Sıcak Su Torbası

Sıcak Su Torbası Fiyatları

785 farklı Sıcak Su Torbası için fiyatlar listeleniyor.

Hometech Sıcak Su Torbası Fashy Sıcak Su Torbası Ksmart Sıcak Su Torbası Champion Sıcak Su Torbası Hugo Frosch Sıcak Su Torbası Biggdesign Sıcak Su Torbası

Fiyatı Düşen Sıcak Su Torbaları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Sıcak Su Torbaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

100 - 150 TL 150 - 250 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 33Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kılıf Tipi Hacim Ürün Puanı Renk

Omron C28P Gazlı Bez Bandaj Flaster Ecza Dolabı Sıcak Kompres Pamuk Soğutucu Sprey Deprem Çantası Hometech Sıcak Su Torbası Fashy Sıcak Su Torbası Ksmart Sıcak Su Torbası

En Çok Karşılaştırılan Sıcak Su Torbaları

Sıcak Su Torbası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Sıcak Su Torbaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 785 farklı model arasında

En çok satan Sıcak Su Torbaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sıcak Su Torbası:
  1. Hometech WB-30 Elektrikli Sıcak Su Torbası
  2. Hometech Starcom Şarjlı Sıcak Su Torbası
  3. Timtex Sıcak Su Torbası 2 Lt Kare Desenli Polar
  4. Hometech FBG-50 Elektrikli Sıcak Su Torbası
  5. Hometech FAY-40 Elektrikli Sıcak Su Torbası

Sıcak Su Torbası

Sıcak su torbası içerisine doldurulan suyun ısısını koruyan bir üründür. Termofor olarak da bilinen sıcak su torbaları cilde uygulandığında bölgeye kan akışının artmasını sağlar ve vücudunuzun daha çabuk ısınmasına yardımcı olur. Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olarak kullanılan sıcak su torbasının birçok faydası olduğu bilinir. Bel ve boyun ağrısı şikayetlerinde, karın ve kas ağrılarında cilde sıcak su torbası ile kompres yapılması önerilir. Kauçuk ve benzeri materyaller ile üretilen termofor modelleri farklı boyutlarda ve desenlerde bulunabilir. Gelişen teknoloji ile beraber üretilen elektrikli sıcak su torbalarının yanı sıra pratik kullanımları ile avantaj sağlayan klasik modeller sıklıkla tercih edilir. En kaliteli sıcak su torbası modellerini farklı renklerde ve desenlerde Akakçe’de bulabilirsiniz.

En Popüler Sıcak Su Torbası Modelleri

Sıcak su torbası çeşitleri farklı markalardan tarafından tasarlanır ve kullanıcılarına sunulur. En popüler olanlar arasında pelüş sıcak su torbası gibi kılıflı modeller yer alır. Kılıflı modeller termofor içerisindeki sıcak su ısısının cildinizi yakmasını engeller. Kılıflı, giyilebilir, kokmayan, polarlı sıcak su torbası modelleri ile cildiniz için gerekli olan ideal sıcaklık değerlerini yakalayabilirsiniz. Klasik kauçuktan yapılan ve içine sıcak su doldurularak kullanılan modellerin yanı sıra elektrikli modeller de kullanıcıların ilgisini çeker. Bazı kullanıcıların aklında “Elektrikli termofor nedir?” sorusu oluşsa da bu tür modeller pratik ve işlevsel kullanımları ile sizlere kolaylık sunar. Sıcak su doldurmadan çalıştırılan modeller dışarıda çalışanlar, balıkçılar ve motor kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Popüler modeller arasında mide ağrıları, kas tutulmaları ve bel ağrıları çekenler için doktorlar tarafından tavsiye edilen medikal sıcak su torbası çeşitleri de yer alır. Sıcak kompresin kan akışını hızlandırma ve kasları gevşetme etkileri olduğu bilinmektedir. Medikal modellerin yanı sıra U şeklinde, soğumayan sıcak su torbası çeşitleri de ilgi çeker. Boyun bölgesine satılan U şeklindeki modeller, boyun ağrılarını azaltmaya yardımcı olabilir. Termofor çeşitleri sevdikleriniz için iyi birer hediye seçeneği olabilir. Ailenize ya da arkadaşlarınıza soğuk günlerde kullanabilecekleri farklı desenlerde ve boyutlarda sıcak su torbası hediye edebilirsiniz. Tavşanlı sıcak su torbası gibi hayvan desenli modellerin yanı sıra çiçekli, geometrik çizgili ve düz renkli modellere de göz atabilirsiniz.

Sıcak Su Torbası Boyutları

Sıcak su torbası boyutları farklı kullanım alanlarında etkili olabilmeleri için küçük, orta ve büyük olarak tasarlanır. Mini termofor modelleri 250 ML boyutları ile hem her yere rahatça taşınabilir hem de yer kaplamama özellikleri ile öne çıkar. “Küçük sıcak su torbası nerede satılır?” sorusunu ise kamp malzemeleri satan mağazalar karşılayabilir. Kamp ya da gezilerde ellerinizin ve ayaklarınızın üşüdüğü durumlarda küçük termofor ile kolayca ısınabilirsiniz. Sıcak su torbasını 750 ML boyutları ile orta boyutta bulunabilir. Hem işlevsel hem de hafif olmaları sayesinde orta boy sıcak su torbasını birçok alanda kullanılabilir. Medikal olarak önerilen sıcak su torbası 2 LT ölçüsü ile büyük boyutu birçok alanda avantaj sağlar.

Sıcak su torbası büyük boyunu yatak ya da çadır gibi belirli bir alanı ısıtmak için de kullanabilirsiniz. Termofor boyutuna göre kılıf seçim yapmanız da fayda sağlar. Büyük boy termoforların kılıfları pelüş, pamuk ve yün gibi kumaşlardan yapılırken cep boy sıcak su torbası kılıfları taşınabilmesi için ipli olarak üretilebilir. Soğuk günlerde dışarıda yapacağınız geziler ya da yürüyüşlerde yanınızda taşıdığınız pratik sıcak su torbası modelleri ile ısınabilirsiniz. Evinizde muhafaza edebileceğiniz büyük boyları ise kan dolaşımını rahatlatmaya yardımcı olması için kullanabilirsiniz. Farklı boyutları ile sizlere fayda sağlayan sıcak su torbası modellerini uygun fiyatlar ile satın alarak evinizde bulundurabilirsiniz.

Sıcak Su Torbası Yararları

Sıcak su torbası faydaları ile her evde bulunması gereken ürünler arasında yer alır. Kamp gibi gün boyu açık havada geçirilen zamanlarda da etki eden termofor modelleri, konforlu vakit geçirmek için ideal bir üründür. Sıcak su torbası sağlık açısından sizlere sıklıkla fayda sağlayabilir. Medikal olarak üretilen “Sıcak su torbası ne demek?” ve “Nasıl kullanılır?” soruları ise doktorlar tarafından sıklıkla cevaplanmaktadır. Vücudunuzda özel bir rahatsızlık varsa kullanmadan önce doktorunuza danışabilir ve en etkili yöntem için kullanım talimatlarını öğrenebilirsiniz. En iyi termofor modelini acil durumlarda kullanmak için ilk yardım malzemeleri ile bir çanta içerisinde bekletebilirsiniz. Sıcak su torbasının en çok bilinen faydaları şunlardır:

Sıcak Su Torbası Nasıl Kullanılır?

Sıcak su torbası markaları tarafından farklı modellerde üretilen termoforların kullanımı ürün tipine göre değişir. “Sıcak su torbası nasıl kullanılır?” sorusu ürünün kullanım kılavuzunda detaylı olarak anlatılır. Elektrikli modeller şarj edilerek ya da bir fişe takılarak kullanabilir. Gücünü elektrikten alarak ısınan su torbalarının ideal kullanım alanı ev ya da işyerleri olabilir. Klasik modellerde ise sıcak su torbaları istenen yerde rahatça kullanabilir. Termofor sıcak su torbası olarak kullanıldığında içerisine kaynamış su dökmeniz gerekir. Ancak suyu kaynattıktan sonra 5 dakika dinlendirmeniz hem ürünün zarar görmemesi açısından hem de vücudunuzun yanmaması açısından faydalı olabilir. En kaliteli sıcak su torbası modelleri sıcak suyun kolay bir şekilde dökülebilmesi için sıkı ve kaliteli ağız başlıklarına sahiptir.

Termoforunuzu sıcak su ile doldurduktan sonra kapağı sıkı bir şekilde kapattığınızdan emin olmanız gerekir. Aksi halde torbadan damlayan ya da sızan su ciddi yaralanmalara sebep olabilir. En sağlıklı kullanım deneyimi için malzemelerin dayanıklı olduğu en iyi termofor modellerine göz atabilirsiniz. “Kaliteli termofor nerede satılır?” sorusu ise markadan markaya değişir. Çoğu marka, ürünlerini internet üzerinden kullanıcılarına ulaştırır. Bazı markalar ise sadece fiziksel mağazalar ile hizmet verir. Uzmanlar tarafından sıklıkla verilen “sıcak su torbası satın al ve acil durumlar için sakla” tavsiyelerini dinleyerek birbirinden renkli ve desenli modellere göz atabilir ve zevkinize en uygun olanı uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Sıcak Su Torbası Nerede Satılır?

Termofor modelleri online satış sitelerinde, marketlerde ve medikal mağazalarda bulunabilir. Hastane ekipmanları satan firmalar farklı boyutlarda sıcak su torbası modellerini tüketicilere sunar. Sıcak su torbası fiyat aralıkları ise modeline ve malzemesine göre değişebilir. Elektrikli modeller klasik modellere göre daha pahalı olurken kılıflı modeller kumaş türüne göre farklılık gösterir. “Sıcak su torbası ne kadar ve neye göre belirlenir?” sorusunu ise üretim yapan firmalar belirler. En ucuz sıcak su torbası modeli için internet alışveriş sitelerinin karşılaştırma özelliğini kullanabilirsiniz. Fiyat performans açısından listelediğiniz ürünlerde en kaliteli ve ucuz olanı rahatlıkla satın alabilir, en iyi sıcak su torbası markası ve ürününü bulmak için Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı boyutlarda ve desenlerde uygun termofor fiyatları ile satın alarak kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.