Dyson

Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge

En Popüler 7. Şarjlı Süpürge
Seçenekler:

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.599,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 10 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 75 TL MaxiPuan50 TL WorldPuan Stokta 10 adet 3 iş günü Satıcı: Hepsiburada/GÖKSU TEKNOLOJİ

Ürün Özellikleri: Dikey, Voltaj: 21.6 V, Ağırlık: 2.61 kg, Duvara Asılabilen, HEPA Filtre, Siklon Filtre, Dar Aralık Ucu, Sert Zemin Başlığı... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (8)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Dyson Şarjlı Süpürgeler
Benzer Ürünler

Dyson V8 Absolute

Dyson V8 Absolute süpürge modeli, kusursuz tasarımı ve üstün performansı sayesinde kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi görür. Cihazın teknik donanımı son derece güçlüdür ve işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Böylelikle temizlik yapmayı çok daha keyifli bir hale getirir. Dyson V8 Absolute kablosuz bir yapıya sahip olduğu için hareket etmeyi kolaylaştırır. Şarj edilerek kullanıldığı için son derece pratiktir.

Bunun dışında cihazın motoru yeni nesil teknoloji ile tasarlanır ve dayanıklılığı, performansı maksimum seviyededir. Motor gücüne bağlı olarak emiş gücü de yüksektir. Böylece her türlü yüzey ve zemini kusursuz bir şekilde temizleyerek ultra hijyenik sonuçlar elde etmenize destek olur.

Özel filtre tasarımı, gözle görülemeyecek kadar küçük olan tozları dahi içerisinde toplar. Yaşam alanlarında solunan havanın her an temiz kalmasına yardım eder. Bu özelliği itibarıyla özellikle alerjisi olan ve evcil hayvanı ile yaşayan kullanıcıların en çok tercih ettiği süpürge modellerinden biri haline gelir.

V8 Absolute kablosuz süpürge çeşidinde toz almak, halıları ve yerleri süpürmek için farklı aparat alternatifleri mevcuttur. Dolayısıyla en zorlu alanların ve köşelerin eksiksiz bir biçimde temizlenmesini sağlar. Siz de evinizin uzun süreli hijyene kavuşmasına yardımcı olacak, pratik ve uzun ömürlü bir ürün arıyorsanız, Dyson V8 Absolute dikey şarjlı süpürge alternatifini tercih edebilirsiniz.

Dyson V8 Absolute Önden Görünüm

Dyson V8 Absolute Teknik Özellikleri

Dyson süpürge V8 Absolute, pek çok teknik özelliği sayesinde üst düzey performans ortaya koyar. Böylece kullanıcılarına da unutamayacakları bir elektrik süpürgesi deneyimi yaşatmayı hedefler. Dyson V8 Absolute özellikleri şu şekildedir:

  • Dyson V8 Absolute 21.6 V cihazında 115 AW’lik bir emiş gücü söz konusudur. Geçtiği her yerde bulunan pislikleri anında toz haznesine çeker. Böylece temizlik için harcanan süreyi kısaltır.
  • V8 Absolute, 0.54 L’lik bir toz haznesine sahiptir. Yapılan günlük temizliklerde biriken tozları rahatlıkla muhafaza eder. Hazne tam orta kısımda yer aldığı için temizlik sonrasında boşaltırken size kolaylık sağlar.
  • Dyson markasına ait olan V8 Absolute şarjlı dikey süpürge modelinin şarjı yaklaşık olarak 5 saat gibi bir süre içinde tamamen dolar. Ayrıca tek bir şarj ile 40 dakikalık çalışma performansı gösterir.
  • Ürünün boyutları 250 x 1244 x 224 mm’dir. Üstelik oldukça hafif bir yapıdadır. Dikey bir tasarıma sahip olduğu için muhafaza etmesi kolaydır, hafif olması ise rahatlıkla hareket ettirmenize yardım eder.
  • Cihazın üst kısmında ergonomik bir kontrol paneli yer alır. Standart, güçlü ve maksimum mod arasından isteğe göre seçim yapılması mümkündür. Böylece kirlilik seviyesine en uygun temizliği yapmanızı sağlar.

Siz de Dyson V8 Absolute cihazının tüm fiyat aralıklarına göz atarak Dyson V8 Absolute şarjlı kablosuz süpürge en ucuz fiyat seçeneğine ulaşabilir, bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Dyson V8 Absolute Genel Görünüm

Dyson V8 Absolute Kullanım Alanları

Dyson V8 Absolute kablosuz elektrikli süpürge, portatif olması açısından kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Dolayısıyla Dyson V8 Absolute kullanımı son derece pratik ürünler arasında yerini alır ve pek çok alanda tercih edilir.

Bu alanların başında ev gelir. Cihazın şarj ünitesini mutfağa, salona, koridora ya da istediğiniz bir odaya kurarak ihtiyaç duyduğunuz her an kullanmanız mümkündür. İki adet yer başlığından biri halı gibi zorlu yüzeyler, diğeri ise fayans ve parke gibi sert zeminler için kullanılır.

Bununla birlikte mini Motorhead başlığı da birçok alanda etkilidir. Koltuklar, yatak üstleri, kumaş sandalye üstleri gibi yüzeylerde biriken tozların alınmasına yardımcı olur. Dyson’ın yumuşak uçlu fırçası ise her türlü yüzeydeki tozları temizlemek için idealdir.

Bilgisayar ve televizyon ekranları, sehpa üstleri, komodinler ve daha birçok yer temizlenebilir. Işık teknolojisi ile geliştirilmiş aralık temizleme başlığı da mobilyaların kenarlarını, duvar köşelerini, kornişleri ve ulaşılması zor yerleri temizlemek için uygundur.

Süpürgenin kullanım alanlarından bir diğeri de araçlardır. Şarj olduktan sonra toz veya mini Motorhead başlığı takılarak koltuk üstleri ve bagaj içi süpürülebilir. Bunun dışında ofislerde de masaların ve ekranların tozunu almak, yerlerin günlük olarak temizlenmesini sağlamak için sıklıkla tercih edilir. Siz de en ucuz Dyson v8 Absolute fiyatları ile uzun süre kullanabileceğiniz bir süpürge satın alabilir, maksimum hijyenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Dyson V8 Absolute Genel Görünüm 2

Dyson V8 Absolute ile Dyson V6 Animal Pro Arasındaki Farklar

Üstün performansı ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan cihaz ile Dyson V6 Animal Pro şarjlı dikey süpürge arasında benzerlikler kadar farklılıklar da yer alır. V6 Pro’nun şarj olma süresi 3.5 saat iken V8 Absolute modelinin 5 saattir.

Buna bağlı olarak V6 Pro’daki kullanım süresi 20 dakika, V8 Absolute’un ise 40 dakikadır. Cihazlar arasındaki bir diğer fark da toz haznelerinin kapasitesidir. V6 Animal Pro modelinin haznesi 0.4 L olmasına karşın V8 Absolute süpürgenin haznesi 0.54 L’dir.

Dyson V8 Absolute Artı ve Eksi Özellikleri

Dyson V8 Absolute 21.6 V dikey şarjlı süpürge modeli, modern ve dikkat çekici tasarımı ile yaşam alanlarında göz dolduran cihazlardandır. Ayrıca artı ve eksi özellikleri ile de ön plana çıkar. Ürünün artı ve eksi yönlerinden bazıları şöyledir:

  • Ürünün üstünde mevcut olan düğmeye basıldığı zaman el süpürgesi olarak kullanmak mümkündür. Böylece ağırlığı azalır ve son derece kolay bir şekilde evdeki eşyaların tozu alınabilir.
  • Dyson V8 Absolute süpürgenin dikkat çeken artı özelliklerinden bir diğeri de filtresinin yıkanabiliyor olmasıdır. Belli aralıklarla filtre yıkandığında temiz kalması ve uzun süre kullanılabilmesi mümkün hale gelir.
  • Ürünün orta kısmında bulunan toz haznesini boşaltmak için özel bir aparat mevcuttur. Kol çekildiğinde tozlarla hiçbir şekilde temas edilmesine gerek kalmadan tüm pislikler kolaylıkla çöpe boşaltılır.
  • Cihazda gelişmiş bir filtrasyon sistemi vardır. Süpürme işlemi esnasında her türlü ufak tozları ve alerjenleri otomatik olarak çektiği için son derece hijyenik sonuçlara imza atar. Yaşam alanlarının havasını temizler.
  • Dyson V8 Absolute süpürgenin eksi özellikleri arasında çalışma süresinin 40 dakika olması dikkat çeker.

Dyson V8 Absolute kullanıcı yorumları sayesinde ürünün bütün artı ve eksi yönlerine göz atmak mümkündür. Yorumlar yardımıyla kararınızı verdikten sonra fiyat aralıklarını inceleyerek Dyson V8 Absolute fiyat en ucuz seçeneği rahatça bulabilirsiniz.

Dyson V8 Absolute Detay

Uygun Dyson V8 Absolute Fiyat Seçenekleri

Alerjenleri ve tozları hapseden gelişmiş bir filtreye sahip olması, ergonomik olması ve dayanıklı olması gibi detaylarına bakıldığı zaman Dyson V8 Absolute fiyat olarak ulaşılabilir aralıklardadır. Birçok kullanıcının cebine hitap eden ürünler arasındadır.

Ayrıca kampanya dönemlerinde Dyson cihazı görmek mümkündür. İndirime girdiği için en ucuz Dyson V8 Absolute 21.6 V dikey şarjlı süpürge alternatifleri rahatlıkla bulunabilir. Böylece avantajlı fırsatlardan yararlanılarak üstün kalite, yaşam alanlarına taşınabilir.

Dyson V8 Absolute kullananlar tarafından yapılan Dyson V8 Absolute yorum kısmında performanstan ve pratik kullanımdan duyulan memnuniyet dikkat çeker. Kullanıcılar, ürünü kullandıktan sonraki pek çok deneyimini yorumlarda dile getirir.

Böylelikle olumsuz özellikleri de görmeniz mümkün hale gelir ve süpürge hakkında detaylı bir biçimde bilgi sahibi olmanız, kararınızı vermeniz kolaylaşır. Dolayısıyla satın almadan önce Dyson V8 Absolute 21.6 V dikey şarjlı süpürge yorum kısmını incelemek, pratik bir online alışveriş yapmanızı sağlar.

Eğer kusursuz temizlik yapan, uzun ömürlü ve yüksek emiş gücüne sahip olan bir süpürge arıyorsanız, Dyson’ın V8 Absolute modeli sizin için ideal bir üründür. Dyson V8 Absolute 21.6 V dikey şarjlı süpürge fiyat aralıklarını karşılaştırarak Dyson V8 Absolute en ucuz alternatifi hemen bulabilirsiniz.

Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge Fiyat Analizi

Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge Özellikleri

Türü:   Dikey
Voltaj:   21.6 V
Ağırlık:   2.61 kg
Duvara Asılabilen:
HEPA Filtre:
Siklon Filtre:
Dar Aralık Ucu:
Sert Zemin Başlığı:
Emiş Türü:   Kuru
Motor Gücü:   115 W
Hazne Kapasitesi:   0.54 lt
Şarj Süresi:   5 saat
Çalışma Süresi:   40 dk
Uzunluk:   22.4 cm
Genişlik:   25 cm
Yükseklik:   124.4 cm
Hatalı İçerik Bildir
Ürüne puan ver

Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V8 Absolute Plus 21.6 V Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V8 Origin Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge
 Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V10 Absolute Cyclone Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V8 Absolute Plus 21.6 V Dikey Şarjlı SüpürgeDyson V8 Origin Cyclone Dikey Şarjlı Süpürge
Fiyat 13.599,00 TL
8 satıcı
17.289,05 TL
20 satıcı
Fiyat Yok 16.499,00 TL
4 satıcı
Popülerlik7. Popüler Şarjlı Süpürge8. Popüler Dyson Şarjlı Süpürge--
Ortalama Puan-7 yorum1 yorum-
TürüDikeyDikeyDikeyDikey
Voltaj21.6 V-21.6 V-
Ağırlık2.61 kg2.6 kg2.61 kg2.61 kg
Duvara AsılabilenVarVarVarVar
HEPA FiltreVarVarVar-
Işıklı-VarVar-
Siklon FiltreVarVarVar-
Şarj Ünitesi---Var
Dar Aralık UcuVarVar--
Sert Zemin BaşlığıVarVarVarVar
Emiş TürüKuruKuruKuruKuru
Motor Gücü115 W-115 W-
Hazne Kapasitesi0.54 lt0.7 lt0.54 lt0.54 lt
Şarj Süresi5 saat3.5 saat-5 saat
Çalışma Süresi40 dk60 dk40 dk40 dk
Uzunluk22.4 cm25 cm22.4 cm-
Genişlik25 cm25.6 cm25 cm-
Yükseklik124.4 cm124.9 cm124.4 cm-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı