyas Ö. Ankara 3 Ekim 2021
  Kalite ve uygun fiyat
 • KA 1 yorum
  2 beğeni
  Kadir A. 20 Eylül 2021
  Hızlı ve etkili

Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 3'lü 300 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 3'lü 300 mlSawpoo Shampoo 250 ml ŞampuanVichy Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 mlBioxcin Genesis Kuru ve Normal Saçlar 300 ml 3 Al 2 Öde Şampuan
 Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 3'lü 300 mlSawpoo Shampoo 250 ml ŞampuanVichy Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 mlBioxcin Genesis Kuru ve Normal Saçlar 300 ml 3 Al 2 Öde Şampuan
Fiyat 182,99 TL
108 satıcı
188,10 TL
3 satıcı
520,00 TL
110 satıcı
148,75 TL
54 satıcı
Popülerlik1. Popüler Şampuan2. Popüler Sawpoo Şampuan7. Popüler Şampuan-
Ortalama Puan69 yorum-29 yorum39 yorum
Birim Fiyat203,32 TL/lt 752,40 TL/lt 1.300,00 TL/lt 165,28 TL/lt
Saç TipiTüm Saçlar--Normal
İçerikIsırgan Otlu---
Saç Bakım EtkisiSaç Dökülmesine KarşıSaç Dökülmesine KarşıSaç Dökülmesine Karşı-
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
BitkiselVar---
ParabensizVar---
Boyutu900 ml250 ml400 ml900 ml
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı