Dyson Şarjlı Süpürge

Dyson Şarjlı Süpürge Fiyatları

17 farklı Dyson Şarjlı Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

Dyson Şarjlı Süpürge Philips Şarjlı Süpürge Bosch Şarjlı Süpürge Fakir Şarjlı Süpürge Xiaomi Şarjlı Süpürge Altus Şarjlı Süpürge

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

25.2 V36 V1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü170 W200 WDikeyEl60 dk120 dkSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Dyson Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Dyson Özellikler Türü Voltaj Ağırlık Emiş Türü Motor Gücü Ses Seviyesi Hazne Kapasitesi Şarj Süresi Çalışma Süresi Uzunluk Genişlik Yükseklik SatıcıToplam 152 satıcı. Ürün Puanı

Dyson Elektrikli Süpürge Dyson Süpürge Yedek Parça Dyson Hava Temizleme Cihazı Dyson Hava Temizleme Cihazı Yedek Parça

En Popüler Dyson Şarjlı Süpürgeler

Dyson Şarjlı Süpürge Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Dyson Şarjlı Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

Dyson Şarjlı Süpürge

Fonksiyonel özellikleriyle yaşadığınız alanlarda temizliği sizin için kolaylaştıran Dyson şarjlı süpürgeler, farklı boyutlarda ve renklerde üretilir. Toz, kir, polen ve benzeri partiküllerle teması en aza indiren ürünler, yorucu süpürge işlemlerini pratik bir şekilde halledebilmenize de olanak tanır. İnce ve küçük tozları çekebilen başlık tasarımlarıyla kaliteli bir deneyim sunan Dyson şarjlı süpürge modelleri, evcil hayvanlarınızın bıraktığı tüyleri de temizleyebilme imkânı verir. Uzun süre temizlik yapabilmeniz için geliştirilen bataryalarıyla dikkat çeken ürünler, süpürge esnasında kablo takılması ve priz bulamama gibi sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçer. Mor, siyah, turuncu gibi renklerden tasarlanan aletler, portatif şarj istasyonları sayesinde kolaylıkla şarj edilebilir. Süpürge ve temizlik işlemlerinizi keyifli bir şekilde yapabilme imkânı tanıyan pek çok Dyson şarjlı süpürge Akakçe’de!

Dyson Şarjlı Süpürge Özellikleri

Kullanıcı konforu düşünülerek geliştirilen Dyson şarjlı süpürge özellikleri yaşam alanlarınızı iyi bir şekilde süpürebilmenize yardımcı olur. Kırılma, çatlama ve benzeri deformasyonlara dayanıklı materyallerden üretilen ürünler, uzun süreli kullanım beklentinizi karşılar. İleri teknolojiler ile geliştirilen Dyson dikey şarjlı süpürge modelleri, çok yönlü ve hafif tasarımları sayesinde tozun girdiği her alanı temizleyebilmenize yardımcı olur. Lazerli başlıklara sahip olan pek çok ürün, sert zeminlerde biriken ince ve küçük tozları görünür kılarak süpürebilmenizi sağlar. Çok katmanlı filtrasyon sistemleriyle hijyen beklentinizi karşılayan Dyson şarjlı dikey süpürge çeşitleri, mikron küçüklüğündeki mikroskobik partikülleri yakalayabilme imkânı tanır. Tasarımlarıyla elinizi ve bileğinizi yormayan ürünler, günlük temizlik işlemlerini keyifli bir şekilde yapabilmenize yardımcı olur. Hem dikey süpürge hem de el süpürgesi olarak kullanabileceğiniz birçok Dyson şarjlı süpürge karşılaştırma yaparken ihtiyacınıza uygun modeli bulabilmenizi kolaylaştırır.

Dyson Şarjlı Süpürge Modelleri

Pek çok şarjlı süpürge Dyson tarafından kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak üretilir. Temizlik işlemlerini pratik ve hızlı bir şekilde halledebilmenize yardımcı olan Dyson şarjlı kablosuz süpürge modelleri, birbirinden farklı özelliklerde kullanıma sunulur. Silindirli, düz ve fırçalı başlıklara sahip olan makineler, aradığınız modeli bulabilmenizi kolaylaştırır. Toz ve partikülleri hem sayan hem de büyüklüklerini ölçen birçok akıllı Dyson süpürge şarjlı, süpürge sonrasında nelerin temizlendiği hakkında bilgi de verir. Anti - Tangle özelliğine sahip olan bu modeller; saç, kıl ve tüyleri etkili bir şekilde toplayarak odalarınızı hijyenik bir hale getirebilmenizi sağlar. Yüksek emiş güçleriyle yoğun süpürme işlemlerini kolaylıkla halledebilme imkânı veren akıllı Dyson şarjlı süpürge modelleri, sert ve yumuşak zeminleri rahatlıkla temizleyebilmenize yardımcı olur.
Hyperdymium motor sistemine sahip olan Dyson şarjlı elektrik süpürgesi modelleri ise ayaklı ve LCD ekranlı alternatifleriyle temizlik işlemlerinizi kolaylaştırır. Ayarlanabilir emiş güçleriyle dikkat çeken ürünler kullanacağınız alana göre seçim yapabilmenizi sağlar. Radial Root Cyclone teknolojisi ile tasarlanan filtre hazneleriyle tıkanma ve benzeri problemlerle karşılaşmanızın önüne geçen bu modeller farklı kapasitelerde üretilir. Kolaylıkla çıkarıp takabileceğiniz haznelere sahip olan Dyson elektrikli şarjlı süpürgeler, odalarınızı minimum eforla süpürebilmenize olanak tanır. Yüzey çizilmesini engelleyen başlıklarıyla dikkat çeken ürünler, tozun yoğunluğuna ve zemine göre otomatik emiş gücü ayarlayan sistemleriyle deneyiminizi artırır. Birçok şarjlı elektrik süpürgesi Dyson’ın derinlemesine temizlik için geliştirdiğini ürünler arasında yer alır. Gelişmiş batarya hücrelerine sahip olan elektrikli süpürge çeşitleri, bütün evi tek seferde süpürebilme imkânı verir.

Temizlik İşlemlerini Kolaylaştıran Dyson Şarjlı Süpürgeler

Lazerli Dyson şarjlı süpürgeler ise en ufak tozları dahi kolaylıkla temizleyebilme olanağı tanır. Konik başlık fırçalarına sahip olan birçok ürün, yüksek havlı kilim ve halıları derinlemesine süpürebilmenizi sağlar. Karbon fiber materyaller kullanılarak üretilen süpürge fırçalarıyla dikkat çeken bu modeller, fırça kılı ezilmesi ve kırılması gibi sorunlarla karşılaşmanızı engeller. Zengin çeşitliliğiyle ihtiyacınıza en uygun ve en iyi Dyson şarjlı süpürge modelini bulabilmenizi kolaylaştıran ürünler, uzun süreli çalışmalarda dahi performansını korur. Tam makine filtrasyonuna sahip olan makineler; toz, kir ve tüyleri hava akışından ayırarak en küçük partikülleri dahi hapseder, yaşam alanlarınızı ferah bir hale getirebilmenize yardımcı olur.
Dyson şarjlı el süpürgesi modelleri ise portatif boyutları sayesinde vücudunuzu yormadan daha fazla alanı tozdan ve kirden arındırabilme imkânı verir. Araç temizliği yaparken de tercih edebileceğiniz ürünler; yatak, döşeme ve merdiven gibi ortamları temizlerken kolaylık sağlar. Düşük desibelli modelleriyle deneyiminizi artıran makineler, çocuklarınız uyurken evinizi süpürebilme olanağı tanır. Dyson şarjlı süpürge kullanıcı yorumları arasından öne çıkan sessiz çalışma özelliği, ofisinizi de sessiz bir şekilde temizleyebilme fırsatı verir. Tek bir hamle ile takıp çıkarabileceğiniz başlıklara sahip olan ürünler, süpürge yaparken pratiklikten vazgeçemeyenlerin beklentilerini karşılar. Pek çok şarjlı el süpürgesi Dyson’ın alanında uzman tasarımcıları ve mühendisleri tarafından geliştirilir.

Dyson Şarjlı Süpürge Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Birbirinden farklı özelliklerde üretilen bu ürünler, “Dyson şarjlı süpürge hangisi iyi?” ve “Dyson şarjlı süpürge hangi model almalıyım?” gibi soruları beraberinde getirir. Zengin çeşitliliğe sahip olan makineleri alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta yer alır. Bu ürünler arasından ilk kez seçim yapıyorsanız Dyson şarjlı süpürge kullananlar tarafından yapılan Dyson şarjlı süpürge yorumlarını ve tavsiyelerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Dyson şarjlı süpürge tavsiyeleri size makinelerin kullanım şekilleri ve özellikleri ile ilgili fikirler verebilir. Bu ürünleri seçerken aşağıda yer alan maddeleri de dikkate alabilirsiniz:

Dyson Şarjlı Süpürge Fiyatları

Birbirinden farklı özelliklerde üretilen süpürge modelleri, fiyat olarak da pek çok alternatif sunar. Tabii bu noktada bu ürünleri ilk kez alacak olan kullanıcıların aklına gelebilecek “Dyson şarjlı süpürge fiyatı ne kadar?” sorusunu cevaplamak gerekir. Dyson şarjlı süpürge fiyatları, tasarımları ve fonksiyonları doğrultusunda değişiklik gösterir. Her bütçeye hitap eden ürünler, Dyson şarjlı süpürge en ucuz ve en uygun modeli bulabilmenizi kolaylaştırır. Hem dikey hem de el süpürgesi olarak kullanabileceğiniz şarjlı süpürge fiyatları, tasarımlarına göre birçok seçeneği beraberinde getirir.
Lazerli Dyson şarjlı süpürge fiyatı ise maliyetinden dolayı biraz daha fazla olabilir. Uygun fiyatlı alternatifleriyle seçim yapabilmenizi kolaylaştıran Dyson şarjlı dikey süpürge fiyatları, filtre sistemleri ve başlıklarına göre de değişir. Siz de odalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde süpürmek için Dyson şarjlı süpürge arıyorsanız Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Elektronik ana kategorisi içerisinde bulunan süpürme, yıkama kategorisinin altında yer alan ürünlere ulaşarak karşılaştırmalar yapabilir, seçtiğiniz modeli birkaç adımda sipariş verebilirsiniz.