Şemsiye

Şemsiye Fiyatları

10.074 farklı Şemsiye için fiyatlar listeleniyor.

Rubenis Şemsiye Marlux Şemsiye Qmax Şemsiye Biggbrella Şemsiye Eklips Şemsiye Samsonite Şemsiye

Fiyatı Düşen Şemsiyeler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÇocukErkekKadın101650 - 100 TL 150 - 250 TL BastonKatlanırBüyükMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Ebat Kullanıcı Türü Sap Materyali Tel Sayısı Tipi Mekanizma Türü Kelime ile Filtrele Ürün Puanı Renk

Erkek KemerErkek Hediye SetiErkek EldivenErkek AtkıErkek MendilErkek Pantolon AskısıKravatPapyonErkek MontRubenis ŞemsiyeMarlux ŞemsiyeQmax Şemsiye

En Çok Karşılaştırılan Şemsiyeler

Şemsiye Sıkça Sorulan Sorular

Şemsiye

Bireylerin günlük hayatta çeşitli sebeplerden dolayı kullandığı farklı aksesuarlar bulunur. İşlevsel özellikleriyle öne çıkan aksesuarlar, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin tüm kullanıcılara hitap eder. Önemli bir fonksiyona sahip olan eşyalar arasında yer alan şemsiyelerin farklı özellikleri vardır. Kaliteli markalar tarafından üretilen ürünlerle yağışlı havalardan korunmak mümkün olur. Farklı mevsimlerdeki yağmur, kar ve dolu gibi hava olaylarından korunmak için şemsiyeler kullanılır. Yağışlı havaların yanı sıra rüzgar ve güneş gibi etkenlerden de korunmak için kullanılabilecek şemsiye çeşitleri mevcuttur. Farklı renk ve tasarımlarla hazırlanan ve farklı özellikleriyle birçok kullanıcının ihtiyacını karşılayan ürünler her mevsim kullanılır. Otomatik ve teknolojik modeller, özel tasarımlarla hazırlanarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Farklı yaş ve cinsiyetlere hitap eden kaliteli ürünlerle dört mevsim konfor ve rahatlık sağlanır. Şemsiye markaları tarafından fonksiyonel bir şekilde üretilen ürünlerde farklı malzemeler kullanılır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilecek kaliteli ürünler, kullanıcılara ekonomik olarak avantaj sağlar. Siz de farklı şemsiye modelleri arasında inceleme yaparak beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Dört Mevsim İşlevsel Şemsiye Modelleri

Yağmurlu havalarda ıslanmaktan korunmak isteyen bireyler tarafından tercih edilen şemsiyeler, farklı modellerde tasarlanır. Sık olarak tercih edilen araçlardan biri olarak farklı markalar tarafından üretilir. Yaş gruplarına özel olarak kaliteli tasarımlarla üretilen modellerde özel renk seçenekleri kullanılır. Renkli şemsiye modelleri farklı tarzlara sahip kullanıcılar tarafından tercih edilir. Yılın her günü çeşitli sebeplerden dolayı kullanılabilecek olan ürünlerin kullanım özellikleri farklılık gösterir. Markaların tasarımlarına ve kullanılan malzemelere göre değişebilen ürünlerin mekanizmaları da farklıdır. Günümüz teknolojik olanaklarıyla üretilen otomatik özellikli ürünler birçok kullanıcının ihtiyacını karşılar. Otomatik şemsiye modelleri farklı markalar tarafından işlevsel ve modern bir şekilde tasarlanır. Kolay bir şekilde açılmasının yanı sıra hafif olması sebebiyle oldukça konforlu olan modeller, günün her alanında pratiklik sağlar. Sık olarak tercih edilen modeller arasında yarı otomatik ve manuel ürünler de bulunur. Şemsiye modellerinde kullanılan tasarımlar kadın ve erkek kullanıcılara göre değişir. Kadın şemsiye modellerinde şık tasarımlar ve canlı renkler öne çıkar. Birbirinden farklı bayan şemsiye çeşitleri kaliteli malzemelerle üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Klasik ve spor tasarımı tercih eden erkeklerin ihtiyacına göre tasarlanmış olan farklı ürünler bulunur. Erkek şemsiye modelleri genellikle koyu renklerden üretilerek piyasaya sunulur. Sonbahar ve kış gibi yağışın bol olduğu mevsimlerde Türkiye’nin birçok yerinde ihtiyaç duyulan şemsiyelerin üretiminde kullanılan kumaşlar da değişiklik gösterir. Polyester ve akrilik gibi dayanıklı malzemelerle üretilen kaliteli şemsiye çeşitleri, farklı hava şartlarında rahat bir şekilde kullanılır. Çocukların tarzına hitap eden farklı ürünlerde de renkli ve canlı tasarımlara yer verilir. Kız ve erkek çocuklar için oldukça kullanışlı ve hafif olan modeller, her mevsim pratik kullanım avantajı sağlar. Siz de birbirinden kaliteli ve şık ürünleri inceleyerek kendi tarzınıza uygun olan modelleri satın alabilirsiniz. Özellikle sonbahar aylarında yağmur yağışlarının arttığı günlerde, şemsiyeyle birlikte ihtiyaç duyabileceğiniz diğer bir ürünse yağmurluktur. Akakçe üzerinden çeşit çeşit yağmurluk modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz yağmurluğu satın alabilirsiniz.

Şemsiye Modelleri Nasıl Kullanılır?

Hayatın birçok alanında değerlendirilebilecek araçlardan biri olarak öne çıkan şemsiyelerin tasarımında farklı özelliklere yer verilir. Yağmur, kar ve güneş gibi hava olaylarına karşı maksimum koruma sağlayan kaliteli araçların üretimi farklı markalar tarafından yapılır. Sektörde bilgi ve tecrübe kazanmış olan markalar tarafından yeni nesil teknolojisine uygun olarak üretilmiş olan farklı modellerin tasarımları da dikkat çeker. Her alanda kullanıcılarına şıklık ve konfor sağlayan ürünlerin kullanım özellikleri farklılık gösterir. Gün içinde farklı yerlerde daha rahat ve konforlu bir şekilde hareket etmek isteyen kullanıcılar için katlanabilir şemsiye çeşitleri öne çıkar. Hem hafif hem de ergonomik olduğu için kullanıcılarına avantaj sağlar. Birden fazla kullanıcının rahat bir şekilde kullanabileceği özel tasarım ürünler de bulunur. Kullanımı oldukça kolay olan büyük şemsiye çeşitlerinde de birbirinden farklı tasarımlara yer verilir. Şemsiyenizi açarken sağa sola çarpmaması için dikkat etmelisiniz. Rüzgarlı havada şemsiye kullanıyorsanız ters dönmemesine özen göstermelisiniz. Rüzgarlı havalarda şemsiye kullanımı önerilmez. Kendi ihtiyacınıza uygun olan pratik ürünleri güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şık ve Ergonomik Tasarımlarla Üretilen Şemsiye Modelleri Akakçe’de

Günümüzde birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken şemsiyeler, geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulur. Birbirinden farklı kullanım özellikleri ve tasarımlarla hazırlanan ürünler, kullanıcıların istek ve beklentilerini karşılar. Rüzgar, yağmur ve güneşe karşı koruma sağladığı için kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler farklı alanlarda da tercih edilir. Balkonlarında işlevsel ve ergonomik ürünleri kullanmak isteyen bireyler için öne çıkan farklı alternatifler vardır. Renkli tasarımlarıyla evlerin dekorasyonuna katkı sağlayacak olan balkon şemsiye modelleri de bulunur. Tatil aktivitelerinde kullanılabilecek olan plaj şemsiye modelleri de kullanıcılar tarafından sık olarak tercih edilir. Modern tasarımlarla hazırlanan kaliteli ve dayanıklı ürünler okul ve iş gibi yerlere giderken rahat bir şekilde taşınabilir. Çanta ve poşet gibi araçlarla birlikte konforlu bir şekilde taşınabilecek ürünler ile yağışlı havalara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Muhteşem Cuma İndirimleri ile kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ekakce.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Şemsiye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bireylerin kötü hava koşullarından olumsuz yönde etkilenmemesi için icat edilen ve uzun zamandır çeşitli yeniliklerle günümüze kadar ulaşan şemsiyeler, dünya genelinde yaygın olarak kullanılır. Yağışlı günlerin bol olduğu Türkiye ikliminde de şemsiye modellerine sık olarak ihtiyaç duyulur. Yağışlı havaların yanı sıra güneş ve rüzgar gibi etkilere karşı da korunmak isteyen kullanıcıların ürün seçiminde dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunur. Kullanıcıların kendi tarz ve ihtiyacına uygun olan modelleri seçmesi gerekir. Kendi tarzını yansıtmak isteyen kullanıcılar için her alanda kullanılabilecek olan şeffaf şemsiye modelleri öne çıkar. Klasik tasarımı seven bireylere göre baston şemsiye tasarımları da dikkat çeker. Renkli tasarımları seven kullanıcılar için de özel olarak hazırlanmış olan ürün alternatifleri bulunur. Kaliteli ve dayanıklı özelliklerle tasarlanan gökkuşağı şemsiye modelleri farklı zevklere hitap eder. Kullanımı oldukça kolay olan şık ürünlerle farklı ortamlarda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Şemsiye alırken taşıma kolaylığına dikkat etmelisiniz. Çantanıza sığacak bir model arıyorsanız küçük modellere yönelmeli eğer uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız da kumaşına ve kalitesine önem vermelisiniz.

Şemsiye Kullanırken Bunlara Dikkat!

Bireylerin daha kaliteli ve sorunsuz bir yaşam sürmesi için üretilen yardımcı aksesuarların özellikleri çeşitlilik gösterir. Farklı materyaller ve teknolojiler kullanılarak üretilen birçok aksesuar modelleri vardır. Her yaştan bireyin ihtiyaç duyduğu ürünlerin basit bir şekilde kullanılır. Dayanıklı malzemelerle üretildiği için uzun süre aynı kaliteli ile kullanılabilecek olan ürünler, gövde ve iskelet tasarımlarıyla ilgi çeker. Tutma sapı ve gövde bölümünün tasarımları marka ve modellere göre farklılık gösteren birçok ürün bulunur. Şemsiye kullanırken bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Özellikle kalabalık alanlarda şemsiye kullanıyorsanız sağınızı solunuzu kontrol etmeli ve şemsiyenizin kimseye çarpmadığına emin olmalısınız. Şemsiyenizi kapatırken de aynı şekilde bakmalı ve eğer şemsiyeniz ıslaksa sallamadan etrafınıza su sıçratmadan katlama işlemini yapmalısınız. Eğer ne tür bir şemsiye alacağınıza karar veremiyorsanız şemsiye önerisi ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu yorumlar sayesinde güvenle şemsiye satın al işlemini yapabilirsiniz. Kaliteli ve modern şemsiye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterir. Siz de ucuz şemsiye modelleri arasından seçim yaparak güvenle sipariş verebilirsiniz.