Şeker Ölçüm Cihazı

Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatları

166 farklı Şeker Ölçüm Cihazı için fiyatlar listeleniyor.

Contour Plus Şeker Ölçüm Cihazı VivaChek Şeker Ölçüm Cihazı Beurer Şeker Ölçüm Cihazı Optima Şeker Ölçüm Cihazı On Call Plus Şeker Ölçüm Cihazı IME-DC Şeker Ölçüm Cihazı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Tekerlekli SandalyeNebulizatörPulse OksimetreOrtopedik TerlikHasta YatağıTens CihazıStetoskopMedikal KorseOrtopedik MinderContour Plus Şeker Ölçüm CihazıVivaChek Şeker Ölçüm CihazıBeurer Şeker Ölçüm Cihazı

En Çok İlgi Gören Şeker Ölçüm Cihazları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Şeker Ölçüm Cihazı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Şeker Ölçüm Cihazı Fiyatları Hakkında

Şeker Ölçüm Cihazı kategorisinde 166 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 30, 50 TL ile 150 TL arası 84, 150 TL ve üzeri 52 Şeker Ölçüm Cihazı bulunuyor.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Şeker Ölçüm Cihazı markaları, Contour Plus, VivaChek, Beurer, Optima, On Call Plus ve IME-DC.

Şeker Ölçüm Cihazı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Şeker Ölçüm Cihazları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Şeker Ölçüm Cihazı:

  1. Contour Plus One Bluetooth Özellikli Akıllı
  2. VivaChek Eco Kan Şekeri Ölçüm Cihazı
  3. Beurer GL 50 Evo Bluetooth Adaptörü - Siyah
  4. Optima Kan + 5 Kutu Ölçüm Çubuk (250 Adet) + 1 Kutu (100 Adet) Parmak Delme İğnesi
  5. VivaChek Eco 50'li Şeker Ölçüm Çubuğu

Şeker Ölçüm Cihazı

Halk arasında "Şeker Hastalığı" olarak bilinen diyabet hastalığı birçok hastalığın oluşumunda birinci sırada rol oynar. Bu sebeple diyabet hastalarının günlük yaşamda kandaki şeker değerinin ölçümünü yapması ve takip etmesi gerekir. Tüketilen besinler dolayısıyla yükselen kan şekeri, sağlıklı bireylerde tolere edilirken, diyabet hastalarında vücut kandaki glikozu dengelemez. Bu sebeple gün içinde şeker ölçüm cihazı ile kendi takiplerini yapmaları önemlidir. Ev ortamında kan şekerini ölçmek için tasarlanarak üretilen şeker ölçüm cihazları medikal ürünler grubu arasındadır. Düzenli kullanım gerektiren şeker ölçme aleti uzun ömürlü olmalı ve doğru ölçüm yapmalıdır. Farklı tipleri bulunan bu cihazların gelişen teknoloji sayesinde artık parmaktan kan almadan çalışan modelleri de mevcuttur. Çeşitli şeker ölçüm cihazı markaları arasında seçim yapmak için öncelikle beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Cihazın kullanım tipi, uygulama türü, Bluetooth bağlantısı özelliği gibi konularda beklentiyi belirleyerek memnun kalma ihtimalinizi güçlendirmeniz mümkündür. Sayfada mevcut olan markaların farklı niteliklere sahip şeker ölçme aleti çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Size uygun olabileceğini düşündüğünüz ürünleri birkaç seçeneğe indirgeyerek aralarında karar verebilirsiniz. Karar verme aşamasında sonuca daha hızlı ulaştıracak ve verimli bir yol izlemek isterseniz şeker ölçüm cihazı yorumları kısmını okuyabilirsiniz.

Şeker Ölçüm Cihazı Modelleri

Şeker hastalığını kontrol altında tutmanın önemli yolu hastane dışında değer takibi yapmaktır. Neredeyse cep boy denecek kadar küçük boyutlarda üretilen şeker ölçme aletleri, dilediğiniz her yere taşımaya uygundur. Her gün parmak delerek yapılan ölçüm işlemini istemeyenler tarafından ilgi gören parmak delmeden şeker ölçüm cihazı büyük bir kolaylık sağlar. Şeker ölçme aletleri içinde farklı modellerden biri olan kola takılan şeker ölçüm cihazı, kıyafet üstünden de okutulabilmesi ile oldukça pratiktir. Gelişen teknoloji sayesinde beklentilerinizi karşılayacak alternatifler arasında en uygun olanı seçebilirsiniz. Sesli şeker ölçüm cihazı da yeni nesil şeker ölçüm aletlerinden biridir. Ölçüm sonucunu sesle belirten cihaz özellikle yaşlı ya da görme engelli hastalar için oldukça kullanışlı bir çözüm olabilir. Sadece cihazları değil, parmak delme ile ölçüm yapan aletler için gerekli olan şeker ölçüm çubuğu çeşitlerini de sayfada bulabilirsiniz. Aklınızdaki ürüne daha hızlı ulaşmak isterseniz de sayfadaki filtreleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Bununla beraber sağlığınızı kontrol altında tutabilmek için düzenli olarak tansiyonunuza da ölçmenizde fayda bulunuyor. Tansiyonunuzu ölçmek de tıpkı şekerinizi ölçek kadar kolay. Akakçe’den her bütçeye uygun ve çeşit çeşit fonksiyonları bulunan tansiyon aleti modellerini inceleyebilir, size uygun tansiyon aletini satın alarak evde kendi tansiyonunuzu ölçebilirsiniz.

Akıllı Şeker Ölçüm Cihazları Telefonunuzla Entegre Çalışabiliyor

Sağlık alanında geliştirilmeye devam edilen teknoloji sayesinde üretilen temassız şeker ölçüm cihazı hayatı kolaylaştırır. Test çubuğuyla, kan damlası almakla uğraşmak istemeyenler için eşsiz bir seçenek olarak kullanıcılara sunulur. Kola yapıştırılan sensörü, sensör okuyucuya ya da cep telefonuna kuracağınız mobil uygulamaya okutarak kan şekeriniz ile ilgili veriyi anlık olarak edinmeniz mümkündür. Diyabeti yönetmekte yeni bir çığır açan Bluetooth şeker ölçüm cihazı sayesinde veriler otomatik olarak kayda alınır. Zaman içinde kaydedilen verilerden oluşturulan bir durum raporu da diyabetin ne yönde olduğu konusunda kullanıcıya fikir verir. Gece ve gündüz kayıt yapan şeker ölçme aletiyle, değişen glikoz düzeyi de gözlemlenebilir. Kan şekerini düzenli takip ederek hastalığı kontrol altında tutabilir, müdahale gereken zamanları kolayca öğrenebilirsiniz. Tavsiye olarak aldığınız veya özellikle tercih etmek istediğiniz şeker ölçüm aleti markalarına sayfanın sol tarafında bulunan listeden ulaşmak mümkündür. Şeker ölçüm cihazı tavsiye edilen ürünlere göz atarak farklı kitlelerin farklı beklentilerini karşılayacak bir akıllı cihaz bulması mümkündür. Şeker ölçüm cihazı seti ve diğer modelleri inceleyerek size uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Şeker Ölçüm Cihazı Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her kullanıcının almayı düşündüğü üründen beklentileri aynı olmayabilir. Şeker ölçüm kiti halinde tercih edilebilen setleri seçmek isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı detaylar olabilir. Kit içerisinde genelde ölçüm cihazı ile beraber parmak delme cihazı ile beraber lanset yani iğne de mevcut olur. Parmaktan şeker ölçüm cihazı kullananların alınan kanı ölçüm cihazına koymak için kullandığı çubuğu da ayrıca satın alabilirsiniz. Şeker ölçüm sırasında iğnenin bireysel kullanımıdır. Aynı iğnenin farklı kişiler tarafından kullanımı enfekte olma riski içerir. Kan ile ölçüm yapan bazı cihazların ise kalem şeklinde parmak delici makinesi bulunur. Yine bu modellerin yapılan ölçümleri kaydeden ve belli bir kayıt sayısına kadar sonuçları muhafaza eden özellikleri vardır. İşlevsellik katan bir yönü de ortalama kan şekeri hesaplamasıdır. Genelde 7 ve 14 gün arası ortalama değeri hesaplayarak kullanıcıyı bilgilendirir. Dijital şeker ölçüm cihazı sahibi olmak adına siz de tüm bu özellikler doğrultusunda alacağınız ürüne karar vererek memnuniyet dolu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Ölçüm Cihazı Nasıl Kullanılır?

Diyabet hastalarının evde kendi takiplerini yapması tedavide oldukça önemli bir aşamadır. Yaygın kullanım şekli parmaktan olan şeker ölçüm cihazı nasıl kullanılır bunu bilmek size fikir verebilir. Ev tipi akıllı şeker ölçüm cihazı ile ölçüm yapmak için parmak ucunun iç taraftan delinmesi ile kullanılacak kanın çıkışı sağlanır. Parmak delmek için kit içinde bulunan makine kullanılır. Makinenin ucuna mümkünse her ölçümde yeni iğne takılması önemlidir. Mevcut iğnenin ise tek kişi tarafından kullanılması gerekir. Aksi takdirde iğne de kalan kandan, ölçüm yapmak isteyen diğer bireylere mikrop bulaşabilir. Şeker ölçme cihazına takılan çubuğa, parmaktan çıkan kan sürülür. Kanı alan ve çalıştırılan makine çok kısa bir sürede size sonucu gösterir. Doğru sonuç almak için çubukların son kullanma tarihinin geçmemesine mutlaka dikkat edilmelidir. Ölçüm yaparken ellerin temiz olmasına ve cihaz parçalarının da steril biçimde muhafaza edilip kullanılmasına önem verildiğinde doğru sonuçlar almak ve kan şekerini düzenli biçimde kontrol altında tutmak mümkün olur. Şeker ölçüm cihazı satın al işlemi öncesi yorumları inceleyebilirsiniz. Sayfa içerisinde düşündüğünüz ürüne tıklayabilir ve şeker ölçüm cihazı yorumları kısmından ürünü deneyenlerin görüşlerini okuyabilirsiniz. Böylece kullanıcı memnuniyetlerini gördükçe hangi üründe karar kılacağınızı netleştirmiş olursunuz.

Şeker Ölçüm Cihazı Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Ev tipi şeker ölçüm cihazı fiyatları, satın almayı düşünenler tarafından merak edilen bir konudur. Cihaz fiyatları ise değişiklik gösterebilir. Bu farklılıkları belirleyen bazı etkenler olabilir. Bu etkenlerden biri cihazın kullanım tipidir. Sensörlü şeker ölçüm cihazı ile parmaktan alınan kanla ölçüm yapan cihaz modelleri arasında değişiklik görülebilir. Bu değişikliğin sebebi ise cihazın donatıldığı teknoloji ve içerdiği bazı özellikler denebilir. Kansız şeker ölçüm cihazı modellerinde kullanılan kola takılan sensör, mobil uygulama takibi gibi özellikler üretim maliyetini etkileyeceği için fiyatlara da yansıyabilir. Parmaktan ölçüm yapan cihazlarda ise kit içindeki iğne ya da test çubuğu miktarı maliyet dolayısıyla fiyatı etkileyebilir. Markadan markaya fiyatların değişikliği de söz konusudur. Her kullanıcının bütçesi ve üründen beklentisi farklı olacağı göz önünde tutularak şeker ölçme aletleri farklı donanım ve fiyatlar ile sunulur. Dolayısıyla her bütçeye uygun şeker ölçme aleti bulmak mümkündür. akakce.com’u takip ederek şeker ölçüm cihazı en ucuz fiyatla alabilirsiniz. En ucuz fiyat avantajlarıyla kullanıcı dostu modeller sizler için hazırdır. Kara Cuma indirimleri gibi özel indirimleri takip ederek daha uygun fiyatlı alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz.