Dyson

Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge

(7 yorum)
Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge
Seçenekler:

27 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

17.308,23 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 29 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 10 adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/DEPOMSUN

Ürün Özellikleri: Dikey, Ağırlık: 2.6 kg, Duvara Asılabilen, HEPA Filtre, Işıklı, Siklon Filtre, Dar Aralık Ucu, Sert Zemin Başlığı... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
15.999,00 TL11.11.2023

En Ucuz Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tüm fiyatlar (23)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Dyson Şarjlı Süpürgeler
Benzer Ürünler

Dyson V10

Günlük kullanımda, Dyson V10 dikey elektrikli süpürge, tüm Dyson markalı elektrikli süpürgeler gibi toz, döküntü ve partikülleri temizlemek için idealdir. Kolayca boşaltabilmeniz için toz haznesi üzerinde kullanışlı klik sistemi vardır, bu sayede toza temas etmeden tüm hazne temizlenebilir. Toplam 2,6 kilo ağırlığı sayesinde Dyson V10 süpürgeyi tutması ve taşıması kolaydır.

En önemli özelliklerinden bir diğeri ise çalışma süresidir. Dyson V10 dikey süpürge ortalama 45 dakikalık pil ömrü ile tüm evi süpürmenize yardımcı olur. Motorlu fırça, halı veya hayvan tüyleri temizliğinde üstün performans gösterir ve HEPA-13 filtresi, çekilen tozun tekrar dışarı çıkmamasını sağlar. Böylece hava kalitesini de artırır ve alerjenlerin solunmasını önleyebilir.

Sadece halı değil, koltuk, parke, mobilya ve benzeri tüm yüzeylerde aynı performansa sahiptir. Tek küçük dezavantajı ise Dyson V10 Cyclone Absolute süpürgenin 87 desibel üretmesidir. Klasik elektrikli süpürgelerle benzer desibele sahip Dyson V10, emiş gücüne göre ayarlanabildiğinden düşük seviyede daha az gürültü ile çalışır.

Dyson V10 çekim gücü hem günlük hem de derin temizlik için son derece uygundur. Tüm kontroller tutma sapında bulunduğundan süpürme esnasında da emiş gücü azaltılıp artırılabilir. Bu sayede gerekli alanlarda yüksek seviyede kullanılarak enerji tasarrufu sağlanabilir. Siz de zemin temizliğinde yüksek emiş gücü, uzun kullanım sağlayan şarj süresi ve pratik kontrolünden yararlanmak isterseniz Dyson V10 dikey süpürgenin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dyson V10

Her Zemine Uygun Başlığıyla Dyson V10

Elektrik kablosu olmadan kullanım özgürlüğü tanıyan Dyson V10 Absolute, yüksek performansının yanı sıra tasarım özellikleriyle de öne çıkar. Çünkü Dyson V10 kablosuzdur. Odalar arasında geçiş yaparken fişi çıkarıp diğer prize takmanıza gerek bırakmaz ve her köşeye rahatlıkla ulaşır. Kablonun mobilyaların altına sıkışması ya da evcil hayvanlarınızın kabloya zarar verme olasılığını da ortadan kaldırır.

Dyson V10 süpürge torbasızdır ve tozu tekrar tekrar boşaltabileceğiniz özel toz haznesinde toplar. Dyson V10 Cyclone Absolute'un toz haznesini tek düğmeyle boşaltmak mümkündür. Düğmeye basıldığında toz haznesinin altı açılır, kirler doğrudan çöp kutusuna dökülür. Toz haznesi 0,76 litre olan Dyson V10, tüm evin tozunu biriktirebilir ve sürekli hazne boşaltılmasının önüne geçer. Böylece toz torbası satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır, tasarruf yapmanıza olanak tanır.

Öte yandan Dyson V10 Absolute yüksek - alçak tüylü halıları ve sert zeminleri süpürmek için ideal başlıklara sahiptir. Çünkü dikey süpürge 2 zemin başlığı, 1 motorlu mini fırça ve her yerin kapsamlı şekilde temizlenmesi için 3 aksesuarla birlikte verilir. Ayrıca elektrikli süpürgenin ulaşılması zor yerlere ulaşması açısından özel olarak tasarlanmış aksesuarı vardır. Bu özel başlık ise kanepenin altındaki veya dolabın arkasındaki alanları optimum şekilde temizlemek için kullanımı kolaylığı sağlar. Dyson V10 tasarım olarak da son derece şık görünüme sahiptir. Turuncu gövdesi ve mor-kırmızı başlık renkleriyle elektrikli ev aletleri arasında dikkat çekici görünür.

Dyson V10 Çekim Gücü

Hermetik Filtreli Dyson V10

Tüm Dyson süpürgeleri gibi ileri teknolojiye sahip Dyson V10 Cyclone yenilikçi siklon teknolojisi sayesinde benzerleri arasında en iyi emiş gücüne sahiptir. Hem sert zeminlerde hem de yumuşak zeminlerde rahat bir temizlik yapılmasını sağlayan başlıkları emiş gücü ile birlikte yüksek performans gösterir, en ince toz partiküllerinden büyük döküntülere kadar zeminleri tüm kirlerden arındırır.

Dyson V10 Absolute dikey şarjlı süpürge emiş gücünü manuel olarak kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede zemin ve halı türüne göre gerekli olan ayarlamaları tutma sapından kolaylıkla yapılır. Ayrıca kullanım esnasında tek elle hız değiştirilebilir. Dyson V10, gelişmiş filtreleme sayesinde dışarı tozdan arındırılmış hava verir, pratik boşaltma sistemine sahip büyük bir toz haznesi ise kirin daha hijyenik bir şekilde giderilmesini sağlar. Dikey elektrikli süpürge bu nedenle tamamen hermetik bir filtreleme sistemi ile donatılmıştır. Diğer Dyson V10 özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

 • Dyson V10 dik elektrikli süpürge, düşük ayarda 60 dakikaya kadar çalışırken ortalama 40 dakikalık pil ömrüne sahiptir. Maksimum seviyede ise 7 dakika kesintisiz kullanılabilir.
 • Batarya tamamen boşken toplam 3,5 saatte %100 şarj olabilir. Böylece kısa süreli temizliklerde de yararlanılabilir. Dyson V10 inceleme ve yorumlarda ise harici olarak satışa sunulan şarj istasyonu ön plandadır.
 • Parke ve pürüzsüz yüzeyler için naylon kumaştan, antistatik karbon elyaftan yapılmış yumuşak dönen bir silindire sahip Dyson V10 başlığı pürüzsüz zeminler için ideal seçimdir.
 • Dyson V10 motorlu mini fırçası, evcil hayvan tüylerini yakalamak, halıdan çıkarmak için tasarlanmıştır. Döşemeli mobilyalardaki tüyleri veya halıların üzerindeki kiri rahat bir şekilde çeker. Bu fırça aynı zamanda arabanın içini temizlemek için uygundur.
 • Tek bir düğme ile Dyson V10 Absolute el tipi elektrikli süpürgeye dönüştürülebilir.
Dyson V10 Hazne Temizliği

Dyson V10 ve Dyson V8 Arasındaki Farklar

Motorlu bir fırçaya sahip üniversal Motorbar zemin başlığı çok derine yerleşmiş kirleri bile temizler. Artırılmış güçle, önceki Dyson V8 modeline göre %25'e kadar daha fazla kiri temizlemek mümkündür. Dyson V8 modelinde hazne daha küçüktür ancak 0,5 litre ile tek seferde tüm tozları depolayabilir. Evcil hayvanların bulunduğu ortamları temizlerken tüy ve lif dolaşma önleyici teknolojisi pratik temizlik sağlar. Dyson V10 Absolute dikey süpürgenin HEPA-13 filtresi varken V8 serisinde ULPA filtresi vardır, bu da bir HEPA-15 sınıflandırmasına eşittir.

Dyson V10 Saklama

Dyson V10 Artıları ve Eksileri

Dyson V10, eşmerkezli olarak düzenlenmiş 14 siklon sayesinde kablolu elektrikli süpürgelerle karşılaştırılabilir emiş gücü sağlayan yeni dijital motor kullanır. Motor 6 hücreli pille çalışır, güçlü ve hafiftir. Dyson V10 fiyat açısından da kullanıcı dostudur, çünkü toz torbası gerektirmez.

Dyson V10 kullanıcı yorumları, motorun yüksek performansına odaklanır, üç farklı emiş seviyesinden bahsedilir. Bu üç seviye hem süpürme süresi hem de emiş gücünü doğrudan etkiler. Düz zeminlerde düşük seviye tozları, partikülleri temizlemeye uygundur. Yüksek tüylü halılarda ise 2. veya 3. seviyede kullanılması tavsiye edilir.

Dyson V10 Cyclon'un dezavantajı ise turbo modunda şarjın çabuk bitmesidir. Turbo modunda, toplam çalışma süresi 7 dakikadır. Bu nedenle Dyson V10 kullananlar turbo modunun mümkün olduğunca az kullanılmasını önerir. Dyson V10 Absolute yorum ve incelemelerde bahsedilen diğer eksi yön ise ses seviyedir. Güçlü motoru, elektrikli başlığı yüksek seviyede gürültüye sebep olabilir. Ancak her zaman maksimum güçte çalıştırmanız gerekmez.

Dyson V10 Teknolojisi

Dyson V10 Fiyatları

Şarjlı dikey süpürgeler arasında yüksek performansı ile dikkat çeken Dyson V10 Absolute fiyat açısından da kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Dyson V10 en ucuz serilerden biridir ve Dyson markasının pek çok ileri teknolojisine sahiptir. Ayrıca satışa sunulan şarj istasyonları, başlıkları ile daha da geliştirilebilir bir modeldir.

Tek parça el süpürgesine ek olarak birçok başlık içeren V10, Rollable barı sayesinde mobilyaların altına da kolaylıkla sığar. Bu sayede ek ekipman almanız gerekmez, Dyson V10 Absolute en ucuz ve en kaliteli süpürgeler arasında yer alır. Dyson V10 Animal ve Motorhead olmak üzere farklı seçeneklere de sahiptir. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun Dyson V10 fiyat en ucuz dikey şarjlı süpürge serisi olarak tanımlanabilir.

Öte yandan varyasyonların yanı sıra farklı zeminlere uygun başlıkları çok yönlü kullanım sağlar. En ucuz Dyson V10 hem birlikte gelen hem de harici satılan ekipmanlarla daha üst seviyeye getirilebilir. Siz de üstün performansından yararlanarak zeminlerinizi, döşemelerinizi, mobilyalarınızı tüm tozlardan arındırmak isterseniz Dyson V10 indirim ve kampanyalarını değerlendirebilir, en ucuz Dyson V10 modeline sahip olabilirsiniz.

Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge Fiyat Analizi

Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge Özellikleri

Türü:   Dikey
Ağırlık:   2.6 kg
Duvara Asılabilen:
HEPA Filtre:
Işıklı:
Siklon Filtre:
Dar Aralık Ucu:
Sert Zemin Başlığı:
Emiş Türü:   Kuru
Hazne Kapasitesi:   0.7 lt
Şarj Süresi:   3.5 saat
Çalışma Süresi:   60 dk
Uzunluk:   25 cm
Genişlik:   25.6 cm
Yükseklik:   124.9 cm

Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge Detayları

 • Performans
 • Temizleme çeşidi Kuru
 • Kir ayırma yöntemi Siklon
 • Güç kontrolü Otomatik
 • Gürültü seviyesi 87 dB
 • Motor gücü 525 W
 • Tasarım
 • Toz torbası tipi Torbasız
 • Kuru kir kapasitesi 0,76 l
 • Ürün rengi Bakır, Nikel
 • Ergonomi
 • Yıkanabilir filtre Evet
 • Duvara monte Evet
 • Toz haznesi dolu göstergesi Evet
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı Pil
 • Çalışma zamanı 60 dakika
 • Şarj süresi 3,5 Saat
 • Motorlu başlıkla çalışma süresi (orta hız) 20 dakika
 • Motorlu başlıkla çalışma süresi (yüksek hız) 5 dakika
 • Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
 • Soğurma gücü 151 W
 • Enerji yönetimi
 • Desteklenen pil sayısı 7
 • Güç tüketimi, etkin 35 W
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık 2,58 kg
 • Genişlik 250 mm
 • Derinlik 256 mm
 • Yükseklik 1266 mm
 • Ambalajlama bilgisi
 • Ambalaj genişliği 154 mm
 • Ambalaj derinliği 271 mm
 • Ambalaj yüksekliği 800 mm
 • Paket ağırlığı 5,98 kg
 • Paket içeriği
 • Vakumlu çubuk montajı Evet
 • Teleskopik çubuk Hayır
 • Şarj aleti tabanı Evet
 • İçdöşeme hortum başı dahil Evet
 • Motorlu meme Evet
 • Krevis aleti Evet
 • Mini motor başlığı Evet
 • Diğer özellikler
 • Toz kapasitesi 0,76 l
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Fantom Halı Yıkama Makinesi Yağsız Fritöz Philips Airfryer

Ortalama Puan
4.2 17 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AY 4 yorum
  34 beğeni
  Alper Y. 4 Ocak 2023
  Akakçe ekibi defalarca denememe rağmen foto atamadım süpürgeye gelecek olursak fiyatı hariç olumsuzluk yok 155m2 evi motor başlıklı olarak orta seviyede oturma odası salon rahat süpürdü kullanınca anlarsınız Max ta pil ömrü farklı olur düşük seviye çekiş ve motor başlıklı olarak daha uzun olur iyi ki almışım otomobil temizliğinde de kullanacam halılar yeniydi epey toz tüy topladı çekişi 10 numara
 • 2 yorum
  8 beğeni
  Elif Ö. İstanbul 23 Ocak 2021
  Çok ama çok memnunum
 • DY 12 yorum
  33 beğeni
  Derya Y. 7 Ocak 2021
  Fiyatı biraz pahalı olmasına rağmen süpürme performansı süper fiyatına değer bence
 • AY 1 yorum
  5 beğeni
  Aykut Y. 24 Ocak 2020
  Herşey harika teşekkürler
 • CZ 1 yorum
  66 beğeni
  Coşkun Z. 3 Kasım 2019
  Şarjda kullanım süresi 2.kademede 10dk.suruyor.1. Kademede ise şuan ölçüyorum30 dk oldu.alt kısımdaki boşaltma haznesi ergonomi değil.zor temizleniyor.sarj dolum süresi sıfırdan 100 e 6 saati buluyor..yerdeki tozları alması bakımından hoşuma gitti.1.kademede emiş gücü çok performanslı değil.ama başlığındaki süpürge büyük iş görüyor.insan hep 2. Kademede çalıştırmak istiyor ama dediğim gibi 10 dk dan fazla çalışmıyor.mutfagi aldırmak için 10dk yeterli gibi yinede beğenmedim.sarji daha iyi olmalıydı.

Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V10 Animal Cyclone Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı Süpürge
 Dyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V10 Animal Cyclone Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı Süpürge
Fiyat 17.308,23 TL
27 satıcı
16.285,00 TL
11 satıcı
Fiyat Yok 23.490,00 TL
31 satıcı
Popülerlik-8. Popüler Dyson Şarjlı Süpürge-1. Popüler Şarjlı Süpürge
Ortalama Puan7 yorum-1 yorum22 yorum
TürüDikeyDikeyDikeyDikey
Voltaj-21.6 V--
Ağırlık2.6 kg2.61 kg-3 kg
Duvara AsılabilenVarVar-Var
HEPA FiltreVarVar-Var
IşıklıVar--Var
Siklon FiltreVarVar-Var
Dar Aralık UcuVarVar-Var
Sert Zemin BaşlığıVarVar-Var
Turbo Başlıklı---Var
Emiş TürüKuruKuru-Kuru
Motor Gücü-115 W--
Hazne Kapasitesi0.7 lt0.54 lt-0.75 lt
Şarj Süresi3.5 saat5 saat-4.5 saat
Çalışma Süresi60 dk40 dk-60 dk
Uzunluk25 cm22.4 cm-26 cm
Genişlik25.6 cm25 cm-25 cm
Yükseklik124.9 cm124.4 cm-115 cm
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı