Rookie Scooter

Rookie Scooter Fiyatları

13 farklı Rookie Scooter için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıRookie
 • Taşıma Kapasitesi40 kg
 • Taşıma Kapasitesi50 kg
 • Taşıma Kapasitesi100 kg
 • Tekerlek Sayısı2 Tekerlekli
 • Tekerlek Sayısı3 Tekerlekli
 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • ÖzelliklerFrenli
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıRookie
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanıcı TürüTaşıma KapasitesiMaksimum HızTekerlek SayısıTekerlek TürüMaksimum YükseklikGenişlikAğırlıkTekerlek ÇapıDerinlikGövde MalzemesiÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (13)

Rookie Bisiklet

En Popüler Rookie Scooterlar

Rookie Scooter Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Rookie Scooter Sıkça Sorulan Sorular

Rookie Scooter

Rookie scooter çeşitleri çocukların eğlenceli zamanlar geçirmesi için özenle üretilir. Dış ve iç ortamlarda kullanılabilen modeller iki, üç ve dört tekerlek seçeneklerine sahiptir. Çocukların yaş grupları, ağırlıkları ve scooter becerileri en uygun modeli bulmak açısından önemlidir. Markanın geniş ürün yelpazesi sayesinde ebeveynler çocukları için en ideal scooter çeşidini rahatlıkla bulabilir. Üretim sürecinde kanserojen maddelerden arındırılan materyaller kullanılır. Scooterlar çeşitli güvenlik testlerinden geçirilerek sizlere sunulur. Dünya genelinde en popüler oyuncak çeşitlerini oluşturan marka üretim aşamalarında kaliteden taviz vermez. Birbirinden eğlenceli tasarımlar çarpma ve darbelere karşı dirençli yapılarla birleşir. Geniş yaş aralığına hitap etmesi sayesinde her ailenin ilk tercihlerinden biridir. Ergonomik özelliği ve çocukların hayal dünyasına hitap eden tasarımıyla Rookie scooter çeşitlerini Akakçe ile inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Rookie Scooter Modelleri

Rookie scooter modelleri farklı yaş grupları ve zevkler için alternatif seçenekler oluşturur. Çocuklar bu ürünleri kullanarak parklarda, mahallede ya da bahçede gezintiye çıkabilir. Beraberinde birçok fayda getiren oyuncakların farklı türleri bulunur. En yaygın olanlarından biri iki tekerlekli scooter türleridir. Manuel ya da elektrikli versiyonlarını bulmak mümkündür. Dengede kalma zorluğu orta olarak belirtilir. Bu nedenle 5 ve üstü yaş gruplarına hitap eder. Bir diğer popüler modeli üç tekerlekli türler oluşturur. Önde iki arkada bir tekerlek olmak üzere tasarlanan bu türlerde dengede kalmak oldukça kolaydır. Genel olarak 3 ve üzeri yaşlar için ideal bir seçim olabilir. Bebekler için en yaygın olanlar ise 4 tekerlekli scooter çeşitleridir. Bu tür tasarımlarda dengesizlik gibi sorunlar görülmez. Genellikle oturma bölümüyle birlikte tasarlanırlar. Ebeveynlerin kontrolü için ürüne bağlı bir yön verme bölmesi eklenir. Bu sayede çocuklar scooter kullanmayı öğrenirken ebeveynlerinden destek alabilirler.

Rookie 3, 4 tekerlekli scooter çeşitleri küçük çocukların kullanımı için uygundur. Daha büyükler için yol scooter türleri geliştirilir. Yolda sürmek için tasarlanan tekerlekleri diğerlerine göre büyüktür. Güvenlik açısından fren sistemleri eklenir. Genellikle 8 yaş ve üzeri çocukların kullanımına sunulur. Farklı modellerin tasarımları eğlenceli ve renkli desenlerle süslenir. Çizgi film kahramanlarıyla donatılan yüzeyler çocukların ilgisini çeker. Rookie scooter pembe, sarı, siyah renkleri çok satanlar arasında yer alır. Hem ilgi çekici olması hem de gece sürüşlerinde güvenlik sağlaması için Rookie ışıklı scooter modelleri de sıklıkla tercih edilir. LED ışıklarla aydınlatılan tasarımlar rengarenk görünümler oluşturur. Çocukların ilgisini çekmek ve onları dışarıda daha fazla zaman geçirmeye teşvik etmek için ışıklı ve renkli scooter türleri tercih edilebilir.

Rookie Scooter Özellikleri

Rookie scooter özellikleri ile ebeveynlerin gönül rahatlığıyla alışveriş yapmasını sağlar. Her yaş grubuna uygun tasarımları geniş kitlelere hitap etmesine olanak verir. Rookie scooter oturaklı seçenekleriyle bebek ve küçük yaş çocuklara konforlu kullanım deneyimleri sunar. Oturaklar kemer gibi güvenlik kilitleri ile donatılır. Henüz emekleme çağında olan bebeklerin güvenli bir şekilde ev içinde vakit geçirmesine olanak verilir. Dış ortamda vakit geçirmek isteyen bebek ve çocuklar için ebeveyn kontrollü modeller geliştirilir. Fren sistemleri kalite standartlarından geçirilerek üretilir. Çeşitli testler sonucu olası kaza ve çarpmalarda kullanıcıların minimum hasar alması amaçlanır. Scooter gidonları ergonomik tasarım özelliklerine sahiptir. Tek elle kavranabilen gidonlar sayesinde çocuklar kolay bir şekilde hakimiyet kurabilirler. Kaymaz yüzeylerle üretilen modeller maksimum güvenlik sağlar.

Rookie bigfoot scooter çeşitleri kaymaz ayakkabı tabanları ile dikkat çeker. Tırtık sisteminin uygulandığı bölmeler ayakların kaymadan sabit kalmasına izin verir. Kompakt boyutlara sahip tasarımlar kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Hafif yapılarının aksine maksimum ağırlık kapasiteleri yüksektir. Rookie scooter 50 kg ağırlık kapasitesiyle çocukların kullanımına açıktır. Rookie scooter yorumları katlanabilir yapıları ile dikkat çeker. Kullanılmadığı zamanlarda ortamda yer kaplamayan bu tür tasarımlar araba bagajına da rahatlıkla sığabilir. Ürün boyutları tasarım çeşidine göre farklılık gösterir. Genel olarak maksimum yükseklik 72 cm civarındadır. Boyu ayarlanabilir seçenekler sayesinde Rookie scooterlar çocukların boy hizasına getirilebilir. Işıklı modellerde LED sistemleri kullanılır. Uzun ömürlü özellikleri ile dikkat çeken LED aydınlatma sistemleri çeşitli renk tasarımlarına sahip olabilir. Küçük yaş grupları için üretilen scooterlar sesli komut sistemleriyle donatılabilirler. Korna sesi ya da zil sesi gibi uyarıların yanı sıra çocuklara yön bilgisi vermek üzere çeşitli komut uyarıları öne çıkar.

Rookie Scooter Faydaları

Rookie scooter kullananlar motor becerilerinde olumlu gelişmeler gösterir. Seçenekler iki veya üç tekerlekle üretilen denge oyuncakları kapsar. Her yaştan çocuğun denge ve yön becerilerini geliştirmesine olanak tanır. Kendi ağırlıklarını nasıl kullanmaları gerektiğini öğrenen çocuklar ilerde birçok sporda başarılı olabilir. Bir diğer faydası ise maceraperestlik duygusunu geliştirmesidir. Rookie Scooter ile çocuklar bisikletin dışında bir araçla daha yolculuk edebilmeye başlar. Yaratıcılıklarını kullanarak çevrelerini gözlemler ve hayal güçlerini geliştirebilirler. Rookie scooter kullanımı ile eğlenceli ve faydalı oyun zamanlarına sahip olabilirler.

Sadece çocuklar için değil ebeveynler için de faydaları vardır. Rookie katlanır scooter modelleri kompakt tasarım özelliklerine sahiptir. Yer kaplamayan oyuncaklar sayesinde ev içinde düzen sağlanır. Çocukların dış ortamda enerjilerini atmaları daha konforlu uyku süreçlerine sahip olmalarına olanak verir. Dört, üç ve iki tekerlekli modelleri öğrenirken ebeveynler çocuklarına yardımcı olabilir. Aralarındaki iletişim bu sayede güçlenir ve çocukların anne babalarına karşı olan güvenleri artar. Ürünler kask ve kemer gibi güvenlik önlemleri ile kullanılmalıdır. Denge kurmayı öğrenen çocuklar dizlik, kask, eldiven ve kemer yardımıyla düşmekten korku duymazlar. Ebeveynler ise kontrol kolları sayesinde çocuklarını güvene alabilir.

Rookie Scooter Fiyat Seçenekleri

Rookie scooter fiyatları ürün tipine göre değişiklik gösterir. En yaygın olan iki tekerlekli seçenekler elektrikli kaykay fiyatları ile karşılaştırıldığında bütçe dostu seçenekler sunar. Üç tekerlekli tasarımlarda ise uygun fiyat aralıkları bulmak mümkündür. Eğlenceli oyuncaklar arasında yer alan kaykay, scooter ve paten fiyatları genel olarak cep dostu fiyatlara sahiptir. Dört tekerlekli tasarımlar bebeklerin kullanımı için uygun fiyat seçenekleriyle üretilir. Her bütçeden aileye hitap eden marka ürünleri güvenli ve konforlu sürüş deneyimini beraberinde getirir. Çeşitli kampanyalar ürün fiyatlarını minimum seviyeye indirmeyi başarır. Yıl boyunca uygulanan kampanyalı dönemlerle Rookie scooter en ucuz fiyat aralığında sizlere ulaştırılır.

Uygun fiyatlarının yanı sıra yüksek performans sağlayan ürünler uzun ömürlüdür. Kaliteli malzeme kullanımları kazançlı bir alışveriş deneyimi sunar. Rengarenk seçeneklerle tasarlanan koleksiyonlar çocukların zevklerine hitap eder. Ekonomik bir alışverişle onların en sevdiği çizgi film karakteri ile süslenen modelleri satın alabilirsiniz. Işıklı, oturaklı, katlanabilir ve boyu ayarlanabilir özelliklerle donatılan modeller uygun fiyat seçeneklerini öne çıkarır. Avantajlı bir alışveriş için Rookie ürünlerini tercih edebilirsiniz. Güvenli bir sürüş deneyimi sunan ürünler sayesinde çocuklarınızın ince ve kalın motor becerilerini geliştirmesine destek olabilirsiniz. Rookie scooter çeşitleri birbirinden renkli tasarımları ve sağlam yapıları ile sizlere sunulur. Siz de Rookie scooter modellerini Akakçe ile inceleyerek, uzun süre kullanılabilecek bir ürüne sahip olabilirsiniz.