Apple

Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A

En Popüler Şarj Adaptörü(1 yorum)
Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A

105 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

115,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 20 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye/darty elektronik

Ürün Özellikleri: Type-C, Güç: 20 W, Port Sayısı: 1, Hızlı Şarj, Apple... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A Fiyatları

Tüm fiyatlar (91)

Yenilenmiş ve İkinci El Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A Fiyatları

Bütçenize uygun teşhir, yenilenmiş ve ikinci el Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A fiyatlarını inceleyebilir, ürünleri sıfır fiyatları ile karşılaştırıp en doğru kararı verebilirsiniz.

En Popüler Apple Şarj Adaptörleri

Apple 20W Adaptör, MHJE3TU/A

Apple 20W adaptör modeli, yüksek güçte olmasıyla cihazların hızlı şekilde şarj edilmesini sağlar. Apple 20W adaptör, iPhone ya da iPad gibi Apple ürünlerinin yanı sıra Type-C bağlantısına sahip olan başka markaların ürünlerinin de şarj edilmesine imkân tanır.

20W Apple adaptör USB-C girişi bulunan bütün aygıtlarla da başarılı bir şekilde uyum sağladığı için geniş bir kitleye hitap eder. Ayrıca Apple 20W adaptör kompakt boyutları sayesinde her yere rahat bir şekilde taşıyabileceğiniz yapıdadır.

Gün içinde şarj ihtiyacı duyulması ihtimaline karşın çantada kolaylıkla taşınabilir, hafif yapısıyla kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırabilir. Aynı zamanda Apple 20W adaptör bluetooth kulaklıkları şarj etmek için de rahatlıkla kullanılabilir.

Apple 20 watt şarj aleti hızlı şarj desteği bulunan cihazlarda kullanıldığında verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar. Apple 20 W adaptör en ucuz opsiyonlarını inceleyerek şarj ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılamaya başlayabilir. Apple 20W adaptör MHJE3TU/A ile her yerde hızlı şarj desteğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Apple 20W Adaptör Genel

Pratik Kullanımıyla Apple 20W Adaptör

20W güç adaptörü Apple modeli, cihazların kısa sürede şarj olmasını sağlaması ile dikkatleri üzerinde toplar. Apple 20W adaptör modeli, yüksek seviyede güce sahip olduğu için USB Type-C bağlantılı her cihazın kısa süre içinde pilini doldurmasına yardımcı olur.

Apple 20W adaptör farklı markalarla da başarılı şekilde uyum sağlaması ile geniş bir kitleye seslenir. Apple MHJE3TU/A 20W USB-C hızlı şarj güç adaptörü ile dilediğiniz cihazın bataryasını doldurabilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz. Apple 20W adaptör tek markayla sınırlı kalmadığı için herkes tarafından tercih edilir.

Telefonların yanı sıra tablet gibi farklı elektronik aletlerle de kullanılabilen 20W Apple adaptör modeli, çok yönlülüğüyle dikkatleri üzerinde toplar. 20 watt Apple adaptör pratik kullanımıyla da öne çıkar. Apple 20 W USB-C güç adaptörü uyumlu kablo, USB girişine takıldığında her cihazla kullanılabilecek yapıya bürünür.

Apple 20W adaptör fonksiyonelliği ile herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Kaliteli ürün arıyorsanız Apple 20W adaptörüne göz atabilir, Apple 20 W USB-C güç adaptörü özelliklerini daha yakından inceleyerek gereksinimlerinize kısa sürede yanıt bulabilirsiniz.

Apple 20W Adaptör

Hızlı Şarj Desteğiyle Apple 20W Adaptör

iPhone 20W şarj aleti hızlı şarj desteği sunması ile acil durumlarda kullanıcılarına fonksiyonellik kazandırır. Hızlı şarj özelliğine sahip olan Apple telefonlarda ortalama 30 dakika içinde pil ömründe %50’den fazla artış sağlayabilir. Ancak şarj hızı elbette ki cihazların pil ömrü ve batarya yapısı ile orantılıdır.

Apple 20W adaptör diğer markaların hızlı şarjı destekleyen cihazlarında da benzer şekilde kısa sürelerde istenilen pil seviyesine ulaşabilir. Ev ya da iş fark etmeksizin her yerde günlük hayata pratiklik kazandıran Apple MHJE3TU/A 20W ürünü, gücü ve işlevselliği ile dikkatleri üzerinde toplar.

Apple MHJE3TU/A 20W USB-C güç adaptörü başarılı dizaynıyla da kullanıcılarına rahat bir kullanım sağlar. Oval köşeleri olan Apple 20 watt adaptör modeli, dar alanlarda rahat şekilde kullanılabilir. Apple MHJE3TU/A kullanıcı odaklı tasarımı ve özellikleriyle herkesin beğenisini kazanır.

Apple 20W adaptör fonksiyonelliği ve mobilitesi yüksek bir ürün olmasıyla günlük hayatın karmaşasına pratiklik katar. Ayrıca MHJE3TU/A ürününe çeşitli kampanya ve fırsatlarla herkes tarafından ulaşılabilir.

Apple 20 W USB-C güç adaptörü en ucuz seçeneklerini inceleyerek siz de ürünün sağladığı avantajlardan yararlanabilir, Apple 20W adaptör sayesinde cihazlarınızın pilini tüketmeden hızlı şekilde doldurabilirsiniz.

Apple 20W Adaptör Giriş

Apple 20W Adaptör ile 5W Adaptör Farkları

Apple 20W adaptör, ilk olarak şarjın daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine imkân tanıması ile Apple 5W adaptör modelinden ayrılır. Benzer tasarımlarına rağmen Apple 20W adaptör 0.1 mm daha az derinliğe sahip olması ile her yere daha rahat bir şekilde taşınabilir.

Elektronik aletlerinizi daha kısa sürede şarj etmek istiyorsanız Apple 20W adaptör daha kullanışlı bir alternatif haline gelir. Apple 20W adaptör fiyat seçeneklerini inceleyerek aradığınız hıza kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A Fiyat Analizi

Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A Özellikleri

Türü:   Type-C
Güç:   20 W
Port Sayısı:   1
Hızlı Şarj:
Uyumlu Marka:   Apple
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
2.33 kişi oyladı
Ürüne puan ver
  • 1 yorum
    5 beğeni
    Oğuzhan Ö.İstanbul7 Ağustos 2022
    ben apple ın orjinal sitesinden 20w luk şarj adaptörü aldım ( C tip) , orjinal kablo ile şarj ettim, ama baktım ki bimden aldığım pirana adaptör ve kablo ile 1 e 1 aynı zamanda şarj ediyor, yani görünür bir farkı yok. ona göre atın alın. ( bu arada bu ürünler fake, orjinali sadece sitesinde ama almaya değmez)

Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/AApple MD813ZM/A 5 W USB Güç AdaptörüSamsung Galaxy S21/s21+/s21 Ultra Type-c 25wat Orjinal Şarj Aleti Cihazı Adaptörü BeyazSamsung EP-TA800N Type-C 25 W Kablosuz Hızlı Şarj Aleti
 Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/AApple MD813ZM/A 5 W USB Güç AdaptörüSamsung Galaxy S21/s21+/s21 Ultra Type-c 25wat Orjinal Şarj Aleti Cihazı Adaptörü BeyazSamsung EP-TA800N Type-C 25 W Kablosuz Hızlı Şarj Aleti
Fiyat 115,00 TL
105 satıcı
89,00 TL
28 satıcı
249,00 TL
1 satıcı
205,00 TL
118 satıcı
Popülerlik1. Popüler Şarj Adaptörü--2. Popüler Şarj Adaptörü
Ortalama Puan1 yorum--
TürüType-CUSB-Type-C
Akım KorumalıYok--Yok
ÇokluYok--Yok
Dijital GöstergeliYok--Yok
PDYok--Yok
SeyahatYok--Yok
Güç20 W--25 W
Port Sayısı11-1
Hızlı Şarj---Var
Akıllı---Yok
AkıllıYok---