Dyson

Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge

(2 yorum)
Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge
Seçenekler:

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.099,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 8 dakika önce

peşin fiyatına 6 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Pazarama/Erpa Holding

Ürün Özellikleri: Dikey, Voltaj: 25.2 V, Dar Aralık Ucu, Duvara Asılabilen, HEPA Filtre, Işıklı, Sert Zemin Başlığı, Siklon Filtre... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

En Popüler Dyson Şarjlı Süpürgeler

Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge

Teknolojik özellikleri ve yeni nesil tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Dyson V11 Absolute Extra yüksek emiş gücü ve performansı ile kullanıcıdan tam puan alır.

Elektrikli süpürge konusunda tasarladığı ürünler ile kalitesini kanıtlayan Dyson, V11 modelinde sunduğu üstün dayanıklılık ve performans özellikleri ile pek çok kişinin beklentilerine cevap verir.

Kullanıcıların elektrikli süpürgelerde aradığı hafiflik, yüksek emiş gücü, sessiz çalışma prensibi ve kablosuz kullanım gibi birçok özelliği bünyesinde bulunduran Dyson V11 Absolute Extra pek çok farklı kitleden kullanıcı tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Farklı zemin türleri için özel olarak tasarlanan başlık özellikleri sert ve halı zeminde üstün temizlik yapma olanağı sunar. Temizlik sürecini akıllı bir şekilde yönten dikey elektrikli süpürge, kolay kullanımı sayesinde temizlik yapmayı daha keyifli ve zahmetsiz bir boyuta taşır.

Dyson V11 Absolute Extra fiyat konusunda birçok kişinin beklentilerini karşılar. Dyson V11’de kullanılan kaliteli materyaller ve üstün teknolojik özellikler Dyson V11 Absolute Extra fiyat seçenekleri arasında bütçenize hitap edenleri bulabilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve uzun süreli bir kullanım için Dyson V11 Absolute Extra elektrikli süpürgeyi tercih edebilirsiniz.

Dyson V11 Absolute Extra Genel Görünüm

Dyson V11 Absolute Extra ile Akıllı Zemin Teknolojisi

Yaşam alanlarının her noktasını derinleme temizleme imkanı sunan Dyson V11 Absolute Extra, halı ya da sert zemini otomatik olarak algılayarak mükemmel bir performans sergiler.

Dyson V11 Absolute Extra yorumlar ve öneriler bölümlerini incelediğinizde öne çıkan özelliklerinden birinin de akıllı zemin teknolojisi olduğunu görebilirsiniz.

Dyson V11, Auto modda kullanıldığında başlık kısmında yer alan Dynamic Load Sensör teknolojisi saniyede 360 kez fırçalama sağlar. DLS teknolojisi yüksek torklu başlığı akıllı bir şekilde yöneterek kullanılan zeminlerin özelliklerine göre gücünü ayarlar.

Zemin özelliklerine göre otomatik bir kullanım sunan süpürge, temizlik sırasında halı ya da sert zemine geçildiğinde başlığın değiştirilmesine gerek kalmadan temizliğe devam etme olanağı sağlar.

Sert zeminlerde oluşan ince tozlar için tasarlanan siyah antistatik karbon fiber lifler derinlemesine bir temizlik sunar. Daha yerleşmiş ve zorlu kirler için ise nylon fırça başlığı bulunur.

Daha kalın bir yapıya sahip olan naylon başlık halı ve kilimlere yerleşen zorlu kirleri temizlemeye yardımcı olur. Cihaz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Dyson V11 Absolute Extra yorumlar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Dyson V11 Absolute Extra Süpürme

Gerçek Zamanlı Performans ve Kablosuz Kullanım Sunan Dyson V11 Absolute Extra

Son dönemlerin en çok tercih edilen ve popülaritesi sürekli artan dikey süpürge formuna sahip olan Dyson V11 Absolute Extra, modern ve şık tasarımı ile ilk bakışta dikkatleri üzerine çeker.

Kablosuz kullanımı sayesinde yaşam alanlarının her bölümünde özgürce temizlik yapmaya olanak sağlayan elektrikli süpürge şarjlı çalışma prensibine sahiptir.

Duvara monte edilen şarj istasyonu sayesinde şarj edilen Dyson V11 Absolute Extra, tamamen dolduktan sonra kullanılmaya başlanabilir. Dyson V11 Absolute Extra yorumlar ve öneriler bölümlerini incelediğinizde kullanıcıların Dyson V11 LCD ekran özelliklerinden son derece memnun olduğunu görebilirsiniz.

Gerçek zamanlı performans bildirimi yapan LCD ekran, filtre bakımı ya da tıkanıklık gibi durumları zaman geçmeden bildirim yolu ile kullanıcıya iletir. Aynı zamanda kolay bir arayüze sahip olan ekran üzerinden Dyson V11’in kalan çalışma süresi gibi bildirimlerine de ulaşılabilir.

Farklı formlarda kullanılabilen Dyson elektrikli dikey süpürge, sadece halı ve fayanslar olmaksızın dolap üstleri, koltuk altları ya da koltuk döşemesi gibi alanları da üstün bir emiş gücü ile temizlemeye yardımcı olur. Dyson V11 Absolute Extra fiyat olarak birçok seçenek sunduğundan satın almadan önce indirim ve kampanya dönemleri takip edilebilir.

Dyson V11 Absolute Extra Fonksiyon Görünüm

Dyson V11 Absolute Extra Elektrik Süpürgesi Teknik Özellikleri

Gelişmiş LCD ekranı, kullanım modları ve şarj süresi ile çığır açan özelliklere sahip olan Dyson V11 Absolute Extra hem dış tasarımı hem de teknik özellikleri ile beğeni kazanır.

Dyson elektrikli süpürge modelinde kullanılan Dysn Hyperdymium motor, 125.000 RPM hız ile çalışarak yüksek emiş gücünü artırır ve derinlemesine temizlik imkanı sunar.

Radial Root Cyclone teknolojisi ile güçlendirilen Dyson V11 Absolute Extra, emiş gücü kaybı yaşanmadan ve filtrede tıkanma yaşanmadan üstün temizlik vadeder.

Geniş bir kullanıcı kitlesinden tam puan alan gelişmiş LCD ekran, cihazın anlık çalışma ve performans bildirimlerini gerçek zamanlı olarak gösterir. Dyson DLS teknolojisi ile farklı zeminler otomatik olarak algılanır ve başlık değiştirmeye gerek kalmadan temizlik devam eder.

Sert zeminlere yapışan ince tozu temizlemek için 2.736.000 karbon fiber lifler, halı ve kilim üzerindeki kirler içinse 7.815 sert naylon fırça başlığı otomatik devreye girer.

Tasarımın Eco mod, Boost mod ve Auto mod olmak üzere üç farklı çalışma modu bulunur. 0,76 litrelik toz haznesi bulunan Dyson V11 Absolute Extra, “doğrult boşalt” sistemi ile kolay bir temizlik imkanı sunar.

Dyson V11 Absolute Extra Temizleme Örneği

Dyson V11 Absolute Extra ve Dyson Cyclone Absolute V10 Modeli Arasındaki Farklar

Dyson V11 Absolute Extra dikey şarjlı süpürge ile Dyson Cyclone Absolute V10 ürünleri karşılaştırıldığında V11 tasarımının daha üstün özelliklere sahip olduğu görülür.

V11 elektrikli süpürgenin toz filtresi 0,76 l olurken V10 ise 0,7 l’dir. V11’e yeni eklenen LCD ekran özellikleri V10 modelinde bulunmaz. V11 de yer alan akıllı zemin teknolojisi V10’da yoktur. V11 4,5 saatte, V10 ise 3,5 saatte şarj edilir.

Dyson V11 Absolute Extra Modeli Artı ve Eksi Yönleri

En çok tercih edilen süpürge modelleri arasında yer alan Dyson V11 Absolute Extra, yüksek emiş gücü ve akıllı teknolojileri ile kullanıcıya pek çok avantaj sunar. Kullanıcıların beklentilerini yüksek oranda karşılayan cihazın birkaç eksi yönü bulunur. Tasarımın artı ve eksi yönleri şunlardır:

 • Dyson V11 Absolute Extra kullanımı son derece keyifli ve zahmetsiz bir tasarımdır. Hafifliği sayesinde yaşam alanlarının her tarafına kolay bir şekilde taşınan Cihaz aynı şekilde süpürme işlemini de daha kolay bir boyuta taşır.
 • Ürünün akıllı zemin tanıma teknolojisi, halı ya da sert zeminleri otomatik olarak ayırt eder ve kullanıcıyı başlık değiştirme zahmetinden kurtarır. Tasarımın otomatik olarak değişen başlıkları hem ince tozu hem de yerleşmiş kirleri temizlemeye olanak sağlar.
 • Akıllı temizleme teknolojisini cihazın başlığında yer alan siyah karbon fiber lifler ve naylon fırça başlığı destekler. Dyson V11 Absolute Extra özellikleri ile kullanıcıların elektrikli süpürge konusunda ihtiyaç duydukları pek çok beklentiyi karşılar.
 • Süpürgenin en çok beğeni kazanan özelliklerinin başında Eco modda yaklaşık 60 dakika çalışmasıdır. 60 dakika şarj süresi sunan Dyson V11 Absolute Extra tüm evin derilemesine temizlenmesine olanak sağlar.
 • 3 farklı çalışma modu bulunan süpürgenin LCD ekranı üzerinden ürünün çalışma süresi ya da çalışma modu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Kullanıcılar için artı yönü oldukça fazla olan Dyson V11 Absolute Extra modelinin tek dezavantajı standart ürünlere göre daha yüksek segment bir cihaz olmasıdır.

Pek çok markaya göre yüksek segmentte yer alan tasarımı uygun fiyat seçenekleri ile satın almak için kampanya ve indirim dönemlerini yakından takip edebilirsiniz.

Dyson V11 Absolute Extra Boşaltma Fonskiyonu

Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge Fiyat Analizi

Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge Özellikleri

Türü:   Dikey
Voltaj:   25.2 V
Dar Aralık Ucu:
Duvara Asılabilen:
HEPA Filtre:
Işıklı:
Sert Zemin Başlığı:
Siklon Filtre:
Emiş Türü:   Kuru
Hazne Kapasitesi:   0.79 lt
Şarj Süresi:   3.5 saat
Çalışma Süresi:   60 dk
Uzunluk:   25 cm
Genişlik:   26.1 cm
Yükseklik:   128.6 cm
Ağırlık:   2.97 kg
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
3.33 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • MS2 yorum
  12 beğeni
  Mustafa S.İstanbul11 Mayıs 2021
  Ürünü aldım son derece kaliteli şimdiye kadar kullandığımız süpürgelerle alakası yok tabii ki daha yeni aldım deneyip test edicez
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • KK10 yorum
  170 beğeni
  Kemal K.Antalya23 Şubat 2021
  Sakın almayın süpürge bataryası garantiye dahil değil para tuzağı kablosuz diye heves etmeyin.Bataryanın ömrü yok.
Tüm Yorumlar
 • MS2 yorum
  12 beğeni
  Mustafa S.İstanbul11 Mayıs 2021
  Ürünü aldım son derece kaliteli şimdiye kadar kullandığımız süpürgelerle alakası yok tabii ki daha yeni aldım deneyip test edicez
 • KK10 yorum
  170 beğeni
  Kemal K.Antalya23 Şubat 2021
  Sakın almayın süpürge bataryası garantiye dahil değil para tuzağı kablosuz diye heves etmeyin.Bataryanın ömrü yok.

Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V11 Absolute 25.2 V Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı Süpürge
 Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V11 Absolute 25.2 V Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı Süpürge
Fiyat 14.099,00 TL
2 satıcı
Fiyat Yok 16.235,00 TL
47 satıcı
14.099,00 TL
32 satıcı
Popülerlik8. Popüler Dyson Şarjlı Süpürge-1. Popüler Şarjlı Süpürge2. Popüler Şarjlı Süpürge
Ortalama Puan2 yorum6 yorum17 yorum8 yorum
TürüDikeyDikeyDikeyDikey
Voltaj25.2 V25.2 V--
Ağırlık2.97 kg2.97 kg3 kg2.2 kg
Duvara AsılabilenVarVarVarVar
HEPA FiltreVarVarVarVar
Yıkanabilir Filtre--Yok-
IşıklıVarVarVarVar
Siklon FiltreVarVarVarVar
Şarj Ünitesi--Yok-
Çıkarılabilir Batarya--Yok-
Dar Aralık UcuVarVarYokVar
Sert Zemin BaşlığıVarVarVarVar
Hayvan Tüyü Başlığı--Yok-
Uzatma Hortumu--Yok-
Üçgen Başlık--Yok-
Emiş TürüKuruKuruKuruKuru
Hazne Kapasitesi0.79 lt0.79 lt0.75 lt0.35 lt
Şarj Süresi3.5 saat3.5 saat4.5 saat4 saat
Çalışma Süresi60 dk60 dk60 dk60 dk
Uzunluk25 cm25 cm26 cm25 cm
Genişlik26.1 cm26.1 cm25 cm25.2 cm
Yükseklik128.6 cm128.6 cm115 cm123.4 cm
AkıllıYokYokYokYok