Sineklik

Sineklik Fiyatları

5.926 farklı Sineklik için fiyatlar listeleniyor.

Çağlayan Sineklik Özcan Sineklik Erikmann Sineklik Arsimo Sineklik Tesa Sineklik Kent Sineklik

Fiyatı Düşen Sineklikler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

KapıPencereYatayMenteşeliMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Kullanım Alanı Açılma Tipi Ürün Seçeneği Kelime ile Filtrele Ölçü Ürün Puanı

Koli BandıPoşetTutkalAsma KilitMenteşeTamir BandıKablo KanalıÇekmece RayıHalatÇağlayan SineklikÖzcan SineklikErikmann Sineklik

Sineklik Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sineklik Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Sineklikler hangileri?

Bugün Akakçe'de 5.926 farklı model arasında

En çok satan Sineklikler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sineklik:
  1. Oğuz Cam Pilise Pileli Sürgülü Akordiyon Kapı Sinekliği (Demir Kapı,çelik Kapı, Ahşap Kapı Pimapen Kapı) Sineklik - 1 Adet - 90 x 210 cm
  2. Oğuz Cam Pilise Pileli Sürgülü Akordiyon Kapı Sinekliği (Demir Kapı,çelik Kapı, Ahşap Kapı Pimapen Kapı) Sineklik - 1 Adet - 130 x 230 cm
  3. Process Pileli Sineklik-plise Sineklik-stor Sineklik-akordiyon Sineklik-kapı Ve Pencere Sineklikleri
  4. Kendiliğinden Kapanır Mıknatıslı Kapı Tülü (Sineksiz Rahat Ortam)
  5. Yenimiyeni Cırt Cırtlı Pencere Sinekliği Kendin Yap - 100 x 150

Sineklik

Özellikle yaz ayları ile beraber baş gösteren sorunlardan biri de sineklerdir. Yaşam alanlarınıza sineklerin girmesini engellemek için sineklik kullanmayı tercih edebilirsiniz. Aklınızda “Sineklik nedir?” şeklinde bir soru işaret oluşuyorsa, sineklerin kapalı ortama girmesini engelleyen ve küçük delikli tüllerden imal edilen bir yapı elemanıdır, denilebilir. Sineklik kullanımı ile yaz aylarında pencerelerinizi rahatlıkla açabilir, sineklerin girmesini engellerken istediğiniz esintiye ulaşabilirsiniz. Her yaşam alanına hitap eden çeşitliliğe sahip sineklik modelleri arasından siz de ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında katlamalı, kilitli, otomatik, asansörlü, kızaklı, vidasız sineklik modelleri gibi birçok ürün yer alır.
Sinekliklerin ana elemanını sineklik tülü oluşturur. Bu tüller, sahip oldukları küçük delikler sayesinde sineklerin geçişini engellemenin yanında istenen hava sirkülasyonuna da yardımcı olur. Farklı tasarımlara sahip ürünler içerisinde alüminyum, metal sineklik teli ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım adına tercih edilebilir. Portatif sinekliklerde ise genel olarak plastik malzemeden üretilen tüller tercih edilir. Kullanmak istediğiniz kapı veya pencereye yönelik sineklikler için “Sineklik ne kadar?” sorusu aklınıza geliyorsa Akakçe sizin için en doğru adrestir. Sizin için hazırlanan fiyat listesi içerikleri ile istediğiniz ürünü en uygun fiyata sunan satıcıyı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca eviniz veya iş yeriniz için inceleyebileceğiniz jeneratör fiyatları da birçok kampanyalı ürün içerir.

Etkili Koruma Adına Sineklik Modelleri

Sineklikler, kapalı alanlara sinek girmesini engellemek için tercih edilebilecek en işlevsel ürünlerden biridir. Yatak odası, salon veya mutfak gibi alanlarda pencere sineklik modellerini kullanabilirsiniz. Bu sayede pencerelerinizi yaz aylarında dilediğiniz gibi kullanabilir ve sinek problemini yaşamınızdan çıkarabilirsiniz. Pencereleriniz için pimapen, PVC, alüminyum, tel, çelik sineklik modellerini tercih edebilirsiniz. Kaliteli çerçevelere sahip olan bu ürünler, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir sinekliğe sahip olmanızı sağlar. Pencerelerde kullanım adına tercih edebileceğiniz bir başka seçenek ise içten takmalı sineklik modelleridir. Pencerenizin iç kısmından takılan bu ürünler kolaylıkla çıkarılabilir. Bu sayede farklı pencerelere de taşıyabilme imkanınız olur.
Evlerde sineklik ihtiyacının en çok duyulduğu alanlardan biri de balkonlardır. Balkon kapıları, sahip oldukları geniş boyutlarıyla ev içerisinde esinti yaratmak için yaz aylarında sıklıkla kullanılır. Sinek problemi yaşamadan cereyan oluşturmak için balkon kapısı sineklik modellerini kullanabilirsiniz. Bu sayede balkonunuzun kapısını özgürce açabilir ve sineklerin evinize girmesini engelleyebilirsiniz. Ev veya iş yerlerinde kullanılabilecek dış kapı sinekliği ürünlerini de seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Birçok alanda kullanılabilecek normal sineklik çeşitlerine ek olarak cam balkonlar için özel olarak tasarlanan ürünler de bulunur. Balkonda keyifle oturabilmenizi sağlayan cam balkon sineklik ürünleri ile aradığınız konforu yaşayabilirsiniz. Ayrıca sineklik montajında kullanabileceğiniz ekipmanları içeren hırdavat kategorisini de inceleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Sineklik Çeşitleri

Farklı tasarım fikirlerine eşlik edebilen, zengin bir ürün çeşitliliği içeren sineklikler içerisinde her ihtiyaca karşılık veren binlerce seçenek bulunur. Açılma sistemleri açısından birçok tasarıma sahip kapı sinekliği modelleri içerisinden, kullanacağınız alanın dekorasyonu ile uyumlu bir ürün bulabilirsiniz. Katlanır, menteşeli, elektrikli, raylı sineklik çeşitleri ile oldukça keyifli bir sineklik kullanımı sizleri bekler. Kapılarda dekoratif bir ayrıntı yaratmak için boncuklu sineklik çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. İplere geçirilen renkli boncuklardan üretilen bu sineklikler bulunduğu ortama oldukça farklı bir hava katar.
Fonksiyonel bir kullanımın arandığı ürünlerden biri de cam sineklik çeşitleridir. Camınız için değerlendirebileceğiniz stor sineklik modelleri, kullanım kolaylığı ve yaratıcı tasarım ayrıntıları ile dikkat çeker. İçerdiği ipli sistem ile tıpkı stor perdelerde olduğu gibi yukarı doğru toplanabilir bir yapıya sahiptir. Üstelik birçok stor sineklikte metal sineklik teli tercih edilir. Pencereler için üretilen ürünler arasında plastik, fiber sineklik ürünleri de bulunur. Fiber malzemeden üretilen ürünler oldukça dayanıklı bir kullanıma fırsat tanır. Aradığınız en iyi sineklik markası için seçenekleriniz içerisinde kaliteli üreticilerin kampanyalı ürünlerini bulabilirsiniz. Üstelik en ucuz sineklik fiyatları için fiyat karşılaştırması listelerini inceleyerek kaliteli markaların ürünlerine en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.

Portatif Sineklikler ile Pratik Çözümler

Portatif kullanımlı sineklik teli modellerini, evinizde kolaylıkla pencerelerinize uygulayabilirsiniz. Üstelik akordiyon, sürgülü, pileli, plise, hazır sineklik modelleri arasından size hitap eden ürünü binlerce seçenek arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçeneklere sahip olan pratik sineklik çeşitleri, her evin sineklerden korunabilmesini sağlar. Evinizdeki pencereler için kendinizin uygulayabileceği bir sineklik arayışınız varsa portatif sineklikler mükemmel bir seçenektir. Birkaç dakikada kullanıma hazır hale gelebilen portatif ürünler sayesinde sineklere ek olarak uçan birçok canlının evinize girmesini engelleyebilirsiniz.
Fonksiyonel bir kullanım sunan tak çıkar, toz geçirmeyen, manyetik, çerçeveli sineklik modelleri keyifli bir kullanıma sahiptir. Manyetik özellikli sineklikler, iki parçaya ayrılan sineklik tülünün birleşme alanlarında mıknatıslara yer verir. Kapılarda kullanılan manyetik sineklikler, kapıdan geçişleri oldukça pratik bir işleme dönüştürür. Birleşme işlemini de mıknatısları sayesinde birkaç saniyede gerçekleştirebilirsiniz. Portatif özellikli sök tak sineklik çeşitlerini ise evinizde, ofisinizde veya yazlığınızda keyifle kullanabilirsiniz. Üstelik sök tak özellikli balkon sinekliği ürünleri de seçenekler içerisinde bulunur. Birbirinden özel en ucuz sineklik çeşitleri için siz de fiyat listelerini inceleyerek yaşam alanlarınızda sineklerden kurtulabilirsiniz.

Portatif Sineklikler Nasıl Takılır?

Eviniz giren sineklerden kurtulmak ve bunu uygun bir fiyatla çözüme kavuşturmak istiyorsanız portatif sineklikler aradığınız çözümü sizlere sunar. Üstelik oldukça kolay montelenebilmesi, her kullanıcının kolaylıkla ürünü kullanabilmesini mümkün kılar. Portatif özellikli sineklik çeşitleri, genel olarak aynı tasarım detaylarına ve montelenme özelliklerine sahiptir. Siz de seyyar sineklikleri kolaylıkla takabilmek için aşağıda sıralanan adımları takip edebilirsiniz.

Birbirinden Özel Seçeneklerle Sineklik Kampanyaları

Her türden yaşam alanına hitap eden çeşitliliği ile sineklik fiyatları, ürünlerin sahip oldukları tasarımlara ve malzeme seçimlerine yönelik değişiklik gösterir. Evinizde veya iş yerinizde kullanmak adına aradığınız fonksiyonları karşılayan ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Üstelik “Sineklik nerede satılır?” şeklinde bir soruya sahipseniz Akakçe’de fırsatlarla dolu binlerce seçenek sizleri bekler. Sürgülü, akordiyonlu, çıkarılabilir veya kızaklı gibi birçok özellik arasından sizin isteklerinize uyumlu ürünü belirleyip fiyat listeleri içerisinden en ucuz değeri keşfedebilirsiniz. Sizin için oluşturulan fiyat karşılaştırmaları sineklik arayışında kaybedeceğiniz zamanı önler ve istediğiniz ürünün tüm satıcılarını sizler için bir arada toplar. Siz de bu listeler içerisinden kampanyalı fiyatları keşfedip en ucuz sineklik teli keşfinin keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik kullanacağınız alanın dekoratif çizgilerine yönelik siyah, kahverengi sineklik çeşitleri içerisinden tercih yapabilir; yaşam alanınızın dizaynı ile uyumlu bir ürüne sahip olabilirsiniz.