Dyson

Dyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı Süpürge

En Popüler 7. Şarjlı Süpürge (9 yorum)
Dyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı Süpürge
Seçenekler:

38 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

19.998,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 25 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 8 adet 1 iş günü Satıcı: Turkcell/Kafkasda

Ürün Özellikleri: Dikey, Ağırlık: 2.2 kg, Duvara Asılabilen, Işıklı, Siklon Filtre, Çıkarılabilir Batarya, Dar Aralık Ucu, Sert Zemin Başlığı... Devamını gör

1,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,0 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
19.249,09 TL16.11.2023

En Ucuz Dyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı Süpürge Fiyatları

Piyasa fiyatları (5)

Tüm fiyatlar (30)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Dyson Şarjlı Süpürgeler
Benzer Ürünler

Temizlikte Sınır Tanımayan Tasarım: Yüksek Emiş Gücüne Sahip Dyson V12

Dyson V12, gelişmiş özellikleriyle şarjlı süpürge kategorisinde kullanıcıya kolaylık sağlayan tasarımlar arasında yerini alır. Yüksek emiş gücü ile kullanılan hiçbir alanda toz zerresinden eser kalmaz. Bunun yanında yeterli şarj süresi, farklı alanların temizliği için sahip olduğu başlık çeşitleri ve hafif yapısı ile Dyson V12 oldukça avantajlı bir modeldir.

Dyson V12 kullananlar tarafından da beğeniyle karşılanan bu ürün, günlük kullanıma oldukça uygundur. Sahip olduğu farklı başlık seçenekleriyle her alana girer ve köşe bucak temizlemenize yardımcı olur. Ayrıca güçlü ve ergonomik oluşu, ilgi gören bir diğer özelliğidir.

V12, LCD ekranı sayesinde kullanımı daha da kolaylaştırır. Çekim gücünün yanında çektiği toz ve kirleri ekran üzerinde göstererek güçlü yapısını size ispatlar. Size yalnızca süpürme işlemi sonrasında temiz yüzeylerin keyfini sürmek kalır. Siz de keyifli ve kolay bir temizlik için uygun V12 Dyson fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Dyson V12 Özellikleri

Saymakla Bitmeyen Dyson V12 Özellikleri

Dyson V12, şarj edilebilir yapısı ile oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Ürün, pek çok farklı türde kir ve toza karşı etkilidir. Takıp çıkarılabilir yapısı sayesinde dar veya geniş her alanda kullanılabilir.

Tamamen şarj edildiğinde 60 dk boyunca kesintisiz kullanabileceğiniz Dyson V12 Absolute modelinin şarj olma süresi 4 saattir. 150 W emiş gücü sayesinde her toz zerresini anında yakalar. Cihazın siklon filtre özelliği bulunmakla birlikte metal ve motor koruma filtresi de mevcuttur.

Piezo sensörü sürekli olarak toz partiküllerini sayar ve bunların büyüklüklerini ölçer. Böylece yaptığınız temizliği somut veriler halinde ekranda görebilirsiniz. Bu sensörün ölçüm yapması aynı zamanda emiş gücünün toz seviyesine göre otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

V12, üç farklı güç modu ile gelir. Eco modu, enerji tasarrufu sağlamanız için düşünülmüştür. Bu mod ile süpürgeyi daha uzun süre çalıştırarak kapsamlı temizlik yapabilirsiniz. Akıllı Auto modu ile ihtiyacınız olan emiş gücünü otomatik olarak ayarlar. Boost modu ise kısa süreli olup yoğun temizlik gerektiren anlar için idealdir.

Dyson V12 kullanışlı LCD ekranı sayesinde ayarlarınızı kolayca görüp yapabileceğiniz bir alan sunar. Tek tuşla boşaltım, toz partikül göstergesi, otomatik güç ayarı gibi özelliklerin tümü Dyson V12 Slim tasarımını çok daha kullanışlı kılan özelliklerdir.

V12 Dyson şarjlı süpürgesinin yedek bir tak-çıkar bataryası da mevcuttur. Bu batarya sayesinde Dyson V12 Detect sizi asla yarı yolda bırakmaz. Dyson V12 Detect Slim Absolute ürününün şarjı bittiğinde cihazı şarj ünitesiyle veya doğrudan süpürgenin kendisine takarak şarj edebilirsiniz.

Tasarımda bulunan toz partikül göstergesi ile yaptığınız temizlikten emin olabilirsiniz. LCD ekran üzerinden görüntüleyebileceğiniz gösterge size ne ölçüde toz topladığınızı rakamlarla anlatır. Bu işlemi Piezo sensörü ile yapar.

Dyson V12 Başlıkları

Dyson V12’nin İşlevsel Başlıklarıyla Tüm Yüzeyler Tertemiz

Dyson V12 şarjlı süpürgesine ait ana kısmın yanında takılabilir farklı başlıkları da bulunur. Işıklı temizleme başlığı, ürünü sert zeminde kullandığınızda görünmeyen tozların görünür olmasını ve kolayca temizlenmesini sağlar.

Motorbar temizleme başlığı, oldukça kullanışlıdır. Bu başlıkta polikarbon dişler, fırça kıllarına dolanmayı önleyen yapısıyla öne çıkar. Ürünün bir diğer aparatı ise cihaza takılan borudur. Bu boru ile eğilmenize gerek kalmadan tozlu alanı rahatlıkla süpürebilirsiniz.

Cihazın aynı zamanda duvar ünitesi de mevcuttur. Bu üniteyi kullanarak Dyson V12 süpürge modelini bir sonraki işleme kadar duvara asarak alandan da tasarruf edebilirsiniz. Evinizde ya da arabanızda kullanabilmenize yarayan kombinasyon başlığı oldukça işlevseldir. Aralık temizleme başlığı ince ve ulaşılması zor alanların pratik bir şekilde temizlenmesinde etkilidir.

Uzatma hortumu, süpürgeye takılan herhangi bir başılığı 61 cm uzatarak temizlenecek alana ulaşabilmenizi sağlar. Ant Tangle mini başlık ise saçları ve tüyleri direkt hazneye yollar. Bu başlığın kılsız yapısı sayesinde evcil hayvanların dökülen tüylerini çok daha hijyenik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Küçük alanlar için uygun bir alternatiftir. Aynı zamanda bu başlıkla, dökülen evcil hayvan tüyleri de kolayca temizlenebilir. Mobilya altlarına ulaşmada zorluk çekenler için özel adaptör de mevcuttur.

Bu adaptörü kullanarak süpürgenin 90 dereceye kadar bükülmesini sağlayabilirsiniz. LED ışıklı aralık temizleme başlığı sayesinde dar ve karanlık olan alanları görebilir, buraların temizliğini de kolayca sağlayabilirsiniz.

Bunlara ilaveten inatçı kirler için özel bir fırça, kumaş ve döşeme başlığı, başlık saklama klipsi ve farklı açılarda kullanabilmeniz için tasarlanan adaptör ile V12 Detect Slim size pratik temizliğin kapılarını aralar.

Dyson V12’nin kutu içeriği ise şöyle:

 • Kablosuz süpürge
 • Işıklı temizleme başlığı
 • Motorbar temizleme başlığı
 • Kombinasyon başlığı
 • Anti Tangle mini başlık
 • Aralık temizleme başlığı
 • Başlık saklama klipsi
 • Mobilya altı adaptörü
 • Duvar askı ünitesi
 • Boru
 • Şarj cihazı

Haricen edinebileceğiniz başlık ve apartlar ise şunlar:

 • Uzatma hortumu
 • Kumaş ve döşeme başlığı
 • Yumuşak toz fırçası
 • İnatçı kir fırçası
 • Up-Top adaptör
 • Ayaklı ünite
Dyson V12 Tasarımı

Dyson V12 Tasarım Detaylarıyla Dikkat Çekiyor

Dyson V12, kolay tutuş sağlayan özel tutma alanı ve ergonomik yapısı sayesinde kullanımı oldukça kolay hale getirir. Uzun borusuyla ya da boru olmadan kullanıma elverişli yapıya sahip olan V12 Detect Slim, park pozisyonu bakımından dikey olarak tasarlanmıştır.

Dyson V12 modelinin 252 mm eni, 1234 mm boyu ve 250 mm derinliği bulunur. Ürün 2.2 kg net ağırlığa sahiptir. Dyson V12 Detect Slim Absolute ile tozu, kiri, kırıntıyı nerede olursa olsun kolayca çekebilirsiniz.

Ürün toz torbası ve su haznesine sahip değildir; yalnızca toz haznesi ile kullanıcıyı karşılar. Dyson V12, süpürme işlemini tamamladıktan sonra tek tuşla kolayca boşaltabileceğiniz bir hazne ile birlikte gelir.

Dyson V12 0,35 litreye kadar tozu tek seferde süpürebilecek kapasiteye sahiptir. Gelişmiş tasarım özelliklerine, uygun Dyson V12 Detect Slim fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Dyson V12 Ekranı

Dyson V12 LCD Ekranı ile Fark Yaratıyor

Dyson V12 LCD ekran özelliği sayesinde pek çok bilgi ve ayara kolayca ulaşabilmenizi sağlar. LCD ekran ile filtre bakımı, tıkanıklık bilgisi, temizleme modu ve kalan çalışma süresi gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Ayarlar menüsü üzerinden makineye dair tüm kişisel ayarları yapabilir, tek tuşla kontrol edebilirsiniz. Menüye girmek için düğmeye basılı tutmanız yeterlidir. Menüdeki seçenekleri görüntülemek için ise düğmeye hafifçe dokunabilirsiniz. LCD ekran üzerinden partikül sayımı ve emiş gücünü de kontrol etmeniz mümkündür.

Partikül sayımının hassasiyetini yine ekran üzerinden kendiniz belirleyebilirsiniz. Bunun için düğmeyi kullanarak makinenin toz partiküllerine vereceği tepkiyi ayarlayabilirsiniz. Menü üzerinden dil seçeneklerine de ulaşılabilir. Düğmeye basılı tutarak dil seçeneklerini görüntüleyebilir, burada tercih ettiğiniz dili kolayca seçebilirsiniz.

Dyson V12 tasarımının titreşim özelliğini kapatıp açmak için de LCD ekranı kullanmanız gerekir. Ayarlar menüsü üzerinden “Uyarılar” seçeneğini seçerek bildirimleri kendi istekleriniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

Ürün, şarj olması gerektiğinde titreşimle uyarı verir. Bu durumda ekran üzerinden gerekli bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Bataryanın boşalması halinde ekranda kırmızı bir simge görünür.

Cihazın ekranında filtre ve tıkanıklık bilgilerine dair bilgileri de görebilirsiniz. Menüden çıkmak istediğinizde ise seçenekler kısmına geldikten sonra aşağıya doğru ilerleyerek “Menüden çıkış” seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Dyson V12 Avantajları

Dyson V12 Artıları ve Eksileri

Dyson V12, sunduğu sayısız özellik ile kullanıcıların ilgi odağı olmayı başarır. Ürün, döşeme başlığından yumuşak uçlu fırçasına kadar pek çok alanda etkilidir. Bu da, kullanışlı yapısını kanıtlayan özelliklerin başında gelir.

V12 modelinin avantajları ve dezavantajları kullanıcıların satın almadan önce en çok merak ettiği konulardan biri. Ürünün artılarını ve eksilerini incelemek gerekirse:

Dyson V12 Artıları:

 • Dyson V12 modelini farklı aparatları sayesinde dar yüzeylerde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Çıkarılabilir borusu sayesinde tasarımı eğilmenize gerek kalmadan kullanmanız mümkündür.
 • LCD ekranı kullanarak ayarları görüntüleyebilir, cihazın durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 • Yüksek çekim gücü ile tüm toz ve kiri zahmetsizce süpürebilirsiniz.
 • Önceki modellere göre daha hafif bir yapıya sahip olduğundan kolay taşınabilir.
 • Tek tuşla temas gerektirmeden boşaltılabilen haznesi sayesinde kolay bir temizlik sunar.
 • Dyson V12 gözle görülemeyen partikülleri bile sağladığı yeşil ışık ile tespit eder ve temizliği kusursuz hale getirir.
 • Yakaladığı tüm toz zerreciklerini ekranda görüntülemenizi sağlayarak yaptığınız temizliği kanıtlar.

Dyson V12 Eksileri:

 • Dyson süpürge V12 modelinde toz torbası veya su haznesi kullanmamıştır.
 • 0,35 litre ile bir önceki modele göre daha az toz kapasitesine sahiptir.
 • Tamamen şarj olma süresi önceki modele göre yaklaşık 30 dakika daha uzundur.
Dyson V12 Kullanım

Dyson V12 ve Dyson V11 arasındaki Farklar

Dyson V12, Dyson V11 modeline göre daha kapsamlı özelliklere sahiptir. Dyson V12 toz partikül göstergesi, Piezo sensörü, tek tuşla boşaltım gibi gelişmiş özellikleriyle öne çıkar. Aksesuar noktasında da Dyson V12, V11 modeline göre daha fazla seçenek sunar. 2 adım fırça, Direct Drive başlık, hayvan tüyü toplama özelliği bunlardan bazılarıdır.

Tasarım bakımından incelendiğinde ise Dyson V12 daha az yer kaplar. Ayrıca Dyson V12, V11’e göre 800 gram daha hafif olarak tasarlanmıştır. Ürün, tam kapasiteyle şarj olma noktasında V11’e göre daha uzun süreye ihtiyaç duyar. 4 saat şarj olma süresi ile V12, V11’den 30 dakika daha fazla süreye ihtiyaç duyar.

Toz kapasitesi olarak da V12 tasarımı V11’e göre 0,44 litre daha azdır. Geniş bir yüzey temizliği ihtiyacı bulunmayanlar için V12’nin toz kapasitesi yeterli olacaktır. Farklı ayarlar, sensör özellikleri ve farklı yüzeyler düşünülerek tasarlanan başlıklarıyla V12, toz kapasitesinde meydana gelen farkı kusur olmaktan çıkaracak avantajlara sahiptir.

Dyson V12 Temizlik

Dyson V12 Fiyatları

Dyson V12 sahip olduğu gelişmiş teknik ve tasarım özellikleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Çeşitli başlık yapıları ile farklı yüzeyleri temizleme imkânı tanıyan Dyson şarjlı süpürge V12 modeliyle tatmin edici çok sayıda özelliği beraberinde getirir.

Dyson V12 fiyatları, ürünün sahip olduğu özelliklere göre belirlenir. Kullacılar tarafından yapılan Dyson V12 yorum ve değerlendirmelere bakıldığında gelişmiş tasarımı, güçlü emiş gücü gibi özellikler öne çıkar. Dyson V12 en ucuz seçeneklere siz de kolayca ulaşabilirsiniz.

Dyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı Süpürge Fiyat Analizi

Dyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı Süpürge son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Dyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı Süpürge Özellikleri

Türü:   Dikey
Ağırlık:   2.2 kg
Duvara Asılabilen:
Işıklı:
Siklon Filtre:
Çıkarılabilir Batarya:
Dar Aralık Ucu:
Sert Zemin Başlığı:
Emiş Türü:   Kuru
Hazne Kapasitesi:   0.35 lt
Şarj Süresi:   4 saat
Çalışma Süresi:   60 dk
Uzunluk:   25 cm
Genişlik:   25.2 cm
Yükseklik:   123.4 cm
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Fritöz Yağsız Philips Airfryer

Ortalama Puan
3.7 7 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • YC 1 yorum
  74 beğeni
  Yusuf C. Muğla 24 Aralık 2022
  Alarm kurun, dyson'ın kendi sitesine stok gelince 12bin TL'ye alırsınız. Ahlaksız fırsatçılara paranızı kaptırmayın.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • EU 1 yorum
  107 beğeni
  EREN U. Kırklareli 15 Şubat 2023
  En sağlam süpürge markası diye alıyorsunuz. Standart parke zemine yanlışlıkla kayıp düşüyor daha 1 aylık süpürge ve sonuç fotoğraftaki gibi. Garanti kapsamında yapılmasını talep ediyorsunuz 4bin TL masraf çıkarıp garanti dışı bırakıyorlar. Yurtdışında yedek parçasına bakıyorsunuz 79eur. Yedek parçayı Türkiye'de almak istiyorsunuz servise gönderin satışımız yoktur diyorlar.
  • Alışverişçi resmi
Tüm Yorumlar
 • SB 1 yorum
  62 beğeni
  Selda B. Giresun 5 Haziran 2023
  Dyson V12 aşka tavsiye etmiyorum kesinlikle çok para verilip alınmamalı Dyson V12 aldım 2 ay sonra silikonlu kısım parçalanmaya başaldı servise gönderilirdi parça değiştirildi diye gönderildi ancak değiştirilmeyip sıkıntılu olan kısım kesilip gönderildi ve hala parça değişmiştir diye idda ediliyor elimde kanıt olmasına rağmen asla hatalarını kabul etmiyor servis olarakta sıfır asla asla almayın benim gibi çok para verip mağdur olmayın
  • Alışverişçi resmi
 • EU 1 yorum
  107 beğeni
  EREN U. Kırklareli 15 Şubat 2023
  En sağlam süpürge markası diye alıyorsunuz. Standart parke zemine yanlışlıkla kayıp düşüyor daha 1 aylık süpürge ve sonuç fotoğraftaki gibi. Garanti kapsamında yapılmasını talep ediyorsunuz 4bin TL masraf çıkarıp garanti dışı bırakıyorlar. Yurtdışında yedek parçasına bakıyorsunuz 79eur. Yedek parçayı Türkiye'de almak istiyorsunuz servise gönderin satışımız yoktur diyorlar.
  • Alışverişçi resmi
 • BH 1 yorum
  66 beğeni
  Burak H. 29 Aralık 2022
  Teknoloji marketlerinde internetten daha ucuza satılıyor. İnternette fırsatçılar dolmuş
  • Alışverişçi resmi
 • AA 1 yorum
  11 beğeni
  Asiye A. Van 27 Aralık 2022
  İndirime girmesini bekliyorum yılbaşı zamı gelirse bı de
 • YC 1 yorum
  74 beğeni
  Yusuf C. Muğla 24 Aralık 2022
  Alarm kurun, dyson'ın kendi sitesine stok gelince 12bin TL'ye alırsınız. Ahlaksız fırsatçılara paranızı kaptırmayın.

Dyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V12 Detect Slim Absolute Plus Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V12 Detect Slim Extra Dikey Şarjlı Süpürge
 Dyson V12 Detect Slim Absolute Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V12 Detect Slim Absolute Plus Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V12 Detect Slim Extra Dikey Şarjlı Süpürge
Fiyat 19.998,00 TL
38 satıcı
22.989,00 TL
36 satıcı
29.999,00 TL
2 satıcı
24.375,00 TL
3 satıcı
Popülerlik7. Popüler Şarjlı Süpürge1. Popüler Şarjlı Süpürge--
Ortalama Puan9 yorum22 yorum-
TürüDikeyDikeyDikeyDikey
Ağırlık2.2 kg3 kg2.2 kg2.2 kg
Duvara AsılabilenVarVarVar-
HEPA Filtre-Var--
IşıklıVarVar-Var
Siklon FiltreVarVar--
Şarj Ünitesi--VarVar
Çıkarılabilir BataryaVar-Var-
Dar Aralık UcuVarVarVarVar
Sert Zemin BaşlığıVarVarVarVar
Uzatma Hortumu--VarVar
Turbo Başlıklı-Var--
Emiş TürüKuruKuruKuru-
Hazne Kapasitesi0.35 lt0.75 lt0.35 lt0.35 lt
Şarj Süresi4 saat4.5 saat4 saat4 saat
Çalışma Süresi60 dk60 dk60 dk60 dk
Uzunluk25 cm26 cm25 cm25 cm
Genişlik25.2 cm25 cm25.2 cm25.2 cm
Yükseklik123.4 cm115 cm123.4 cm123.4 cm
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı