Oculus

Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

En Popüler 2. Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Seçenekler:

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 11 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye/FırsatKurdu

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (12)

Benzer Ürünler

Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Oculus Quest 2 sanal gerçeklik gözlüğü olarak tasarlanan bir üründür. All In One yani hepsi bir arada özellikler bulunduran model gelişmiş VR başlıkları arasında yerini alır.

Sanal gerçeklik alanına ilgi duyan ve oyun konsollarında kullanmak isteyen kullanıcılar “Oculus Quest 2 nedir” gibi soruların yanıtını merak edebilirler. Yeni nesil teknolojilerin getirdiği özelliklerle donatılan ürün özellikle eğlence alanında öne çıkar.

Oyun dışında konser, eğitim, film ve diğer simülasyon ortamlarında da sıklıkla kullanılır. Göz yanılmaları yaratan model sanal dünyayı gerçekmiş gibi algılamanızı sağlar.

El konsolları ve kulaklıklar yardımıyla gördüğünüz nesnelere dokunabilir, hareket ettirebilir ve hatta hissedebilirsiniz. En sık kullanıldığı cihazlar arasında oyun konsolları ve bilgisayarlar yer alır.

Tablet, telefon ve plazma televizyon gibi cihazlarla da uyumludur. 3 boyutlu bir ortam yaratan başlık setleri teknik özellikleri bakımından selefleri arasında fark yaratmasına olanak verir.

Yüksek ekran çözünürlüğü, geniş hafıza özelliği ve ergonomik kullanım deneyimi sayesinde Oculus Quest 2 sanal gerçeklik alanında popüler seçimlerden biri olmayı başarır.

Hızlı işlemci özelliği kesintisiz bir sanal dünya yolculuğu sunar. Batarya kapasitesi ise uzun soluklu bir kullanım performansı oluşturur. Başlık ve el kumandaları tek bir noktadan şarj olabilir. Böylece bir sonraki oturumlarda All In One başlığınızı hızlıca hazır hale getirebilirsiniz.

Oculus Quest 2 Set Görünüm

3D Konumsal Ses Özelliği ile Oculus Quest 2

Oculus Quest 2 özellikleri bakımından gelişmiş bir ürün performansı oluşturur. Güçlü grafik detayları ile dikkat çeken model göz başına 1832 x 1920 piksel çözünürlük sunar.

360 derecelik video deneyimlerinde ve çok kişili etkinliklerde net ve keskin görüntülere ulaşmanız mümkün hale gelir. 4K görüntü sunması her bir detayı görmenize izin verir. Sinematik 3D konumsal ses özelliği en ince sesleri bile duymanıza olanak sağlar.

İster dövüş oyununda ister meditasyon deneyiminde gerçeklik hissinin tadını çıkarabilirsiniz. Hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayan 6 GB RAM ise hızlı Qualcomm Snapdragon XR2 Platformu ile bir araya gelir.

Üstün bir çalışma performansı sunan işlemci mekanizması donma ya da kapanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Oculus Quest 2 256 GB ve 64 GB hafıza seçeneklerine sahiptir. Geniş hafıza seçenekleri istenilen programların kolayca yüklenmesine olanak verir.

Pil kapasitesi 1800 mAh olarak belirlenir. Başlık ve kumandalar tek bir noktadan şarj edilebilir. Böylece ekstra kablo görünümü ortadan kalkar ve sizlere zaman kazandırılır.

Oculus Quest 2 ürününü satın aldığınızda kutu içerisinden sanal gerçeklik başlığı, iki adet Touch kumandası, şarj kablosu, iki adet yeniden şarj edilebilir AA pil, güç adaptörü ve gözlük ara parçası çıkar. Kurulumu ve kullanımı basit olan cihaz farklı seviyelerden kullanıcılara hitap etmeyi başarır.

Oculus Quest 2 VR Gözlük

Oculus Quest 2 Kullanımı

Oculus Quest 2 nasıl kullanılır sorusunun yanıtı için tek bir seçenek bulunmaz. Ürünü kullanmadan önce güvenlik açısından kendinize rahat hareket edebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz.

Cihazda oyun alanını tanımlamaya yarayan Guardian özelliği kurulmak için sizleri bekler. El kumandaları yardımıyla kendinize belirlediğiniz alanı cihaza tanıtmak için sanal bir sınır çizilmelidir.

Guardian özelliği sanal sınır içerisinde kalmanızı sağlayan bildirimler yollar. Sınırı aştığınızda geri adım atmanız için uyarı verilir. Böylece güvenli alanınız içerisinde istediğiniz gibi rahatça hareket etme özgürlüğü sizlere verilmiş olur.

VR başlık setini kullanmak için bilgisayar ya da oyun konsolunuza bağlantı kurabilir ve sınırsız eğlencenin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. En büyük oyun deneyimlerini sizlere sunan başlık çok kişili katımlara da izin verir.

Başlık ile birlikte spor yapmak, konsere katılmak ve sosyalleşmek mümkün hale gelir. Oculus Quest 2 fiyat performans açısından en verim sağlayan VR başlıklarından biridir.

Hafif bir yapıya sahip olması ergonomik özelliklerinin öne çıkmasını sağlar. Uzun süreli kullanımlarda başta ağırlık hissi gibi sorunlar görülmez.

Oculus Quest 2 yorum ve puanları incelendiğinde cihazın ürünü test eden kullanıcılardan tam puan aldığı gözlemlenir. Sanal gerçeklik dünyasını keşfetmek ve sevdiklerinizle birbirinden eğlenceli vakitler geçirmek için ürüne şans verebilirsiniz.

Oculus Quest 2 VR Gözlük Detay Görünüm

Oculus Quest 2 Artı ve Eksileri

Oculus Quest 2 Türkiye ve dünya çapında en popüler VR başlıkları arasında yerini alır. Kullanıcılar tarafından değerlendirilen üründe hem artı hem de eksi noktalar gözlemlenir. Oculus Quest 2 alınır mı sorusuna yanıt veren artı noktalar şunlardır:

 • Hafif bir yapıya sahip olması kolayca taşınmasını olanaklı hale getirir.
 • Yüksel piksel çözünürlükleri 3D dünyanın sınırlarını zorlar.
 • Ses kalitesi sayesinde üst düzey bir konser deneyimine sahip olabilirsiniz.
 • RAM ve işlemci kalitesi hızlı ve konforlu bir kullanım deneyimi oluşturur.
 • Geniş hafıza seçenekleri kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçim yapmalarını olanaklı hale getirir.
 • Birden fazla VR başlığının birbiriyle bağlantı kurması çok kişili deneyimlere izin verir.
 • Minimal ve ergonomik yapı baş bölgesinde tam bir kavrama sağlarken avuç içine de tam oturur.
 • Wi-Fi bağlantı özelliği geniş kullanım detayını öne çıkarır.
 • Bluetooth ve kablolu kulaklıkla uyumludur.
 • Tek seferde şarj ile uzun süre kesintisiz bir kullanım performansı yaratır.
 • Gözlük ve el kumandaları aynı yerden şarj edilebilir. Böylece kablo karışıklığının önüne geçilir.
 • Yeniden şarj edilebilir piller doğa dostudur ve sizlere zaman kazandırır.
 • Gözlükte baş yapısını saran bantlar bulunur. Hareketli oyunlarda konforlu bir kullanım deneyimi sizlere sunulur.

Oculus Quest 2 inceleme ve değerlendirmelerinde gözlemlenen ve kullanıcıların beklentisini karşılamayan eksi nokta ise şudur:

 • Tasarım açısından renk çeşitliliği bulunmaz. Tek renkte tasarlanması farklı zevklerin ihtiyaçlarını karşılamada eksik kalır.
Oculus Quest 2 VR Genel Görünüm

Oculus Quest 2 Benzerlerinden Ayrılan Özellikleri

Oculus Quest 2 Türkiye fiyatı uygun seçeneklere sahiptir. Üst düzey sanal gerçeklik deneyimi sunan ürün cep dostu fiyatlarla satın alınabilir. Kullanıcılar ürünü satın almadan önce hangi cihazlar ile uyumlu olup olmadığını merak eder.

Akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve oyun konsollarıyla uyumlu olan çok yönlü bir kullanım performansı oluşturur. Oculus Quest uygulamasını cihazınıza indirerek birbirinden eğlenceli simülasyonları keşfedebilirsiniz.

Eğlence alanında sunduğu programların yanı sıra spor ve eğitim alanında da birçok farklı uygulama barındırır. Tüm avantajlara düşük fiyat seçenekleriyle ulaşmak mümkündür. Ekonomik bir alışveriş deneyiminde bulunmak için cihazın kampanyalı dönemleri takip edilebilir.

Oculus Quest 2 en ucuz farklı teknolojik indirimlerin uygulandığı dönemlerde satın alınabilir. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile sorunsuz bir kullanım deneyimi oluşturan ürün uzun yıllar sizlere eşlik eder.

Marka tasarımcıları cihazı kullanıcı geri bildirimlerine göre tasarlar. Size en uygun şekilde hareket eden sanal geçerlik seti maksimum performans gösterir. Ergonomik baş gözlüğü ve el kumandaları farklı yaş kullanıcılar için uyumludur.

Ayarlanabilir baş bandı sayesinde gözlüğün sabitlenmesi mümkün hale gelir. Güvenlik önlemleriyle donatılan cihaz kullanıcıların sağlıklı bir VR deneyimine kavuşması için Guardian modu geliştirir.

Koruyucu mod aktif olduğunda etraftaki eşyalara çarpmanız ya da düşmenizin önüne geçilir. Birçok farklı özellikle seleflerinden ayrılan VR başlığı sayesinde 3D deneyime uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sevdiklerinizle ya da tek başına sanal dünyanın içine girmek için hemen farklı hafıza seçeneklerini değerlendirebilir ve ürünü satın alabilirsiniz.

Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyat Analizi

Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü son 6 aylık fiyat değişim grafiği
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik GözlüğüOculus Quest 2 128 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik GözlüğüOculus Rift S PC-Powered VR Gaming Headset Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik GözlüğüOculus Quest 2 128 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik GözlüğüOculus Rift S PC-Powered VR Gaming Headset Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Fiyat14.999,00 TL
13 satıcı
13.521,25 TL
10 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik2. Popüler Sanal Gerçeklik Gözlüğü1. Popüler Sanal Gerçeklik Gözlüğü-
Ortalama Puan---
KumandalıYokYok-
KulaklıklıYokYok-
PanoramikYokYok-